Tulemused

29juuli21

Pärnumaa neljapäevak

1 1 KP 1,00km

1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:34:53
2
Raio PIIROJA
1979 West
West
00:37:41 +02:48
3
Mariann SULG
1987 West
West
00:40:38 +05:45
4
00:41:36 +06:43
5
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:44:36 +09:43
6
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
00:50:58 +16:05
7
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:51:08 +16:15
8
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
00:52:52 +17:59
9
Veiko LILLE
1983 West
West
00:53:24 +18:31
10
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
00:55:52 +20:59
11
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
00:57:52 +22:59
12
00:58:27 +23:34
13
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:59:23 +24:30
14
Mihkel KALMARU
1970 West
West
01:01:19 +26:26
15
Jaak KANNISTE
1960 West
West
01:01:23 +26:30
16
Margit BLEHNER
1972 West
West
01:07:05 +32:12
17
01:07:26 +32:33
18
Raivo ARU
1976 West
West
01:07:32 +32:39
19
Helga KIVILA
1963 West
West
01:11:51 +36:58
20
Kalev HUNT
1951 West
West
01:15:18 +40:25
21
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
01:18:25 +43:32
22
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:59:27 +24:34
23
02:14:15 +39:22

2 1 KP 2,00km

1
00:41:03
2
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
00:56:38 +15:35
3
Mati PILT
1951 West
West
00:56:50 +15:47
4
Peeter KANGUR
1962 West
West
00:58:10 +17:07
5
Sulev TUUDE
1955 West
West
01:06:22 +25:19
6
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:09:24 +28:21
7
Saima RAND
1954 West
West
01:10:31 +29:28
8
01:19:28 +38:25
9
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:26:08 +45:05
10
Mirell VÕSANURM
2010 Pärnu Tammsaare kool
Pärnu Tammsaare kool
01:38:10 +57:07
11
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu-Jaagupi põhikool
Pärnu-Jaagupi põhikool
01:41:02 +59:59
12
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
01:45:07 +04:04
13
Riin LEAS
1990 Audru kool
Audru kool
01:45:08 +04:05

3 1 KP 3,00km

1
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
00:30:01
2
Andreas AUS
2009 West
West
00:41:28 +11:27
3
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:42:12 +12:11
4
Indra JOHANSON
2008 West
West
00:43:15 +13:14
5
00:43:45 +13:44
6
Melora MIKKO
2006 West
West
00:52:32 +22:31
7
Paula TAMMI
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:54:46 +24:45
8
Urve KIBUR
1960
01:51:18 +21:17
9
Valli TALU
1942
02:44:44 +14:43

4 1 KP 4,00km

1
Pärt LEINER
2011 Rääma Kool
Rääma Kool
00:12:35
2
Uku NÕMM
2009 Pärnu Vanalinna Põhikoo
Pärnu Vanalinna Põhikoo
00:14:13 +01:38
3
Karl Johannes TEEARU
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:24:02 +11:27
4
Marie Johanna TEEARU
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:25:22 +12:47
5
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:26:04 +13:29
6
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:26:09 +13:34
7
Ilme PALU
1944 West
West
00:28:33 +15:58
8
00:32:58 +20:23
10
00:33:02 +20:27
11
Romet KALJUR
2015 Harju
Harju
00:33:34 +20:59
12
00:33:38 +21:03
13
Anett LEHE
2018 Orvand
Orvand
00:39:37 +27:02
14
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
00:49:22 +36:47
15
Terje TAMM
1990
01:03:44 +51:09
16
Kaja LEPP
1974 West
West
01:18:47 +06:12
17
Marika PILT
1952 West
West
01:33:45 +21:10

5

1
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:26:34

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister: Joe Lepp

Kolga-Veski

63 osalejat