Tulemused

12aug.21

Pärnumaa neljapäevak

1 1 KP 21,00km

1
Priit TALU
1972 West
West
00:44:06
2
Mariann SULG
1987 West
West
00:50:45 +06:39
3
Ivo MILLER
1977 Koop
Koop
00:50:46 +06:40
4
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
00:52:09 +08:03
5
Siim LANNES
1978 Norma
Norma
00:52:42 +08:36
6
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:53:29 +09:23
7
Juss LEINER
2006 West
West
00:54:33 +10:27
8
Veiko LILLE
1983 West
West
00:55:56 +11:50
9
Kevin POLJANS
2002 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
00:56:29 +12:23
10
Romet SUTT
1995
00:58:28 +14:22
11
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:58:33 +14:27
12
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
00:59:01 +14:55
13
Jaan VIIRMANN
2002 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:59:05 +14:59
14
Kurmet KUTTI
2005 Harju OK
Harju OK
00:59:09 +15:03
15
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
01:00:31 +16:25
16
Mihkel KALMARU
1970 West
West
01:00:39 +16:33
17
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
01:06:11 +22:05
18
Raivo ARU
1976 West
West
01:07:53 +23:47
19
01:08:00 +23:54
20
Helga KIVILA
1963 West
West
01:09:08 +25:02
21
01:13:39 +29:33
22
Peep ELMESTE
1970 West
West
01:15:30 +31:24
23
Lisette BAUM
2004 Tootsi LAPK
Tootsi LAPK
01:25:04 +40:58
24
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:42:05 +57:59
25
Aire ARGE
1977
02:34:16 +50:10
26
Tiina MARKUS
1960 Virtsu kool
Virtsu kool
02:34:20 +50:14
27
Diana VATSFELDT
1970 Virtsu kool
Virtsu kool
02:34:30 +50:24

2 1 KP 16,00km

1
Raio PIIROJA
1979 West
West
00:38:33
2
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:49:32 +10:59
3
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
00:49:42 +11:09
4
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
00:49:47 +11:14
5
Mati PILT
1951 West
West
00:55:31 +16:58
6
Sulev TUUDE
1955 West
West
00:56:49 +18:16
7
Paula TAMMI
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:57:52 +19:19
8
Jaanus AUS
1974 A2K sport
A2K sport
00:59:55 +21:22
9
Andreas AUS
2009 West
West
01:01:23 +22:50
10
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:18:22 +39:49
11
01:29:58 +51:25
12
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu-Jaagupi põhikool
Pärnu-Jaagupi põhikool
01:32:49 +54:16
13
Reigo LEPP
2007 Pärnu Sõudekeskus Kalev
Pärnu Sõudekeskus Kalev
01:33:58 +55:25
14
01:34:05 +55:32
15
Kaja LEPP
1974 West
West
01:34:42 +56:09
16
Saima RAND
1954 West
West
01:36:34 +58:01
17
01:36:52 +58:19

3 1 KP 13,00km

1
Marja ILD
1990 x23
x23
00:44:48
2
Melora MIKKO
2006 West
West
00:54:44 +09:56
3
Kalev HUNT
1951 West
West
01:00:36 +15:48
4
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:02:27 +17:39
5
01:02:33 +17:45
7
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
01:08:59 +24:11
8
01:10:19 +25:31
9
01:11:49 +27:01
10
Indra JOHANSON
2008 West
West
01:12:52 +28:04
11
Urve KIBUR
1960
01:19:58 +35:10
12
Mirell VÕSANURM
2010 Pärnu Tammsaare kool
Pärnu Tammsaare kool
01:21:50 +37:02
13
01:32:43 +47:55
14
01:42:46 +57:58
15
Valli TALU
1942
02:19:16 +34:28

4 1 KP 7,00km

1
Uku NÕMM
2009 Pärnu Vanalinna Põhikoo
Pärnu Vanalinna Põhikoo
00:14:09
2
Olivia VINTER
2009 x12
x12
00:15:41 +01:32
3
Karl Johannes TEEARU
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:18:07 +03:58
4
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:18:35 +04:26
5
Ilme PALU
1944 West
West
00:20:07 +05:58
6
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
00:20:47 +06:38
7
Pärt LEINER
2011 Rääma Kool
Rääma Kool
00:21:13 +07:04
8
Ats ESKOR
2013 Tartu
Tartu
00:23:26 +09:17
9
Maria TONCHEVA
2003 Ilves
Ilves
00:32:57 +18:48
10
00:34:47 +20:38
11
00:35:22 +21:13
12
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:52:19 +38:10
13
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:52:23 +38:14
14
00:52:38 +38:29
15
Romet KALJUR
2015 Harju
Harju
00:52:54 +38:45
16
00:54:25 +40:16
17
00:55:10 +41:01
18
00:59:01 +44:52
19
01:01:05 +46:56
20
Paulina DZHIGREVA
2003 Kobras
Kobras
01:01:18 +47:09
21
01:05:29 +51:20
22
01:07:18 +53:09
23
01:08:18 +54:09
24
01:10:03 +55:54
25
Marika PILT
1952 West
West
01:16:02 +01:53
26
01:18:50 +04:41
27
Krista TÕLDMAKER
1969 Vana-Vigala pk
Vana-Vigala pk
01:19:51 +05:42
DQ
-
 

5

1
Kaspar PIIROJA
2016 West
West
00:13:55
2
Heino PEETERSON
1937 West
West
00:32:15 +18:20

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister: Merike Haugas

Tõstamaa

89 osalejat