Tulemused

02sept.21

Pärnumaa neljapäevak

1 21 KP 4,80km

1
Priit TALU
1972 West
West
00:31:01
2
Mariann SULG
1987 West
West
00:32:10 +01:09
3
Veiko LILLE
1983 West
West
00:32:35 +01:34
4
00:32:44 +01:43
5
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:33:06 +02:05
6
Romet SUTT
1995
00:36:20 +05:19
7
Joe LEPP
1967 West
West
00:38:30 +07:29
8
Terje VILBERG
1975 West
West
00:38:33 +07:32
9
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:38:41 +07:40
10
00:40:45 +09:44
11
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:40:59 +09:58
12
00:41:42 +10:41
13
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
00:43:13 +12:12
14
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
00:43:16 +12:15
15
00:43:58 +12:57
16
00:44:48 +13:47
17
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
00:45:13 +14:12
18
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:45:37 +14:36
19
Mihkel KALMARU
1970 West
West
00:45:48 +14:47
20
Merje HANSEN
1973 West
West
00:46:45 +15:44
21
Matis OTTAN
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:46:56 +15:55
22
Argo PAAVEL
1991 West
West
00:47:09 +16:08
23
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:47:24 +16:23
24
Taavi TAMMIK
1993 SUKL Jõulu
SUKL Jõulu
00:47:45 +16:44
25
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
00:49:02 +18:01
26
00:50:39 +19:38
27
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
00:52:27 +21:26
28
00:55:33 +24:32
29
Kaie KODASMA
1970 West
West
00:55:35 +24:34
30
Imbi KUKK
1970 West
West
00:56:55 +25:54
31
Kaja LEPP
1974 West
West
00:58:13 +27:12
32
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
00:58:28 +27:27
33
00:59:03 +28:02
34
Kalev HUNT
1951 West
West
00:59:36 +28:35
35
Lisette BAUM
2004 Tootsi LAPK
Tootsi LAPK
01:00:45 +29:44
36
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:01:31 +30:30
37
Imre LEPIK
1967
01:02:22 +31:21
38
Sulev TUUDE
1955 West
West
01:08:12 +37:11
39
01:14:18 +43:17
40
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:15:02 +44:01

2 18 KP 4,00km

1
Juss LEINER
2006 West
West
00:29:11
2
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:35:27 +06:16
3
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
00:38:22 +09:11
4
Andreas AUS
2009 West
West
00:39:39 +10:28
5
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
00:39:53 +10:42
6
00:40:26 +11:15
7
00:41:04 +11:53
8
Mati PILT
1951 West
West
00:43:01 +13:50
9
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
00:45:34 +16:23
10
Melora MIKKO
2006 West
West
00:45:53 +16:42
11
Ilvi VARE
1970 West
West
00:49:04 +19:53
12
00:51:52 +22:41
13
00:52:38 +23:27
14
Enn AEDNA
1944 West
West
00:53:08 +23:57
15
Saima RAND
1954 West
West
01:05:47 +36:36
16
Mirell VÕSANURM
2010 Pärnu Tammsaare kool
Pärnu Tammsaare kool
01:22:04 +52:53

3 13 KP 2,80km

1
Edmond PENU
1968 West
West
00:25:12
2
Paula TAMMI
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:29:18 +04:06
3
Uko KÕRGE
1965 Pärnu Aerutajate klubi
Pärnu Aerutajate klubi
00:34:41 +09:29
4
Mihkel JÜRGENS
2008 Aerutamisklubi Pärnu
Aerutamisklubi Pärnu
00:40:20 +15:08
5
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
00:41:48 +16:36
6
Markus TUGEVUS
2006 Aerutamisklubi Pärnu
Aerutamisklubi Pärnu
00:41:59 +16:47
7
Olivia VINTER
2009 West
West
00:42:14 +17:02
8
Urve KIBUR
1960
00:45:12 +20:00
9
Marika PILT
1952 West
West
00:49:47 +24:35
10
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:54:50 +29:38
11
Marie Johanna TEEARU
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:54:51 +29:39
12
Lisandra KARU
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:55:52 +30:40
13
Laura-Kristiin MEOS
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:55:58 +30:46
14
Lili KILUMETS
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:56:32 +31:20
15
Valli TALU
1942
01:20:04 +54:52

4 7 KP 1,90km

1
Uku NÕMM
2009 Pärnu Vanalinna Põhikoo
Pärnu Vanalinna Põhikoo
00:17:36
2
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:21:59 +04:23
3
00:25:52 +08:16
4
Pärt LEINER
2011 Rääma Kool
Rääma Kool
00:25:57 +08:21
5
Tessa Lota VILBERG
2011 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:26:00 +08:24
6
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
00:26:56 +09:20
7
Jonas AUS
2015
00:27:09 +09:33
8
Romet KALJUR
2015 Harju
Harju
00:31:58 +14:22
9
00:32:37 +15:01
10
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:32:51 +15:15
11
Ilme PALU
1944 West
West
00:33:10 +15:34
12
Anett LEHE
2018 Orvand
Orvand
00:54:29 +36:53

5

1
Veiko AASMA
2009 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
00:29:07
2
Raio PIIROJA
1979 West
West
00:29:24 +00:17
3
Ülo VAINURA
1946 Tammed
Tammed
00:41:37 +12:30
4
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:42:50 +13:43
5
00:46:04 +16:57

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister: Marek Nõmm

Silla

88 osalejat