Tulemused

02okt.21

Tallinn Sprint Weekend 2021

M14

1
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 23.02
00:16:37
2
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
EP 15.09
00:21:51 +05:14
3
Indrek KARJA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 14.94
00:21:57 +05:19
4
Ralf REITSAK
2008 -
-
EP 8.4
00:26:35 +09:57
NA
Ralf KUUSMAA
2010 SK100
SK100
 
NA
Kaur PERTEL
2007 EST
EST
 

M18

1
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 39.86
00:17:53
2
Kaspar ANNUS
2006 EST
EST
EP 35.03
00:19:57 +02:03
3
Jakob KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 33.7
00:20:29 +02:36
4
Otto PLUUM
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 31.77
00:21:16 +03:23
NA
-
 
NA
Artem PRYKHODKO
2008 SRD
SRD
 

M21

1
Sergei RJABÕSHKIN
1992 Peko
Peko
EP 76.45
00:20:42
2
Ats SÕNAJALG
1990 Harju OK
Harju OK
EP 75.18
00:21:03 +00:20
3
Oliver ANNUS
2003 Mercury
Mercury
EP 74.13
00:21:19 +00:37
4
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
EP 71.81
00:21:56 +01:13
5
Davis SOLMANIS
IK Auseklis
IK Auseklis
00:21:58 +01:15
6
Uku-Laur TALI
1992 Harju OK
Harju OK
EP 71.58
00:21:59 +01:17
7
Mehis MURU
1989 JOKA
JOKA
EP 70.01
00:22:23 +01:40
8
Marek KARM
1990 SK100
SK100
EP 66.86
00:23:10 +02:28
9
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
EP 65.95
00:23:24 +02:41
10
Reimo LIIV
1994 Tammed
Tammed
EP 63.69
00:23:57 +03:14
11
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
EP 62.05
00:24:21 +03:38
12
Margus MÄLL
1985 SPO Kõrvemaa
SPO Kõrvemaa
EP 46.66
00:28:04 +07:21
13
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
EP 46.5
00:28:06 +07:24
14
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
EP 45.01
00:28:29 +07:46
15
Tarmo PERTEL
1983 Nõmme
Nõmme
EP 40.37
00:29:39 +08:56
16
Martin VILJASAAR
1989 Eesti Kurtide Spordi
Eesti Kurtide Spordi
EP 30.59
00:32:19 +11:36
17
Ivo SÄRAK
1977 Nõmme
Nõmme
EP 2.45
00:47:58 +27:15
NA
Aleksandr SHVED
1992 SRD
SRD
 

M40

1
Heiti HALLIKMA
1970 Võru
Võru
EP 49.27
00:23:03
2
Martin KAUP
1975 LSF PT
LSF PT
EP 49.18
00:23:05 +00:02
3
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
EP 48.84
00:23:15 +00:12
4
Indrek REITSAK
1977 Nõmme
Nõmme
EP 48.03
00:23:37 +00:34
5
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
EP 47.9
00:23:40 +00:37
6
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
EP 45.32
00:24:50 +01:47
7
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
EP 43.86
00:25:28 +02:25
8
Tero HIHNALA
FIN
FIN
00:27:34 +04:31
9
Alar ALAJAAN
1979 EST
EST
EP 33.2
00:29:55 +06:52
10
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
EP 30.37
00:31:07 +08:04
NA
Andres LAUBA
1977 TON
TON
 
NA
Veiko HINTSOV
1969 Põrgupõhj
Põrgupõhj
 
NA
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
 
NA
Mattis ALLIKSOO
1979 EST
EST
 
NA
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordi
Eesti Energia Spordi
 

M50

1
Veiko HINTSOV
1969 Põrgupõhja
Põrgupõhja
EP 42.91
00:25:52
2
Raivo ERIK
1968 Rae
Rae
EP 38.36
00:27:47 +01:54
3
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
EP 26.71
00:32:41 +06:49
4
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
EP 17.08
00:37:20 +11:28
NA
Aivar MEINDOK
1962 TON
TON
 
NA
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
 

M60

1
Urmas LIPS
1960 EST
EST
EP 27.51
00:22:57
2
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
EP 25.22
00:23:53 +00:55
3
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
EP 17.97
00:26:57 +03:59
NA
Hannu MÄÄTTÄ
FIN
FIN
 

M65

1
Matti RAILIMO
SOC Asikkala
SOC Asikkala
00:22:24
2
Kai SAKSMAN
1950 OK TON
OK TON
EP 13.33
00:23:00 +00:36
NA
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
 
NA
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
 
NA
Aleksander JAANSON
-0001 Nõmme
Nõmme
 

M75

1
Mati POOM
1944 TON
TON
00:25:41
2
Jaakko TEPPO
Aron Haka
Aron Haka
00:34:48 +09:07
NA
Rein KÜTTIM
1939 0rion
0rion
 
NA
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
 

N14

1
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:14:36
2
Helisa TARTU
2007 HOK
HOK
00:16:27 +01:50
NA
Lisette KUUSMAA
2008 SK100
SK100
 
NA
Hanna ROOSIPUU
2011 EST
EST
 

N18

NA
SK100
 

N21

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
EP 44.7
00:23:35
2
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
EP 42.77
00:24:35 +01:00
3
Kairi TUULMÄGI
1984 Mercury
Mercury
EP 40.78
00:25:35 +01:59
4
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
EP 18.28
00:36:35 +12:59
5
Mari-Liis TOMP
1984 Nõmme
Nõmme
EP 2.36
00:51:51 +28:16
NA
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
 

N40

1
Jenni JOENSUU-PARTANEN
Kangasala SK
Kangasala SK
00:22:14
2
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
00:23:39 +01:24
3
Inga LIPS
1974 EST
EST
00:30:53 +08:39

N50

1
Reet IDAVAIN
1969 Koop
Koop
00:23:07
2
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:25:48 +02:40
3
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
00:28:20 +05:12
NA
Mari ROOTS
1964 TAOK
TAOK
 
NA
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
 

N60

1
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
00:29:52

N65

1
Kirsti KATTILAKOSKI
Aron Haka
Aron Haka
00:20:05
NA
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
 

VABARADA

NA
Pasi VIITALA
RaN
RaN
 

Individuaalne

Korraldaja: Nõmme

Rajameister:

Tallinn

99 osalejat