Tulemused

03okt.21

Tallinn Sprint Weekend 2021

M14

1
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:12:42.5
2
Indrek KARJA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:14:25.3 +01:42
3
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
00:15:46.5 +03:04
4
Ralf REITSAK
2008 -
-
00:25:28.1 +12:45
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
 
DNS
Ralf KUUSMAA
2010 SK100
SK100
 
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
DNS
 
Indrek KARJA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
Ralf REITSAK
2008 -
-
 

M18

1
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:11:29.1
2
Otto PLUUM
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:15:24.3 +03:55
3
Jakob KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:15:27.9 +03:58
4
Artem PRYKHODKO
2008 SRD
SRD
00:24:09.0 +12:39
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
DNS
-
 
Jakob KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
DNS
 
Otto PLUUM
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
Artem PRYKHODKO
2008 SRD
SRD
 

M21

1
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
00:11:03.4
2
Ats SÕNAJALG
1990 Harju OK
Harju OK
00:11:08.6 +00:05
3
Davis SOLMANIS
2000 IK Auseklis
IK Auseklis
00:11:17.0 +00:13
4
Mehis MURU
1989 JOKA
JOKA
00:11:57.7 +00:54
5
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
00:12:06.1 +01:02
6
Uku-Laur TALI
1992 Harju OK
Harju OK
00:12:07.5 +01:04
7
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:12:22.4 +01:19
8
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:12:33.0 +01:29
9
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
00:13:06.5 +02:03
10
Aleksandr SHVED
1992 SRD
SRD
00:14:11.9 +03:08
11
Margus MÄLL
1985 SPO Kõrvemaa
SPO Kõrvemaa
00:14:46.7 +03:43
12
Martin VILJASAAR
1989 Eesti Kurtide Spordiliit
Eesti Kurtide Spordiliit
00:17:37.0 +06:33
13
Ivo SÄRAK
1977 Nõmme
Nõmme
00:23:29.7 +12:26
DNS
4 RESERV
 
Uku-Laur TALI
1992 Harju OK
Harju OK
 
Aleksandr SHVED
1992 SRD
SRD
 
DNS
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
 
DNS
Sergei RJABÕSHKIN
1992 Peko
Peko
 
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
 
DNS
Oliver ANNUS
2003 Mercury
Mercury
 
Ats SÕNAJALG
1990 Harju OK
Harju OK
 
Marek KARM
1990 SK100
SK100
 
DNS
Reimo LIIV
1994 Tammed
Tammed
 
Mehis MURU
1989 JOKA
JOKA
 
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
 
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
 
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
 
Margus MÄLL
1985 SPO Kõrvemaa
SPO Kõrvemaa
 
Martin VILJASAAR
1989 Eesti Kurtide Spordiliit
Eesti Kurtide Spordiliit
 
DNS
Tarmo PERTEL
1983 Nõmme
Nõmme
 
Ivo SÄRAK
1977 Nõmme
Nõmme
 
Davis SOLMANIS
2000 IK Auseklis
IK Auseklis
 

M40

1
Heiti HALLIKMA
1970 Võru
Võru
00:12:50.5
2
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
00:13:07.6 +00:17
3
Martin KAUP
1975 LSF PT
LSF PT
00:13:18.4 +00:27
4
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
00:13:35.0 +00:44
5
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:13:37.2 +00:46
6
Indrek REITSAK
1977 Nõmme
Nõmme
00:13:39.8 +00:49
7
00:16:45.8 +03:55
DNS
3 RESERV
 
DNS
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
 
Heiti HALLIKMA
1970 Võru
Võru
 
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
 
DNS
Andres LAUBA
1977 TON
TON
 
DNS
Veiko HINTSOV
1969 Põrgupõhj
Põrgupõhj
 
Martin KAUP
1975 LSF PT
LSF PT
 
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
 
DNS
 
DQ
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
 
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
 
DNS
 
DNS
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
 
DNS
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
 
Indrek REITSAK
1977 Nõmme
Nõmme
 
 

M50

1
Raivo ERIK
1968 Rae
Rae
00:16:17.6
2
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
00:18:11.7 +01:54
3
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
00:19:19.2 +03:01
DNS
Aivar MEINDOK
1962 TON
TON
 
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
 
Raivo ERIK
1968 Rae
Rae
 
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
 
DNS
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
 
DNS
Veiko HINTSOV
1969 Põrgupõhja
Põrgupõhja
 

M60

1
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
00:16:34.7
2
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:16:35.0
DNS
Hannu MÄÄTTÄ
 
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
 
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
 
DQ
Urmas LIPS
1960
 

M65

1
Matt RAMMO
1988 SOC Asikkala
SOC Asikkala
00:18:04.7
2
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:20:58.6 +02:53
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
 
DNS
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
 
DQ
Aleksander JAANSON
-0001 Nõmme
Nõmme
 
DQ
Kai SAKSMAN
1950 OK TON
OK TON
 
Matt RAMMO
1988 SOC Asikkala
SOC Asikkala
 

M75

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:20:31.7
2
Rein KÜTTIM
1939 0rion
0rion
00:23:36.8 +03:05
3
Jaakko TEPPO
1944 Aron Haka
Aron Haka
00:36:20.6 +15:48
4
Mati POOM
1944 TON
TON
00:37:18.0 +16:46
Mati POOM
1944 TON
TON
 
Rein KÜTTIM
1939 0rion
0rion
 
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
 
Jaakko TEPPO
1944 Aron Haka
Aron Haka
 

N14

1
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:12:46.0
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
 
DNS
Lisette KUUSMAA
2008 SK100
SK100
 
DNS
 
DNS
Helisa TARTU
2007 HOK
HOK
 

N18

DNS
1 RESERV
 
DNS
SK100
 

N21

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:09:57.2
2
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:10:21.3 +00:24
3
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
00:11:47.2 +01:49
4
Kairi TUULMÄGI
1984 Mercury
Mercury
00:11:55.3 +01:58
5
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
00:12:03.8 +02:06
6
Mari-Liis TOMP
1984 Nõmme
Nõmme
00:25:22.5 +15:25
DNS
4 RESERV
 
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
 
Kairi TUULMÄGI
1984 Mercury
Mercury
 
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
 
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
 
Mari-Liis TOMP
1984 Nõmme
Nõmme
 
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
 

N40

1
Jenni JOENSUU-PARTANEN
Kangasala SK
Kangasala SK
00:12:21.9
2
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
00:13:16.1 +00:54
3
Inga LIPS
1974
00:14:43.2 +02:21
DNS
3 RESERV
 
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
 
Inga LIPS
1974
 

N50

1
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:13:38.7
2
Reet IDAVAIN
1969 Koop
Koop
00:13:40.3 +00:01
3
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:14:29.0 +00:50
4
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
00:17:36.0 +03:57
DNS
Mari ROOTS
1964 TAOK
TAOK
 
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
 
Reet IDAVAIN
1969 Koop
Koop
 
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
 
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
 

N60

DQ
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
 

N65

1
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
00:19:46.4
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
 
DQ
Kirsti KATTILAKOSKI
1954 Aron Haka
Aron Haka
 

VABARADA

DNS
Pasi VIITALA
RaN
RaN
 

Individuaalne

Korraldaja: Nõmme

Rajameister:

Tallinn

99 osalejat