Tulemused

17sept.21

EKSL MV, valik

P1-5

1
Andero-Stig SAARPERE
2011 Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
00:27:23
2
Holger KRUUSMAA
2013 Võsu kool
Võsu kool
00:29:14 +01:51
3
Martin SAMORODNI
2011 Kärdla Põhikool
Kärdla Põhikool
00:29:29 +02:06
4
Thomas KRUUSMAA
2010 Võsu kool
Võsu kool
00:32:30 +05:07
5
Art Eugen REMMELG
2013 Kärdla Põhikool
Kärdla Põhikool
00:33:15 +05:52
6
Tannar TUKK
Emmaste Põhikool
Emmaste Põhikool
00:33:55 +06:32
7
Joosep ESTA
2010 Kärdla Põhikool
Kärdla Põhikool
00:34:03 +06:40
8
Andri PÄRTNA
Audentese erakool
Audentese erakool
00:34:57 +07:34
9
Atso KESKÜLA
2010 Kärdla Põhikool
Kärdla Põhikool
00:43:32 +16:09
10
Ralf PRUUL
Emmaste Põhikool
Emmaste Põhikool
00:44:05 +16:42
11
Teodor RUUSALEPP
2010 Audentese erakool
Audentese erakool
01:15:47 +48:24
DNS
Uku-Martin TEDER
Audentese erakool
Audentese erakool
 

P10-12

1
Toomas MATTUS
2005 Põlva Gümnaasium
Põlva Gümnaasium
00:50:24
2
Tõnis JÄÄDMAA
2002 Võru Gümnaasium
Võru Gümnaasium
00:55:14 +04:50
3
Maarius KOTSULIM
2005 Türi Ühisgümnaasium
Türi Ühisgümnaasium
00:57:07 +06:43
4
Samuel KOLSAR
2003 Põlva Gümnaasium
Põlva Gümnaasium
00:57:18 +06:54
5
Henri PERILLUS
2005 Türi Ühisgümnaasium
Türi Ühisgümnaasium
00:57:26 +07:02
6
Mattias MAIDLA
2003 Põlva Gümnaasium
Põlva Gümnaasium
00:58:30 +08:06
7
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Tamme Gümnaasium
Tartu Tamme Gümnaasium
00:59:46 +09:22
8
Hendrik BLEIVE
2005 Põlva Gümnaasium
Põlva Gümnaasium
01:00:23 +09:59
9
Ossi PRIKS
2005 Rakvere Waldorfkool
Rakvere Waldorfkool
01:01:30 +11:06
10
Artur SOO
2003 Türi Ühisgümnaasium
Türi Ühisgümnaasium
01:01:44 +11:20
11
Kaspar MILL
2004 Võru Gümnaasium
Võru Gümnaasium
01:02:06 +11:42
12
Rasmus SAARE
2005 Põlva Gümnaasium
Põlva Gümnaasium
01:02:19 +11:55
13
Alarich PAAS
2005 Võru Gümnaasium
Võru Gümnaasium
01:02:47 +12:23
14
Kaspar KAROLIN
2005 Põlva Gümnaasium
Põlva Gümnaasium
01:03:24 +13:00

P6-7

1
Karl KESKÜLA
Audentese erakool
Audentese erakool
00:40:47
2
Oliver TIKERPUU
1996 Palade Põhikool
Palade Põhikool
00:46:38 +05:51
3
Rainer TIKERPUU
Palade Põhikool
Palade Põhikool
00:46:40 +05:53
4
Kerto KAASIKU
2007 Aravete Keskkool
Aravete Keskkool
00:53:59 +13:12
5
Jan SAMORODNI
2009 Kärdla Põhikool
Kärdla Põhikool
00:54:30 +13:43
6
Rasmus UIBO
2009 Värska Gümnaasium
Värska Gümnaasium
00:54:37 +13:50
7
Andre PROST
Värska Gümnaasium
Värska Gümnaasium
00:55:18 +14:31
8
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Kool
Põlva Kool
00:55:20 +14:33
9
Karel KETS
2009 Põlva kool
Põlva kool
00:57:46 +16:59
10
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Tartu Katoliku Kool
Tartu Katoliku Kool
00:58:18 +17:31
11
Villem PIIRIMÄE
2008 Miina Härma Gümnaasium
Miina Härma Gümnaasium
01:00:45 +19:58
12
Paul Aares FJODOROV
2007 Pühajärve Põhikool
Pühajärve Põhikool
01:02:13 +21:26
DNS
Kaur KEBBA
Audentese erakool
Audentese erakool
 

P8-9

1
Raul Robin ORUMAN
Audentese erakool
Audentese erakool
00:40:51
2
Jonatan SAARNAK
2007 Emmaste Põhikool
Emmaste Põhikool
00:48:39 +07:48
3
Verner ELLERMÄE
Emmaste Põhikool
Emmaste Põhikool
00:50:09 +09:18
4
Rasmus JAAKSON
2005 Emmaste Põhikool
Emmaste Põhikool
00:54:15 +13:24
5
Sten SOLVOJOV
Audentese erakool
Audentese erakool
00:55:19 +14:28
6
August JAKOBSON
2006 Põlva kool
Põlva kool
00:55:55 +15:04
7
Raiko ALLIKSAAR
2006 Aravete Keskkool
Aravete Keskkool
00:56:46 +15:55
8
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku Kool
Tartu Katoliku Kool
00:57:16 +16:25
9
Paul PIIRIMÄE
2006 Tartu Katoliku Kool
Tartu Katoliku Kool
00:57:50 +16:59
10
Otto PLUUM
2006 Tartu Katoliku Kool
Tartu Katoliku Kool
00:58:34 +17:43
11
Markus KALJUR
2006 Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
00:59:42 +18:51
12
Markus JUHKAM
2007 Tartu Katoliku Kool
Tartu Katoliku Kool
01:00:51 +20:00
13
Kiur KALDMAA
2007 Tartu Katoliku Kool
Tartu Katoliku Kool
01:00:59 +20:08
14
Karel JUNG
2007 Rosma kool
Rosma kool
01:01:31 +20:40
DNS
Jan Alex ALLA
Audentese erakool
Audentese erakool
 

T1-5

1
Miina KESKÜLA
2013 Kärdla Põhikool
Kärdla Põhikool
00:26:51
2
Marta MÄLBERG
2011 Audentese erakool
Audentese erakool
00:27:57 +01:06
3
Roberta AIBAST
2012 Tartu Katoliku Kool
Tartu Katoliku Kool
00:28:15 +01:24
4
Iiris TIMMA
2010 Värska Gümnaasium
Värska Gümnaasium
00:31:11 +04:20
5
Rebeka UUEMAA
Audentese erakool
Audentese erakool
00:33:29 +06:38
6
Johanna TREI
2011 Kärdla Põhikool
Kärdla Põhikool
00:33:32 +06:41
7
Johanna VIILUKAS
2011 Käina Põhikool
Käina Põhikool
00:36:03 +09:12
8
Maria KALJUR
2011 Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
00:36:06 +09:15
9
Mia ESTA
2010 Kärdla Põhikool
Kärdla Põhikool
00:38:04 +11:13
10
Helena HAKK
2009 Põlva kool
Põlva kool
00:40:10 +13:19
11
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Tartu Katoliku Kool
Tartu Katoliku Kool
00:40:17 +13:26
12
Meribel AASLEPP
Emmaste Põhikool
Emmaste Põhikool
00:40:42 +13:51
13
Loore Liisa SAMUEL
2010 Värska Gümnaasium
Värska Gümnaasium
00:42:42 +15:51
14
Annaliis VALTIN
Emmaste Põhikool
Emmaste Põhikool
00:45:49 +18:58
NA
Lotta-Liisa KAEVAND
Emmaste Põhikool
Emmaste Põhikool
 

T10-12

1
Evelina NAGIBINA
2004 Võru Gümnaasium
Võru Gümnaasium
00:54:11
2
Melani VÄITS
2005 Võru Gümnaasium
Võru Gümnaasium
00:56:24 +02:13
3
Evely OSTROV
2003 Põlva Gümnaasium
Põlva Gümnaasium
00:57:52 +03:41
4
Kirke SAVITSCH
2005 Kose Gümnaasium
Kose Gümnaasium
00:59:09 +04:58
5
Merli Mari UTSAL
2003 Võru Gümnaasium
Võru Gümnaasium
01:00:17 +06:06

T6-7

1
Berta KURVITS
Audentese erakool
Audentese erakool
00:36:55
2
Maarja ORAS
2008 Põlva kool
Põlva kool
00:44:14 +07:19
3
Triin NEENO
2008 Põlva kool
Põlva kool
00:47:43 +10:48
4
Luisa NÕMMIK
2009 Põlva kool
Põlva kool
00:48:47 +11:52
5
Kaisa KALLAS
2009 Viljandi Jakobsoni Kool
Viljandi Jakobsoni Kool
00:49:35 +12:40
6
Anna Mia ATONEN
2009 Tallinna Ühisgümnaasium
Tallinna Ühisgümnaasium
00:55:05 +18:10
7
Carolyn ROOS
Palade Põhikool
Palade Põhikool
00:55:35 +18:40
8
Kirke KEEM
2009 Värska Gümnaasium
Värska Gümnaasium
00:55:40 +18:45
9
Liis-Marie KALJUR
2009 Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
00:56:38 +19:43
10
Arabella MÜRK
Palade Põhikool
Palade Põhikool
00:57:29 +20:34
11
Käti KUDRE
2009 Värska Gümnaasium
Värska Gümnaasium
00:57:59 +21:04
12
Emma TAMMIST
2009 Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
01:00:10 +23:15
13
Johanna ORAS
2008 Põlva kool
Põlva kool
01:00:28 +23:33
14
Marta MARIPUU
2009 Kärdla Põhikool
Kärdla Põhikool
01:00:33 +23:38
15
Martha-Lii VOOLMA
Palade Põhikool
Palade Põhikool
01:00:40 +23:45
16
Laura JUHANSON
2007 Paide Hammerbecki Põhiko
Paide Hammerbecki Põhiko
01:00:49 +23:54
17
Amanda Liisa LIISTER
Palade Põhikool
Palade Põhikool
01:05:15 +28:20
DNS
Lemme AAVIK
Audentese erakool
Audentese erakool
 
DNS
Miina RAUDOJA
2009 Värska Gümnaasium
Värska Gümnaasium
 

T8-9

1
Nora Getter UIBUKANT
Audentese erakool
Audentese erakool
00:41:46
2
Angela MAIVEL
2006 Palade Põhikool
Palade Põhikool
00:44:13 +02:27
3
Helisa TARTU
2007 Kärdla Põhikool
Kärdla Põhikool
00:50:43 +08:57
4
Sandra ARAK
2006 Audentese erakool
Audentese erakool
00:52:27 +10:41
5
Lisette SIBUL
Audentese erakool
Audentese erakool
00:55:43 +13:57
6
Karen LOORENS
2006 Audentese erakool
Audentese erakool
00:57:17 +15:31
7
Laura-Liis KALJUR
2007 Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
00:57:45 +15:59
8
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku Kool
Tartu Katoliku Kool
01:00:44 +18:58
9
Herta KESKÜLA
2006 Kärdla Põhikool
Kärdla Põhikool
01:01:32 +19:46
10
Anni LINNUS
2006 Värska Gümnaasium
Värska Gümnaasium
01:02:18 +20:32
11
Kätlin MAST
2007 Kärdla Põhikool
Kärdla Põhikool
01:02:32 +20:46

Võistkondlik

Korraldaja: HOK

Rajameister:

Hiiumaa

105 osalejat