Tulemused

13veebr.21

Tallinna MV, suusaorienteerumine

M18

1
Romet KRIKS
2007 LSF PT
LSF PT
00:26:10
2
Robin OLLI
2007 LSF PT
LSF PT
00:27:18 +01:08
3
Rasmus OLLI
2009 LSF PT
LSF PT
00:31:24 +05:14
4
Ralf REITSAK
2008 SK100
SK100
00:34:30 +08:20
5
Glen Eric KOKK
2008 SK100
SK100
00:40:44 +14:34
6
Marko UNT
2012 SK100
SK100
00:45:19 +19:09
DNS
2 RESERV
 
DQ
Henrik ERM
2011 -
-
 

M21

1
Sander PRITSIK
2001 Rakv
Rakv
00:17:41
2
Priit RANDMAN
1989 Rakv
Rakv
00:17:46 +00:05
3
Georg Caius KUTSAR
1997 Tavid AS
Tavid AS
00:19:16 +01:35
4
Tõnis ERM
1982 TAOK
TAOK
00:19:38 +01:57
5
00:20:04 +02:23
6
Timmo TAMMEMÄE
1984 SK100
SK100
00:20:07 +02:26
7
Erik AIBAST
1973 Tammed
Tammed
00:21:12 +03:31
8
Ats SÕNAJALG
1990 Harju OK
Harju OK
00:21:55 +04:14
9
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:22:31 +04:50
10
Davis SOLMANIS
2000 IK Auseklis
IK Auseklis
00:23:21 +05:40
11
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
00:27:11 +09:30
12
SRD
00:34:37 +16:56
13
00:49:06 +31:25
DNS
3 RESERV
 
DQ
 

M40

1
Randy KORB
1971 Peko
Peko
00:16:50
2
Rain LILLSOO
1970 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:17:59 +01:09
3
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:18:44 +01:54
4
Viljar VAINOLA
1975 Mercury
Mercury
00:19:28 +02:38
5
Ivo MILLER
1977 Koop
Koop
00:19:33 +02:43
6
Meelis MÄLBERG
1970 Peko
Peko
00:19:39 +02:49
7
Lauri OLLI
1972 LSF PT
LSF PT
00:20:03 +03:13
8
SRD
00:20:27 +03:37
9
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
00:20:27 +03:37
10
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:21:13 +04:23
11
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
00:21:13 +04:23
12
00:23:10 +06:20
13
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
00:23:32 +06:42
14
TON
00:28:23 +11:33
DNS
2 RESERV
 

M55

1
Ülo VIRU
1964 Orvand
Orvand
00:16:50
2
Aleksander PRITSIK
1962 Rakv
Rakv
00:16:56 +00:06
3
Urmas TAMMEMÄE
1960 Orvand
Orvand
00:18:14 +01:24
4
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
00:18:32 +01:42
5
Mihkel NAHKUR
1959 Jõhvikas
Jõhvikas
00:19:09 +02:19
6
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:20:59 +04:09
7
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:24:59 +08:09
DNS
Rein ROONI
1957 Orvand
Orvand
 
DQ
Jaanus REHA
1959 Koop
Koop
 

N18

1
Ketriin OLLI
2011 LSF PT
LSF PT
00:21:16
2
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
00:22:56 +01:40
3
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:25:01 +03:45
4
Liisa Laura VIRU
2009 TON
TON
00:29:15 +07:59
5
Marta MÄLBERG
2011 Peko
Peko
00:43:01 +21:45
DNS
2 RESERV
 
DNS
 

N21

1
Piibe TAMMEMÄE
1990 SK100
SK100
00:15:14
2
Ilves
00:15:50 +00:36
3
Tuuli ERM
1982 Võru
Võru
00:17:25 +02:11
4
SRD
00:22:34 +07:20
DNS
3 RESERV
 
DQ
Annika SILDE
1982 Mercury
Mercury
 

N40

1
TON
00:23:37
2
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
00:28:18 +04:41
DNS
2 RESERV
 

N55

1
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
00:17:42
2
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:18:23 +00:41
3
Ülle RAUDSEPP
1960 Jõhvikas
Jõhvikas
00:22:38 +04:56
4
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:25:08 +07:26

Individuaalne

Korraldaja: SRD

Rajameister:

Mustamäe

71 osalejat