Tulemused

12aug.21

Tallinna Neljapäevak

M10TR 4 KP 0,70km

1
Henrik ERM
2011 SK Xdream
SK Xdream
00:06:56
2
Kaspar REA
2011
00:11:39 +04:43
3
00:16:18 +09:22
4
00:17:08 +10:12
5
00:21:02 +14:06
6
00:21:03 +14:07

M12 8 KP 2,30km

1
Lukas LILLELAID
2011 Tammed
Tammed
00:29:44
2
Guido MAISTE
-0001
00:30:03 +00:19
3
Rasmus OLLI
2009 LSF PT
LSF PT
00:34:22 +04:38
4
Otto TAMKIVI
2007 SK100
SK100
00:40:03 +10:19
5
00:44:48 +15:04
6
00:48:08 +18:24
7
00:53:38 +23:54
8
Vunder
01:03:04 +33:20

M14 11 KP 2,99km

1
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
00:32:29
2
Kaspar Mathias KORROL
2007 Mercury
Mercury
00:34:26 +01:57
3
Uku TROLLA
2007
00:34:42 +02:13
4
Robin OLLI
2007 LSF PT
LSF PT
00:38:56 +06:27
5
Vunder
00:45:10 +12:41
6
00:53:52 +21:23
7
00:57:32 +25:03
8
00:57:33 +25:04
9
Georg VIILMA
2008 Kolga Kool
Kolga Kool
01:24:30 +52:01

M16 15 KP 3,64km

1
Tõnis USTAV
2004 HP Sport Team
HP Sport Team
00:36:32
2
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
00:45:56 +09:24
3
02:34:34 +58:02

M18 18 KP 4,25km

1
Kevin Markus KORROL
2004 Mercury
Mercury
00:44:43
2
Henri OJASTE
2003 Koop
Koop
00:50:51 +06:08
3
00:53:26 +08:43
4
Kardo KUTTI
2008 Harju OK
Harju OK
00:57:24 +12:41
5
01:23:17 +38:34

M21A 28 KP 7,15km

1
Jonatan KARJUS
1991 Võru
Võru
00:55:17
2
Laura JOONAS
1994 Võru
Võru
01:03:23 +08:06
3
01:08:36 +13:19
4
01:09:47 +14:30
5
Tanel MERIGAN
1989 ABC GRUPP
ABC GRUPP
01:11:28 +16:11
6
SRD
01:17:05 +21:48
7
Raido LAIDLA
1986 SK100
SK100
01:20:56 +25:39
8
Taavi TAMKIVI
1981 TAOK
TAOK
01:23:07 +27:50
9
Kristian PILBAS
1977 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
01:28:09 +32:52
10
Kaido KAARLI
1979 Eesti Energia
Eesti Energia
01:29:09 +33:52
11
01:36:36 +41:19
12
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
01:52:53 +57:36
13
01:57:57 +02:40

M21AL 18 KP 5,63km

1
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:43:07
2
00:50:05 +06:58
3
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:52:11 +09:04
4
Martin MURAKAS
1989 Rakv
Rakv
00:55:32 +12:25
5
Tõnu KITS
1973
00:57:57 +14:50
6
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:58:15 +15:08
7
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:58:22 +15:15
8
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:58:41 +15:34
9
Olavi LOO
1971 West
West
01:05:12 +22:05
10
01:07:32 +24:25
11
Michael RAER
1983 SRD
SRD
01:09:10 +26:03
12
Alar ALAJAAN
1979 EKJ SK
EKJ SK
01:13:40 +30:33
13
01:25:14 +42:07
14
01:25:54 +42:47
15
01:27:18 +44:11
16
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
01:33:00 +49:53
17
01:33:15 +50:08
18
Martin PETTAI
1983
02:03:40 +20:33

M21B 23 KP 6,24km

1
Ingmar DAUB
1993 Ilves
Ilves
01:00:32
2
01:12:07 +11:35
3
01:21:16 +20:44
4
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:23:29 +22:57
5
Siim DÜÜNA
1996 KL Rapla Malev
KL Rapla Malev
01:26:37 +26:05
6
01:32:40 +32:08
7
01:41:12 +40:40

M21BL 12 KP 3,87km

1
00:37:14
2
Aleksei SPIRIDONOV
1972 Gaasiekspert
Gaasiekspert
00:40:19 +03:05
3
00:40:28 +03:14
4
Jaan OLVET
1969 Rakv
Rakv
00:41:18 +04:04
5
00:42:44 +05:30
6
Sven REA
1969 TON
TON
00:42:56 +05:42
7
00:47:50 +10:36
8
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:49:11 +11:57
9
Janno JÕGISU
1979 TON
TON
00:50:18 +13:04
10
00:51:48 +14:34
11
Peeter VÕRK
1965 F-Klubi
F-Klubi
00:52:20 +15:06
12
Tuuli ERM
1982 Võru
Võru
00:55:24 +18:10
13
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:56:24 +19:10
14
Tarmo TIISLER
1969 Eesti Raadio
Eesti Raadio
00:56:26 +19:12
15
00:59:50 +22:36
16
01:02:57 +25:43
17
Rain SEMPER
1971 Bona Fide
Bona Fide
01:05:16 +28:02
18
01:05:21 +28:07
19
Arvi TÜVI
1964
01:09:41 +32:27
20
01:21:32 +44:18

M35 28 KP 7,15km

1
Mati KORROL
1973 Mercury
Mercury
01:06:45
2
Marko KÜLAOTS
1978 Tammed
Tammed
01:08:28 +01:43
3
Martin KAUP
1975 LSF PT
LSF PT
01:08:50 +02:05
4
01:09:12 +02:27
5
01:11:15 +04:30
6
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
01:11:54 +05:09
7
Ragnar LEIMANN
1981 TAOK
TAOK
01:24:21 +17:36
8
01:25:59 +19:14
9
Alan VASK
1981 Töllerdised
Töllerdised
01:26:25 +19:40
10
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
01:27:54 +21:09
11
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
01:29:14 +22:29
12
Gert MÜÜRSEPP
1973 Tammed
Tammed
01:29:18 +22:33
13
Mairolt KAKKO
1968 TON
TON
01:33:12 +26:27

M40 23 KP 6,24km

1
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
00:48:40
2
01:00:24 +11:44
3
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
01:02:49 +14:09
4
01:03:21 +14:41
5
Ilmar UDAM
1973 JOKA
JOKA
01:04:31 +15:51
6
Kaido GUTMANN
1964 Rae
Rae
01:06:43 +18:03
7
01:08:41 +20:01
8
01:14:24 +25:44
9
01:15:56 +27:16
10
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:17:49 +29:09
11
Konstantin ROOMET
1978 Loginet
Loginet
01:19:00 +30:20
12
Tarmo LILLSOO
-0001 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:19:02 +30:22
13
Joonas VAABEL
1978 Padriku pedaalijad
Padriku pedaalijad
01:25:09 +36:29
14
01:58:01 +09:21

M45 22 KP 6,01km

1
Indrek LILLSOO
1973 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:57:31
2
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
00:58:51 +01:20
3
Arvo LAANEMETS
1972 TAOK
TAOK
00:59:03 +01:32
4
Erko VIRGEPUU
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
01:03:05 +05:34
5
Toomas TIIVEL
1974 Mercury
Mercury
01:03:31 +06:00
6
Mati TIKERPUU
1974 Kaitsevägi
Kaitsevägi
01:04:26 +06:55
7
Lauri OLLI
1972 LSF PT
LSF PT
01:05:09 +07:38
8
Taivo DAUB
1969 Ilves
Ilves
01:06:19 +08:48
9
01:08:03 +10:32
10
Aleksandr PETUHHOV
1974 CoxArt
CoxArt
01:12:35 +15:04
11
Tammo ESTA
1974 HOK
HOK
01:15:43 +18:12
12
Margus KANDELIN
1971 Swedbank SK
Swedbank SK
01:15:53 +18:22
13
Heiki SAVITSCH
1972 TON
TON
01:16:04 +18:33
14
Vallo VARDJA
-0001 Saku vald
Saku vald
01:18:06 +20:35
15
01:23:01 +25:30
16
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
01:24:03 +26:32
17
TON
01:34:39 +37:08
18
01:53:35 +56:04

M50 22 KP 6,01km

1
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
00:56:26
2
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:58:14 +01:48
3
Priit ÖVERUS
1966 Mercury
Mercury
00:59:12 +02:46
4
Veiko HINTSOV
1969 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:00:38 +04:12
5
01:02:10 +05:44
6
Sven LUKS
1968 Põrgupõh
Põrgupõh
01:03:22 +06:56
7
Rain LILLSOO
1970 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:04:55 +08:29
8
Viktor KASSATKIN
1971 SRD
SRD
01:05:00 +08:34
9
SRD
01:05:59 +09:33
10
Ain PELLO
1969 Mercury
Mercury
01:07:05 +10:39
11
Heigo OJASTE
1971 Koop
Koop
01:16:52 +20:26
12
01:19:00 +22:34
13
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
01:19:06 +22:40
14
Tarmo GEDE
-0001
01:22:27 +26:01
15
Raul HINDOV
1968 TON
TON
01:25:02 +28:36
16
Ülar MARK
1968
01:26:22 +29:56
17
Herkki SUURMAN
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:28:49 +32:23
18
Rein HANSTEIN
1949 Okas
Okas
01:29:53 +33:27
19
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
01:32:29 +36:03
20
Urmas RANNU
1969 976
976
01:36:27 +40:01
21
Paavo HELDE
1968 Evotec AS
Evotec AS
01:48:54 +52:28

M55 18 KP 5,42km

1
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
00:54:12
2
Margus ESNAR
1963 Rae
Rae
00:57:41 +03:29
3
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:01:24 +07:12
4
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:03:40 +09:28
5
Tõnis HALDNA
1965 Rae
Rae
01:03:52 +09:40
6
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
01:04:04 +09:52
7
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
01:04:06 +09:54
8
Ülo MADISSOON
1962 TON
TON
01:11:25 +17:13
9
Raivo PELLJA
1964 JOKA
JOKA
01:12:45 +18:33
10
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
01:13:48 +19:36

M60 18 KP 5,42km

1
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:57:30
2
Ando POST
1960 Koop
Koop
01:01:40 +04:10
3
Vello POST
1958 Koop
Koop
01:05:27 +07:57
4
Jüri MÄRTMAA
1959 Tammed
Tammed
01:07:17 +09:47
5
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
01:08:16 +10:46
6
Urmas LIPS
1960
01:11:10 +13:40
7
Viesturs LUCANS
1960 Piepe
Piepe
01:16:59 +19:29
8
Endel KARP
1960 Norma
Norma
01:18:54 +21:24
9
Reino RASS
1961 Novarc
Novarc
01:22:10 +24:40
10
Tõnu VÄHI
-0001
01:25:04 +27:34
11
Toivo BIRK
1957 Okas
Okas
01:30:31 +33:01
12
Ivo TAMLA
1960
01:32:05 +34:35
13
Igor ZURJARI
1959 SRD
SRD
01:41:41 +44:11

M65 15 KP 3,64km

1
Rein KRIKS
1951 Rakv
Rakv
00:44:32
2
Riho MÄNNI
1951 Lehola
Lehola
00:45:08 +00:36
3
00:48:53 +04:21
4
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:49:37 +05:05
5
Kai WILLADSEN
1952 TON
TON
00:51:42 +07:10
6
Ahto KARU
1955 JOKA
JOKA
00:56:14 +11:42
7
Arvo SOOSALU
1952 LUS
LUS
00:57:23 +12:51
8
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:57:50 +13:18
9
Jüri KAHN
-0001
00:58:59 +14:27
10
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:59:10 +14:38
11
01:06:23 +21:51
12
Mati ROHTLA
-0001 Moigu
Moigu
01:06:50 +22:18
13
Heldur VÄLJAMÄE
1948 Orvand
Orvand
01:11:26 +26:54
14
Mati KARP
1952 TEMPO spordiklubi
TEMPO spordiklubi
01:13:56 +29:24
15
Raivo KUKK
1955
01:15:05 +30:33
16
Aarne IDAVAIN
1952 SK Rada
SK Rada
01:15:09 +30:37
17
Tõnu KUUSIK
1956 LUS
LUS
01:20:29 +35:57

M70 11 KP 2,99km

1
00:36:17
2
Tiit PLOOMPUU
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:41:09 +04:52
3
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
00:45:38 +09:21
4
Kalju TOOMAS
1947 JOKA
JOKA
00:48:33 +12:16
5
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
00:53:12 +16:55
6
00:58:16 +21:59
7
01:27:30 +51:13
8
01:27:55 +51:38

M75 10 KP 2,25km

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:31:14
2
Eimar JÕGISU
1942 TON
TON
00:32:20 +01:06
3
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:35:40 +04:26
4
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:41:18 +10:04
5
Tõnis RAUDLA
1945 Tallinna Linnaehituse AS
Tallinna Linnaehituse AS
00:49:06 +17:52
6
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
00:50:44 +19:30
7
00:58:11 +26:57
8
Raivo MEIER
1946 Hermes
Hermes
00:58:29 +27:15
9
02:16:08 +44:54

M80 8 KP 2,00km

1
Juhan HUNT
1937 Orion
Orion
00:37:56
2
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:38:34 +00:38
3
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:43:00 +05:04
4
Konstantin KANGUR
1941 Tehnilise Järelevalve In
Tehnilise Järelevalve In
00:46:30 +08:34
5
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:47:58 +10:02
6
00:58:33 +20:37
7
Lembit PÕLDOJA
1941 KIWA
KIWA
00:59:49 +21:53
8
01:06:09 +28:13

M8NR 4 KP 1,10km

1
00:08:53
2
Mart LINDEBERG
2013 Saku Gümnaasium
Saku Gümnaasium
00:09:24 +00:31
3
00:10:47 +01:54
4
00:11:46 +02:53
5
00:11:55 +03:02
6
00:12:40 +03:47
7
00:12:43 +03:50
8
Kert VIIRMANN
2014 Põrgupõh
Põrgupõh
00:14:29 +05:36
9
00:14:44 +05:51
10
00:15:20 +06:27
11
Erik LEHTLA
2016 MTÜ Saku Maraton
MTÜ Saku Maraton
00:17:54 +09:01
12
Mirko MÄGI
2017 Võru
Võru
00:22:48 +13:55
13
00:27:58 +19:05

MLIHTNE 11 KP 3,60km

1
Juhan ERIK
1987
00:34:50
2
00:37:00 +02:10
3
Indrek PITK
1974 EKA
EKA
00:43:55 +09:05
5
Marek MAURER
-0001 Põrgupõh
Põrgupõh
00:44:04 +09:14
6
Ago LUBERG
1983 TTÜ
TTÜ
00:47:26 +12:36
7
00:58:15 +23:25
8
00:58:39 +23:49

N10TR 4 KP 0,70km

1
Ketriin OLLI
2011 LSF PT
LSF PT
00:07:21
2
00:12:31 +05:10
3
00:14:22 +07:01
5
00:18:02 +10:41
6
00:19:16 +11:55
7
00:21:27 +14:06

N12 8 KP 2,30km

1
00:25:11
2
Ketriin OLLI
2011 LSF PT
LSF PT
00:27:33 +02:22
3
00:40:20 +15:09
4
00:42:52 +17:41
5
Marta VIILMA
2010 Kolga Kool
Kolga Kool
00:55:55 +30:44
6
00:56:04 +30:53

N14 10 KP 2,25km

1
00:29:44
2
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:33:03 +03:19
3
00:35:37 +05:53
4
Laura ANTSON
2007 Lepistiku Lasteaed/Algkoo
Lepistiku Lasteaed/Algkoo
00:44:46 +15:02
5
LSF PT
00:48:27 +18:43

N16 11 KP 2,99km

1
00:42:03
2
Sofia BOGATSOVA
2008 SRD
SRD
00:48:11 +06:08
3
01:18:17 +36:14

N18 12 KP 3,87km

1
Kris Jette PIHT
2004 Mercury
Mercury
00:47:00
2
Liise LILLELAID
2007 Tammed
Tammed
00:47:39 +00:39
3
01:16:45 +29:45
4
SRD
01:25:35 +38:35

N21A 18 KP 5,63km

1
Kirti REBANE
1973 Mercury
Mercury
00:53:14
2
Maris TERNO
1982 Tammed
Tammed
00:56:42 +03:28
3
Eva-Maria TRUUSALU
1988 Võru
Võru
01:08:29 +15:15
4
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
01:09:52 +16:38
5
Britt JAASKA
1983 SK Serviti
SK Serviti
01:10:05 +16:51
6
Signe RAIDMETS
1969 TON
TON
01:10:52 +17:38
7
Eva KAARLI
1978
01:11:04 +17:50
8
SRD
01:11:13 +17:59
9
Kirsten NIGUL
1975 Kape
Kape
01:12:05 +18:51
10
01:18:29 +25:15
11
SRD
01:20:41 +27:27
12
01:21:47 +28:33
13
01:28:24 +35:10
14
Pille TIIS
1972
01:28:33 +35:19
15
01:48:30 +55:16

N21B 18 KP 4,25km

1
Jaana OLVET
1995 Rakv
Rakv
00:49:11
2
Erika KALDA
1988 Okas
Okas
00:50:25 +01:14
3
Raili MÄGI
1986 Võru
Võru
00:54:04 +04:53
4
Kristin DÜÜNA
2000 Rapla ÜG
Rapla ÜG
00:57:36 +08:25
5
01:00:31 +11:20
6
01:03:22 +14:11
7
Brita PLOOMPUU
2003 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:08:21 +19:10
8
Grethe-Johanna PLOOMPUU
1995 Harju OK
Harju OK
01:10:32 +21:21
9
01:11:31 +22:20
10
Anett Liisa PARTS
2009 JOKA
JOKA
01:13:24 +24:13
11
Maris TAMM
1984 KKA
KKA
01:24:53 +35:42
12
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
01:32:29 +43:18

N35 18 KP 5,42km

1
Riika PLOOMPUU
1970 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:15:41
2
Elina KUTTI
1982 Harju OK
Harju OK
01:36:31 +20:50

N40 18 KP 4,25km

1
Ingrid PIHT
1976 Mercury
Mercury
00:46:21
2
Merike MUMME
1975 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:52:30 +06:09
3
Marje VIIRMANN
1960 Harju OK
Harju OK
00:56:31 +10:10
4
Airi KASK
1976
01:05:01 +18:40
5
Karin KOPPEL
1977 Tammed
Tammed
01:06:32 +20:11
6
01:28:55 +42:34
7
Orsolya SOOSAAR
1979 Eesti Pank
Eesti Pank
01:34:05 +47:44

N45 18 KP 4,25km

1
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:54:21
2
Liina JÕGISU
1976 Mercury
Mercury
00:56:25 +02:04
3
Mai VIIRMANN
1966 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:59:13 +04:52
4
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
01:00:37 +06:16
5
01:04:04 +09:43
6
Monica JAAGO
-0001
01:04:33 +10:12
7
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
01:07:21 +13:00
8
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
01:17:49 +23:28
9
01:50:15 +55:54
10
02:03:32 +09:11

N50 15 KP 3,64km

1
Anneli AAS
1970 TON
TON
00:39:03
2
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:48:50 +09:47

N55 15 KP 3,64km

1
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
00:44:26
2
Siiri POOPUU
1957 JOKA
JOKA
00:48:20 +03:54
3
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:51:33 +07:07
4
Ene EHRENPREIS
1950 Rakv
Rakv
00:54:03 +09:37
5
Meeli KEREM
1965 TON
TON
00:54:52 +10:26
6
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
00:56:13 +11:47
7
Ülle PELLJA
1966 JOKA
JOKA
01:00:35 +16:09
8
Anneli VELLERIND
1966 SP Transit
SP Transit
01:09:13 +24:47
9
01:23:55 +39:29
10
Olga MALGINA
1962 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
01:34:58 +50:32
11
Galina PJASETSKAJA
1958 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
01:35:16 +50:50

N60 12 KP 3,87km

1
Ruth GUTMANN
1961 Rae
Rae
00:50:18
2
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:59:15 +08:57
3
Ene TÜVI
1965
01:08:57 +18:39
4
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:40:09 +49:51
5
Heli KAIN
-0001
01:40:21 +50:03
DQ
Marje OTT
1959
 

N65 12 KP 3,87km

1
Viktoria TRASANOV
-0001 JOKA
JOKA
01:03:03
2
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
01:12:14 +09:11
3
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
01:18:28 +15:25
4
Eha ARB
1951
01:19:02 +15:59
5
Katrin KRIISKA
1954 Jõhvikas
Jõhvikas
01:25:29 +22:26
6
Lembe LUTTERUS
1954 Tammed
Tammed
01:25:32 +22:29
7
Eha KRIKS
1951 Rakv
Rakv
01:27:53 +24:50

N70 10 KP 2,25km

1
00:50:25
2
00:54:13 +03:48
3
01:00:08 +09:43
4
01:08:45 +18:20

N75 8 KP 2,00km

1
Rutt KUKK
1945 Orion
Orion
00:55:32
2
Epp SULG
1944
01:01:59 +06:27

N80 8 KP 2,00km

1
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:48:06
2
Malle KAROLIN
1941 Orion
Orion
00:58:32 +10:26
3
TON
01:01:31 +13:25

N85 8 KP 2,00km

1
Maie SEPP
1936 TON
TON
01:10:58

N8NR 4 KP 1,10km

1
00:07:06
2
Helena ERM
2014 Võru
Võru
00:07:50 +00:44
3
August TRUUSALU
2013 Võru
Võru
00:08:12 +01:06
4
00:09:25 +02:19
5
00:10:47 +03:41
6
Vunder
00:11:32 +04:26
7
00:11:36 +04:30
8
00:13:21 +06:15
9
00:15:21 +08:15
10
00:15:39 +08:33
11
Liise UDAM
2015
00:15:40 +08:34
12
Kristi VIIRMANN
2015 Põrgupõh
Põrgupõh
00:15:53 +08:47
13
00:17:27 +10:21
14
00:18:40 +11:34
15
00:23:03 +15:57
16
00:23:32 +16:26

NLIHTNE 11 KP 3,60km

1
00:38:54
2
Kristi LUBERG
1982
00:44:32 +05:38
3
00:50:06 +11:12
4
00:50:42 +11:48
5
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
00:52:43 +13:49
6
Hiie LAUGESAAR
1972 Rakv
Rakv
00:53:57 +15:03
7
Annika SAARING
2001 Laagri Kool
Laagri Kool
01:00:01 +21:07
8
01:03:40 +24:46
9
Küllike REHE
-0001 Hansapank
Hansapank
01:07:29 +28:35
10
Tiina RAHE
1984
01:22:48 +43:54
11
Katre TEKKEL
1979 Pirita MG
Pirita MG
01:36:02 +57:08

V

1
00:15:41
2
00:37:57 +22:16
3
Mihkel NAHKUR
1959 Jõhvikas
Jõhvikas
00:39:33 +23:52
4
Tõnis ERM
1982 TAOK
TAOK
00:41:20 +25:39
5
Jaak VIHMAND
-0001
00:49:10 +33:29
6
00:49:37 +33:56
7
Neeme KALDA
1983 Okas
Okas
00:49:54 +34:13
8
00:50:51 +35:10
9
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
00:51:30 +35:49
10
00:53:40 +37:59
11
00:53:43 +38:02
12
Anton ROOLAID
1977 TAOK
TAOK
00:54:08 +38:27
13
SRD
00:54:27 +38:46
14
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:55:52 +40:11
15
Heidi PRITS
1974 Mercury
Mercury
00:56:56 +41:15
16
Ülle KADAK
1956 Lehola
Lehola
00:57:01 +41:20
17
Rainer MÄGI
1985 Võru
Võru
00:57:11 +41:30
18
00:57:51 +42:10
19
Inga LIPS
1974
00:58:20 +42:39
20
00:59:01 +43:20
21
Kertu SAVITSCH
1996 SK100
SK100
00:59:32 +43:51
22
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
00:59:35 +43:54
23
01:01:25 +45:44
24
Dagmar MÕTLEP
1978 MTÜ Tervise Valem
MTÜ Tervise Valem
01:03:22 +47:41
25
01:05:49 +50:08
26
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
01:05:56 +50:15
27
01:07:49 +52:08
28
01:10:46 +55:05
29
Toomas NAELAPÄÄ
1950 Harju OK
Harju OK
01:11:04 +55:23
30
Anu PALLON
1955 JOKA
JOKA
01:12:43 +57:02
31
Terje VANAHANS
1984 Kobras
Kobras
01:13:22 +57:41
32
Tõnu KARP
1957
01:13:42 +58:01
33
01:16:41 +01:00
34
Anu ISBERG
1971
01:19:01 +03:20
35
Toomas TELGMA
1965 Voller
Voller
01:19:40 +03:59
36
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:20:15 +04:34
37
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:20:22 +04:41
38
01:22:34 +06:53
39
01:24:02 +08:21
40
Indrek NEIVELT
1967 Pocopay
Pocopay
01:24:54 +09:13
41
Anu MALTS
1961 TON
TON
01:25:38 +09:57
42
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
01:28:23 +12:42
43
01:28:48 +13:07
44
Justus UDAM
2010 JOKA
JOKA
01:32:04 +16:23
45
01:32:57 +17:16
46
01:40:24 +24:43
47
01:42:27 +26:46
48
Raivo MITT
1971
01:47:48 +32:07
49
SRD
02:36:13 +20:32
50
02:43:44 +28:03

Päevak

Korraldaja: TON

Rajameister: Heidi Sild

Ännijärve

425 osalejat