Tulemused

26mai21

Võrumaa kolmapäevak

M10

1
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
00:31:09
2
Võru
00:32:41 +01:32
3
Rasmus LUUKAS
2012 Võru
Võru
00:32:44 +01:35
4
Henri RÜÜTLI
2012 Haanja PK
Haanja PK
01:06:03 +34:54

M14

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
01:06:35

M16

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
01:03:46

M18

1
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:47:58
2
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
01:52:05 +04:07

M21

1
Timo SILD
1988 Võru
Võru
01:01:18
2
Lauri SILD
1990 Võru
Võru
01:09:59 +08:41
3
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:21:59 +20:41
4
Taavi RAUDSIK
1992 Võru
Võru
02:00:04 +58:46

M35

1
Tanel MÕTTUS
1985 Võru
Võru
01:20:26
2
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:42:24 +21:58
3
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:43:51 +23:25
4
Tiit TOOTS
1979 Võru
Võru
01:45:22 +24:56

M45

1
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
01:11:30
2
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
01:17:17 +05:47
3
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:23:24 +11:54
4
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:35:29 +23:59
5
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
01:36:21 +24:51
6
Toomas KIBENA
1968 Võru
Võru
01:45:57 +34:27
7
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:49:02 +37:32
8
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
02:15:16 +03:46

M60

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:56:07
2
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:04:14 +08:07
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:19:23 +23:16
4
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:36:33 +40:26
5
Georg RUUDA
1959 Võru vald
Võru vald
01:54:27 +58:20

N16

1
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
01:12:43
2
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:13:25 +00:42

N18

1
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
01:38:10

N21

1
Janely RAUDSIK
1987 Võru
Võru
01:27:26

N35

1
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
01:15:57
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:34:02 +18:05
3
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:38:17 +22:20
4
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:47:17 +31:20
5
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
02:12:56 +56:59

N45

1
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
00:47:18
2
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
01:07:33 +20:15
3
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:09:10 +21:52
4
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:18:59 +31:41
5
Anne REILJAN
1964 Sõmerpalu
Sõmerpalu
02:09:58 +22:40
6
Karin TEPASKENT
1974 Võru
Võru
02:10:04 +22:46
7
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
02:12:35 +25:17
8
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
02:13:23 +26:05
9
Lemmi PEHLAK
1963 Võru
Võru
02:50:47 +03:29
10
Luule KUUS
1963 Võru
Võru
02:50:55 +03:37

N60

1
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:51:58

NR

4
Sebastian RAUDSIK
2016 Võru
Võru
00:22:49
5
Mariette RAUDSIK
2014 Võru
Võru
00:22:50 +00:01

RADA2

1
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:06:08
2
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
01:08:39 +02:31
3
Ingmar Bert SABRE
1996 Võru
Võru
01:43:24 +37:16
4
Rando ERNITS
1997 Kuperjanovi ÜJP
Kuperjanovi ÜJP
01:43:34 +37:26
5
Kristo HÜTT
1980 Võru
Võru
01:43:47 +37:39

RADA4

1
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:39:59

VABA

1
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:37:04
2
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:42:07 +05:03
3
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:48:49 +11:45
4
Hugo RÜÜTLI
2008 Haanja SK
Haanja SK
01:06:12 +29:08
5
Joosep LOOST
1983
01:07:44 +30:40
6
Markel HANIMÄGI
2006 Võru
Võru
01:31:23 +54:19
7
Marko KUKK
1976 Pudru talu
Pudru talu
01:33:32 +56:28
8
Janek ORRO
1973 Võru
Võru
02:05:16 +28:12
9
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
02:17:42 +40:38

Päevak

Korraldaja: Võru

Rajameister: Erko Jakobson

Rõuge, Paaburissa küla

66 osalejat