Tulemused

11aug.21

Võrumaa kolmapäevak

M10

1
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
00:03:58
2
Stig VEESAAR
2016 Parksepa LA
Parksepa LA
00:04:42 +00:44

M12

1
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:08:25
2
Eke OTS
2009 Võru
Võru
00:08:39 +00:14
3
Ats OTS
2011 Haanja RK
Haanja RK
00:11:26 +03:01
4
Armin SELTS
2011 Võru KLK
Võru KLK
00:15:58 +07:33
5
Kermo TIIDU
2011 Võru KrK
Võru KrK
00:15:59 +07:34
6
Rico HANIMÄGI
2012 Võru
Võru
00:17:06 +08:41
7
Marten HANIMÄGI
2010 Võru
Võru
00:17:15 +08:50

M14

1
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:11:27
2
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru
Võru
00:11:49 +00:22
3
Matis MÄNDMETS
2010 Otepää
Otepää
00:12:11 +00:44
6
Sander LEPP
2008 Võru
Võru
00:23:46 +12:19

M16

1
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:15:39
2
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
00:16:03 +00:24
3
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:18:10 +02:31
4
Markel HANIMÄGI
2006 Võru
Võru
00:38:39 +23:00

M18

1
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
00:14:27
2
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
00:17:02 +02:35
3
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:17:05 +02:38
4
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
00:18:09 +03:42
5
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:18:10 +03:43
6
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:18:11 +03:44
7
Jako LAIDVER
2001 Kuperjanovi ÜJP
Kuperjanovi ÜJP
00:25:06 +10:39

M21

1
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:16:20
2
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:16:46 +00:26
3
Taavi RAUDSIK
1992 Võru
Võru
00:17:03 +00:43
4
Joel RILLO
1985 Tallinn
Tallinn
00:22:09 +05:49
5
Tanel MÕTTUS
1985 Võru
Võru
00:37:15 +20:55

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:16:19
2
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
00:17:37 +01:18
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:18:31 +02:12
4
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:19:26 +03:07
5
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
00:19:29 +03:10
6
Kristo HÜTT
1980 Võru
Võru
00:20:11 +03:52
7
Ahti LEPP
-0001 KL Võrumaa malev
KL Võrumaa malev
00:20:38 +04:19
8
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
00:22:15 +05:56
9
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
00:24:06 +07:47
10
Joosep LOOST
1983
00:32:52 +16:33

M45

1
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:14:37
2
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
00:17:26 +02:49
3
Toomas KIBENA
1968 Võru
Võru
00:20:54 +06:17
4
Kaido KIVILO
1971 Võru
Võru
00:22:29 +07:52

M60

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:00:40

N12

1
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:11:06

N16

1
Marta KIVILO
2006 Võru KrK
Võru KrK
00:22:29

N18

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:19:37
2
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
00:21:19 +01:42
3
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:22:01 +02:24

N21

1
Janely RAUDSIK
1987 Võru
Võru
00:16:42
2
Kristi ASSER
1988 Võru
Võru
00:20:05 +03:23
3
Katri ENNO
1987 Võru
Võru
00:23:41 +06:59

N35

1
Anne OTS
1980 Võru
Võru
00:20:57
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:22:20 +01:23
3
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
00:27:12 +06:15
4
Anne REILJAN
1964 Sõmerpalu
Sõmerpalu
00:29:13 +08:16
5
Karin TEPASKENT
1974 Võru
Võru
00:29:15 +08:18

N45

1
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:11:31

N60

1
Marianne HERMANN
1952 Lasva KKS
Lasva KKS
00:12:04
2
Inge EIT
1960 Eesti Post
Eesti Post
00:13:39 +01:35
3
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:13:59 +01:55

NR

7
Sebastian RAUDSIK
2016 Võru
Võru
00:02:23
8
Mariette RAUDSIK
2014 Võru
Võru
00:02:26 +00:03
15
Adeele PALO
2017 Võru linn
Võru linn
00:09:42 +07:19
16
Jakob PALO
2019 Võru linn
Võru linn
00:09:55 +07:32

RADA1

1
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:19:33
2
Britta PANKER
1991 Ilves
Ilves
00:19:45 +00:12
3
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
00:21:40 +02:07
4
Karme HAIN
1982 Naiskodukaitse
Naiskodukaitse
00:21:41 +02:08
5
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:24:40 +05:07
6
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
00:27:40 +08:07
7
Aimar PARVE
1979 Rauameister
Rauameister
00:31:22 +11:49
8
Ruth MAADLA
1987 Naiskodukaitse
Naiskodukaitse
00:36:48 +17:15
9
Kristofer MÕTTUS
2020 Võru
Võru
00:37:15 +17:42

RADA2

1
Sven-Erik ENNO
1985 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:23:43

VABA

1
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:14:04
2
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
00:14:47 +00:43
3
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
00:19:13 +05:09
4
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:25:58 +11:54

Päevak

Korraldaja: Võru

Rajameister: Anita Laanejõe

Võru spordikeskus

79 osalejat