Tulemused

25aug.21

Võrumaa kolmapäevak

M10

1
Marten HANIMÄGI
2010 Võru
Võru
00:37:25
2
Rico HANIMÄGI
2012 Võru
Võru
00:37:26 +00:01

M14

1
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:53:34
2
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:58:37 +05:03

M16

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:43:50
2
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:54:53 +11:03
3
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
00:55:30 +11:40
4
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:58:42 +14:52
5
Markel HANIMÄGI
2006 Võru
Võru
02:10:56 +27:06

M18

1
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää SK
Otepää SK
00:51:55

M21

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:38:43
2
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:47:02 +08:19
3
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:47:14 +08:31
4
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
00:47:28 +08:45

M35

1
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:02:10
2
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:06:11 +04:01
3
Raido VIKS
1986 Võru
Võru
01:09:36 +07:26
4
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:10:51 +08:41

M45

1
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
00:53:08
2
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:53:44 +00:36
3
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:54:02 +00:54
4
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:00:58 +07:50
5
Sairos HÕRAK
1968 Võru
Võru
01:08:19 +15:11

M60

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:47:50
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:55:24 +07:34
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:57:34 +09:44
4
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:35:05 +47:15

N14

1
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
00:57:21

N18

1
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
00:50:44

N21

1
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:51:53

N35

1
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:01:20
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:07:57 +06:37

N45

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:45:57
2
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:35:01 +49:04

N60

1
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:03:46
2
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:08:05 +04:19

RADA2

1
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
00:53:41

RADA3

1
Toomas KIBENA
1968 Võru
Võru
00:51:05
2
Ervin PEIK
1966 Valga
Valga
01:12:21 +21:16

RADA4

1
Katri ENNO
1987 Võru
Võru
00:57:50

VABA

1
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:37:51
2
Joosep LOOST
1983
00:49:59 +12:08
3
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:52:29 +14:38
4
00:53:43 +15:52
5
Kaido KIVILO
1971 Võru
Võru
01:06:08 +28:17
6
Luule KUUS
1963 Võru
Võru
01:14:52 +37:01
7
Lemmi PEHLAK
1963 Võru
Võru
01:15:22 +37:31
8
Margus JUHKAM
1983 Kobras
Kobras
01:15:42 +37:51
9
Marta KIVILO
2006 Võru Kr kool
Võru Kr kool
01:22:51 +45:00
10
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:24:40 +46:49

Päevak

Korraldaja: Võru

Rajameister: Timo Sild

Vaskpalu (Hargla)

50 osalejat