Tulemused

08sept.21

Võrumaa kolmapäevak

M10

1
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
00:10:51
2
Henri RÜÜTLI
2012 Haanja PK
Haanja PK
00:11:06 +00:15
3
Stig VEESAAR
2016 Võru
Võru
00:13:50 +02:59
4
Hugo PARK
2014 Navi
Navi
00:19:19 +08:28

M12

1
Marten HANIMÄGI
2010 Võru
Võru
00:55:49

M14

1
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:42:11
2
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru
Võru
00:49:38 +07:27
3
Mark Otto URB
2008 Võru KLK
Võru KLK
00:58:34 +16:23

M16

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:54:32
2
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
00:56:38 +02:06
3
Markel HANIMÄGI
2006 Võru
Võru
01:52:47 +58:15

M18

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:46:20
2
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
00:56:03 +09:43
3
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:01:43 +15:23

M21

1
Janar SAKS
2002 Võru
Võru
00:53:15
2
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:54:29 +01:14
3
Taavi RAUDSIK
1992 Võru
Võru
01:00:09 +06:54
4
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:00:39 +07:24
5
Henri HELEKIVI
2001 Kuperjanovi ÜJP
Kuperjanovi ÜJP
01:11:51 +18:36

M35

1
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:53:52
2
Priit NARUSK
1977 Võru
Võru
00:54:36 +00:44
3
Raido VIKS
1986 Võru
Võru
00:58:02 +04:10
4
Kaspar RUSSAK
1987 Võru
Võru
01:06:59 +13:07

M45

1
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:46:25
2
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:47:48 +01:23
3
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:51:40 +05:15
4
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:51:54 +05:29
5
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:53:12 +06:47
6
Andy KARJUS
1966 Võru
Võru
00:54:49 +08:24
7
Sairos HÕRAK
1968 Võru
Võru
00:57:21 +10:56
8
Toomas KIBENA
1968 Võru
Võru
00:58:24 +11:59
9
Kaido KIVILO
1971 Võru
Võru
01:20:51 +34:26

M60

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:35:50
2
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:42:07 +06:17

N10

1
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:10:53

N12

1
Marta RUTHE
2011 Kääpa PK
Kääpa PK
00:33:19

N14

1
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
00:41:36

N18

1
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:50:05

N21

1
Janely RAUDSIK
1987 Võru
Võru
00:55:54

N35

1
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
00:50:25
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:50:57 +00:32
3
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:02:47 +12:22
4
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:15:18 +24:53

N45

1
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
00:55:51

N60

1
Inge EIT
1960 Eesti Post
Eesti Post
00:36:04
2
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
00:42:46 +06:42
3
Marianne HERMANN
1952 Lasva KKS
Lasva KKS
00:43:56 +07:52
4
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:48:00 +11:56

NR

4
Dolores RUSSAK
2018 Võru
Võru
00:13:47
5
Võru
00:15:29 +01:42
7
Deivid ILVES
2017 Võru
Võru
00:18:12 +04:25
8
Teele ILVES
2019 Võru
Võru
00:18:19 +04:32

RADA2

1
Aivar JÕGIAAS
1969 Tartu
Tartu
01:04:53
2
Robin SOONE
2002 Kuperjanov
Kuperjanov
01:18:23 +13:30
3
Kristo HÜTT
1980 Võru
Võru
01:18:26 +13:33
4
Heino PALL
1971 Rõuge vald
Rõuge vald
01:49:04 +44:11
5
Aimar PARVE
1979 Rauameister
Rauameister
01:52:24 +47:31

RADA3

1
Dainis MÄNNISTE
2002 Kanepi vald
Kanepi vald
00:46:09
3
Hendrik KAVANT
2004 Võru Gümnaasium
Võru Gümnaasium
00:58:34 +12:25
4
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
01:03:50 +17:41
5
Angeelika KREEK
1983 Võru
Võru
01:03:52 +17:43
6
Margus JUHKAM
1983 Maraton Mets
Maraton Mets
01:07:59 +21:50

RADA4

1
Veiko PARK
1984 Viru JVP
Viru JVP
00:30:28
2
Kadri VISNAP
1983 Võru
Võru
00:33:22 +02:54
3
Meriliis KUKK
2000 Kuperjanov
Kuperjanov
00:58:20 +27:52
5
Annabel HAINSOO
2008 Mõniste PK
Mõniste PK
01:02:12 +31:44
6
Karl HAINSOO
2012 Kuutsi
Kuutsi
01:02:14 +31:46
7
Reet VÕSU
1982 Kuutsi
Kuutsi
01:02:24 +31:56

RADA5

1
Eero MÕTTUS
1974 Võru
Võru
00:07:57

VABA

1
Katri ENNO
1987 Võru
Võru
00:57:40
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:04:13 +06:33
3
Tanel MÕTTUS
1985 Võru
Võru
01:09:52 +12:12
4
Kail PIHO
1991 SK Taevatäht
SK Taevatäht
01:15:07 +17:27
5
Joosep LOOST
1983
01:15:07 +17:27
6
Kadri PIHO
1989 Rõuge
Rõuge
01:15:11 +17:31
7
Georg RUUDA
1959 Võru vald
Võru vald
01:30:01 +32:21

Päevak

Korraldaja: Võru

Rajameister: Sixten Sild ja Eero Mõttus

Paidra

80 osalejat