Tulemused

15sept.21

Võrumaa kolmapäevak

KT

1
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
00:26:28
2
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
00:43:42 +17:14
3
Annabel HAINSOO
2008 Mõniste
Mõniste
01:34:58 +08:30

M10

1
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
00:33:41
2
Stig VEESAAR
2016 Parksepa LA
Parksepa LA
00:36:50 +03:09
3
Karl HAINSOO
2012 Kuutsi
Kuutsi
00:44:39 +10:58
4
Hugo PARK
2014 Navi
Navi
00:49:39 +15:58

M12

1
Marten HANIMÄGI
2010 Võru
Võru
01:24:45
2
Erich Alvar RAMCKE
2009 Kohtla-Järve
Kohtla-Järve
01:39:57 +15:12

M14

1
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:53:59

M16

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
01:01:20
2
Markel HANIMÄGI
2006 Võru
Võru
01:56:38 +55:18

M18

1
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
01:33:12

M21

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:55:57
2
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
00:58:00 +02:03
3
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
01:18:31 +22:34

M35

1
Tanel MÕTTUS
1985 Võru
Võru
01:02:05
2
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:08:01 +05:56
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:13:20 +11:15
4
Raido VIKS
1986 Võru
Võru
01:16:31 +14:26

M45

1
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:48:50
2
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
01:02:16 +13:26
3
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
01:03:08 +14:18
4
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:03:45 +14:55
5
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:06:36 +17:46
6
Sairos HÕRAK
1968 Võru
Võru
01:10:47 +21:57
7
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:12:55 +24:05
8
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:21:27 +32:37
9
Kaido KIVILO
1971 Võru
Võru
01:55:59 +07:09

M60

1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:38:29
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:46:12 +07:43
3
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:51:14 +12:45
4
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:56:32 +18:03
5
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
00:57:53 +19:24
6
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:08:27 +29:58

N14

1
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
00:53:31

N16

1
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:42:18
2
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
01:01:07 +18:49

N35

1
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
01:01:17
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:09:36 +08:19
3
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:10:25 +09:08
4
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:14:40 +13:23
5
Anne OTS
1980 Võru
Võru
01:50:04 +48:47

N45

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:48:05

N60

1
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:50:11
2
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:05:22 +15:11
3
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:05:26 +15:15
4
Helle MÜRK
1943 Võru
Võru
01:07:43 +17:32
5
Marianne HERMANN
1952 Lasva KKS
Lasva KKS
01:17:54 +27:43
6
Inge EIT
1960 Eesti Post
Eesti Post
01:24:56 +34:45
7
Lemmi PEHLAK
1963 Võru
Võru
01:26:09 +35:58
8
Luule KUUS
1963 Võru
Võru
01:26:16 +36:05

NK

1
Audun PALO
2008 Võru
Võru
00:35:53
2
Märt VIIDU
2007 Võru
Võru
00:45:15 +09:22
3
Mattias-Oliver OJA
2004 Kuldre
Kuldre
01:07:56 +32:03
4
Riho PARKER
2006 Osula
Osula
01:12:58 +37:05
5
Ott-Saamuel OJA
2006 Kuldre
Kuldre
01:25:23 +49:30
6
Mattias ANTSOV
2004 Haanja
Haanja
01:30:29 +54:36
7
Marti KUKK
2009 Haanja
Haanja
01:42:34 +06:41

NR

3
Linda TATSI
2013 Haki küla
Haki küla
00:07:51
4
Kärt KASUK
2012 Viitina
Viitina
00:07:52 +00:01
5
Kreete KASUK
2013 Viitina
Viitina
00:08:04 +00:13
8
Ann URTSON
2012 Antsla vald
Antsla vald
00:12:26 +04:35
9
Hinn URTSON
2010 Antsla vald
Antsla vald
00:12:31 +04:40
10
Elo URTSON
2014 Antsla vald
Antsla vald
00:12:41 +04:50
12
Liisa Maria ENNO
2017 Võru
Võru
00:16:03 +08:12
13
Võru
00:16:17 +08:26
14
Paap URTSON
2016 Antsla vald
Antsla vald
00:16:56 +09:05
15
Deivid ILVES
2017 Võru
Võru
00:20:03 +12:12
16
Teele ILVES
2019 Võru
Võru
00:25:30 +17:39

RADA3

1
Rando ERNITS
1997 Kuperjanovi ÜJP
Kuperjanovi ÜJP
00:47:31
2
Kristo HÜTT
1980 Võru
Võru
00:56:44 +09:13
3
Margus JUHKAM
1983 Maraton Mets
Maraton Mets
01:01:13 +13:42
4
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
01:18:06 +30:35

RADA4

1
Sander LEMBRA
1995 Võru
Võru
00:43:01
2
Kristo HAINSOO
1979 Kuutsi
Kuutsi
01:50:54 +07:53

VABA

1
Reet VÕSU
1982 Kuutsi
Kuutsi
00:43:28
2
Kaupo KASUK
1980 Kellamäe
Kellamäe
00:56:31 +13:03
3
Kadri KASUK
1983 Kellamäe
Kellamäe
00:56:37 +13:09
4
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:57:57 +14:29
5
Georg RUUDA
1959 Võru vald
Võru vald
01:02:23 +18:55
6
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
01:02:59 +19:31
7
Kail PIHO
1991 SK Taevatäht
SK Taevatäht
01:08:45 +25:17
8
Elo RAHMAN
2007 Osula
Osula
01:18:38 +35:10
9
Lisette MUST
2007 Mõniste
Mõniste
01:19:47 +36:19
10
Mariliis MUST
2002 Mõniste
Mõniste
01:22:20 +38:52
11
Kuldre
01:22:38 +39:10
12
Eke OTS
2009 Rõuge
Rõuge
01:23:58 +40:30
13
Kenneth TAITS
2008 Kuldre kool
Kuldre kool
01:24:01 +40:33
14
Kaili PREISMANN
1978 Antsla vald
Antsla vald
01:24:04 +40:36
15
Andra ALLIKSOO
2005 Varstu
Varstu
01:24:25 +40:57
16
Rico SMIT
2008 Puiga
Puiga
01:25:04 +41:36
17
Kirilee GROSSMANN
2009 Rõuge
Rõuge
01:26:19 +42:51
18
Älis VALGE
2010 Varstu
Varstu
01:27:40 +44:12
19
Kristo TEDER
2008 Rõuge
Rõuge
01:27:45 +44:17
20
Safin BAUN
2006 Rõuge
Rõuge
01:28:48 +45:20
21
Adrian RANDLO
2007 Osula
Osula
01:29:33 +46:05
22
Terje REILSON
2005 Rõuge
Rõuge
01:30:19 +46:51
23
Kairit PETTAI
2010 Varstu
Varstu
01:30:32 +47:04
24
Johanna SARIK
2003 Ruusmäe
Ruusmäe
01:33:33 +50:05
25
Henn RAHMAN
2008 Osula
Osula
01:38:01 +54:33
26
Reti VESKUS
2009 Kuldre
Kuldre
01:39:48 +56:20
27
Marta ZIRK
2008 Kuldre
Kuldre
01:42:34 +59:06
28
Annabel KALLAS
2009 Rõuge
Rõuge
01:45:44 +02:16
29
Kirke KÄRGENBERG
2007 Kuldre
Kuldre
01:48:25 +04:57
30
Gerli KARI
2007 Osula
Osula
01:48:29 +05:01
31
Gerthy-Liisa HANSALU
2008 Kuldre
Kuldre
01:51:17 +07:49
32
Joosep LOOST
1983
01:54:38 +11:10
33
Kadri PIHO
1989 Rõuge
Rõuge
01:54:39 +11:11
34
Emil SAAROJA
2006 Antsla
Antsla
01:55:14 +11:46
35
Andre ANTSOV
2007 Osula
Osula
02:06:40 +23:12
36
Hendrik Jaak PERTEL
2008 Varstu
Varstu
02:12:01 +28:33

Päevak

Korraldaja: Võru

Rajameister: Lauri Sild

Kohandupalu

112 osalejat