Tulemused

07veebr.21

Eesti MV SO tavarada

M14 13 KP 5,82km

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:38:04
2
Audun PALO
2008 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:40:35 +02:31
3
Kerto KAASIKU
2007 JOKA
JOKA
00:44:29 +06:25
4
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:48:14 +10:10
5
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:50:40 +12:36
6
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru/Haanja suusaklubi
Võru/Haanja suusaklubi
00:51:16 +13:12
7
Märt VIIDU
2007 Võru/Haanja suusaklubi
Võru/Haanja suusaklubi
00:52:20 +14:16
8
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:53:31 +15:27
9
Karel JUNG
2007 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:53:39 +15:35
10
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
01:02:12 +24:08
11
Karel KETS
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:05:08 +27:04
12
Roland JOHANSON
2007 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:10:05 +32:01
13
Jan SAMORODNI
2009 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
01:12:14 +34:10
14
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:16:01 +37:57
15
Rasmus UIBO
2009 Peko
Peko
02:10:31 +32:27
16
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
02:23:25 +45:21
NA
Justus UDAM
2010 JOKA
JOKA
 
NA
Kiur KALDMAA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 

M16 18 KP 7,89km

1
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:41:11
2
Nansen PALO
2005 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:43:28 +02:17
3
Ossi PRIKS
2005 Rakv
Rakv
00:56:10 +14:59
4
Raiko ALLIKSAAR
2006 JOKA
JOKA
00:59:03 +17:52
5
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:03:32 +22:21
6
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
01:12:06 +30:55
7
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:14:24 +33:13
8
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
01:16:30 +35:19
9
Rasmus SAARE
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:18:25 +37:14
10
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
01:24:21 +43:10
11
Henri PERILLUS
2005 JOKA
JOKA
01:32:25 +51:14
12
August JAKOBSON
2006 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:37:52 +56:41
13
Kaur KENK
2006 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:54:05 +12:54
DNS
Maanus UDAM
2006 JOKA
JOKA
 
DNS
Timo KUDRE
2005 Peko
Peko
 
NA
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 

M18 19 KP 9,73km

1
Olle Ilmar JAAMA
2004 Peko
Peko
00:49:58
2
Jürgen JOONAS
2003 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:51:21 +01:23
3
01:01:33 +11:35
4
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
01:02:42 +12:44
5
Artur SOO
2003 JOKA
JOKA
01:13:09 +23:11
6
Samuel KOLSAR
2003 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:18:17 +28:19
7
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:32:30 +42:32
8
Kaspar MILL
2004 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:51:42 +01:44
NA
Salvijus STROLĖ
OK Oriens
OK Oriens
 
DNS
Karmo TISLER
2003 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 

M20 20 KP 12,02km

1
Sander PRITSIK
2001 Rakv
Rakv
00:58:25
2
Ragnar ROOBA
2002 Rakv
Rakv
01:14:59 +16:34
3
Jaan VIIRMANN
2002 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:32:07 +33:42
4
Siim TURBAN
2001 Rakv
Rakv
01:32:40 +34:15
5
Martin Erik MARIPUU
2002 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:45:21 +46:56
NA
Adomas TRAUBAS
Lithuania ski-o team
Lithuania ski-o team
 
DNS
Tõnis JÄÄDMAA
2002 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 
DNS
Aleksander KEPLER
2001 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 
NA
Joosep AINJÄRV
2002 JOKA
JOKA
 
NA
Teet BELJAEV
2001 JOKA
JOKA
 

M21 24 KP 15,77km

1
Gion SCHNYDER
1986 Peko
Peko
01:09:39
2
Mattis JAAMA
1992 Peko
Peko
01:10:19 +00:40
3
Kevin HALLOP
1996 Peko
Peko
01:12:33 +02:54
4
Kaarel VESILIND
2000 Ilves
Ilves
01:16:16 +06:37
5
Rimmo RÕÕM
1996 Ilves
Ilves
01:19:45 +10:06
6
Tõnis LAUGESAAR
1994 Rakv
Rakv
01:22:34 +12:55
7
Ilmar UDAM
1973 JOKA
JOKA
01:24:18 +14:39
8
Andres RÕÕM
1999 Ilves
Ilves
01:27:25 +17:46
9
Reigo TEERVALT
1994 Peko
Peko
01:38:36 +28:57
DNS
Ramūnas TRUKLICKAS
SK Igtisa
SK Igtisa
 
DNS
Priit RANDMAN
1989 Rakv
Rakv
 
DNS
Vootele JAGOMÄGI
1996 Ilves
Ilves
 
DNS
Georg Caius KUTSAR
1997 OK Ilves
OK Ilves
 
DNS
Martin TAMPUU
1999 JOKA
JOKA
 

M35 19 KP 9,73km

1
Tarvo KLAASIMÄE
1981 Rakvere OK
Rakvere OK
00:49:20
2
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:52:26 +03:06
3
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:54:23 +05:03
4
Kaarel KALLAS
1982 JOKA
JOKA
00:55:22 +06:02
5
Tarmo SIIMSAARE
1981 Võru
Võru
00:57:47 +08:27
6
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
00:59:57 +10:37
7
Erik AIBAST
1973 Tammed
Tammed
01:01:00 +11:40
8
Siim VANAHANS
1980 Kobras
Kobras
01:01:52 +12:32
9
01:01:54 +12:34
10
Tiit TÄHNAS
1980 JOKA
JOKA
01:02:14 +12:54
11
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
01:06:04 +16:44
12
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
01:24:15 +34:55
VA
Aurimas MURENAS
Forever promising
Forever promising
 
DNS
Markus PUUSEPP
1986 Võru
Võru
 

M45 19 KP 9,21km

1
Kuno ROOBA
1972 Rakv
Rakv
00:53:48
2
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:54:35 +00:47
3
Randy KORB
1971 Peko
Peko
00:55:41 +01:53
4
Raul KUDRE
1970 Peko
Peko
00:55:50 +02:02
5
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
00:58:56 +05:08
6
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
00:59:28 +05:40
7
Rain LILLSOO
1970 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:05:34 +11:46
8
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
01:05:53 +12:05
9
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
01:06:04 +12:16
10
Indrek LILLSOO
1973 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:07:31 +13:43
11
Meelis MÄLBERG
1970 Peko
Peko
01:08:15 +14:27
12
Mart KOPPEL
1969 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:11:47 +17:59
13
01:12:00 +18:12
14
01:19:00 +25:12
15
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakv
Rakv
01:19:28 +25:40
16
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
01:27:56 +34:08
17
01:33:22 +39:34
18
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
01:33:36 +39:48
19
Jan AAS
1974 Jõhvikas
Jõhvikas
01:34:42 +40:54
20
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
01:34:42 +40:54
VA
Dainoras SAUNORIUS
SK Igtisa
SK Igtisa
 
NA
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
 
NA
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
 

M55 19 KP 7,18km

1
Toomas MAST
1964 HOK
HOK
00:53:19
2
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:55:19 +02:00
3
00:55:26 +02:07
4
Martti PARVE
1961 Peko
Peko
00:57:15 +03:56
5
Einar RAUDKEPP
1965 Peko
Peko
00:59:13 +05:54
6
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
01:03:21 +10:02
7
Ülo VIRU
1964 Orvand
Orvand
01:03:27 +10:08
8
Urmas TAMMEMÄE
1960 Orvand
Orvand
01:05:10 +11:51
9
Mihkel NAHKUR
1959 Jõhvikas
Jõhvikas
01:07:33 +14:14
10
Kalmer KEEVEND
1957 JOKA
JOKA
01:51:23 +58:04
NA
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
 
NA
Rein ROONI
1957 Orvand
Orvand
 
NA
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
 
NA
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
 
NA
Aleksander PRITSIK
1962 Rakv
Rakv
 
DNS
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
 

M65 12 KP 5,84km

1
Riho MÄNNI
1951 Lehola
Lehola
00:44:05
2
Toivo SAUE
1948 HOK
HOK
00:44:42 +00:37
3
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:55:23 +11:18
4
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:57:33 +13:28
5
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:13:02 +28:57
NA
Algirdas ŠALKAUSKAS
OK Oriens
OK Oriens
 
DNS
Tõnu NURM
1947 Kobras
Kobras
 
DNS
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
 

N14 11 KP 5,06km

1
Anett Liisa PARTS
2009 JOKA
JOKA
00:44:48
2
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:50:50 +06:02
3
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
00:53:25 +08:37
4
Maarja ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:54:39 +09:51
5
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:58:59 +14:11
6
Johanna ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:59:23 +14:35
7
Helisa TARTU
2007 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
01:02:51 +18:03
8
Marta MARIPUU
2009 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
01:04:17 +19:29
9
Triin NEENO
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:04:49 +20:01
10
Helena HAKK
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:05:17 +20:29
11
Anni ALUS
2010 Peko
Peko
01:07:31 +22:43
12
Iiris TIMMA
2010 Peko
Peko
01:14:12 +29:24
13
Kätlin MAST
2007 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
01:14:34 +29:46
14
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:15:13 +30:25
15
Loore Liisa SAMUEL
2010 Peko
Peko
02:01:16 +16:28
NA
Kirke KEEM
2009 Peko
Peko
 
DNS
Kerttu HALLIST
2008 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 

N16 13 KP 5,82km

1
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:41:15
2
Herta KESKÜLA
2006 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
00:46:18 +05:03
3
Anna-Liisa LEITEN
2006 JOKA
JOKA
00:53:35 +12:20
4
Maria ELLER
2005 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
00:55:21 +14:06
5
Harriet KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:00:14 +18:59
6
Karoliina KETS
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:04:13 +22:58
7
Marta JOONAS
2006 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:11:18 +30:03
VA
Agilė KEVĖNAITĖ
 
DNS
Anni LINNUS
2006 Peko
Peko
 

N18 18 KP 7,89km

1
Birgit RÕÕM
2004 Ilves
Ilves
00:51:52
2
Liis-Marii KASO
2004 Rakv
Rakv
00:54:03 +02:11
3
Laura LÄÄN
2003 Rakv
Rakv
00:57:10 +05:18
4
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
01:28:07 +36:15
5
Leana Jete KORB
2003 Peko
Peko
01:29:50 +37:58
VA
Ugnė SKUČAITĖ
Lithuania ski-o team
Lithuania ski-o team
 
DNS
Emma JOONAS
2003 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 

N20 19 KP 9,21km

1
Mari LINNUS
2001 Peko
Peko
00:59:47
2
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
01:12:56 +13:09
3
Anita LAANEJÕE
2002 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:20:53 +21:06
4
Johanna LAANOJA
2002 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:23:34 +23:47
5
Anete SAAR
2002 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:27:52 +28:05
6
Kairiin MÄRTSON
2001 Kobras
Kobras
01:43:41 +43:54
7
Siiri TALTS
2002 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
01:49:02 +49:15
VA
Malvina GIRINSKYTĖ
Lithuania ski-o team
Lithuania ski-o team
 

N21 20 KP 12,02km

1
Daisy KUDRE
1993 Peko
Peko
01:00:32
2
Epp PAALBERG
1998 Rakv
Rakv
01:05:45 +05:13
3
Doris KUDRE
1997 Peko
Peko
01:06:06 +05:34
4
Piibe TAMMEMÄE
1990 SK100
SK100
01:17:24 +16:52
5
Eveli SAUE
1984 Ilves
Ilves
01:23:19 +22:47
6
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
01:25:18 +24:46
7
Kristel KÕIVO
1999 Peko
Peko
01:27:15 +26:43
8
Katrin LINNUS
1991 West
West
01:31:32 +31:00
9
Kelly VILDEK
1998 Rakv
Rakv
01:43:43 +43:11
10
Siiri RIST
1992 West
West
02:03:31 +02:59
VA
Vesta ALELIŪNIENĖ
SK S-Sportas
SK S-Sportas
 
DNS
Evely KAASIKU
1993 JOKA
JOKA
 
DNS
Kaisa SANDER
1995 Ilves
Ilves
 
DNS
Jonne ROOMA
1997 Jõhvikas
Jõhvikas
 
DNS
Ilves
 

N35 19 KP 9,21km

1
Peko
01:04:52
2
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
01:12:43 +07:51
3
Tagni JÕELEHT
1984 Kuusalu pereühing
Kuusalu pereühing
01:40:36 +35:44
4
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
01:42:36 +37:44
5
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
02:25:13 +20:21
DNS
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
 

N45 19 KP 7,18km

1
Elo SAUE
1972 HOK
HOK
00:54:18
2
Ingrit KALA
1968 Peko
Peko
00:55:01 +00:43
3
Epp KÄPA
1971 Peko
Peko
01:00:19 +06:01
4
Raili ROOBA
1974 Rakv
Rakv
01:02:40 +08:22
5
Inga KARU
1971 HOK
HOK
01:08:25 +14:07
6
Helge MURUTALU
1970 Jõhvikas
Jõhvikas
02:14:04 +19:46
DNS
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
 
NA
Helen MAST
1968 Jõhvikas
Jõhvikas
 
DNS
Jana KINK
1968 Kape
Kape
 
DNS
Küllike JAAMA
1969 Peko
Peko
 

N55 12 KP 5,84km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:54:49
2
Siiri POOPUU
1957 JOKA
JOKA
00:55:15 +00:26
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:57:59 +03:10
4
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
01:02:09 +07:20
5
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:19:09 +24:20
6
Anu SAUE
1950 HOK
HOK
01:23:20 +28:31
7
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:38:07 +43:18
8
Ülle RAUDSEPP
1960 Jõhvikas
Jõhvikas
01:48:16 +53:27
DNS
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
 

Individuaalne

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Hatiku

232 osalejat