Tulemused

02juuni21

Võrumaa kolmapäevak

M10

1
Hugo PARK
2014 Navi
Navi
00:23:15

M12

1
Ats OTS
2011 Haanja RK
Haanja RK
00:49:18
2
Eke OTS
2009 Võru
Võru
00:52:21 +03:03
3
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
01:11:43 +22:25

M14

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:59:08
2
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
01:03:17 +04:09

M18

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
01:29:35
2
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
01:45:53 +16:18
3
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:46:22 +16:47
4
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
01:54:56 +25:21

M21

1
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:07:58
2
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:27:35 +19:37
3
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
02:17:28 +09:30

M35

1
Tanel MÕTTUS
1985 Võru
Võru
01:11:47
2
Tiit TOOTS
1979 Võru
Võru
01:27:15 +15:28
3
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
01:38:43 +26:56
4
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:38:54 +27:07
5
Priit NARUSK
1977 Võru
Võru
01:39:31 +27:44
6
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:53:02 +41:15
7
Raido VIKS
1986 Võru
Võru
01:55:01 +43:14
8
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
02:05:47 +54:00

M45

1
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
00:57:13
2
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
01:00:24 +03:11
3
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
01:05:15 +08:02
4
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
01:07:41 +10:28
5
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:19:22 +22:09
6
Sairos HÕRAK
1968 Võru
Võru
01:28:10 +30:57
7
Toomas KIBENA
1968 Võru
Võru
01:34:15 +37:02
8
Heino PALL
1971 Rõuge vald
Rõuge vald
02:38:04 +40:51

M60

1
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
00:52:01
2
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:52:14 +00:13
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:05:47 +13:46
4
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
01:10:06 +18:05
5
Georg RUUDA
1959 Võru vald
Võru vald
01:36:43 +44:42

N10

1
Hettel PARK
2012 Navi
Navi
00:34:02

N16

1
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
01:20:07

N18

1
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:31:57

N35

1
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:14:57
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:33:28 +18:31
3
Alla TASSO
1979 Võru vald
Võru vald
02:00:37 +45:40
4
Anne REILJAN
1964 Sõmerpalu
Sõmerpalu
02:55:10 +40:13

N45

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:57:52
2
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:27:09 +29:17
3
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:35:30 +37:38

N60

1
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
00:55:07
2
Marianne HERMANN
1952 Lasva KKS
Lasva KKS
00:59:03 +03:56
3
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:02:38 +07:31
4
Luule KUUS
1963 Võru
Võru
01:11:34 +16:27
6
Helle MÜRK
1943 Võru
Võru
01:19:12 +24:05

NR

5
Kärt KASUK
2012 Viitina Puhhikesed
Viitina Puhhikesed
00:10:54
6
Linda TATSI
2013 Haki küla
Haki küla
00:11:00 +00:06
7
Stig VEESAAR
2016 Parksepa LA
Parksepa LA
00:11:03 +00:09
10
Uku LAAN
2017 Väimela LA
Väimela LA
00:18:52 +07:58

RADA2

1
Rando ERNITS
1997 Kuperjanovi ÜJP
Kuperjanovi ÜJP
01:11:33
2
Kender KOPPEL
2000 Kuperjanov
Kuperjanov
01:12:39 +01:06
3
Ingmar Bert SABRE
1996 Võru
Võru
01:19:05 +07:32
4
Kristo HÜTT
1980 Võru
Võru
01:19:15 +07:42
5
Tarvi TORN
1992 Kuperjanov
Kuperjanov
01:26:41 +15:08
6
Kaspar KESKÜLA
2000 Kuperjanov
Kuperjanov
02:28:56 +17:23
7
Steven MERIMETS
2000 Kuperjanov
Kuperjanov
02:29:02 +17:29
8
Casper Gregory Tanner LEIES
1999 Kuperjanov
Kuperjanov
02:30:22 +18:49
9
Merili LINDPERE
1994 Kuperjanov
Kuperjanov
02:30:28 +18:55

RADA3

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:57:09
2
Kelli SAAR
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:08:11 +11:02
DQ
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
 

RADA4

1
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:45:41
2
Anne OTS
1980 Võru
Võru
00:49:30 +03:49

RADA5

1
Mari KALKUN
1986 Haki küla
Haki küla
00:24:50

VABA

1
Ilo LAAN
2012 Tilsi Põhikool
Tilsi Põhikool
00:43:58
2
Alekss KUDRIN
1999 Kuperjanov
Kuperjanov
00:48:44 +04:46
3
Patric AASMÄE
2001 Kuperjanov
Kuperjanov
00:48:53 +04:55
4
Triinu LAAN
1975 SK Aigu Om
SK Aigu Om
00:54:01 +10:03
5
Anni LAAN
2014 Tilsi Põhikool
Tilsi Põhikool
00:55:23 +11:25
6
Inge EIT
1960 Eesti Post
Eesti Post
00:56:19 +12:21
7
Indrek OTS
1975 Haanja RK
Haanja RK
01:07:16 +23:18
8
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:09:38 +25:40
9
Kait KABUN
1978 Võru
Võru
01:20:03 +36:05
10
Joosep LOOST
1983
01:20:08 +36:10
11
Võru
01:29:38 +45:40
12
Severi EERIK
2007 Puiga PK
Puiga PK
01:29:38 +45:40
13
Henri HELEKIVI
2001 Kuperjanov
Kuperjanov
01:40:44 +56:46
14
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
01:41:54 +57:56
15
Robert TAKUNOV
2000 Kuperjanov
Kuperjanov
01:44:44 +00:46
16
Ivan BÕSTROV
2001 Kuperjanov
Kuperjanov
01:44:44 +00:46
17
Henri REHA
2000 Kuperjanov
Kuperjanov
01:45:01 +01:03
18
Artur SOTSKI
2001 Kuperjanov
Kuperjanov
01:45:02 +01:04
19
Danel LIND
1997 Kuperjanov
Kuperjanov
01:45:09 +01:11
20
Kristjan TATAR
2000 Kuperjanov
Kuperjanov
01:45:40 +01:42
21
Henry-Jan KESPERI
2000 Kuperjanov
Kuperjanov
01:45:55 +01:57
22
Kaur KÜTT
2000 Kuperjanov
Kuperjanov
01:45:55 +01:57
23
Rasmus ROOSI
2001 Kuperjanov
Kuperjanov
01:55:03 +11:05
24
Aimar HALLISK
2001 Kuperjanov
Kuperjanov
01:55:10 +11:12
25
Karl KALM
1999 Kuperjanov
Kuperjanov
01:56:28 +12:30
26
Rainer MÕTTUS
2001 Kuperjanov
Kuperjanov
01:57:09 +13:11
27
Artti SUSI
2000 Kuperjanov
Kuperjanov
01:57:12 +13:14
28
Kaido KIVILO
1971 Võru
Võru
02:21:59 +38:01
29
Kevin-Kristjan KOPPEL
2001 Kuperjanov
Kuperjanov
02:28:14 +44:16
30
Aaron TOKMAN
2001 Kuperjanov
Kuperjanov
02:28:19 +44:21

Päevak

Korraldaja: Võru

Rajameister: Taavi Tatsi

Pähni

101 osalejat