Tulemused

31okt.21

Põlva 1.Pühapäevak

RADA1

1
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
00:22:08
2
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:22:45 +00:37
3
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:23:18 +01:10
4
00:23:22 +01:14
5
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:23:35 +01:27
6
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:24:01 +01:53
7
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:24:48 +02:40
8
Märt KIVILA
1982 Ilves
Ilves
00:25:44 +03:36
10
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:26:29 +04:21
11
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:26:44 +04:36
12
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:26:45 +04:37
13
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
00:26:46 +04:38
14
Mihkel TAMMARU
1983 Harjumaa
Harjumaa
00:27:01 +04:53
15
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:27:08 +05:00
16
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:27:14 +05:06
17
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:27:15 +05:07
18
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:28:04 +05:56
20
Villu SERV
1999 Kobras
Kobras
00:28:52 +06:44
21
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:28:54 +06:46
22
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:28:56 +06:48
23
Kersti JÄÄGER
1982
00:30:07 +07:59
24
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:30:23 +08:15
25
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:30:49 +08:41
26
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:30:55 +08:47
27
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
00:30:56 +08:48
28
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
00:31:10 +09:02
29
Henry RÄPPO
1998 LÜG
LÜG
00:31:12 +09:04
30
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:32:08 +10:00
31
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:32:29 +10:21
32
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
00:32:39 +10:31
33
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:32:48 +10:40
34
00:32:53 +10:45
35
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
00:33:23 +11:15
36
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
00:33:25 +11:17
37
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:33:27 +11:19
38
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:34:16 +12:08
39
Maarja PUNAK
1984 Kobras
Kobras
00:34:38 +12:30
40
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:34:57 +12:49
42
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:35:21 +13:13
43
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
00:35:29 +13:21
44
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:36:10 +14:02
45
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:36:14 +14:06
46
00:36:16 +14:08
47
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:36:27 +14:19
48
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:36:55 +14:47
49
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:37:20 +15:12
50
00:37:26 +15:18
51
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:37:27 +15:19
52
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
00:37:50 +15:42
53
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
00:38:09 +16:01
54
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
00:38:21 +16:13
55
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:38:28 +16:20
56
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
00:39:17 +17:09
57
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:40:13 +18:05
58
00:40:44 +18:36
59
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
00:40:45 +18:37
60
Reno Robin REHEMETS
2008 Intsikurmu
Intsikurmu
00:41:14 +19:06
61
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:41:16 +19:08
62
Valdur ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
00:42:20 +20:12
63
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:43:21 +21:13
64
Johanna RÄPPO
1996 Lähte ÜG
Lähte ÜG
00:43:35 +21:27
65
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:43:44 +21:36
66
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:43:50 +21:42
67
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:44:08 +22:00
68
Ulvi LOND
1967
00:44:18 +22:10
69
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:46:05 +23:57
70
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:46:44 +24:36
71
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:48:11 +26:03
72
Urmas VAHI
1961
00:48:57 +26:49
73
Joosep LOOST
1983
00:49:23 +27:15
74
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:50:01 +27:53
75
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:50:30 +28:22
76
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
00:51:27 +29:19
77
Helle LEIS
1999 Kobras
Kobras
00:53:42 +31:34
78
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
00:53:47 +31:39
79
Signe RÄPPO
1974 Lähte lasteaed
Lähte lasteaed
00:54:43 +32:35
80
Jan OLESK
1976
00:54:44 +32:36
81
Peko
00:54:49 +32:41
82
Tiia ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
00:55:11 +33:03
83
Riina LAKS
1979 Otepää
Otepää
00:55:19 +33:11
84
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:56:02 +33:54
85
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
00:57:16 +35:08
86
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:57:33 +35:25
87
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:57:48 +35:40
88
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
00:58:16 +36:08
89
Ingrid MESILA
1959 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:02:03 +39:55
91
Laura KÕRGVEE
1984 Estravel AS
Estravel AS
01:02:08 +40:00
92
Urmas KÕRGVEE
1979 Tartu LV
Tartu LV
01:02:09 +40:01
93
Karoliina LIHTSA
2007 Vastse-Kuuste kool
Vastse-Kuuste kool
01:04:08 +42:00
94
Terje LIHTSA
1968 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:04:11 +42:03

RADA2

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:13:41
2
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
00:14:28 +00:47
3
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:19:40 +05:59
4
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:20:50 +07:09
5
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:21:19 +07:38
6
00:22:45 +09:04
7
Kaisa KURAGIN
2006 Võru
Võru
00:22:53 +09:12
8
Kati MAIDLA
Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
00:23:32 +09:51
9
Annabel KOLSAR
2008 Põlva
Põlva
00:23:34 +09:53
10
Lisandra RAMMO
Põlva
Põlva
00:23:41 +10:00
11
Paul Olle OJASOO
2014 Luunja
Luunja
00:25:18 +11:37
12
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:26:40 +12:59
13
Kaisa OJASOO
2013 Põlva
Põlva
00:27:06 +13:25
14
Annabel RÄMSON
Põlva
Põlva
00:27:43 +14:02
15
Andero RÄMSON
Põlva
Põlva
00:27:46 +14:05
16
Merit VAHER
2010 Katoliku
Katoliku
00:28:08 +14:27
17
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:28:19 +14:38
18
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:28:31 +14:50
19
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:29:33 +15:52
20
Kobras
00:32:00 +18:19
21
00:33:32 +19:51
22
Tartu
00:33:41 +20:00
23
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
00:35:58 +22:17
24
Arabella KOLSAR
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:43:12 +29:31
25
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
00:50:01 +36:20

RATAS

1
Matis MÄNDMETS
2010 Otepää
Otepää
00:27:18

VALIK

1
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
00:14:59
2
Marit VAHER
2015 Tartu
Tartu
00:20:05 +05:06
3
Marten VAHER
2018 Katoliku SK
Katoliku SK
00:21:07 +06:08
4
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:34:12 +19:13
5
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
00:34:25 +19:26
6
Kersti KÕRGE
1966 Kanepi
Kanepi
00:34:47 +19:48
7
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:39:02 +24:03
8
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
00:39:18 +24:19
9
Mattias KÄHR
2011 Põlva Kool
Põlva Kool
00:39:46 +24:47
10
Robert KÄHR
2016 Põlva
Põlva
00:40:08 +25:09
11
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:42:07 +27:08
12
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:43:24 +28:25
13
Kaspar TÜHIS
Põlva
Põlva
00:43:25 +28:26
14
Enn SOOVARES
00:45:23 +30:24
15
Katrin VIILU
1960 Kobras
Kobras
00:45:23 +30:24
16
Kaur METS
Põlva kool
Põlva kool
00:53:06 +38:07
17
Markos TAMM
Põlva kool
Põlva kool
00:53:25 +38:26
18
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:09:16 +54:17

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Põlva linn

138 osalejat