Tulemused

07nov.21

Põlva 2. Pühapäevak

RADA1 15 KP 4,28km

1
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
00:21:13
2
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:22:19 +01:06
3
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:22:52 +01:39
4
Märt KIVILA
1982 Ilves
Ilves
00:24:45 +03:32
5
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:24:54 +03:41
6
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:24:57 +03:44
7
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:25:14 +04:01
8
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:25:40 +04:27
9
Mihkel TAMMARU
1983 Harjumaa
Harjumaa
00:25:44 +04:31
10
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:26:06 +04:53
11
Oskar SOOP
1997
00:26:53 +05:40
12
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
00:27:03 +05:50
13
Villu SERV
1999 Kobras
Kobras
00:27:50 +06:37
14
00:28:23 +07:10
15
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
00:28:31 +07:18
16
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:28:32 +07:19
17
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:28:34 +07:21
18
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:28:35 +07:22
19
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
00:28:49 +07:36
20
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:29:57 +08:44
21
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:30:04 +08:51
22
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
00:30:08 +08:55
23
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:30:52 +09:39
24
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:32:04 +10:51
25
Peko
00:32:39 +11:26
26
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:32:44 +11:31
27
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
00:32:48 +11:35
28
00:33:15 +12:02
29
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:33:17 +12:04
30
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:33:20 +12:07
31
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:33:59 +12:46
32
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:34:07 +12:54
33
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:34:18 +13:05
34
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:34:38 +13:25
35
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:35:33 +14:20
36
Urmas LAEV
1962 Mercury
Mercury
00:35:47 +14:34
37
Maarja PUNAK
1984 Kobras
Kobras
00:36:03 +14:50
38
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:36:12 +14:59
39
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:36:25 +15:12
41
Triin PUNAB
2005 Miina Härma Gümnaasium
Miina Härma Gümnaasium
00:36:49 +15:36
42
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:36:52 +15:39
43
Mari PUNAB
1968 Suusahullud
Suusahullud
00:36:53 +15:40
44
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
00:37:44 +16:31
45
Kairi LUIGELAHT-TEDER
1981 Kobras
Kobras
00:37:58 +16:45
46
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:38:00 +16:47
47
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:38:32 +17:19
48
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
00:39:16 +18:03
49
Tiia ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
00:40:08 +18:55
50
Valdur ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
00:40:15 +19:02
51
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:40:52 +19:39
52
00:42:23 +21:10
53
Laura KÕRGVEE
1984 Estravel AS
Estravel AS
00:42:35 +21:22
54
Ingrid MESILA
1959 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:42:41 +21:28
55
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:43:39 +22:26
56
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
00:45:10 +23:57
57
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:46:42 +25:29
58
Urmas KÕRGVEE
1979 Tartu LV
Tartu LV
00:48:06 +26:53
59
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:48:21 +27:08
60
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
00:50:02 +28:49
61
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:50:27 +29:14
62
Jan OLESK
1976
00:50:57 +29:44
63
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:56:31 +35:18
64
Keily TAMMARU
1994 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:56:41 +35:28
65
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:00:37 +39:24
66
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:01:43 +40:30
68
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:08:05 +46:52

RADA2 10 KP 1,80km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:19:06
2
Tartu
00:19:54 +00:48
3
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
00:22:35 +03:29
4
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:22:37 +03:31
5
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:23:46 +04:40
6
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:25:03 +05:57
7
Ats ESKOR
2013 Tartu
Tartu
00:27:03 +07:57
8
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:30:57 +11:51
9
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:31:06 +12:00
10
Albert VIDDER
2014 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:32:02 +12:56
11
Tartu
00:32:36 +13:30
12
Raivo KREUTZWALD
1966 Tartu
Tartu
00:32:39 +13:33
13
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
00:33:25 +14:19
14
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:34:49 +15:43
15
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:36:15 +17:09

VALIK

1
Urmo VIDDER
00:20:57
2
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
00:27:50 +06:53
3
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
00:28:45 +07:48
4
Tartu
00:36:17 +15:20
5
Kaspar KIVILA
2012 Descartes kool
Descartes kool
00:36:19 +15:22
6
Riina LAEV
1963 Mercury
Mercury
00:36:24 +15:27
7
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
00:39:45 +18:48
8
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
00:43:16 +22:19
9
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
00:43:55 +22:58
10
Joosep LOOST
1983
00:48:10 +27:13
11
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
00:49:26 +28:29
12
00:56:04 +35:07
13
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:00:33 +39:36
14
Olivia KREUTZWALD
2011 Tartu
Tartu
01:02:20 +41:23
15
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:02:21 +41:24
16
Lauri LIIDER
Põlva
Põlva
01:14:47 +53:50

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Räpina alev

99 osalejat