Tulemused

Mitmepäevane

Soontaga

Korraldaja: Ilves

Lisainfo:

222 osalejat

1
Marko UNT
2012 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
00:24:32
2
Holger KRUUSMAA
2013 Rakv
Rakv
00:25:48 +00:01:16
3
Sten UIBOUPIN
2013 EST
EST
00:32:31 +00:07:59
4
Christofer VALANG
2012 JOKA
JOKA
00:38:09 +00:13:37
5
Hardi ARULEPP
2012 JOKA
JOKA
00:39:16 +00:14:44
6
Rico HANIMÄGI
2012 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
00:57:58 +00:33:26
7
Karl Märten AREN
2013 JOKA
JOKA
01:09:02 +00:44:30
DNF
Oliver POOPUU
2013 JOKA
JOKA
 
 
DNF
August TRUUSALU
2013 Võru
Võru
 
 
DNF
Ruud LAOS
2012 Orvand
Orvand
 
 
DNF
Joonatan TRUUSALU
2012 Võru
Võru
 
 
DNF
Ricardo KRUUSE
2013 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
 
DNF
Henri RÜÜTLI
2012 Võru
Võru
 
 
1
Holger KRUUSMAA
2013 Rakv
Rakv
00:15:48
2
Marko UNT
2012 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
00:15:52 +00:04
3
Henri RÜÜTLI
2012 Võru
Võru
00:18:58 +03:10
4
Sten UIBOUPIN
2013 EST
EST
00:21:08 +05:20
5
Christofer VALANG
2012 JOKA
JOKA
00:24:32 +08:44
6
Ricardo KRUUSE
2013 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:25:21 +09:33
7
Hardi ARULEPP
2012 JOKA
JOKA
00:26:18 +10:30
8
Rico HANIMÄGI
2012 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
00:34:09 +18:21
9
Karl Märten AREN
2013 JOKA
JOKA
00:55:01 +39:13
NA
Joonatan TRUUSALU
2012 Võru
Võru
 
 
NA
Ruud LAOS
2012 Orvand
Orvand
 
 
NA
August TRUUSALU
2013 Võru
Võru
 
 
NA
Oliver POOPUU
2013 JOKA
JOKA
 
 
1
Marko UNT
2012 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
00:08:40
2
Holger KRUUSMAA
2013 Rakv
Rakv
00:10:00 +01:20
3
Sten UIBOUPIN
2013 EST
EST
00:11:23 +02:43
4
Hardi ARULEPP
2012 JOKA
JOKA
00:12:58 +04:18
5
Christofer VALANG
2012 JOKA
JOKA
00:13:37 +04:57
6
Karl Märten AREN
2013 JOKA
JOKA
00:14:01 +05:21
7
Rico HANIMÄGI
2012 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
00:23:49 +15:09
NA
Joonatan TRUUSALU
2012 Võru
Võru
 
 
NA
Ruud LAOS
2012 Orvand
Orvand
 
 
NA
August TRUUSALU
2013 Võru
Võru
 
 
NA
Henri RÜÜTLI
2012 Võru
Võru
 
 
NA
Oliver POOPUU
2013 JOKA
JOKA
 
 
NA
Ricardo KRUUSE
2013 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
 
1
Lukas LILLELAID
2011 Tammed
Tammed
00:57:17
2
Thomas KRUUSMAA
2010 Rakv
Rakv
00:58:33 +00:01:16
3
Matis MÄNDMETS
2010 Kagu Biathlon
Kagu Biathlon
00:58:35 +00:01:18
4
Martin SAMORODNI
2011 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
01:00:38 +00:03:21
5
Joosep ESTA
2010 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
01:01:22 +00:04:05
6
Koit HALLIK
2010 JOKA
JOKA
01:05:59 +00:08:42
7
Atso KESKÜLA
2010 HOK/Hiiumaa SK
HOK/Hiiumaa SK
01:06:13 +00:08:56
8
Vunder
01:17:57 +00:20:40
9
Joosep TALI
2011 Harju OK
Harju OK
01:26:58 +00:29:41
DNF
Karl Juhan KUPP
2010 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
 
 
DNF
Teodor RUUSALEPP
2010 Audentese SK
Audentese SK
 
 
DNF
Marten HANIMÄGI
2010 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
DNF
Sebastian VEESAAR
2011 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
DNF
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Henrik ERM
2011 TAOK
TAOK
 
 
DNF
Oliver VIITMAA
2009 OK Lehola
OK Lehola
 
 
1
Lukas LILLELAID
2011 Tammed
Tammed
EP 2.6
00:27:51
2
Martin SAMORODNI
2011 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
EP 2.19
00:32:01 +04:10
3
Thomas KRUUSMAA
2010 Rakv
Rakv
EP 1.96
00:34:14 +06:23
4
Joosep TALI
2011 Harju OK
Harju OK
EP 1.89
00:34:51 +07:00
5
Koit HALLIK
2010 JOKA
JOKA
EP 1.77
00:35:59 +08:08
6
Matis MÄNDMETS
2010 Kagu Biathlon
Kagu Biathlon
EP 1.74
00:36:15 +08:24
7
Atso KESKÜLA
2010 HOK/Hiiumaa SK
HOK/Hiiumaa SK
EP 1.65
00:37:09 +09:18
8
Joosep ESTA
2010 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
EP 1.58
00:37:51 +10:00
9
Vunder
EP 0.77
00:46:48 +18:57
10
Oliver VIITMAA
2009 OK Lehola
OK Lehola
EP 0.24
00:57:14 +29:23
NA
Henrik ERM
2011 TAOK
TAOK
 
 
NA
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
 
 
NA
Sebastian VEESAAR
2011 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
NA
Marten HANIMÄGI
2010 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
NA
Teodor RUUSALEPP
2010 Audentese SK
Audentese SK
 
 
NA
Karl Juhan KUPP
2010 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
 
 
1
Matis MÄNDMETS
2010 Kagu Biathlon
Kagu Biathlon
EP 2.6
00:22:20
2
Joosep ESTA
2010 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
EP 2.46
00:23:31 +01:11
3
Thomas KRUUSMAA
2010 Rakv
Rakv
EP 2.36
00:24:19 +01:59
4
Martin SAMORODNI
2011 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
EP 1.8
00:28:37 +06:17
5
Atso KESKÜLA
2010 HOK/Hiiumaa SK
HOK/Hiiumaa SK
EP 1.74
00:29:04 +06:44
6
Lukas LILLELAID
2011 Tammed
Tammed
EP 1.7
00:29:26 +07:06
7
Koit HALLIK
2010 JOKA
JOKA
EP 1.62
00:30:00 +07:40
8
Vunder
EP 1.48
00:31:09 +08:49
9
Karl Juhan KUPP
2010 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
EP 0.36
00:43:19 +20:59
10
Joosep TALI
2011 Harju OK
Harju OK
EP 0.08
00:52:07 +29:47
NA
Henrik ERM
2011 TAOK
TAOK
 
 
NA
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
 
 
NA
Oliver VIITMAA
2009 OK Lehola
OK Lehola
 
 
NA
Sebastian VEESAAR
2011 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
NA
Marten HANIMÄGI
2010 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
NA
Teodor RUUSALEPP
2010 Audentese SK
Audentese SK
 
 
1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
01:10:41
2
Kardo KUTTI
2008 Harju OK
Harju OK
01:13:07 +00:02:26
3
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
01:17:28 +00:06:47
4
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
01:24:46 +00:14:05
5
Audun PALO
2008 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
01:30:18 +00:19:37
6
Andres KEERNIK
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:37:50 +00:27:09
7
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
01:57:47 +00:47:06
8
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru
Võru
01:58:42 +00:48:01
9
Oskar LIIVER
2009 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
02:06:26 +00:55:45
10
Vunder
02:09:16 +00:58:35
DNF
Artem PRYKHODKO
2008 SRD
SRD
 
 
DNF
Raimond MESSING
2008 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
 
 
DNF
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
 
 
DNF
Uku JOONAS
2008 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
DNF
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
 
 
DNF
Uku NÕMM
2009 Tammed
Tammed
 
 
DNF
Rihard KIVISELG
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
 
DNF
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
 
 
DNF
Peko
 
 
1
Kardo KUTTI
2008 Harju OK
Harju OK
EP 26.75
00:36:29
2
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
EP 25.37
00:38:19 +01:50
3
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
EP 24.15
00:39:53 +03:24
4
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
EP 20.56
00:44:18 +07:49
5
Audun PALO
2008 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 17.96
00:47:27 +10:58
6
Peko
EP 17.94
00:47:28 +10:59
7
Andres KEERNIK
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 16.7
00:48:59 +12:30
8
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
EP 11.71
00:55:29 +19:00
9
Oskar LIIVER
2009 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
EP 5.12
01:06:57 +30:28
10
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru
Võru
EP 4.66
01:08:03 +31:34
11
Vunder
EP 2.24
01:15:51 +39:22
NA
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
 
 
NA
Rihard KIVISELG
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
 
NA
Uku NÕMM
2009 Tammed
Tammed
 
 
NA
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
 
 
NA
Uku JOONAS
2008 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
NA
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
 
 
NA
Raimond MESSING
2008 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
 
 
NA
Artem PRYKHODKO
2008 SRD
SRD
 
 
1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
EP 23.54
00:32:22
2
Kardo KUTTI
2008 Harju OK
Harju OK
EP 20.26
00:36:38 +04:16
3
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
EP 19.5
00:37:35 +05:13
4
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
EP 17.14
00:40:28 +08:06
5
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
EP 16.54
00:41:12 +08:50
6
Audun PALO
2008 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 15.19
00:42:51 +10:29
7
Andres KEERNIK
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 10.57
00:48:51 +16:29
8
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru
Võru
EP 9.32
00:50:39 +18:17
9
Vunder
EP 7.56
00:53:25 +21:03
10
Oskar LIIVER
2009 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
EP 4.47
00:59:29 +27:07
11
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
EP 3.39
01:02:18 +29:56
12
Raimond MESSING
2008 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
EP 0.01
01:43:31 +01:11:09
NA
Rihard KIVISELG
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
 
NA
Uku NÕMM
2009 Tammed
Tammed
 
 
NA
Peko
 
 
NA
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
 
 
NA
Uku JOONAS
2008 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
NA
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
 
 
NA
Artem PRYKHODKO
2008 SRD
SRD
 
 
1
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
01:36:26
2
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
01:39:55 +00:03:29
3
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:47:07 +00:10:41
4
Rando JAAKSOO
2007 Kobras
Kobras
02:14:07 +00:37:41
5
Karl-Markus JANNO
2007 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
02:21:52 +00:45:26
6
Kaspar ANNUS
2006 EST
EST
02:22:16 +00:45:50
7
Otto PLUUM
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
02:39:57 +01:03:31
8
Indrek KARJA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
02:50:12 +01:13:46
9
Märt VIIDU
2007 Võru/Haanja suusakl
Võru/Haanja suusakl
02:51:53 +01:15:27
DNF
Markel HANIMÄGI
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
DNF
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
 
DNF
Mirko KUPITS
2007 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
 
 
DNF
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
 
 
DNF
Romet KRIKS
2007 LSF PT
LSF PT
 
 
DNF
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
 
 
DNF
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
 
 
1
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
EP 48.78
00:51:07
2
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
EP 46.27
00:53:41 +02:34
3
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
EP 34.65
01:04:43 +13:36
4
Kaspar ANNUS
2006 EST
EST
EP 21.17
01:17:56 +26:49
5
Rando JAAKSOO
2007 Kobras
Kobras
EP 18.59
01:20:49 +29:42
6
Karl-Markus JANNO
2007 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 17.45
01:22:10 +31:03
7
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
EP 13.89
01:26:43 +35:36
8
Otto PLUUM
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 11.39
01:30:22 +39:15
9
Indrek KARJA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 7.9
01:36:33 +45:26
10
Märt VIIDU
2007 Võru/Haanja suusakl
Võru/Haanja suusakl
EP 5.19
01:42:55 +51:48
NA
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
 
 
NA
Romet KRIKS
2007 LSF PT
LSF PT
 
 
NA
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
 
 
NA
Mirko KUPITS
2007 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
 
 
NA
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
 
NA
Markel HANIMÄGI
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
1
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
EP 46
00:42:24
2
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
EP 42.73
00:45:19 +02:55
3
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
EP 41.67
00:46:14 +03:50
4
Rando JAAKSOO
2007 Kobras
Kobras
EP 33.14
00:53:18 +10:54
5
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
EP 29.04
00:56:40 +14:16
6
Karl-Markus JANNO
2007 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 25.45
00:59:42 +17:18
7
Kaspar ANNUS
2006 EST
EST
EP 20.29
01:04:20 +21:56
8
Märt VIIDU
2007 Võru/Haanja suusakl
Võru/Haanja suusakl
EP 15.69
01:08:58 +26:34
9
Otto PLUUM
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 15.13
01:09:35 +27:11
10
Indrek KARJA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 11.72
01:13:39 +31:15
NA
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
 
 
NA
Romet KRIKS
2007 LSF PT
LSF PT
 
 
NA
Mirko KUPITS
2007 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
 
 
NA
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
 
NA
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
 
 
NA
Markel HANIMÄGI
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
1
Ossi PRIKS
2005 Rakv
Rakv
02:04:46
2
Chris Marcus KRAHV
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
02:05:33 +00:00:47
3
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
02:14:01 +00:09:15
4
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
02:14:03 +00:09:17
5
Kurmet KUTTI
2005 Harju OK
Harju OK
02:36:37 +00:31:51
6
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
03:05:31 +01:00:45
7
Henri PERILLUS
2005 JOKA
JOKA
03:11:30 +01:06:44
DNF
Morten ULP
2004 EST
EST
 
 
DNF
Kaspar MILL
2004 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
DNF
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
DNF
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Nansen PALO
2005 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
DNF
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
 
 
1
Chris Marcus KRAHV
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 53.79
00:57:52
2
Ossi PRIKS
2005 Rakv
Rakv
EP 47.42
01:04:24 +06:32
3
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 45.87
01:05:55 +08:03
4
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
EP 45.8
01:05:59 +08:07
5
Kurmet KUTTI
2005 Harju OK
Harju OK
EP 41.04
01:10:34 +12:42
6
Henri PERILLUS
2005 JOKA
JOKA
EP 25.23
01:26:10 +28:18
7
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
EP 18.62
01:33:47 +35:55
8
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 14.49
01:39:21 +41:29
NA
Nansen PALO
2005 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
NA
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
 
 
NA
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
NA
Kaspar MILL
2004 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
NA
Morten ULP
2004 EST
EST
 
 
1
Ossi PRIKS
2005 Rakv
Rakv
EP 53.99
01:00:22
2
Chris Marcus KRAHV
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 47.11
01:07:41 +07:19
3
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
EP 46.73
01:08:04 +07:42
4
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 46.7
01:08:06 +07:44
5
Nansen PALO
2005 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 42.18
01:12:38 +12:16
6
Kurmet KUTTI
2005 Harju OK
Harju OK
EP 28.87
01:26:03 +25:41
7
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 28.76
01:26:10 +25:48
8
Henri PERILLUS
2005 JOKA
JOKA
EP 13.46
01:45:20 +44:58
9
Kaspar MILL
2004 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 11.09
01:49:22 +49:00
NA
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
 
 
NA
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 
NA
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
 
 
NA
Morten ULP
2004 EST
EST
 
 
1
Jürgen JOONAS
2003 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
02:12:22
2
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
02:38:41 +00:26:19
3
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
02:43:34 +00:31:12
DNF
Artur SOO
2003 JOKA
JOKA
 
 
DNF
SRD
 
 
DNF
Jaan VIIRMANN
2002 Põrgupõhja
Põrgupõhja
 
 
DNF
Raul VIITMAA
2002 Lehola
Lehola
 
 
1
Jürgen JOONAS
2003 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
01:03:36
2
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
01:21:10 +17:34
3
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
01:21:20 +17:44
4
Raul VIITMAA
2002 Lehola
Lehola
01:43:31 +39:55
NA
Jaan VIIRMANN
2002 Põrgupõhja
Põrgupõhja
 
 
NA
SRD
 
 
NA
Artur SOO
2003 JOKA
JOKA
 
 
1
Jürgen JOONAS
2003 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
01:08:46
2
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
01:17:31 +08:45
3
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
01:22:14 +13:28
NA
Jaan VIIRMANN
2002 Põrgupõhja
Põrgupõhja
 
 
NA
Raul VIITMAA
2002 Lehola
Lehola
 
 
NA
SRD
 
 
NA
Artur SOO
2003 JOKA
JOKA
 
 
1
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
02:03:51
DNF
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
 
 
DNF
Sixten SILD
1964 Võru
Võru
 
 
1
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
EP 37.74
01:05:04
NA
Sixten SILD
1964 Võru
Võru
 
 
NA
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
 
 
1
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
EP 41.09
00:58:47
NA
Sixten SILD
1964 Võru
Võru
 
 
NA
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
 
 
DNF
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Andis OZOLS
Burknciems
Burknciems
 
 
DNF
Andrus VIILMA
1978 -
-
 
 
DNF
Andrew KRUUSE
1988 EST
EST
 
 
1
Andrew KRUUSE
1988 EST
EST
02:11:01
NA
Andis OZOLS
Burknciems
Burknciems
 
 
NA
Andrus VIILMA
1978 -
-
 
 
NA
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
 
 
NA
Andis OZOLS
Burknciems
Burknciems
 
 
NA
Andrus VIILMA
1978 -
-
 
 
NA
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
 
 
NA
Andrew KRUUSE
1988 EST
EST
 
 
1
Kristo HEINMANN
1989 Peko
Peko
02:33:47
2
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
02:57:23 +00:23:36
3
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
02:57:38 +00:23:51
4
Alar KUME
1990 Võru
Võru
03:03:45 +00:29:58
5
Andres SAETALU
1995 Tammed
Tammed
03:10:00 +00:36:13
6
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
03:10:55 +00:37:08
DNF
Lauri SILD
1990 Võru
Võru
 
 
DNF
Reimo LIIV
1994 SK100
SK100
 
 
DNF
Tõnis LAUGESAAR
1994 Rakvere OK
Rakvere OK
 
 
DNF
Reigo TEERVALT
1994 Peko
Peko
 
 
DNF
Jaagup TRUUSALU
1988 Võru
Võru
 
 
DNF
Priit RANDMAN
1989 Rakv
Rakv
 
 
DNF
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
 
 
DNF
Ilves
 
 
DNF
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
 
 
DNF
Kenny KIVIKAS
1991 Ilves
Ilves
 
 
DNF
Aleksandr SHVED
1992 SRD
SRD
 
 
DNF
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
 
 
DNF
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
 
 
DNF
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
 
 
DNF
Võru
 
 
DNF
Felix AXELSSON
National Team
National Team
 
 
DNF
Ats SÕNAJALG
1990 Harju OK
Harju OK
 
 
DNF
Mihkel JÄRVEOJA
1986 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Kevin HALLOP
1997 Peko
Peko
 
 
DNF
Uku-Laur TALI
1992 Harju OK
Harju OK
 
 
DNF
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
 
 
DNF
Markus PUUSEPP
1986 Võru
Võru
 
 
1
Kristo HEINMANN
1989 Peko
Peko
EP 76.08
01:16:10
2
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
EP 69.18
01:22:49 +06:39
3
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
EP 66.85
01:24:58 +08:48
4
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
EP 63.3
01:28:11 +12:01
5
Ilves
EP 62.1
01:29:16 +13:06
6
Alar KUME
1990 Võru
Võru
EP 58.83
01:32:11 +16:01
7
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
EP 57.06
01:33:45 +17:35
8
Andres SAETALU
1995 Tammed
Tammed
EP 54.69
01:35:51 +19:41
9
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
EP 51.45
01:38:44 +22:34
10
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
EP 51.06
01:39:05 +22:55
11
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
EP 45.31
01:44:16 +28:06
NA
Erik HERNE
National Team
National Team
 
 
NA
Jens RÖNNOLS
National Team
National Team
 
 
NA
Albin RIDEFELT
National Team
National Team
 
 
NA
Martin REGBORN
National Team
National Team
 
 
NA
Simon IMARK
National Team
National Team
 
 
NA
August MOLLÉN
National Team
National Team
 
 
NA
Axel GRANQVIST
National Team
National Team
 
 
NA
Gustav BERGMAN
National Team
National Team
 
 
NA
Emil GRANQVIST
National Team
National Team
 
 
NA
Francois VAN DER OUDERAA
BEL
BEL
 
 
NA
Tom DRYGALSKI
BEL
BEL
 
 
NA
Evert LEEUWS
BEL
BEL
 
 
NA
Simon KREKELS
BEL
BEL
 
 
NA
Mathias BLAISE
BEL
BEL
 
 
NA
Felix AXELSSON
National Team
National Team
 
 
NA
Michael VAN BAELEN
BEL
BEL
 
 
NA
Simon HECTOR
National Team
National Team
 
 
NA
Mihkel JÄRVEOJA
1986 Kobras
Kobras
 
 
NA
Uku-Laur TALI
1992 Harju OK
Harju OK
 
 
NA
Markus PUUSEPP
1986 Võru
Võru
 
 
NA
Lauri SILD
1990 Võru
Võru
 
 
NA
Kenny KIVIKAS
1991 Ilves
Ilves
 
 
NA
Aleksandr SHVED
1992 SRD
SRD
 
 
NA
Priit RANDMAN
1989 Rakv
Rakv
 
 
NA
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
 
 
NA
Jaagup TRUUSALU
1988 Võru
Võru
 
 
NA
Võru
 
 
NA
Reigo TEERVALT
1994 Peko
Peko
 
 
NA
Ats SÕNAJALG
1990 Harju OK
Harju OK
 
 
NA
Tõnis LAUGESAAR
1994 Rakvere OK
Rakvere OK
 
 
NA
Kevin HALLOP
1997 Peko
Peko
 
 
NA
Reimo LIIV
1994 SK100
SK100
 
 
NA
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
 
 
1
Kristo HEINMANN
1989 Peko
Peko
EP 76.08
01:17:37
2
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
EP 63.75
01:29:27 +11:50
3
Alar KUME
1990 Võru
Võru
EP 61.44
01:31:34 +13:57
4
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
EP 60.76
01:32:11 +14:34
5
Andres SAETALU
1995 Tammed
Tammed
EP 58.59
01:34:09 +16:32
6
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
EP 58.13
01:34:34 +16:57
NA
Gustav BERGMAN
National Team
National Team
 
 
NA
Simon IMARK
National Team
National Team
 
 
NA
Erik HERNE
National Team
National Team
 
 
NA
Simon HECTOR
National Team
National Team
 
 
NA
August MOLLÉN
National Team
National Team
 
 
NA
Axel GRANQVIST
National Team
National Team
 
 
NA
Michael VAN BAELEN
BEL
BEL
 
 
NA
Simon KREKELS
BEL
BEL
 
 
NA
Mathias BLAISE
BEL
BEL
 
 
NA
Emil GRANQVIST
National Team
National Team
 
 
NA
Tom DRYGALSKI
BEL
BEL
 
 
NA
Martin REGBORN
National Team
National Team
 
 
NA
Francois VAN DER OUDERAA
BEL
BEL
 
 
NA
Jens RÖNNOLS
National Team
National Team
 
 
NA
Albin RIDEFELT
National Team
National Team
 
 
NA
Evert LEEUWS
BEL
BEL
 
 
NA
Felix AXELSSON
National Team
National Team
 
 
NA
Mihkel JÄRVEOJA
1986 Kobras
Kobras
 
 
NA
Uku-Laur TALI
1992 Harju OK
Harju OK
 
 
NA
Markus PUUSEPP
1986 Võru
Võru
 
 
NA
Lauri SILD
1990 Võru
Võru
 
 
NA
Kenny KIVIKAS
1991 Ilves
Ilves
 
 
NA
Aleksandr SHVED
1992 SRD
SRD
 
 
NA
Priit RANDMAN
1989 Rakv
Rakv
 
 
NA
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
 
 
NA
Jaagup TRUUSALU
1988 Võru
Võru
 
 
NA
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
 
 
NA
Võru
 
 
NA
Reigo TEERVALT
1994 Peko
Peko
 
 
NA
Ilves
 
 
NA
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
 
 
NA
Ats SÕNAJALG
1990 Harju OK
Harju OK
 
 
NA
Tõnis LAUGESAAR
1994 Rakvere OK
Rakvere OK
 
 
NA
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
 
 
NA
Kevin HALLOP
1997 Peko
Peko
 
 
NA
Reimo LIIV
1994 SK100
SK100
 
 
NA
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
 
 
NA
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
 
 
1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
02:13:05
2
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
02:54:05 +00:41:00
3
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
02:56:09 +00:43:04
4
Michael RAER
1983 SRD
SRD
03:42:00 +01:28:55
DNF
Priit PIKK
1983 TTÜ
TTÜ
 
 
1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
EP 48.93
01:02:54
2
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
EP 32.26
01:19:00 +16:06
3
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
EP 24.05
01:27:27 +24:33
4
Michael RAER
1983 SRD
SRD
EP 9.9
01:46:56 +44:02
NA
Priit PIKK
1983 TTÜ
TTÜ
 
 
1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
EP 44.64
01:10:11
2
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
EP 28.32
01:26:38 +16:27
3
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
EP 19.22
01:37:09 +26:58
4
Michael RAER
1983 SRD
SRD
EP 8.27
01:55:04 +44:53
NA
Priit PIKK
1983 TTÜ
TTÜ
 
 
1
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
01:48:23
2
Kaarel KALLAS
1982 JOKA
JOKA
01:54:25 +00:06:02
3
Aares FJODOROV
1980 Otepää
Otepää
01:58:24 +00:10:01
4
EST
01:58:28 +00:10:05
5
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
02:02:36 +00:14:13
6
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
02:02:58 +00:14:35
7
Siim LANNES
1978 Norma
Norma
02:39:54 +00:51:31
DNF
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
 
 
DNF
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Mati MÄGI
1978 HOK
HOK
 
 
DNF
Valerii PROSOLKOV
OK Azimuts
OK Azimuts
 
 
DNF
Ken RAAV
1982 EST
EST
 
 
DNF
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
 
 
DNF
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
 
 
1
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
EP 57.28
00:56:56
2
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
EP 56.5
00:57:42 +00:46
3
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
EP 55.04
00:59:07 +02:11
4
Kaarel KALLAS
1982 JOKA
JOKA
EP 53.96
01:00:09 +03:13
5
EST
EP 51.67
01:02:17 +05:21
6
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
EP 51.38
01:02:33 +05:37
7
Aares FJODOROV
1980 Otepää
Otepää
EP 49.73
01:04:03 +07:07
8
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
EP 40.81
01:11:58 +15:02
9
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
EP 36.77
01:15:33 +18:37
10
Ken RAAV
1982 EST
EST
EP 29.16
01:22:33 +25:37
11
Siim LANNES
1978 Norma
Norma
EP 28.65
01:23:02 +26:06
NA
Valerii PROSOLKOV
OK Azimuts
OK Azimuts
 
 
NA
Mati MÄGI
1978 HOK
HOK
 
 
NA
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
 
 
NA
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
 
 
1
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
EP 55.43
00:51:00
2
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
EP 54.94
00:51:27 +00:27
3
Kaarel KALLAS
1982 JOKA
JOKA
EP 51.77
00:54:16 +03:16
4
Aares FJODOROV
1980 Otepää
Otepää
EP 51.68
00:54:21 +03:21
5
EST
EP 49.54
00:56:11 +05:11
6
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
EP 44.91
01:00:03 +09:03
7
Siim LANNES
1978 Norma
Norma
EP 25
01:16:52 +25:52
NA
Valerii PROSOLKOV
OK Azimuts
OK Azimuts
 
 
NA
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
 
 
NA
Mati MÄGI
1978 HOK
HOK
 
 
NA
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
 
 
NA
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
 
 
NA
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
 
 
NA
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
 
 
NA
Ken RAAV
1982 EST
EST
 
 
1
Mati KORROL
1973 Mercury
Mercury
01:59:26
2
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
02:12:18 +00:12:52
3
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
02:20:04 +00:20:38
4
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
02:22:38 +00:23:12
5
Tanel ESTA
1977 HOK
HOK
02:32:34 +00:33:08
DNF
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
 
 
DNF
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
 
 
DNF
Ivo TAMM
1978 Tartu
Tartu
 
 
DNF
Vallo VAHER
1976 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
 
DNF
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
 
 
DNF
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
 
 
DNF
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
 
 
DNF
Tanel KANNEL
1973 Rae
Rae
 
 
DNF
Gatis DZERVE
Kapa OK
Kapa OK
 
 
1
Mati KORROL
1973 Mercury
Mercury
EP 48.55
01:05:07
2
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
EP 43.05
01:10:00 +04:53
3
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
EP 36.19
01:16:04 +10:57
4
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
EP 34.82
01:17:18 +12:11
5
Tanel ESTA
1977 HOK
HOK
EP 32.84
01:19:06 +13:59
NA
Gatis DZERVE
Kapa OK
Kapa OK
 
 
NA
Tanel KANNEL
1973 Rae
Rae
 
 
NA
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
 
 
NA
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
 
 
NA
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
 
 
NA
Vallo VAHER
1976 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
 
NA
Ivo TAMM
1978 Tartu
Tartu
 
 
NA
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
 
 
NA
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
 
 
1
Mati KORROL
1973 Mercury
Mercury
EP 51.72
00:54:19
2
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
EP 42.16
01:02:18 +07:59
3
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
EP 40.07
01:04:00 +09:41
4
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
EP 38.44
01:05:20 +11:01
5
Tanel ESTA
1977 HOK
HOK
EP 28.76
01:13:28 +19:09
NA
Gatis DZERVE
Kapa OK
Kapa OK
 
 
NA
Tanel KANNEL
1973 Rae
Rae
 
 
NA
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
 
 
NA
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
 
 
NA
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
 
 
NA
Vallo VAHER
1976 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
 
NA
Ivo TAMM
1978 Tartu
Tartu
 
 
NA
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
 
 
NA
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
 
 
1
Randy KORB
1971 Peko
Peko
01:41:44
2
Martin AUNIN
1971 EST
EST
01:58:14 +00:16:30
3
Priit TALU
1972 West
West
01:58:25 +00:16:41
4
Mart KOPPEL
1969 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
02:08:23 +00:26:39
5
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
02:11:54 +00:30:10
6
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
02:14:58 +00:33:14
DNF
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
 
 
DNF
Kuno ROOBA
1972 Rakv
Rakv
 
 
DNF
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
 
 
DNF
Raul KUDRE
1970 Peko
Peko
 
 
DNF
Alar VIITMAA
1970 Lehola
Lehola
 
 
1
Randy KORB
1971 Peko
Peko
EP 51.5
00:52:13
2
Alar VIITMAA
1970 Lehola
Lehola
EP 44.54
00:58:54 +06:41
3
Priit TALU
1972 West
West
EP 40.18
01:02:52 +10:39
4
Martin AUNIN
1971 EST
EST
EP 39.65
01:03:21 +11:08
5
Mart KOPPEL
1969 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 35.38
01:07:11 +14:58
6
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
EP 34.37
01:08:06 +15:53
7
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
EP 33.5
01:08:53 +16:40
8
Raul KUDRE
1970 Peko
Peko
EP 30.87
01:11:18 +19:05
NA
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
 
 
NA
Kuno ROOBA
1972 Rakv
Rakv
 
 
NA
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
 
 
1
Randy KORB
1971 Peko
Peko
EP 51.42
00:49:31
2
Martin AUNIN
1971 EST
EST
EP 45.58
00:54:53 +05:22
3
Priit TALU
1972 West
West
EP 44.82
00:55:33 +06:02
4
Mart KOPPEL
1969 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 38.27
01:01:12 +11:41
5
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
EP 35.22
01:03:48 +14:17
6
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
EP 32.57
01:06:05 +16:34
NA
Raul KUDRE
1970 Peko
Peko
 
 
NA
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
 
 
NA
Kuno ROOBA
1972 Rakv
Rakv
 
 
NA
Alar VIITMAA
1970 Lehola
Lehola
 
 
NA
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
 
 
1
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
02:36:23
2
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
02:37:52 +00:01:29
3
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
02:44:18 +00:07:55
4
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
03:06:19 +00:29:56
DNF
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
 
 
DNF
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
 
 
DNF
Sergei SHVED
1967 SRD
SRD
 
 
DNF
Urmas SULAOJA
1963 Jõhvikas
Jõhvikas
 
 
DNF
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
 
 
DNF
Einar RAUDKEPP
1965 Peko
Peko
 
 
DNF
Raivo PELLJA
1964 JOKA
JOKA
 
 
DNF
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
 
 
DNF
Tõnu ILVES
1963 EST
EST
 
 
1
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
EP 33.17
01:09:11
2
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
EP 25.56
01:16:21 +07:10
3
Tõnu ILVES
1963 EST
EST
EP 24.71
01:17:12 +08:01
4
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
EP 18.41
01:23:57 +14:46
5
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
EP 16.92
01:25:43 +16:32
6
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
EP 16.55
01:26:10 +16:59
NA
Raivo PELLJA
1964 JOKA
JOKA
 
 
NA
Einar RAUDKEPP
1965 Peko
Peko
 
 
NA
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
 
 
NA
Urmas SULAOJA
1963 Jõhvikas
Jõhvikas
 
 
NA
Sergei SHVED
1967 SRD
SRD
 
 
NA
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
 
 
NA
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
 
 
1
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
EP 19.74
01:18:08
2
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
EP 16.69
01:21:31 +03:23
3
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
EP 12.25
01:27:12 +09:04
4
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
EP 4.5
01:42:22 +24:14
NA
Raivo PELLJA
1964 JOKA
JOKA
 
 
NA
Einar RAUDKEPP
1965 Peko
Peko
 
 
NA
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
 
 
NA
Tõnu ILVES
1963 EST
EST
 
 
NA
Urmas SULAOJA
1963 Jõhvikas
Jõhvikas
 
 
NA
Sergei SHVED
1967 SRD
SRD
 
 
NA
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
 
 
NA
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
 
 
NA
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
 
 
1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
02:10:24
2
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
02:37:20 +00:26:56
3
Viesturs LUCANS
1960 LAT
LAT
02:47:28 +00:37:04
DNF
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
 
 
DNF
Mart KÜLVIK
1960 EST
EST
 
 
DNF
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
 
 
DNF
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Urmas LAEV
1962 Mercury
Mercury
 
 
DNF
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
 
 
DNF
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
 
 
1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
EP 28.96
01:10:04
2
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
EP 18.35
01:21:06 +11:02
3
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
EP 14.47
01:25:56 +15:52
4
Viesturs LUCANS
1960 LAT
LAT
EP 10.16
01:32:22 +22:18
NA
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
 
 
NA
Urmas LAEV
1962 Mercury
Mercury
 
 
NA
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
 
 
NA
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
 
 
NA
Mart KÜLVIK
1960 EST
EST
 
 
NA
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
 
 
1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
EP 24.72
01:00:20
2
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
EP 13.54
01:11:24 +11:04
3
Viesturs LUCANS
1960 LAT
LAT
EP 10.64
01:15:06 +14:46
NA
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
 
 
NA
Urmas LAEV
1962 Mercury
Mercury
 
 
NA
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
 
 
NA
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
 
 
NA
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
 
 
NA
Mart KÜLVIK
1960 EST
EST
 
 
NA
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
 
 
1
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
02:19:06
2
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
02:19:22 +00:00:16
3
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
02:21:38 +00:02:32
4
Kalju VAIKJÄRV
1954 Vunder
Vunder
02:32:41 +00:13:35
5
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
02:37:55 +00:18:49
6
Tauno KURE
1957 Kape
Kape
02:46:37 +00:27:31
DNF
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
 
 
DNF
Anti PARIK
1953 Otepää SK
Otepää SK
 
 
DNF
Ahto KARU
1955 JOKA
JOKA
 
 
DNF
Jarmo LEHTO
VeVe
VeVe
 
 
DNF
Rein ROONI
1957 Orvand
Orvand
 
 
DNF
Tiit OLJU
1954 Orvand
Orvand
 
 
DNF
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
 
 
DNF
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
 
 
1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
EP 37.45
00:58:11
2
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
EP 31.84
01:06:25 +08:14
3
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
EP 26.31
01:14:04 +15:53
4
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
EP 24.79
01:16:10 +17:59
5
Kalju VAIKJÄRV
1954 Vunder
Vunder
EP 20.9
01:21:40 +23:29
6
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
EP 17.73
01:26:23 +28:12
7
Tauno KURE
1957 Kape
Kape
EP 14.69
01:31:17 +33:06
8
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
EP 12.12
01:35:51 +37:40
9
Tiit OLJU
1954 Orvand
Orvand
EP 7.82
01:45:05 +46:54
10
Rein ROONI
1957 Orvand
Orvand
EP 2.58
02:04:00 +01:05:49
NA
Jarmo LEHTO
VeVe
VeVe
 
 
NA
Ahto KARU
1955 JOKA
JOKA
 
 
NA
Anti PARIK
1953 Otepää SK
Otepää SK
 
 
NA
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
 
 
1
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
EP 30.27
01:05:02
2
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
EP 30.07
01:05:28 +00:26
3
Kalju VAIKJÄRV
1954 Vunder
Vunder
EP 27.37
01:11:01 +05:59
4
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
EP 27.11
01:11:32 +06:30
5
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
EP 26.4
01:12:57 +07:55
6
Tauno KURE
1957 Kape
Kape
EP 25.17
01:15:20 +10:18
NA
Jarmo LEHTO
VeVe
VeVe
 
 
NA
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
 
 
NA
Rein ROONI
1957 Orvand
Orvand
 
 
NA
Tiit OLJU
1954 Orvand
Orvand
 
 
NA
Ahto KARU
1955 JOKA
JOKA
 
 
NA
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
 
 
NA
Anti PARIK
1953 Otepää SK
Otepää SK
 
 
NA
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
 
 
1
Tiit TATTER
1948 TON
TON
01:40:31
2
Rein UNT
1949 TON
TON
01:52:59 +00:12:28
3
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
02:17:20 +00:36:49
DNF
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
 
 
DNF
Mati OJANDU
1951 EST
EST
 
 
DNF
Riho MÄNNI
1951 Lehola
Lehola
 
 
1
Rein UNT
1949 TON
TON
EP 36.45
00:54:11
2
Tiit TATTER
1948 TON
TON
EP 35.44
00:55:40 +01:29
3
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
EP 21.08
01:15:02 +20:51
NA
Riho MÄNNI
1951 Lehola
Lehola
 
 
NA
Mati OJANDU
1951 EST
EST
 
 
NA
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
 
 
1
Tiit TATTER
1948 TON
TON
EP 36.45
00:44:51
2
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
EP 28.14
00:54:20 +09:29
3
Rein UNT
1949 TON
TON
EP 24.05
00:58:48 +13:57
4
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
EP 20.91
01:02:18 +17:27
NA
Riho MÄNNI
1951 Lehola
Lehola
 
 
NA
Mati OJANDU
1951 EST
EST
 
 
1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
01:55:47
2
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
02:04:22 +00:08:35
3
Mati POOM
1944 TON
TON
03:13:01 +01:17:14
DNF
Esa TARKIAINEN
SU-Se
SU-Se
 
 
DNF
Elmo PÄRNA
1944 Lehola
Lehola
 
 
DNF
Ants TAMM
1943 TON
TON
 
 
1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
EP 31.94
01:00:34
2
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
EP 28.79
01:04:47 +04:13
3
Ants TAMM
1943 TON
TON
EP 6.46
01:40:47 +40:13
4
Mati POOM
1944 TON
TON
EP 6.42
01:40:54 +40:20
5
Elmo PÄRNA
1944 Lehola
Lehola
EP 4.7
01:46:06 +45:32
NA
Esa TARKIAINEN
SU-Se
SU-Se
 
 
1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
EP 27.33
00:55:13
2
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
EP 23.34
00:59:35 +04:22
3
Mati POOM
1944 TON
TON
EP 3.35
01:32:07 +36:54
NA
Esa TARKIAINEN
SU-Se
SU-Se
 
 
NA
Elmo PÄRNA
1944 Lehola
Lehola
 
 
NA
Ants TAMM
1943 TON
TON
 
 
1
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
02:02:10
DNF
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
 
 
DNF
Tõnu RAID
1939 Saue Tammed
Saue Tammed
 
 
DNF
Olavi HEINONEN
Karkki-Rasti
Karkki-Rasti
 
 
1
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:04:44
NA
Olavi HEINONEN
Karkki-Rasti
Karkki-Rasti
 
 
NA
Tõnu RAID
1939 Saue Tammed
Saue Tammed
 
 
NA
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
 
 
1
Tõnu RAID
1939 Saue Tammed
Saue Tammed
00:45:16
2
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:57:26 +12:10
NA
Olavi HEINONEN
Karkki-Rasti
Karkki-Rasti
 
 
NA
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
 
 
1
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
03:25:26
1
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
02:04:06
1
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:21:20
1
Albert VIDDER
2014 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:27:16
2
Romet KALJUR
2015 Harju OK
Harju OK
00:48:41 +00:21:25
3
Robin KALJUR
2015 Harju OK
Harju OK
00:48:48 +00:21:32
4
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:52:17 +00:25:01
5
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
02:12:40 +01:45:24
DNF
Stig VEESAAR
2016 Võru
Võru
 
 
DNF
Taavi LAOS
2016 Orvand
Orvand
 
 
DNF
Karl LAOS
2014 Orvand
Orvand
 
 
DNF
Robin VAKRÕÕM
2013 SRD
SRD
 
 
DNF
Matvei SHVED
2015 SRD
SRD
 
 
1
Albert VIDDER
2014 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:16:27
2
Robin KALJUR
2015 Harju OK
Harju OK
00:23:49 +07:22
3
Romet KALJUR
2015 Harju OK
Harju OK
00:25:17 +08:50
4
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:33:13 +16:46
5
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
01:03:39 +47:12
NA
Matvei SHVED
2015 SRD
SRD
 
 
NA
Robin VAKRÕÕM
2013 SRD
SRD
 
 
NA
Karl LAOS
2014 Orvand
Orvand
 
 
NA
Taavi LAOS
2016 Orvand
Orvand
 
 
NA
Stig VEESAAR
2016 Võru
Võru
 
 
1
Albert VIDDER
2014 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:10:49
2
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:19:04 +08:15
3
Romet KALJUR
2015 Harju OK
Harju OK
00:23:24 +12:35
4
Robin KALJUR
2015 Harju OK
Harju OK
00:24:59 +14:10
5
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
01:09:01 +58:12
NA
Matvei SHVED
2015 SRD
SRD
 
 
NA
Robin VAKRÕÕM
2013 SRD
SRD
 
 
NA
Karl LAOS
2014 Orvand
Orvand
 
 
NA
Taavi LAOS
2016 Orvand
Orvand
 
 
NA
Stig VEESAAR
2016 Võru
Võru
 
 
1
Roberta AIBAST
2012 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:28:12
2
Miina KESKÜLA
2013 HOK/Hiiumaa SK
HOK/Hiiumaa SK
00:33:02 +00:04:50
3
Inger OJANDU
2013 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:36:40 +00:08:28
4
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:36:43 +00:08:31
5
Lilian LANNES
2012 EST
EST
00:53:13 +00:25:01
6
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
01:01:08 +00:32:56
DNF
Helen HUNT
2012 Peko
Peko
 
 
DNF
Emma UIBO
2012 Peko
Peko
 
 
DNF
Helena ERM
2014 Võru
Võru
 
 
1
Roberta AIBAST
2012 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:18:01
2
Miina KESKÜLA
2013 HOK/Hiiumaa SK
HOK/Hiiumaa SK
00:20:39 +02:38
3
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:22:32 +04:31
4
Inger OJANDU
2013 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:23:32 +05:31
5
Lilian LANNES
2012 EST
EST
00:32:47 +14:46
6
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
00:37:46 +19:45
NA
Helena ERM
2014 Võru
Võru
 
 
NA
Emma UIBO
2012 Peko
Peko
 
 
NA
Helen HUNT
2012 Peko
Peko
 
 
1
Roberta AIBAST
2012 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:10:11
2
Miina KESKÜLA
2013 HOK/Hiiumaa SK
HOK/Hiiumaa SK
00:12:23 +02:12
3
Inger OJANDU
2013 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:13:08 +02:57
4
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:14:11 +04:00
5
Lilian LANNES
2012 EST
EST
00:20:26 +10:15
6
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
00:23:22 +13:11
NA
Helena ERM
2014 Võru
Võru
 
 
NA
Emma UIBO
2012 Peko
Peko
 
 
NA
Helen HUNT
2012 Peko
Peko
 
 
1
Mia ESTA
2010 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
00:49:57
2
Maria KALJUR
2011 Harju OK
Harju OK
01:06:44 +00:16:47
3
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
01:07:11 +00:17:14
4
Marta MÄLBERG
2011 Peko/Audentese SK
Peko/Audentese SK
01:42:22 +00:52:25
DNF
Sandra MÄNNIK
2010 Audentese Spordiklub
Audentese Spordiklub
 
 
DNF
Johanna VIILUKAS
2011 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
 
 
DNF
Iiris TIMMA
2010 Peko
Peko
 
 
DNF
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Johanna TREI
2011 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
 
 
DNF
Annaliisa AREN
2011 JOKA
JOKA
 
 
DNF
Mariel KRIKS
2011 LSF PT
LSF PT
 
 
DNF
Jessica KRUUSE
EST
EST
 
 
1
Mia ESTA
2010 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
00:25:09
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:36:49 +11:40
3
Maria KALJUR
2011 Harju OK
Harju OK
00:38:34 +13:25
4
Marta MÄLBERG
2011 Peko/Audentese SK
Peko/Audentese SK
00:54:14 +29:05
NA
Jessica KRUUSE
EST
EST
 
 
NA
Mariel KRIKS
2011 LSF PT
LSF PT
 
 
NA
Annaliisa AREN
2011 JOKA
JOKA
 
 
NA
Johanna TREI
2011 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
 
 
NA
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
 
 
NA
Iiris TIMMA
2010 Peko
Peko
 
 
NA
Johanna VIILUKAS
2011 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
 
 
NA
Sandra MÄNNIK
2010 Audentese Spordiklub
Audentese Spordiklub
 
 
1
Mia ESTA
2010 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
00:24:48
2
Maria KALJUR
2011 Harju OK
Harju OK
00:28:10 +03:22
3
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:30:22 +05:34
4
Marta MÄLBERG
2011 Peko/Audentese SK
Peko/Audentese SK
00:48:08 +23:20
NA
Jessica KRUUSE
EST
EST
 
 
NA
Mariel KRIKS
2011 LSF PT
LSF PT
 
 
NA
Annaliisa AREN
2011 JOKA
JOKA
 
 
NA
Johanna TREI
2011 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
 
 
NA
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
 
 
NA
Iiris TIMMA
2010 Peko
Peko
 
 
NA
Johanna VIILUKAS
2011 HOK- Hiiumaa SK
HOK- Hiiumaa SK
 
 
NA
Sandra MÄNNIK
2010 Audentese Spordiklub
Audentese Spordiklub
 
 
1
Anett Liisa PARTS
2009 JOKA
JOKA
00:55:25
2
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
01:00:34 +00:05:09
3
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA/Audentes
JOKA/Audentes
01:00:43 +00:05:18
4
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
01:10:23 +00:14:58
5
Kaisa KALLAS
2009 JOKA
JOKA
01:17:11 +00:21:46
6
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:20:15 +00:24:50
7
Kirke KEEM
2009 Peko
Peko
01:24:59 +00:29:34
8
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:40:13 +00:44:48
9
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
01:47:56 +00:52:31
DNF
Sofia BOGATSOVA
2008 SRD
SRD
 
 
DNF
Marta MARIPUU
2009 HOK/Hiiumaa SK
HOK/Hiiumaa SK
 
 
DNF
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
 
 
1
Anett Liisa PARTS
2009 JOKA
JOKA
EP 35.1
00:28:17
2
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
EP 35.03
00:28:20 +00:03
3
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA/Audentes
JOKA/Audentes
EP 32.47
00:30:20 +02:03
4
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
EP 31.11
00:31:21 +03:04
5
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
EP 26.99
00:34:20 +06:03
6
Kaisa KALLAS
2009 JOKA
JOKA
EP 22.3
00:37:42 +09:25
7
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
EP 15
00:43:19 +15:02
8
Kirke KEEM
2009 Peko
Peko
EP 11.77
00:46:12 +17:55
9
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
EP 2.5
01:00:02 +31:45
NA
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
 
 
NA
Marta MARIPUU
2009 HOK/Hiiumaa SK
HOK/Hiiumaa SK
 
 
NA
Sofia BOGATSOVA
2008 SRD
SRD
 
 
1
Anett Liisa PARTS
2009 JOKA
JOKA
EP 37.57
00:27:08
2
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA/Audentes
JOKA/Audentes
EP 32.83
00:30:23 +03:15
3
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
EP 29.99
00:32:14 +05:06
4
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
EP 24.05
00:36:03 +08:55
5
Kirke KEEM
2009 Peko
Peko
EP 19.93
00:38:47 +11:39
6
Kaisa KALLAS
2009 JOKA
JOKA
EP 18.92
00:39:29 +12:21
7
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
EP 18.12
00:40:03 +12:55
8
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
EP 8.84
00:47:54 +20:46
9
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
EP 7.94
00:48:54 +21:46
10
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
EP 2.95
00:56:54 +29:46
NA
Marta MARIPUU
2009 HOK/Hiiumaa SK
HOK/Hiiumaa SK
 
 
NA
Sofia BOGATSOVA
2008 SRD
SRD
 
 
1
Harriet KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:08:49
2
Liise LILLELAID
2007 Tammed
Tammed
01:15:36 +00:06:47
3
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
01:18:04 +00:09:15
4
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
01:24:43 +00:15:54
5
Marta JOONAS
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
01:29:55 +00:21:06
6
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
01:43:06 +00:34:17
7
Sandra ARAK
2006 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
02:04:47 +00:55:58
8
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
02:16:31 +01:07:42
DNF
Kätlin MAST
2007 HOK
HOK
 
 
DNF
Laura JUHANSON
2007 JOKA
JOKA
 
 
DNF
Hanna ARULEPP
2006 JOKA
JOKA
 
 
DNF
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
 
1
Harriet KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 59.95
00:30:15
2
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 42.43
00:38:22 +08:07
3
Liise LILLELAID
2007 Tammed
Tammed
EP 40.05
00:39:26 +09:11
4
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
EP 39.35
00:39:45 +09:30
5
Marta JOONAS
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 33.4
00:42:29 +12:14
6
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
EP 31.13
00:43:34 +13:19
7
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
EP 14.24
00:53:18 +23:03
8
Sandra ARAK
2006 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
EP 7.5
00:59:30 +29:15
9
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 4.21
01:04:19 +34:04
10
Hanna ARULEPP
2006 JOKA
JOKA
02:00:36 +01:30:21
11
Laura JUHANSON
2007 JOKA
JOKA
02:04:35 +01:34:20
NA
Kätlin MAST
2007 HOK
HOK
 
 
1
Liise LILLELAID
2007 Tammed
Tammed
EP 59.95
00:36:10
2
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
EP 56.29
00:38:19 +02:09
3
Harriet KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 55.85
00:38:34 +02:24
4
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
EP 51.21
00:41:09 +04:59
5
Marta JOONAS
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 39.52
00:47:26 +11:16
6
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
EP 35.18
00:49:48 +13:38
7
Sandra ARAK
2006 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
EP 12.56
01:05:17 +29:07
8
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 6.78
01:12:12 +36:02
NA
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
 
NA
Kätlin MAST
2007 HOK
HOK
 
 
NA
Laura JUHANSON
2007 JOKA
JOKA
 
 
NA
Hanna ARULEPP
2006 JOKA
JOKA
 
 
1
Maria ELLER
2005 HOK
HOK
01:12:30
2
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
01:16:53 +00:04:23
3
Birgit RÕÕM
2004 Ilves
Ilves
01:26:43 +00:14:13
DNF
Liis-Marii KASO
2004 Rakv
Rakv
 
 
DNF
Kersti PÕLDSALU
2004 Käbi
Käbi
 
 
DNF
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
 
 
1
Maria ELLER
2005 HOK
HOK
EP 56.34
00:41:01
2
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
EP 50.21
00:45:17 +04:16
3
Birgit RÕÕM
2004 Ilves
Ilves
EP 40.48
00:51:38 +10:37
NA
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
 
 
NA
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
 
 
NA
Kersti PÕLDSALU
2004 Käbi
Käbi
 
 
NA
Liis-Marii KASO
2004 Rakv
Rakv
 
 
1
Maria ELLER
2005 HOK
HOK
EP 54.12
00:31:29
2
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
EP 53.92
00:31:36 +00:07
3
Birgit RÕÕM
2004 Ilves
Ilves
EP 47.62
00:35:05 +03:36
4
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
EP 39.14
00:39:30 +08:01
NA
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
 
 
NA
Kersti PÕLDSALU
2004 Käbi
Käbi
 
 
NA
Liis-Marii KASO
2004 Rakv
Rakv
 
 
1
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
01:43:47
2
Emma JOONAS
2003 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
01:48:13 +00:04:26
3
Anita LAANEJÕE
2002 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
01:48:46 +00:04:59
DNF
Eliise KESKÜLA
2003 HOK
HOK
 
 
DNF
Tamara MIKLUSOVA
TJ Rapid Bratislava
TJ Rapid Bratislava
 
 
1
Tamara MIKLUSOVA
TJ Rapid Bratislava
TJ Rapid Bratislava
00:53:41
2
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
EP 54.37
00:55:51 +02:10
3
Anita LAANEJÕE
2002 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 52.03
00:57:33 +03:52
4
Emma JOONAS
2003 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 51.8
00:57:43 +04:02
NA
Eliise KESKÜLA
2003 HOK
HOK
 
 
1
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
EP 53.66
00:47:56
2
Emma JOONAS
2003 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 49.46
00:50:30 +02:34
3
Anita LAANEJÕE
2002 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 48.28
00:51:13 +03:17
NA
Tamara MIKLUSOVA
TJ Rapid Bratislava
TJ Rapid Bratislava
 
 
NA
Eliise KESKÜLA
2003 HOK
HOK
 
 
1
Kristiina HIMMA
1998 Võru
Võru
01:27:52
2
Marili ZIMMERMANN
1993 Kape
Kape
01:34:14 +00:06:22
3
Siiri TALTS
2002 HOK
HOK
01:44:25 +00:16:33
DNF
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Liina VESILIND
1998 SRD
SRD
 
 
1
Marili ZIMMERMANN
1993 Kape
Kape
EP 38.21
00:53:06
2
Kristiina HIMMA
1998 Võru
Võru
EP 37.85
00:53:20 +00:14
3
Siiri TALTS
2002 HOK
HOK
EP 20.55
01:05:36 +12:30
NA
Liina VESILIND
1998 SRD
SRD
 
 
NA
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
 
 
1
Kristiina HIMMA
1998 Võru
Võru
EP 48.65
00:34:32
2
Siiri TALTS
2002 HOK
HOK
EP 40.46
00:38:49 +04:17
3
Marili ZIMMERMANN
1993 Kape
Kape
EP 35.98
00:41:08 +06:36
NA
Liina VESILIND
1998 SRD
SRD
 
 
NA
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Kaidi RUUSALEPP
1976 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Geivi LEMBER
1995 SOK
SOK
 
 
DNF
Mairit TREI
1984 EST
EST
 
 
1
Mairit TREI
1984 EST
EST
EP 19.6
00:39:41
NA
Kaidi RUUSALEPP
1976 Kobras
Kobras
 
 
NA
Geivi LEMBER
1995 SOK
SOK
 
 
NA
Mairit TREI
1984 EST
EST
 
 
NA
Kaidi RUUSALEPP
1976 Kobras
Kobras
 
 
NA
Geivi LEMBER
1995 SOK
SOK
 
 
1
Madli-Johanna MAIDLA
1994 Kobras
Kobras
02:46:46
DNF
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
 
 
DNF
Teele TŠOBA
2000 Tammed
Tammed
 
 
DNF
TAOK
 
 
DNF
Eva-Maria TRUUSALU
1988 Võru
Võru
 
 
DNF
Klara AXELSSON
National Team
National Team
 
 
DNF
Emily RAUDKEPP
1998 Peko
Peko
 
 
DNF
Triinu ROONI
1995 SK100
SK100
 
 
DNF
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
 
 
1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
01:15:02
2
Triinu ROONI
1995 SK100
SK100
01:27:18 +12:16
3
Emily RAUDKEPP
1998 Peko
Peko
01:27:56 +12:54
4
Madli-Johanna MAIDLA
1994 Kobras
Kobras
01:28:35 +13:33
NA
Ellinor TJERNLUND
National Team
National Team
 
 
NA
Andrea SVENSSON
National Team
National Team
 
 
NA
Klara AXELSSON
National Team
National Team
 
 
NA
Frida VIKSTRÖM
National Team
National Team
 
 
NA
Tilde BACKLUND
National Team
National Team
 
 
NA
Petrina COSTERMANS
National Team
National Team
 
 
NA
Marine SILLIEN
BEL
BEL
 
 
NA
Lucie ARNO
BEL
BEL
 
 
NA
Ems DESMUL
BEL
BEL
 
 
NA
Johanna ÖBERG
National Team
National Team
 
 
NA
Erica EDMAN
National Team
National Team
 
 
NA
Laura VIKE
Kapa OK
Kapa OK
 
 
NA
Eva-Maria TRUUSALU
1988 Võru
Võru
 
 
NA
TAOK
 
 
NA
Teele TŠOBA
2000 Tammed
Tammed
 
 
NA
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
 
 
1
Madli-Johanna MAIDLA
1994 Kobras
Kobras
01:18:11
NA
Laura VIKE
Kapa OK
Kapa OK
 
 
NA
Frida VIKSTRÖM
National Team
National Team
 
 
NA
Tilde BACKLUND
National Team
National Team
 
 
NA
Lucie ARNO
BEL
BEL
 
 
NA
Petrina COSTERMANS
National Team
National Team
 
 
NA
Ems DESMUL
BEL
BEL
 
 
NA
Marine SILLIEN
BEL
BEL
 
 
NA
Ellinor TJERNLUND
National Team
National Team
 
 
NA
Johanna ÖBERG
National Team
National Team
 
 
NA
Erica EDMAN
National Team
National Team
 
 
NA
Andrea SVENSSON
National Team
National Team
 
 
NA
Klara AXELSSON
National Team
National Team
 
 
NA
Eva-Maria TRUUSALU
1988 Võru
Võru
 
 
NA
Triinu ROONI
1995 SK100
SK100
 
 
NA
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
 
 
NA
Emily RAUDKEPP
1998 Peko
Peko
 
 
NA
TAOK
 
 
NA
Teele TŠOBA
2000 Tammed
Tammed
 
 
NA
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
 
 
1
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
01:35:21
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
02:23:21 +00:48:00
DNF
Kati ROONI
1987 Orvand
Orvand
 
 
DNF
Annika RIHMA
1984 Kobras
Kobras
 
 
1
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:52:19
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
01:26:33 +34:14
NA
Annika RIHMA
1984 Kobras
Kobras
 
 
NA
Kati ROONI
1987 Orvand
Orvand
 
 
1
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:43:02
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:56:48 +13:46
NA
Annika RIHMA
1984 Kobras
Kobras
 
 
NA
Kati ROONI
1987 Orvand
Orvand
 
 
1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:32:14
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:41:21 +00:09:07
3
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
01:44:08 +00:11:54
4
Katrin LEMSALU
1978 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:53:40 +00:21:26
5
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
01:54:53 +00:22:39
6
Kadri PARTS
1973 Võru SK
Võru SK
02:22:27 +00:50:13
DNF
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
 
 
DNF
Tuuli ERM
1982 Võru
Võru
 
 
DNF
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
 
 
DNF
EST
EST
 
 
1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
EP 62.25
00:49:51
2
Katrin LEMSALU
1978 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 54.28
00:55:55 +06:04
3
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
EP 53.82
00:56:15 +06:24
4
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
EP 53.8
00:56:16 +06:25
5
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
EP 50.05
00:58:58 +09:07
6
Kadri PARTS
1973 Võru SK
Võru SK
EP 21.97
01:20:24 +30:33
NA
Kadri LIMBER
LSF PT
LSF PT
 
 
NA
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
 
 
NA
Tuuli ERM
1982 Võru
Võru
 
 
NA
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
 
 
1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
EP 62.26
00:42:23
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
EP 58.18
00:45:05 +02:42
3
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
EP 53.74
00:47:53 +05:30
4
Kadri LIMBER
LSF PT
LSF PT
00:53:44 +11:21
5
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
EP 40.5
00:55:55 +13:32
6
Katrin LEMSALU
1978 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 37.52
00:57:45 +15:22
7
Kadri PARTS
1973 Võru SK
Võru SK
EP 30.79
01:02:03 +19:40
NA
EST
EST
 
 
NA
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
 
 
NA
Tuuli ERM
1982 Võru
Võru
 
 
NA
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
 
 
1
Viivi-Anne SOOTS
1971 Tammed
Tammed
01:20:08
2
Elo SAUE
1972 HOK
HOK
01:22:37 +00:02:29
3
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
01:29:28 +00:09:20
4
Edit KANNEL
1976 Norma
Norma
01:41:32 +00:21:24
5
Herje AIBAST
1975 Ilves
Ilves
02:07:17 +00:47:09
6
Inga LIPS
1974 Koop
Koop
02:21:32 +01:01:24
DNF
Jana KINK
1968 Kape
Kape
 
 
DNF
Ruth ESTA
1974 HOK
HOK
 
 
1
Viivi-Anne SOOTS
1971 Tammed
Tammed
EP 58.25
00:42:19
2
Elo SAUE
1972 HOK
HOK
EP 57.72
00:42:42 +00:23
3
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
EP 54.11
00:45:14 +02:55
4
Edit KANNEL
1976 Norma
Norma
EP 47
00:49:57 +07:38
5
Inga LIPS
1974 Koop
Koop
EP 28.5
01:02:10 +19:51
6
Herje AIBAST
1975 Ilves
Ilves
EP 22.5
01:06:40 +24:21
7
Ruth ESTA
1974 HOK
HOK
EP 13.79
01:14:37 +32:18
NA
Jana KINK
1968 Kape
Kape
 
 
1
Viivi-Anne SOOTS
1971 Tammed
Tammed
EP 58.25
00:37:49
2
Elo SAUE
1972 HOK
HOK
EP 54.93
00:39:55 +02:06
3
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
EP 47.7
00:44:14 +06:25
4
Edit KANNEL
1976 Norma
Norma
EP 35.01
00:51:35 +13:46
5
Herje AIBAST
1975 Ilves
Ilves
EP 21.07
01:00:37 +22:48
6
Inga LIPS
1974 Koop
Koop
EP 4.54
01:19:22 +41:33
NA
Jana KINK
1968 Kape
Kape
 
 
NA
Ruth ESTA
1974 HOK
HOK
 
 
1
Anneli AAS
1970 TON
TON
01:43:41
2
Maari IDNURM
1970 TON
TON
01:53:30 +00:09:49
3
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
01:56:13 +00:12:32
4
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
02:14:22 +00:30:41
DNF
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
 
 
DNF
Siiri VALLNER
1972 EST
EST
 
 
DNF
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
 
 
1
Anneli AAS
1970 TON
TON
EP 42.97
00:52:33
2
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
EP 35.59
00:57:20 +04:47
3
Maari IDNURM
1970 TON
TON
EP 34.44
00:58:06 +05:33
4
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
EP 26.98
01:03:16 +10:43
5
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
EP 25.53
01:04:20 +11:47
NA
Siiri VALLNER
1972 EST
EST
 
 
NA
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
 
 
1
Anneli AAS
1970 TON
TON
EP 35.77
00:51:08
2
Maari IDNURM
1970 TON
TON
EP 28.75
00:55:24 +04:16
3
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
EP 23.49
00:58:53 +07:45
4
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
EP 10.59
01:10:02 +18:54
NA
Siiri VALLNER
1972 EST
EST
 
 
NA
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
 
 
NA
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
 
 
1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:34:59
2
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
01:40:14 +00:05:15
3
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
01:41:11 +00:06:12
4
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
01:46:35 +00:11:36
5
Pilvi-Heli VETTIK
1964 JOKA
JOKA
01:53:48 +00:18:49
6
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
01:55:17 +00:20:18
7
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:58:56 +00:23:57
8
Meeli KEREM
1965 TON
TON
02:23:19 +00:48:20
9
Anu TALU
1965 West
West
02:57:40 +01:22:41
DNF
Elina LASSERON
1967 JOKA
JOKA
 
 
DNF
Riina LAEV
1963 Mercury
Mercury
 
 
DNF
Ellen LEMBRA
1964 EST
EST
 
 
DNF
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
 
 
DNF
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
 
 
1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
EP 54.39
00:45:01
2
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
EP 51.9
00:47:02 +02:01
3
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
EP 46.98
00:50:50 +05:49
4
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
EP 46.67
00:51:04 +06:03
5
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
EP 44.23
00:52:53 +07:52
6
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
EP 35.98
00:58:57 +13:56
7
Pilvi-Heli VETTIK
1964 JOKA
JOKA
EP 35.17
00:59:33 +14:32
8
Meeli KEREM
1965 TON
TON
EP 32.47
01:01:34 +16:33
9
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
EP 24.14
01:08:11 +23:10
10
Anu TALU
1965 West
West
EP 6.4
01:29:21 +44:20
NA
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
 
 
NA
Ellen LEMBRA
1964 EST
EST
 
 
NA
Riina LAEV
1963 Mercury
Mercury
 
 
NA
Elina LASSERON
1967 JOKA
JOKA
 
 
1
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
EP 54.43
00:47:21
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
EP 51.34
00:49:58 +02:37
3
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
EP 50.88
00:50:21 +03:00
4
Pilvi-Heli VETTIK
1964 JOKA
JOKA
EP 46.02
00:54:15 +06:54
5
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
EP 39.18
00:59:33 +12:12
6
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
EP 38.61
00:59:59 +12:38
7
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
EP 33.18
01:04:13 +16:52
8
Meeli KEREM
1965 TON
TON
EP 14.28
01:21:45 +34:24
9
Anu TALU
1965 West
West
EP 9.49
01:28:19 +40:58
NA
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
 
 
NA
Ellen LEMBRA
1964 EST
EST
 
 
NA
Riina LAEV
1963 Mercury
Mercury
 
 
NA
Elina LASSERON
1967 JOKA
JOKA
 
 
NA
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
 
 
1
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
01:34:08
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:39:31 +00:05:23
3
Ülle RAUDSEPP
1960 Jõhvikas
Jõhvikas
01:59:11 +00:25:03
4
Maire KURE
1959 Kape
Kape
02:29:39 +00:55:31
5
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
02:29:44 +00:55:36
6
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
02:37:59 +01:03:51
DNF
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
 
 
DNF
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
 
 
1
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
EP 36.74
00:40:56
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
EP 24.83
00:46:45 +05:49
3
Ülle RAUDSEPP
1960 Jõhvikas
Jõhvikas
EP 10.98
00:55:57 +15:01
4
Maire KURE
1959 Kape
Kape
EP 8.83
00:58:01 +17:05
5
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
EP 2.08
01:09:32 +28:36
6
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
EP 0.28
01:21:48 +40:52
NA
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
 
 
NA
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
 
 
1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
EP 29.96
00:52:46
2
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
EP 29.22
00:53:12 +00:26
3
Ülle RAUDSEPP
1960 Jõhvikas
Jõhvikas
EP 14.8
01:03:14 +10:28
4
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
EP 7.81
01:10:42 +17:56
5
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
EP 4.54
01:16:11 +23:25
6
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
EP 2.93
01:20:12 +27:26
7
Maire KURE
1959 Kape
Kape
EP 0.69
01:31:38 +38:52
NA
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
 
 
1
Siiri POOPUU
1957 JOKA
JOKA
01:43:52
2
Anne VAIKJÄRV
1957 Vunder
Vunder
01:55:47 +00:11:55
3
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
02:10:33 +00:26:41
DNF
Maire LIMBERG
1953 Rakv
Rakv
 
 
DNF
Lea TUSIS
1955 JOKA
JOKA
 
 
DNF
Ulla LEHTO
VeVe
VeVe
 
 
DNF
Ülle KADAK
1956 Lehola
Lehola
 
 
1
Siiri POOPUU
1957 JOKA
JOKA
EP 27.32
00:45:27
2
Ülle KADAK
1956 Lehola
Lehola
EP 15.09
00:52:41 +07:14