Tulemused

Päevak

Lahojärve

Korraldaja: Kobras

Lisainfo:

Rajameister: Ülo Needo

205 osalejat

KUKI 6 KP 1,53km

1
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:16:51
2
Eleonora ELLAMIK
2015 Klaabu lasteaed
Klaabu lasteaed
00:18:08 +01:17
3
Valter VEEROJA
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:23:18 +06:27
4
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:23:45 +06:54
5
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:24:36 +07:45

M08 6 KP 1,53km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:15:14
2
Rudolf MÕTTUS
2014 Võru
Võru
00:15:32 +00:18
3
Rasmus EENOK
Tallinn
Tallinn
00:21:37 +06:23

M10 6 KP 1,53km

1
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:10:18
2
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:10:56 +00:38

M12 9 KP 2,90km

1
Hugo Georg JÜRISON
2010 Serviti SK
Serviti SK
00:35:30
2
Rasmus VARTS
Tallinn
Tallinn
00:36:38 +01:08
3
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:36:39 +01:09
4
Ott KOLSAR
2012
00:39:41 +04:11
5
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:47:41 +12:11
6
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva
Põlva
01:45:29 +09:59

M14 12 KP 3,70km

1
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:37:35
2
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:53:37 +16:02
3
Gregory Dariel BLAUHUT
2008 Tilsi PK
Tilsi PK
00:56:21 +18:46
4
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
01:12:34 +34:59

M16 16 KP 5,00km

1
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:46:47
2
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:47:48 +01:01
3
Peko
00:50:37 +03:50

M18 19 KP 6,84km

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:44:12
2
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:49:44 +05:32
3
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
00:53:50 +09:38
4
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:57:43 +13:31

M21A 19 KP 6,84km

1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:40:46
2
Martin MARGA
1988 Kobras
Kobras
00:41:02 +00:16
3
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:42:37 +01:51
4
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
00:43:55 +03:09
5
00:50:21 +09:35
6
Johannes HEINSOO
1989 Ilves
Ilves
00:51:12 +10:26
7
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
00:52:21 +11:35
8
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:53:55 +13:09
9
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
00:57:47 +17:01
10
Hans-Kristen ROOTALU
1996 Kuperjanovi ÜJP
Kuperjanovi ÜJP
01:01:23 +20:37
11
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
01:03:36 +22:50

M21B 16 KP 5,00km

1
Siim JÕESAAR
1992 Ilves
Ilves
00:42:06
2
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
00:45:23 +03:17
3
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:46:40 +04:34
4
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
00:48:15 +06:09
5
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:51:09 +09:03
6
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:51:28 +09:22
7
Lauri ALLMANN
1975 Võru
Võru
00:55:01 +12:55
8
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
00:55:15 +13:09
9
Mati TIKERPUU
1974 Kaitsevägi
Kaitsevägi
01:09:55 +27:49
10
01:22:11 +40:05

M21E 26 KP 9,20km

1
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
00:55:43
2
Alar KUME
1990 Võru
Võru
00:56:23 +00:40
3
Uku-Laur TALI
1992 Harju OK
Harju OK
00:58:11 +02:28
4
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
00:58:35 +02:52
5
Andres SAETALU
1995 Tammed
Tammed
00:59:14 +03:31
6
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
00:59:28 +03:45
7
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:00:39 +04:56
8
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:01:28 +05:45
9
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:01:53 +06:10
10
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:03:41 +07:58
11
Kaarel VESILIND
2000 Ilves
Ilves
01:04:03 +08:20
12
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
01:06:59 +11:16
13
Marianne HAUG
1996 Võru
Võru
01:07:17 +11:34
14
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:07:19 +11:36
15
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
01:09:43 +14:00
16
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:10:03 +14:20
17
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:11:27 +15:44
18
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:11:30 +15:47
19
Hannes POOLAMETS
1994 Tammed
Tammed
01:12:05 +16:22
20
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
01:17:22 +21:39
21
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:19:55 +24:12
22
Karl-Martin VOOVERE
2000 31129
31129
01:36:48 +41:05
23
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:55:24 +59:41
24
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
01:57:51 +02:08

M35 19 KP 6,84km

1
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
00:40:52
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:46:31 +05:39
3
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:50:54 +10:02

M40 19 KP 6,84km

1
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:40:49
2
Aares FJODOROV
1980 Otepää
Otepää
00:44:27 +03:38
3
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:44:31 +03:42
4
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
00:48:57 +08:08
5
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
00:55:29 +14:40
6
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:00:02 +19:13
7
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
01:09:56 +29:07

M45 19 KP 6,84km

1
Alar ABRAM
1972 Tammed
Tammed
00:45:06
2
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:48:31 +03:25
3
Raivo REIMAN
1969 West
West
00:48:56 +03:50
4
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:51:50 +06:44
5
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:52:22 +07:16
6
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:54:10 +09:04
7
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:58:59 +13:53
8
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:07:02 +21:56
9
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:15:05 +29:59

M50 16 KP 5,00km

1
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:41:54
2
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
00:52:46 +10:52
3
Sander KOLLOM
1970 Suusahullud
Suusahullud
00:58:30 +16:36
4
Juho JOONAS
1969 Võru
Võru
01:14:28 +32:34
5
Marko ALTMÄE
1973 Stihl-Team
Stihl-Team
01:49:30 +07:36

M55 16 KP 5,00km

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:42:32
2
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:50:54 +08:22
3
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:51:44 +09:12
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:59:50 +17:18
5
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:04:22 +21:50
6
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:07:03 +24:31

M60 16 KP 5,00km

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:51:52
2
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
01:00:45 +08:53
3
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:02:01 +10:09
4
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:02:23 +10:31

M65 12 KP 3,81km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:40:11
2
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
00:47:24 +07:13
3
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
00:55:54 +15:43
4
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:05:23 +25:12

M70 12 KP 3,81km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:41:00

M75 12 KP 3,70km

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:00:08

M80 12 KP 3,70km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:53:17
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:59:19 +06:02

N10 6 KP 1,53km

1
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:20:59

N12 9 KP 2,90km

1
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:33:12
2
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:37:17 +04:05

N14 12 KP 3,70km

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:35:12
2
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:36:34 +01:22
3
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:37:24 +02:12
4
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:07:27 +32:15
5
Lilian POOPUU
2011 JOKA
JOKA
01:07:28 +32:16

N16 12 KP 3,81km

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:39:36
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:47:24 +07:48

N21A 16 KP 5,00km

1
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:38:42
2
00:59:57 +21:15
3
Kristina HAUG
2001 Võru
Võru
01:08:13 +29:31

N21E 19 KP 6,84km

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:50:14
2
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:50:38 +00:24
3
Kaisa SANDER
1995 Ilves
Ilves
00:53:59 +03:45
4
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:57:40 +07:26
5
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
00:58:37 +08:23
6
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:00:09 +09:55
7
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:01:52 +11:38
8
Age POOM
1979 TON
TON
01:01:56 +11:42
9
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:04:00 +13:46

N35 16 KP 5,00km

1
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
00:47:11
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:03:19 +16:08

N40 16 KP 5,00km

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:47:51
2
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:50:54 +03:03
3
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:51:03 +03:12
4
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
00:54:17 +06:26
5
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:56:52 +09:01

N45 16 KP 5,00km

1
Marge ALLMANN
1975 Võru
Võru
00:55:01
2
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
00:57:32 +02:31
3
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:01:38 +06:37
4
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:03:53 +08:52
5
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
01:06:14 +11:13
6
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
01:10:16 +15:15
7
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:21:38 +26:37
8
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:26:34 +31:33

N50 12 KP 3,81km

1
Inge JOONAS
1971 Võru
Võru
00:49:17
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:53:43 +04:26
3
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:08:42 +19:25
4
Aira LÕHMUS
1972 Tartu TKK
Tartu TKK
01:19:18 +30:01

N55 12 KP 3,81km

1
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:09:48
2
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:11:26 +01:38

N65 12 KP 3,81km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:57:10

VALIK

2
00:39:41 +22:50
3
Kaire HAKK
1972 Põlva
Põlva
00:45:47 +28:56
4
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:53:29 +36:38
5
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
00:56:09 +39:18
6
Silvia SAARNIIT
1955 Põlva linn
Põlva linn
01:02:44 +45:53
7
Peep TEPPO
1984 Seiklushunt
Seiklushunt
01:07:27 +50:36
8
Peeter VÕRK
1965 F-Klubi
F-Klubi
01:08:55 +52:04
9
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:13:57 +57:06
10
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:17:08 +00:17
11
Helena LIIV
1989 Kobras
Kobras
00:16:51

VIPL 12 KP 3,70km

1
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:31:28
2
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
00:34:36 +03:08
3
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:35:15 +03:47
4
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
00:39:43 +08:15
5
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:44:49 +13:21
6
Allan REHEMETS
1978 Põlva
Põlva
00:44:59 +13:31
7
Eliisa SAKSING
1990 Seiklushunt
Seiklushunt
00:52:42 +21:14
8
Eeva KÄRNER
1994 Tuudako PEJ
Tuudako PEJ
00:55:29 +24:01
9
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:58:09 +26:41
10
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:58:14 +26:46
11
Marju KELVISTE
1980 SA TÜK
SA TÜK
01:01:50 +30:22
12
Annegrete PALU
1991 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:20:12 +48:44
13
Henri RANDLA
Tartu
Tartu
01:24:24 +52:56
14
Kevin KESKÜLA
1994 Tartu
Tartu
01:24:34 +53:06
14
Heleriin JÕESALU
Tartu
Tartu
01:24:34 +53:06

VIPP 16 KP 6,55km

1
Arno BACHAUS
1978 Team 30+
Team 30+
00:52:12
2
Alar RÄHN
1978
00:52:16 +00:04
3
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:01:00 +08:48
4
Janek RIIVES
1977
01:06:12 +14:00
5
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:10:46 +18:34
6
01:26:54 +34:42
7
Jüri LEMBER
1968
01:30:39 +38:27
8
Taimo KOLSAR
1971
01:33:00 +40:48
9
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
01:34:11 +41:59

VIPT 12 KP 3,81km

1
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:36:08
2
Andre SALUMETS
1984 Põlva
Põlva
00:38:03 +01:55
3
Birgit RUSSKA
1999 Kobras
Kobras
00:40:13 +04:05
4
Kairiin MÄRTSON
2001 Kobras
Kobras
00:40:21 +04:13
5
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:43:40 +07:32
6
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:45:07 +08:59
7
Mait BRATKA
1989
00:47:16 +11:08
8
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:48:16 +12:08
9
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:50:15 +14:07
10
Oskar SOOP
1997
00:51:32 +15:24
11
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
00:51:56 +15:48
12
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:54:45 +18:37
13
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:58:25 +22:17