Tulemused

Päevak

Partsi

Korraldaja: Kobras

Lisainfo:

Rajameister: Erko Jakobson

268 osalejat

KUKI 7 KP 1,17km

1
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:15:49
2
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:22:15 +06:26
3
Katriin JAKOBSON
Tartu
Tartu
00:27:40 +11:51
4
Brita PÄÄSLANE
2018 Kõrveküla LA
Kõrveküla LA
00:29:50 +14:01
5
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:35:19 +19:30
6
Luise KRIISK
2021 Tännassilma
Tännassilma
00:36:10 +20:21
7
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:45:39 +29:50
8
Urmo VIDDER
2019 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:47:21 +31:32
9
Lorita VARIKO
Võru
Võru
00:49:47 +33:58
10
Anete SEPPO
2019 Põlva
Põlva
01:07:19 +51:30

M08 7 KP 1,17km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:20:48
2
Rudolf MÕTTUS
2014 Võru
Võru
00:26:16 +05:28

M10 7 KP 1,17km

1
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:12:24
2
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:13:03 +00:39

M12 8 KP 2,33km

1
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:28:26
2
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:33:50 +05:24
3
Koit HALLIK
2010 Tartu
Tartu
00:38:34 +10:08
4
Hugo Georg JÜRISON
2010 Serviti SK
Serviti SK
00:43:28 +15:02
5
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:47:57 +19:31
6
01:07:47 +39:21
6
01:07:47 +39:21
8
01:13:27 +45:01
9
Neeme SAMUEL
Prantsusmaa
Prantsusmaa
01:40:09 +11:43

M14 10 KP 3,44km

1
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
00:47:03
2
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:53:11 +06:08
3
Erik ROOS
Tallinn
Tallinn
00:58:37 +11:34
4
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:03:03 +16:00
5
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:18:14 +31:11
6
Lauri LIIDER
2009 Rosma kool
Rosma kool
01:18:22 +31:19
7
Ott KOLSAR
2012
01:49:36 +02:33
7
01:49:36 +02:33
9
Timo POOPUU
2009 Tartu
Tartu
01:51:52 +04:49

M16 18 KP 4,73km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:45:38
2
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:47:06 +01:28
3
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
00:51:04 +05:26
4
Otto PLUUM
2006 Katoliku
Katoliku
00:56:34 +10:56
5
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:58:53 +13:15

M18 20 KP 6,54km

1
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:51:42
2
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:52:59 +01:17
3
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:54:41 +02:59
4
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:59:16 +07:34
5
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:17:38 +25:56

M21A 20 KP 6,54km

1
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
00:54:08
2
Sven ORAS
1989 Ilves
Ilves
00:58:38 +04:30
3
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:59:08 +05:00
4
Villu SERV
1999 Kobras
Kobras
00:59:18 +05:10
5
Johannes HEINSOO
1989 Ilves
Ilves
00:59:41 +05:33
6
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:00:55 +06:47
7
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
01:04:42 +10:34
8
Vallo VAHER
1976 Katoliku
Katoliku
01:06:16 +12:08
9
Jaagup KÜMMEL
1995 Tartu
Tartu
01:16:30 +22:22
10
Tõnu ARRAK
1990 Velo
Velo
01:29:55 +35:47

M21B 18 KP 4,73km

1
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
00:47:35
2
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:54:17 +06:42
3
Lauri ALLMANN
1975 Võru
Võru
00:55:00 +07:25
4
01:05:00 +17:25
5
01:06:55 +19:20
6
Austin ROOSE
2001 Holland
Holland
01:15:30 +27:55
7
01:20:12 +32:37

M21E 22 KP 9,04km

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
01:02:13
2
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:06:44 +04:31
3
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:08:11 +05:58
4
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:08:28 +06:15
5
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
01:11:13 +09:00
6
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
01:11:47 +09:34
7
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:13:24 +11:11
8
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:16:47 +14:34
9
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:18:10 +15:57
10
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
01:20:10 +17:57
11
Võru
01:21:53 +19:40
12
Karl-Martin VOOVERE
2000 31129
31129
01:24:29 +22:16
13
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:26:50 +24:37
14
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:27:22 +25:09
15
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
01:27:32 +25:19
16
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
01:27:54 +25:41
17
Tartu
01:28:48 +26:35
18
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:30:50 +28:37
19
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:31:59 +29:46
20
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:32:12 +29:59
21
01:38:03 +35:50
22
Tanel MERIGAN
1989 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:43:31 +41:18
23
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:46:31 +44:18
24
Antti TAMM
1977 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
01:50:32 +48:19

M35 20 KP 6,54km

1
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:01:38

M40 20 KP 6,54km

1
Aares FJODOROV
1980 Otepää
Otepää
00:47:54
2
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
00:59:22 +11:28
3
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:02:05 +14:11
4
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
01:02:38 +14:44
5
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:04:01 +16:07

M45 20 KP 6,54km

1
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:57:01
2
Meelis MÄLBERG
1970 Peko
Peko
00:59:31 +02:30
3
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
01:01:46 +04:45
4
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
01:03:35 +06:34
5
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:04:27 +07:26
6
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
01:05:04 +08:03
7
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:06:27 +09:26
8
Priit NARUSK
1977 Võru
Võru
01:06:41 +09:40
9
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:09:33 +12:32
10
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:12:30 +15:29
11
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
01:17:07 +20:06
12
Tõnu ILVES
1963 Kape
Kape
01:17:11 +20:10
13
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:18:12 +21:11
14
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:20:16 +23:15
15
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:25:38 +28:37

M50 18 KP 4,73km

1
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
00:49:13
2
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:51:12 +01:59
3
Sander KOLLOM
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:05:42 +16:29
4
Kaido KIVILO
1971 Võru
Võru
01:28:32 +39:19
5
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:50:33 +01:20
6
Marko ALTMÄE
1973 Stihl-Team
Stihl-Team
02:02:18 +13:05

M55 18 KP 4,73km

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:45:06
2
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:54:36 +09:30
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:55:19 +10:13
4
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:04:03 +18:57
5
Harri VIHALEMM
1966 Ruuveni Spordiklubi
Ruuveni Spordiklubi
01:13:43 +28:37

M60 18 KP 4,73km

1
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:51:31
2
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
00:57:50 +06:19
3
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:00:06 +08:35
4
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:02:52 +11:21
5
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:06:16 +14:45
6
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:06:28 +14:57

M65 14 KP 3,64km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:40:53
2
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
00:57:40 +16:47
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:04:05 +23:12

M70 14 KP 3,64km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:44:16
2
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:07:53 +23:37
3
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:08:38 +24:22

M75 10 KP 3,44km

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:50:24

M80 10 KP 3,44km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:49:37
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:56:44 +07:07
3
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:21:03 +31:26

N08 7 KP 1,17km

1
Marie MÄLBERG
2015 Peko
Peko
00:35:07

N10 7 KP 1,17km

1
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
01:05:10

N12 8 KP 2,33km

1
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:30:52
2
Lilian POOPUU
2011 JOKA
JOKA
00:40:04 +09:12
3
Tartu
01:01:28 +30:36
4
01:14:29 +43:37
5
Emilie VALVAS
2010 Nõo
Nõo
01:25:33 +54:41

N14 10 KP 3,44km

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:42:34
2
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:42:35 +00:01
3
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:43:36 +01:02
4
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:00:10 +17:36
5
Mirit LEMENTA
2011 Tartu
Tartu
01:00:16 +17:42
6
Marta MÄLBERG
2011 Peko
Peko
01:26:24 +43:50

N16 14 KP 3,64km

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:36:06
2
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:42:51 +06:45

N18 18 KP 4,73km

1
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:02:48

N21A 18 KP 4,73km

1
01:01:37
2
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:05:27 +03:50
3
Paula MERISALU
1992 ABC Grupp
ABC Grupp
01:27:20 +25:43

N21E 20 KP 6,54km

1
Kristel SIBUL
1997 Kobras
Kobras
00:53:46
2
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:58:15 +04:29
3
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:00:15 +06:29
4
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
01:03:27 +09:41
5
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
01:06:11 +12:25
6
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:07:29 +13:43
7
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:09:28 +15:42
8
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:14:52 +21:06
9
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
01:18:42 +24:56
10
Mari PUNAB
1968 Suusahullud
Suusahullud
01:27:49 +34:03
11
TAOK
01:29:20 +35:34

N35 18 KP 4,73km

1
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:58:31
2
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
01:00:23 +01:52

N40 18 KP 4,73km

1
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
00:45:19
2
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:52:43 +07:24
3
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
00:54:21 +09:02
4
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:14:33 +29:14
5
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:20:42 +35:23

N45 18 KP 4,73km

1
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:59:13
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:04:11 +04:58
3
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
01:06:22 +07:09
4
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:09:41 +10:28
5
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
01:13:55 +14:42
6
Reet JOHANSON
1959 Kobras
Kobras
01:19:08 +19:55
7
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:22:10 +22:57
8
Elin ILVES
1965 Kape
Kape
01:30:40 +31:27

N50 14 KP 3,64km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:41:05
2
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
00:47:33 +06:28
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:53:20 +12:15
4
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:06:38 +25:33
5
Inge JOONAS
1971 Võru
Võru
01:06:39 +25:34
6
Aira LÕHMUS
1972 Tartu TKK
Tartu TKK
01:19:57 +38:52
7
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:34:28 +53:23

N55 14 KP 3,64km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:49:03
2
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:56:55 +07:52
3
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:08:00 +18:57

N60 14 KP 3,64km

1
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
00:49:13
2
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:12:23 +23:10
3
Kersti LILOSON
1959 Kobras
Kobras
01:15:04 +25:51
4
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:36:33 +47:20

N65 14 KP 3,64km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:46:27

N70 10 KP 3,44km

1
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:24:23

VALIK

2
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:22:14 +06:25
3
Rasmus EENOK
Tallinn
Tallinn
00:27:00 +11:11
4
Reti-Karlota REBANE
2008 Räpina ÜG/ KT
Räpina ÜG/ KT
00:28:24 +12:35
5
Keidi KÄÄR
2008 Kt
Kt
00:28:28 +12:39
6
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
00:33:54 +18:05
7
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:36:31 +20:42
8
Karl-Markkus REBANE
Räpina
Räpina
00:49:46 +33:57
9
Mia Carola LOOG
Räpina
Räpina
00:50:42 +34:53
10
Kristiina PIHLAP
Räpina
Räpina
00:51:26 +35:37
11
Nele-Marii SAAR
Räpina
Räpina
00:52:16 +36:27
12
Mariane-Liis SAAR
Räpina
Räpina
00:52:18 +36:29
13
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
00:52:51 +37:02
14
Birgit RUSSKA
1999 Kobras
Kobras
00:53:30 +37:41
15
Silvia SAARNIIT
1955 Põlva linn
Põlva linn
00:54:22 +38:33
16
Karl Jaen LAINEVOOL
1992 Ilves
Ilves
00:59:32 +43:43
17
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
01:00:04 +44:15
18
Jarmo MALMRE
Viljandi
Viljandi
01:00:09 +44:20
19
Tim Hendrik KUUSK
2002 Võru
Võru
01:00:49 +45:00
20
Kadri SAMUEL
1995 Räpina
Räpina
01:10:22 +54:33
21
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:12:45 +56:56
21
Veronika MITROKHINA
Ukraina
Ukraina
01:12:45 +56:56
23
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:12:52 +57:03
24
Juhan SEDMAN
1958
01:13:12 +57:23
25
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:13:49 +58:00
26
Tiina SEDMAN
1959
01:14:28 +58:39
27
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:19:56 +04:07
28
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:22:33 +06:44
29
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:27:03 +11:14
30
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:33:48 +17:59
31
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
01:39:27 +23:38
32
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:41:16 +25:27
33
Helena LIIV
1989 Kobras
Kobras
00:15:49

VIPL 10 KP 3,44km

1
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
00:40:12
2
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:44:14 +04:02
3
Anne SERV
1994 Põlva linn
Põlva linn
00:47:46 +07:34
4
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
00:52:32 +12:20
5
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:54:08 +13:56
6
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
01:01:20 +21:08
7
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
01:02:06 +21:54
8
Kaili TROSSMANN
1984 tartu
tartu
01:02:36 +22:24
9
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
01:05:41 +25:29
10
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:13:46 +33:34
11
Ene LAHT
1967 Tartu
Tartu
01:21:13 +41:01
12
Mehis SAMUEL
Prantsusmaa
Prantsusmaa
01:22:47 +42:35
12
Ahti SAMUEL
Prantsusmaa
Prantsusmaa
01:22:47 +42:35

VIPP 14 KP 6,26km

1
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:52:34
2
01:04:56 +12:22
3
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:04:57 +12:23
4
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:08:51 +16:17
5
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:11:24 +18:50
6
01:12:43 +20:09
7
Jüri LEMBER
1968
01:13:50 +21:16
8
Taimo KOLSAR
1971
01:19:01 +26:27
9
01:24:33 +31:59
10
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
01:30:45 +38:11
11
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
01:35:04 +42:30

VIPT 14 KP 3,64km

1
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:36:20
2
Joakim ALBERT
2009 Tartu
Tartu
00:48:17 +11:57
3
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
00:48:20 +12:00
4
Anneli ALBERT
1980 Tartu
Tartu
00:48:25 +12:05
5
Andre SALUMETS
1984 Põlva
Põlva
00:49:33 +13:13
6
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:50:04 +13:44
7
Maive TÕEMÄE
1964 Peko
Peko
00:51:25 +15:05
8
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:51:55 +15:35
9
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:54:46 +18:26
10
Kristina HAUG
2001 Võru
Võru
00:58:08 +21:48
11
00:58:36 +22:16
12
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:59:15 +22:55
13
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:59:16 +22:56
14
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:10:05 +33:45
15
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
01:14:08 +37:48
16
01:18:50 +42:30
17
Pihel SARV
1984 Riigikohus
Riigikohus
01:28:33 +52:13
18
Joosep TALI
2011 Harju OK
Harju OK
01:29:23 +53:03
19
Heleriin JÕESALU
Tartu
Tartu
02:11:23 +35:03
19
Kevin KESKÜLA
1994 Tartu
Tartu
02:11:23 +35:03