Tulemused

Päevak

Kuulmajärve

Korraldaja: Kobras

Lisainfo:

Rajameister: Samuel Kolsar

268 osalejat

KUKI 6 KP 1,38km

1
00:11:15
2
Armon ROOS
2015 Kambja LA
Kambja LA
00:11:21 +00:06
3
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:13:14 +01:59
4
Roosi PARKSEPP
2015 Rosma LA
Rosma LA
00:13:18 +02:03
5
00:13:22 +02:07
6
Sireli PARKSEPP
2019 Rosma LA
Rosma LA
00:13:56 +02:41
7
Karl KUUSK
2016 Karoliine LA
Karoliine LA
00:14:41 +03:26
8
Valter VEEROJA
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:14:48 +03:33
9
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:16:23 +05:08
10
Henri RÕIGAS
2018 Peko
Peko
00:20:49 +09:34
11
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:21:14 +09:59
12
00:21:23 +10:08
13
Urmo VIDDER
2019 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:21:25 +10:10
14
00:21:32 +10:17
15
Saara SALF
00:24:22 +13:07
16
00:47:01 +35:46

M08 6 KP 1,38km

1
Stig VEESAAR
2016 Parksepa LA
Parksepa LA
00:11:06
2
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:13:17 +02:11
3
Rudolf MÕTTUS
2014 Võru
Võru
00:14:45 +03:39

M10 6 KP 1,38km

1
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:08:40

M12 8 KP 2,62km

1
Koit HALLIK
2010 Tartu
Tartu
00:20:04
2
Hugo Georg JÜRISON
2010 Serviti SK
Serviti SK
00:20:37 +00:33
3
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:22:51 +02:47
4
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:27:34 +07:30
5
Ats OTS
2011 Võru
Võru
00:33:05 +13:01
6
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:33:50 +13:46
7
Robert ARUND
2010 Saue Tammed
Saue Tammed
00:34:37 +14:33
8
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
00:35:15 +15:11
9
Rico HANIMÄGI
2012 Võru
Võru
00:38:50 +18:46
10
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva
Põlva
00:40:14 +20:10
11
Alar RANNIK
00:43:35 +23:31
12
Peeter LIIVAMÄGI
2010 Kambja
Kambja
00:43:46 +23:42
13
Samuel NEEME
Räpina
Räpina
01:36:08 +16:04

M14 12 KP 3,71km

1
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:31:11
2
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
00:32:59 +01:48
3
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:33:53 +02:42
4
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:34:57 +03:46
5
Eke OTS
2009 Võru
Võru
00:40:05 +08:54
6
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:44:52 +13:41

M16 14 KP 4,77km

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:36:48
2
Peko
00:46:22 +09:34
3
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
00:55:55 +19:07
4
Markel HANIMÄGI
2006 Võru
Võru
01:16:20 +39:32
5
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
01:20:14 +43:26

M18 19 KP 7,02km

1
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
01:03:19
2
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
01:21:46 +18:27
3
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:24:56 +21:37

M21A 19 KP 7,02km

1
Ilves
00:46:30
2
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:49:17 +02:47
3
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
00:53:34 +07:04
4
Johannes HEINSOO
1989 Ilves
Ilves
00:59:34 +13:04
5
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:02:10 +15:40
6
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:05:46 +19:16
7
Tõnu ARRAK
1990 Velo
Velo
01:11:27 +24:57
8
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:27:27 +40:57

M21B 14 KP 4,77km

1
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
00:31:52
2
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
00:33:48 +01:56
3
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
00:38:37 +06:45
4
00:41:39 +09:47
5
Marios TAMMES
2001 Kobras
Kobras
00:41:54 +10:02
6
Oskar SOOP
1997
00:42:26 +10:34
7
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:45:37 +13:45
8
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
00:46:54 +15:02
9
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:47:23 +15:31
10
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:47:30 +15:38
11
Aleksander ALTMÄE
1987 Tartu
Tartu
00:50:54 +19:02
12
Sander SAMUEL
Prantsusmaa
Prantsusmaa
01:08:06 +36:14

M21E 23 KP 7,60km

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:53:50
2
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:54:22 +00:32
3
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
00:54:32 +00:42
4
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:57:07 +03:17
5
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
00:58:16 +04:26
6
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
00:58:20 +04:30
7
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
00:59:44 +05:54
8
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
01:00:45 +06:55
9
Tartu
01:04:40 +10:50
10
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:07:44 +13:54
11
01:07:57 +14:07
12
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:09:30 +15:40
13
Priit TALU
1972 West
West
01:10:03 +16:13
14
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:13:38 +19:48
15
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
01:14:46 +20:56
16
Antti TAMM
1977 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
01:24:56 +31:06
17
01:26:40 +32:50
18
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:46:38 +52:48
19
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
02:11:13 +17:23

M35 19 KP 7,02km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:47:04
2
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:57:53 +10:49
3
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:59:21 +12:17
4
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
00:59:49 +12:45
5
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
01:30:25 +43:21

M40 19 KP 7,02km

1
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:55:42
2
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:00:21 +04:39
3
Aares FJODOROV
1980 Otepää
Otepää
01:00:46 +05:04
4
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:02:21 +06:39
5
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
01:02:46 +07:04
6
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
01:06:16 +10:34
7
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:19:09 +23:27

M45 19 KP 7,02km

1
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:52:13
2
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:53:16 +01:03
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:57:03 +04:50
4
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:58:17 +06:04
5
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
01:03:27 +11:14
6
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:04:53 +12:40
7
Priit NARUSK
1977 Võru
Võru
01:05:39 +13:26
8
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:06:22 +14:09
9
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:18:52 +26:39
10
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:24:06 +31:53
11
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:47:26 +55:13

M50 14 KP 4,77km

1
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:32:41
2
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:35:16 +02:35
3
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:36:38 +03:57
4
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:37:04 +04:23
5
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
00:42:52 +10:11
6
Marko ALTMÄE
1973 Stihl-Team
Stihl-Team
00:54:11 +21:30
7
Kaido KIVILO
1971 Võru
Võru
01:11:58 +39:17

M55 14 KP 4,77km

1
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:38:18
2
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:39:17 +00:59
3
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
00:40:29 +02:11
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:44:37 +06:19
5
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:46:37 +08:19
6
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
00:46:45 +08:27
7
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
00:48:11 +09:53

M60 14 KP 4,77km

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:42:40
2
Ansis RUDZITIZ
Latvia
Latvia
00:43:10 +00:30
3
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:43:14 +00:34
4
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:43:16 +00:36
5
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:55:06 +12:26

M65 13 KP 3,98km

1
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:37:49
2
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
00:43:26 +05:37
3
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:44:31 +06:42
4
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:29:23 +51:34

M70 13 KP 3,98km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:39:38
2
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:42:52 +03:14
3
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:03:01 +23:23
4
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:03:33 +23:55
5
Rein PRANK
1949 Kape
Kape
01:05:23 +25:45

M75 12 KP 3,71km

1
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:00:56

M80 12 KP 3,71km

1
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:42:50

N08 6 KP 1,38km

1
00:16:46
2
Emma SALF
00:19:08 +02:22
3
00:20:41 +03:55
4
Johanna Maria KRESLING
2013 Tartu Miinahärma G
Tartu Miinahärma G
00:27:38 +10:52

N10 6 KP 1,38km

1
Roberta AIBAST
2012 Ilves
Ilves
00:23:46

N12 8 KP 2,62km

1
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:27:56
2
Lemme SALF
2010 Viluste Põhikool
Viluste Põhikool
00:31:06 +03:10
3
Ingrid AASARU
2014 Tartu
Tartu
00:47:01 +19:05

N14 12 KP 3,71km

1
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
00:32:01
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:32:08 +00:07
3
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:33:59 +01:58
4
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:35:39 +03:38
5
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:38:26 +06:25
6
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras
Kobras
00:39:01 +07:00

N21A 14 KP 4,77km

1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:42:37
2
Britta PANKER
1991 Ilves
Ilves
00:47:12 +04:35
3
Birgit RUSSKA
1999 Kobras
Kobras
00:50:16 +07:39
4
01:00:22 +17:45
5
01:08:42 +26:05

N21E 19 KP 7,02km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:52:39
2
Kristel SIBUL
1997 Kobras
Kobras
00:56:00 +03:21
3
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
00:59:14 +06:35
4
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:59:38 +06:59
5
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:05:13 +12:34
6
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:05:17 +12:38
7
Kaisa SANDER
1995 Ilves
Ilves
01:12:03 +19:24

N35 14 KP 4,77km

1
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
00:40:31
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:42:46 +02:15
3
00:50:49 +10:18
4
Hannela TEASTE
1986 Võru
Võru
00:59:48 +19:17

N40 14 KP 4,77km

1
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
00:37:26
2
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:40:06 +02:40
3
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
00:40:56 +03:30
4
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:43:33 +06:07
5
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:47:49 +10:23
6
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
01:08:56 +31:30

N45 14 KP 4,77km

1
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:47:02
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:47:22 +00:20
3
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
00:47:23 +00:21
4
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
00:47:39 +00:37
5
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:52:39 +05:37
6
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:52:49 +05:47
7
Piret UURIMÄE
1974 Telia SK
Telia SK
00:53:02 +06:00
8
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:53:49 +06:47
9
Herje AIBAST
1975 Ilves
Ilves
00:55:24 +08:22
10
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
00:56:01 +08:59
11
Kersti VENNIK
1975 KVÜÕA
KVÜÕA
00:56:06 +09:04
12
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:00:12 +13:10
13
Kati VÕRK
1974
01:04:00 +16:58

N50 13 KP 3,98km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:33:16
2
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:36:20 +03:04
3
Inge JOONAS
1971 Võru
Võru
00:37:15 +03:59
4
Küllike JAAMA
1969 Peko
Peko
00:44:07 +10:51
5
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:49:09 +15:53
6
Aira LÕHMUS
1972 Tartu TKK
Tartu TKK
00:55:28 +22:12

N55 13 KP 3,98km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:38:09
2
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
00:45:16 +07:07
3
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:45:45 +07:36
4
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:46:21 +08:12
5
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:04:40 +26:31

N60 13 KP 3,98km

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:56:05
2
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:12:10 +16:05
3
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:16:02 +19:57

N65 13 KP 3,98km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:46:59
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:49:38 +02:39

N70 12 KP 3,71km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:35:39
2
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:44:59 +09:20
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:46:59 +11:20
4
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:18:48 +43:09

N75 12 KP 3,71km

1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:55:04

N80 12 KP 3,71km

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
00:51:27
2
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:53:08 +01:41

VALIK

2
Paavo RÕIGAS
1969 Peko
Peko
00:21:17 +08:03
3
Joakim ALBERT
2009 Tartu
Tartu
00:22:26 +09:12
4
Leon BLASZYKOWSKI
Tallinn
Tallinn
00:27:39 +14:25
5
Annika PRILLOP
2001 Tartu
Tartu
00:34:01 +20:47
6
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
00:39:12 +25:58
7
00:46:14 +33:00
8
Silvia SAARNIIT
1955 Põlva linn
Põlva linn
00:47:49 +34:35
9
Mirjam AASARU
2009 Tartu
Tartu
00:51:23 +38:09
10
Matis MÄNDMETS
2010 Otepää
Otepää
00:54:49 +41:35
11
Kaire HAKK
1972 Põlva
Põlva
00:55:47 +42:33
12
Julia POLIKARPUS
1981 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:56:01 +42:47
13
Tekla LIIVAMÄGI
2015 Lalli küla
Lalli küla
00:56:09 +42:55
14
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:58:26 +45:12
15
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
00:59:26 +46:12
16
Nele-Marii SAAR
Räpina
Räpina
01:00:11 +46:57
17
Karl-Markkus REBANE
Räpina
Räpina
01:00:30 +47:16
18
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
01:01:16 +48:02
19
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:06:56 +53:42
20
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
01:09:09 +55:55
21
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:17:41 +04:27
22
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
01:19:48 +06:34
23
02:38:49 +25:35
24
Helena LIIV
1989 Kobras
Kobras
00:13:14

VIPL 12 KP 3,71km

1
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:23:36
2
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
00:25:28 +01:52
3
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
00:28:34 +04:58
4
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:32:50 +09:14
5
Triinu TUVI
1981 Tartu
Tartu
00:38:12 +14:36
6
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:38:57 +15:21
7
Annegrete PALU
1991 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:58:31 +34:55
8
Mehis SAMUEL
Prantsusmaa
Prantsusmaa
01:28:50 +05:14
8
Ahti SAMUEL
Prantsusmaa
Prantsusmaa
01:28:50 +05:14

VIPP 14 KP 6,22km

1
Jüri LEMBER
1968
00:44:17
2
00:44:46 +00:29
3
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:45:25 +01:08
4
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:53:08 +08:51
5
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
00:54:47 +10:30
6
Janek RIIVES
1977
01:00:17 +16:00
7
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:15:07 +30:50

VIPT 13 KP 3,98km

1
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:27:47
2
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
00:28:46 +00:59
3
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:30:33 +02:46
4
Birgit RÕÕM
2004 Ilves
Ilves
00:31:15 +03:28
5
Andre SALUMETS
1984 Põlva
Põlva
00:35:35 +07:48
6
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:36:21 +08:34
7
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
00:36:51 +09:04
8
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:37:00 +09:13
9
Laura-Liis KÜTT
2000 Kobras
Kobras
00:37:09 +09:22
10
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:41:22 +13:35
11
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:42:02 +14:15
12
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
00:46:03 +18:16
13
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:46:20 +18:33
14
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
00:46:28 +18:41
15
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
00:46:45 +18:58
16
00:49:35 +21:48
17
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
00:53:54 +26:07
18
01:06:15 +38:28