Tulemused

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Markus Juhkam, Karel Jung

Piigaste-Poka

179 osalejat

KUKI 6 KP 1,93km

1
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:23:08
2
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:26:15 +03:07

M08 6 KP 1,93km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:23:27

M10 6 KP 1,93km

1
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:26:13

M12 9 KP 2,39km

1
Hugo Georg JÜRISON
2010 Serviti SK
Serviti SK
00:35:18
2
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:42:33 +07:15
3
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:49:54 +14:36

M14 12 KP 3,46km

1
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:43:47
2
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
01:00:35 +16:48
3
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
01:28:42 +44:55
4
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:31:19 +47:32
5
Kaur KANGRO
2009 Rosma kool
Rosma kool
01:31:37 +47:50
6
Lauri LIIDER
2009 Rosma kool
Rosma kool
01:35:02 +51:15

M16 17 KP 4,92km

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:54:15
2
Mairo KÕOMÄGI
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
01:16:40 +22:25

M18 22 KP 6,10km

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:49:32
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:53:46 +04:14

M21A 22 KP 6,10km

1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:43:25
2
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:49:11 +05:46
3
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:56:49 +13:24
4
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
01:03:50 +20:25
5
Villu SERV
1999 Kobras
Kobras
01:06:20 +22:55
6
01:17:25 +34:00

M21B 17 KP 4,92km

1
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:44:43
2
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
00:56:29 +11:46
3
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:57:20 +12:37
4
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
00:58:51 +14:08
5
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
00:58:54 +14:11
6
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
01:04:32 +19:49
7
Mati TIKERPUU
1974 Kaitsevägi
Kaitsevägi
01:06:36 +21:53
8
Kristjan JUNG
1979 Põlva linn
Põlva linn
01:56:48 +12:05

M21E 27 KP 7,42km

1
Alar KUME
1990 Võru
Võru
00:55:31
2
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:56:06 +00:35
3
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:56:23 +00:52
4
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:56:43 +01:12
5
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
00:58:13 +02:42
6
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
00:58:24 +02:53
7
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:00:32 +05:01
8
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
01:01:17 +05:46
9
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:03:31 +08:00
10
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:08:54 +13:23
11
Tartu
01:10:07 +14:36
11
Märt ROOSAARE
1987 Ilves
Ilves
01:10:07 +14:36
13
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:12:58 +17:27
14
Lauri PÄHN
1998 Võru
Võru
01:18:14 +22:43
15
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:20:42 +25:11
16
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
01:21:55 +26:24
17
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
03:00:50 +05:19

M35 22 KP 6,10km

1
Martin SIMPSON
1987 Kobras
Kobras
00:42:12
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:45:00 +02:48
3
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:56:56 +14:44
4
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
00:59:11 +16:59

M40 22 KP 6,10km

1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:53:40
2
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
00:54:27 +00:47
3
Indrek ROOS
1978 Tartu malev
Tartu malev
00:58:00 +04:20
4
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:01:32 +07:52

M45 22 KP 6,10km

1
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:51:12
2
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:54:26 +03:14
3
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:56:41 +05:29
4
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:58:37 +07:25
5
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:59:30 +08:18
6
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:02:19 +11:07
7
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:04:52 +13:40
8
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:19:22 +28:10
9
Andres SOOME
1974 VOK
VOK
01:34:13 +43:01

M50 17 KP 4,92km

1
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
00:55:02
2
Kunnar VAHI
1972 SK Stek Spordiklubi
SK Stek Spordiklubi
01:28:36 +33:34

M55 17 KP 4,92km

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:49:04
2
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:52:29 +03:25
3
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:56:28 +07:24
4
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:56:34 +07:30
5
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:05:36 +16:32
6
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:06:30 +17:26
7
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:08:16 +19:12
8
Ervin PEIK
1966
01:09:13 +20:09

M60 17 KP 4,92km

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:46:01
2
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:55:42 +09:41
3
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:12:06 +26:05
4
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:15:36 +29:35
5
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:34:01 +48:00

M65 16 KP 4,31km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:09:56
2
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:12:31 +02:35
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:36:42 +26:46

M70 16 KP 4,31km

1
Jüri LUHA
1950 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
01:10:56
2
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:11:32 +00:36
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:18:31 +07:35

M80 12 KP 3,46km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:59:30
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:08:39 +09:09
3
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:11:43 +12:13

N10 6 KP 1,93km

1
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:25:09

N14 12 KP 3,46km

1
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:44:53
2
Iris PETERSEN
2007 Tartu Katoliku Hariduskes
Tartu Katoliku Hariduskes
00:59:08 +14:15
3
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:05:50 +20:57

N16 16 KP 4,31km

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:03:25
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:04:13 +00:48

N21A 17 KP 4,92km

1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:59:56
2
01:05:41 +05:45
3
Nelli JUNG
1981
01:56:48 +56:52

N21E 22 KP 6,10km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:49:56
2
Age POOM
1979 TON
TON
00:59:43 +09:47
3
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:04:52 +14:56

N35 17 KP 4,92km

1
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:01:51

N40 17 KP 4,92km

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:57:07
2
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:58:04 +00:57
3
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:02:52 +05:45
4
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:14:53 +17:46

N45 17 KP 4,92km

1
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:00:03
2
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:02:12 +02:09
3
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:02:20 +02:17
4
Ellen LEMBRA
1964 Võru
Võru
01:24:38 +24:35
5
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
01:30:34 +30:31

N50 16 KP 4,31km

1
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:10:35
2
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:11:34 +00:59
3
Aira LÕHMUS
1972 Tartu TKK
Tartu TKK
01:42:49 +32:14
4
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:43:21 +32:46

N55 16 KP 4,31km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:18:20
2
Tiina KARTAU
1967 Suusahullud
Suusahullud
01:38:38 +20:18
3
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:46:58 +28:38
4
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:47:07 +28:47

N60 16 KP 4,31km

1
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
01:09:54
2
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:52:31 +42:37

N65 16 KP 4,31km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:06:47
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:31:02 +24:15

N70 12 KP 3,46km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:00:27
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:05:41 +05:14

N75 12 KP 3,46km

1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:18:34

N80 12 KP 3,46km

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:42:20
2
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:43:16 +00:56

VALIK

1
Ekke-Karl KARABELNIK
2012 Tartumaa
Tartumaa
00:20:45
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:38:28 +17:43
3
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:39:27 +18:42
4
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:43:31 +22:46
5
Karoliina RUSSAK
KT
KT
00:54:07 +33:22
6
Tuulike MÖLDER
1970 NKK
NKK
00:54:26 +33:41
7
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:55:25 +34:40
8
Oskar SOOP
1997
00:55:42 +34:57
9
Margus JUHKAM
1983 Maraton Mets
Maraton Mets
00:56:23 +35:38
10
Kadri PALO-JUHKAM
1981 Kõlleste
Kõlleste
00:57:26 +36:41
11
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
00:57:31 +36:46
12
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
00:59:16 +38:31
13
Märt NUKK
2010 NK
NK
01:00:49 +40:04
14
NK
01:00:51 +40:06
15
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:03:04 +42:19
16
Johann KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
01:07:24 +46:39
17
Niklas KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
01:07:32 +46:47
18
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
01:11:46 +51:01
19
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
01:14:08 +53:23
20
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
01:15:24 +54:39
21
Maive TÕEMÄE
1964 Peko
Peko
01:19:41 +58:56
23
Kristjan LAHT
1997 OÜ Nihil Supernum
OÜ Nihil Supernum
01:26:48 +06:03
24
Rein PRANK
1949 Kape
Kape
01:41:26 +20:41
25
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
02:22:55 +02:10
26
02:30:03 +09:18

VIPL 12 KP 3,46km

1
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:37:13
2
Rocco VENE
2003
00:42:33 +05:20
3
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
00:42:59 +05:46
4
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:44:58 +07:45
5
Margit PIKK
Põlva
Põlva
00:52:54 +15:41
5
Andre SALUMETS
1984 Põlva
Põlva
00:52:54 +15:41
7
Hillar PETERSEN
1982 Katoliku
Katoliku
00:58:28 +21:15
8
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
01:12:57 +35:44
9
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
01:26:58 +49:45
10
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
01:28:19 +51:06

VIPP 17 KP 6,13km

1
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:10:32
2
01:31:51 +21:19
3
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
01:33:09 +22:37
4
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemia
Eesti Muusikaakadeemia
01:37:46 +27:14
5
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
01:58:49 +48:17

VIPT 16 KP 4,31km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:49:40
2
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
00:56:07 +06:27
3
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:56:21 +06:41
4
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
01:03:08 +13:28
5
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
01:06:39 +16:59
6
Erik PETERSEN
2006 Katoliku
Katoliku
01:07:53 +18:13
7
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
01:10:32 +20:52
8
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:11:53 +22:13
9
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:23:24 +33:44
10
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:59:05 +09:25
11
Veera SIRK
1994 Tartumaa
Tartumaa
02:32:32 +42:52