Tulemused

Mitmepäevane

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Jõgehara

285 osalejat

1
Albert VIDDER
2014 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:28:32
2
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
01:06:32 +00:38:00
3
Stig VEESAAR
2016 Võru
Võru
01:22:28 +00:53:56
4
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
01:39:28 +01:10:56
5
01:57:02 +01:28:30
DNF
Erkki VAHER
 
 
1
Albert VIDDER
2014 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:13:45
2
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:42:39 +28:54
3
Erkki VAHER
00:51:50 +38:05
4
Stig VEESAAR
2016 Võru
Võru
00:52:24 +38:39
5
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
01:04:58 +51:13
6
01:07:40 +53:55
1
Albert VIDDER
2014 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:14:47
2
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:23:53 +09:06
3
Stig VEESAAR
2016 Võru
Võru
00:30:04 +15:17
4
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:34:30 +19:43
5
00:49:22 +34:35
DNS
Erkki VAHER
 
 
1
Holger KRUUSMAA
2013 Rakv
Rakv
00:26:56
2
Henri RÜÜTLI
2012 Haanja O-Ring
Haanja O-Ring
00:35:06 +00:08:10
3
Levar LAND
2013 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:37:11 +00:10:15
4
Rico HANIMÄGI
2012 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:52:40 +00:25:44
1
Holger KRUUSMAA
2013 Rakv
Rakv
00:15:40
2
Henri RÜÜTLI
2012 Haanja O-Ring
Haanja O-Ring
00:19:21 +03:41
3
Levar LAND
2013 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:20:32 +04:52
4
Rico HANIMÄGI
2012 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:25:13 +09:33
1
Holger KRUUSMAA
2013 Rakv
Rakv
00:11:16
2
Henri RÜÜTLI
2012 Haanja O-Ring
Haanja O-Ring
00:15:45 +04:29
3
Levar LAND
2013 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:16:39 +05:23
4
Rico HANIMÄGI
2012 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:27:27 +16:11
1
Joosep ESTA
2010 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
00:50:22
2
Lukas LILLELAID
2011 Tammed
Tammed
00:55:15 +00:04:53
3
Thomas KRUUSMAA
2010 Rakv
Rakv
01:02:11 +00:11:49
4
Joosep TALI
2011 Harju OK
Harju OK
01:03:33 +00:13:11
5
Ats OTS
2011 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:22:50 +00:32:28
6
Robert ARUND
2010 Tammed
Tammed
01:31:08 +00:40:46
7
Kerret MATTO
2011 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:34:25 +00:44:03
8
Sebastian VEESAAR
2011 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:44:55 +00:54:33
9
Marten HANIMÄGI
2010 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
02:03:15 +01:12:53
DNF
Siim AUL
2010 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
 
 
DNF
Martin SAMORODNI
2011 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
 
 
DNF
Atso KESKÜLA
2010 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
 
 
DNF
Koit HALLIK
2010 Tartu
Tartu
 
 
DNF
Henrik ERM
2011 TAOK
TAOK
 
 
DNF
Matis MÄNDMETS
2010 Kagu Biathlon
Kagu Biathlon
 
 
1
Matis MÄNDMETS
2010 Kagu Biathlon
Kagu Biathlon
00:24:20
2
Joosep ESTA
2010 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
00:26:11 +01:51
3
Lukas LILLELAID
2011 Tammed
Tammed
00:28:06 +03:46
4
Joosep TALI
2011 Harju OK
Harju OK
00:29:15 +04:55
5
Henrik ERM
2011 TAOK
TAOK
00:31:32 +07:12
6
Thomas KRUUSMAA
2010 Rakv
Rakv
00:32:04 +07:44
7
Sebastian VEESAAR
2011 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:33:38 +09:18
8
Ats OTS
2011 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:37:57 +13:37
9
Kerret MATTO
2011 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:47:47 +23:27
10
Marten HANIMÄGI
2010 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:55:27 +31:07
11
Robert ARUND
2010 Tammed
Tammed
00:56:12 +31:52
NA
Koit HALLIK
2010 Tartu
Tartu
 
 
DNS
Atso KESKÜLA
2010 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
 
 
DNS
Martin SAMORODNI
2011 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
 
 
NA
Siim AUL
2010 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
 
 
1
Joosep ESTA
2010 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
00:24:11
2
Lukas LILLELAID
2011 Tammed
Tammed
00:27:09 +02:58
3
Thomas KRUUSMAA
2010 Rakv
Rakv
00:30:07 +05:56
5
Joosep TALI
2011 Harju OK
Harju OK
00:34:18 +10:07
6
Robert ARUND
2010 Tammed
Tammed
00:34:56 +10:45
7
Ats OTS
2011 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:44:53 +20:42
8
Kerret MATTO
2011 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:46:38 +22:27
10
Marten HANIMÄGI
2010 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:07:48 +43:37
11
Sebastian VEESAAR
2011 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:11:17 +47:06
NA
Koit HALLIK
2010 Tartu
Tartu
 
 
DNS
Atso KESKÜLA
2010 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
 
 
DNS
Henrik ERM
2011 TAOK
TAOK
 
 
DNS
Matis MÄNDMETS
2010 Kagu Biathlon
Kagu Biathlon
 
 
DNS
Martin SAMORODNI
2011 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
 
 
NA
Siim AUL
2010 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
 
 
1
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:49:20
2
Kardo KUTTI
2008 Harju
Harju
00:53:30 +00:04:10
3
Peko
00:54:11 +00:04:51
4
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru
Võru
01:22:10 +00:32:50
5
Arti Tanel KIISLER
2009 SK100
SK100
01:35:44 +00:46:24
6
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:49:18 +00:59:58
7
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
01:58:44 +01:09:24
8
Artem PRYKHODKO
2008 SRD
SRD
02:06:14 +01:16:54
DNF
 
 
DNF
Jakob VESKI
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 
 
DNF
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Uku NÕMM
2009 Tammed
Tammed
 
 
DNF
Eke OTS
2009 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 
 
1
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:24:13
2
Kardo KUTTI
2008 Harju
Harju
00:25:50 +01:37
3
Peko
00:26:15 +02:02
4
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru
Võru
00:47:08 +22:55
5
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:55:24 +31:11
6
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
01:06:15 +42:02
7
Eke OTS
2009 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:09:38 +45:25
8
Artem PRYKHODKO
2008 SRD
SRD
01:18:21 +54:08
9
Arti Tanel KIISLER
2009 SK100
SK100
01:35:44 +11:31
DNS
Uku NÕMM
2009 Tammed
Tammed
 
 
NA
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
 
 
NA
Jakob VESKI
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 
 
NA
 
 
1
Arti Tanel KIISLER
2009 SK100
SK100
00:00:00
1
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:25:07 +25:07
2
Kardo KUTTI
2008 Harju
Harju
00:27:40 +27:40
3
Peko
00:27:56 +27:56
4
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru
Võru
00:35:02 +35:02
6
Artem PRYKHODKO
2008 SRD
SRD
00:47:53 +47:53
7
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
00:52:29 +52:29
8
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:53:54 +53:54
DNS
Uku NÕMM
2009 Tammed
Tammed
 
 
DNS
Eke OTS
2009 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 
 
NA
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
 
 
NA
Jakob VESKI
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 
 
NA
 
 
1
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
01:21:09
2
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:33:29 +00:12:20
3
Raiko ALLIKSAAR
2006 JOKA
JOKA
01:41:22 +00:20:13
4
Karl-Markus JANNO
2007 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:44:26 +00:23:17
5
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
02:08:28 +00:47:19
6
Märt VIIDU
2007 Võru/Haanja suusaklubi
Võru/Haanja suusaklubi
03:36:38 +02:15:29
DNF
Markel HANIMÄGI
2006 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 
 
1
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
00:32:48
2
Karl-Markus JANNO
2007 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:38:43 +05:55
3
Raiko ALLIKSAAR
2006 JOKA
JOKA
00:44:40 +11:52
4
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:44:46 +11:58
5
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:49:00 +16:12
6
Märt VIIDU
2007 Võru/Haanja suusaklubi
Võru/Haanja suusaklubi
01:23:20 +50:32
NA
Markel HANIMÄGI
2006 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 
 
1
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
00:48:21
2
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:48:43 +00:22
3
Raiko ALLIKSAAR
2006 JOKA
JOKA
00:56:42 +08:21
4
Karl-Markus JANNO
2007 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:05:43 +17:22
5
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:19:28 +31:07
6
Märt VIIDU
2007 Võru/Haanja suusaklubi
Võru/Haanja suusaklubi
02:13:18 +24:57
NA
Markel HANIMÄGI
2006 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 
 
1
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
01:48:24
2
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
02:44:27 +00:56:03
3
Rasmus SAARE
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
02:46:48 +00:58:24
4
Kaspar MILL
2004 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
03:32:30 +01:44:06
1
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
00:38:37
2
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:02:58 +24:21
3
Rasmus SAARE
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:05:24 +26:47
4
Kaspar MILL
2004 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:37:50 +59:13
1
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
01:09:47
2
Rasmus SAARE
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:41:24 +31:37
3
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:41:29 +31:42
4
Kaspar MILL
2004 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:54:40 +44:53
1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
02:04:32
2
SRD
02:25:44 +00:21:12
1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:48:29
2
SRD
00:53:06 +04:37
1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
01:16:03
2
SRD
01:32:38 +16:35
1
Peeter PIHL
1984 Tammed
Tammed
01:56:04
2
Andres SAETALU
1995 Tammed
Tammed
02:04:13 +00:08:09
3
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
02:08:38 +00:12:34
4
Jürgen JOONAS
2003 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
02:09:22 +00:13:18
5
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
02:13:38 +00:17:34
6
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
02:16:36 +00:20:32
7
Alar KUME
1990 Võru
Võru
02:21:26 +00:25:22
8
OKH
02:26:46 +00:30:42
9
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
02:27:00 +00:30:56
10
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
02:30:02 +00:33:58
11
Sander LINNUS
1991 Peko
Peko
02:31:13 +00:35:09
12
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
02:39:20 +00:43:16
13
Võru
02:52:35 +00:56:31
DNF
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
 
 
DNF
Ilves
 
 
DNF
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
 
 
DNF
Reigo TEERVALT
1994 Peko
Peko
 
 
DNF
Kenny KIVIKAS
1991 Ilves
Ilves
 
 
1
Kenny KIVIKAS
1991 Ilves
Ilves
00:40:04
2
Peeter PIHL
1984 Tammed
Tammed
00:46:10 +06:06
3
Jürgen JOONAS
2003 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:46:39 +06:35
4
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
00:52:10 +12:06
5
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
00:52:21 +12:17
6
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
00:53:52 +13:48
7
Alar KUME
1990 Võru
Võru
00:55:55 +15:51
8
Andres SAETALU
1995 Tammed
Tammed
00:57:16 +17:12
9
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:57:27 +17:23
10
OKH
00:57:50 +17:46
11
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
00:59:04 +19:00
12
Ilves
00:59:15 +19:11
13
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:00:03 +19:59
14
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:03:09 +23:05
15
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
01:06:03 +25:59
16
Sander LINNUS
1991 Peko
Peko
01:06:20 +26:16
17
Võru
01:10:12 +30:08
DNS
Reigo TEERVALT
1994 Peko
Peko
 
 
1
Peeter PIHL
1984 Tammed
Tammed
01:09:54 +02:57
2
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
01:16:28 +09:31
3
Andres SAETALU
1995 Tammed
Tammed
01:06:57
3
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
01:21:17 +14:20
4
Jürgen JOONAS
2003 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:22:43 +15:46
5
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
01:22:44 +15:47
6
Sander LINNUS
1991 Peko
Peko
01:24:53 +17:56
7
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:25:31 +18:34
8
OKH
01:28:56 +21:59
9
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:29:33 +22:36
10
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:29:59 +23:02
11
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:36:11 +29:14
12
Võru
01:42:23 +35:26
DNS
Kenny KIVIKAS
1991 Ilves
Ilves
 
 
DNS
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
 
 
DNS
Reigo TEERVALT
1994 Peko
Peko
 
 
DNS
Ilves
 
 
DNS
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
 
 
1
Johannes HEINSOO
1989 Ilves
Ilves
02:04:27
2
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
02:05:15 +00:00:48
3
Peep HELGAND
1983 Acino Estonia AS
Acino Estonia AS
02:40:51 +00:36:24
4
02:56:43 +00:52:16
DNF
Martin VILJASAAR
1989 Eesti Kurtide Spordiliit
Eesti Kurtide Spordiliit
 
 
1
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
00:45:29
2
Johannes HEINSOO
1989 Ilves
Ilves
00:46:28 +00:59
3
Peep HELGAND
1983 Acino Estonia AS
Acino Estonia AS
01:04:22 +18:53
4
01:17:26 +31:57
NA
Martin VILJASAAR
1989 Eesti Kurtide Spordiliit
Eesti Kurtide Spordiliit
 
 
1
Johannes HEINSOO
1989 Ilves
Ilves
01:17:59
2
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:19:46 +01:47
3
Peep HELGAND
1983 Acino Estonia AS
Acino Estonia AS
01:36:29 +18:30
4
01:39:17 +21:18
NA
Martin VILJASAAR
1989 Eesti Kurtide Spordiliit
Eesti Kurtide Spordiliit
 
 
1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
01:50:12
2
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
02:02:49 +00:12:37
3
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
02:37:58 +00:47:46
4
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
02:40:30 +00:50:18
5
Michael RAER
1983 SRD
SRD
02:50:45 +01:00:33
DNF
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
 
 
DNF
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
 
 
1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:37:26
2
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
00:49:51 +12:25
3
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
00:55:06 +17:40
4
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
01:04:30 +27:04
5
Michael RAER
1983 SRD
SRD
01:09:04 +31:38
6
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
01:32:36 +55:10
DNS
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
 
 
1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
01:12:46
2
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
01:12:58 +00:12
4
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
01:36:00 +23:14
5
Michael RAER
1983 SRD
SRD
01:41:41 +28:55
6
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
01:42:52 +30:06
NA
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
 
 
DNS
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
 
 
1
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
00:33:51
2
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
01:26:48 +00:52:57
3
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
01:28:38 +00:54:47
4
Rain EENSAAR
1974 SKM
SKM
01:28:52 +00:55:01
5
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
01:37:46 +01:03:55
6
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
01:47:51 +01:14:00
7
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:50:46 +01:16:55
8
Raio PIIROJA
1979 ok west
ok west
01:54:42 +01:20:51
9
Marko KÜLAOTS
1978 Tammed
Tammed
02:00:05 +01:26:14
10
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
02:12:59 +01:39:08
11
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
02:25:11 +01:51:20
12
03:45:38 +03:11:47
DNF
Tartu
 
 
DNF
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
 
 
DNF
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
 
 
1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:32:41
2
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:33:38 +00:57
3
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
00:33:51 +01:10
4
Rain EENSAAR
1974 SKM
SKM
00:34:01 +01:20
5
Raio PIIROJA
1979 ok west
ok west
00:36:10 +03:29
6
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
00:38:47 +06:06
7
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:40:08 +07:27
8
Marko KÜLAOTS
1978 Tammed
Tammed
00:43:01 +10:20
9
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:44:02 +11:21
10
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
00:44:49 +12:08
11
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
00:47:42 +15:01
12
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:49:43 +17:02
13
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
00:55:06 +22:25
14
01:35:22 +02:41
DNS
Tartu
 
 
1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:54:07 +54:07
2
Rain EENSAAR
1974 SKM
SKM
00:54:51 +54:51
3
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:55:00 +55:00
4
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
00:58:59 +58:59
5
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
00:00:00
5
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:05:57 +05:57
6
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
01:07:43 +07:43
7
Marko KÜLAOTS
1978 Tammed
Tammed
01:17:04 +17:04
8
Raio PIIROJA
1979 ok west
ok west
01:18:32 +18:32
9
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:23:16 +23:16
10
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:30:05 +30:05
11
02:10:16 +10:16
DNS
Tartu
 
 
DNS
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
 
 
DNS
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
 
 
1
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:27:07
2
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
01:34:39 +00:07:32
3
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
01:37:10 +00:10:03
4
Mati KORROL
1973 Mercury
Mercury
01:39:49 +00:12:42
5
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:41:08 +00:14:01
6
Toomas TIIVEL
1974 Mercury
Mercury
01:42:23 +00:15:16
7
Martin KAUP
1975 LSF PT
LSF PT
01:44:06 +00:16:59
8
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
01:44:14 +00:17:07
9
Tanel ESTA
1977 HOK
HOK
01:46:22 +00:19:15
10
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
01:48:49 +00:21:42
11
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:49:27 +00:22:20
12
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:50:05 +00:22:58
DNF
 
 
DNF
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
 
 
1
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:32:46
2
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:35:32 +02:46
3
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:38:06 +05:20
4
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:38:54 +06:08
5
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:41:15 +08:29
6
Martin KAUP
1975 LSF PT
LSF PT
00:42:01 +09:15
7
Tanel ESTA
1977 HOK
HOK
00:42:41 +09:55
8
Toomas TIIVEL
1974 Mercury
Mercury
00:42:50 +10:04
9
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
00:42:55 +10:09
10
Mati KORROL
1973 Mercury
Mercury
00:43:51 +11:05
11
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
00:47:03 +14:17
12
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
00:48:24 +15:38
NA
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
 
 
NA
 
 
1
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:54:21
2
Mati KORROL
1973 Mercury
Mercury
00:55:58 +01:37
3
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
00:58:13 +03:52
4
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:59:04 +04:43
5
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:59:07 +04:46
6
Toomas TIIVEL
1974 Mercury
Mercury
00:59:33 +05:12
7
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
01:00:25 +06:04
8
Martin KAUP
1975 LSF PT
LSF PT
01:02:05 +07:44
9
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
01:02:59 +08:38
10
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:03:02 +08:41
11
Tanel ESTA
1977 HOK
HOK
01:03:41 +09:20
12
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:10:33 +16:12
NA
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
 
 
NA
 
 
1
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
01:25:49
2
Paavo RÕIGAS
1969 Peko
Peko
01:32:53 +00:07:04
3
Arthur RAICHMANN
1972 LSF PT
LSF PT
01:35:32 +00:09:43
4
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:38:49 +00:13:00
5
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakv
Rakv
01:46:37 +00:20:48
6
Meelis MÄLBERG
1970 Peko
Peko
01:56:52 +00:31:03
7
Heiki SAVITSCH
1972 TON
TON
01:57:06 +00:31:17
8
02:08:31 +00:42:42
9
Raivo MITT
1971 -
-
03:07:44 +01:41:55
DNF
 
 
DNF
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
 
 
DNF
Priit TALU
1972 West
West
 
 
DNF
Randy KORB
1971 Peko
Peko
 
 
DNF
Raivo REIMAN
1969 West
West
 
 
1
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:31:05
2
Raivo REIMAN
1969 West
West
00:32:30 +01:25
3
Randy KORB
1971 Peko
Peko
00:32:42 +01:37
4
Paavo RÕIGAS
1969 Peko
Peko
00:36:48 +05:43
5
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:36:51 +05:46
6
Priit TALU
1972 West
West
00:38:27 +07:22
7
Arthur RAICHMANN
1972 LSF PT
LSF PT
00:40:16 +09:11
8
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakv
Rakv
00:42:46 +11:41
9
Meelis MÄLBERG
1970 Peko
Peko
00:45:38 +14:33
10
Heiki SAVITSCH
1972 TON
TON
00:49:05 +18:00
11
00:52:17 +21:12
12
Raivo MITT
1971 -
-
01:27:03 +55:58
NA
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
 
 
NA
 
 
1
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:54:44
2
Arthur RAICHMANN
1972 LSF PT
LSF PT
00:55:16 +00:32
3
Paavo RÕIGAS
1969 Peko
Peko
00:56:05 +01:21
4
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:01:58 +07:14
5
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakv
Rakv
01:03:51 +09:07
6
Heiki SAVITSCH
1972 TON
TON
01:08:01 +13:17
7
Meelis MÄLBERG
1970 Peko
Peko
01:11:14 +16:30
9
01:16:14 +21:30
10
Raivo MITT
1971 -
-
01:40:41 +45:57
DNS
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
 
 
DNS
Raivo REIMAN
1969 West
West
 
 
DNS
Randy KORB
1971 Peko
Peko
 
 
DNS
Priit TALU
1972 West
West
 
 
NA
 
 
1
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
01:44:36
2
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
02:01:03 +00:16:27
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
02:02:35 +00:17:59
4
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
02:06:48 +00:22:12
5
02:17:27 +00:32:51
6
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
02:25:13 +00:40:37
7
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
02:25:35 +00:40:59
DNF
Toomas TELGMA
1965 Voller
Voller
 
 
DNF
Priit ÖVERUS
1966 Mercury
Mercury
 
 
DNF
 
 
DNF
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
 
 
1
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
00:44:18
2
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:46:29 +02:11
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:47:50 +03:32
4
00:50:46 +06:28
5
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:54:02 +09:44
6
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:54:54 +10:36
7
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
00:57:00 +12:42
8
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
01:09:52 +25:34
NA
 
 
DNS
Priit ÖVERUS
1966 Mercury
Mercury
 
 
DNS
Toomas TELGMA
1965 Voller
Voller
 
 
1
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
01:00:18
2
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:07:01 +06:43
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:14:45 +14:27
4
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
01:15:43 +15:25
5
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
01:20:19 +20:01
6
01:26:41 +26:23
7
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:28:13 +27:55
NA
 
 
DNS
Priit ÖVERUS
1966 Mercury
Mercury
 
 
DNS
Toomas TELGMA
1965 Voller
Voller
 
 
DNS
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
 
 
1
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
01:45:29
2
Mati PREITOF
1960 Harju
Harju
01:52:43 +00:07:14
3
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
02:03:55 +00:18:26
4
Rein LANI
1958 Võru
Võru
02:04:59 +00:19:30
5
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
02:08:17 +00:22:48
6
Raul LAAS
1959 JOKA
JOKA
02:09:36 +00:24:07
DNF
 
 
DNF
Kalev RUBERG
1959 JOKA
JOKA
 
 
DNF
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
 
 
1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:38:48
2
Mati PREITOF
1960 Harju
Harju
00:48:03 +09:15
3
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
00:49:46 +10:58
4
Kalev RUBERG
1959 JOKA
JOKA
00:53:09 +14:21
5
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:57:40 +18:52
6
Raul LAAS
1959 JOKA
JOKA
01:01:31 +22:43
7
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
01:02:57 +24:09
8
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:03:35 +24:47
DNS
 
 
2
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
00:55:43
3
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
01:00:58 +05:15
4
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:01:24 +05:41
5
Mati PREITOF
1960 Harju
Harju
01:04:40 +08:57
6
Raul LAAS
1959 JOKA
JOKA
01:08:05 +12:22
7
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:10:37 +14:54
DNS
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
 
 
DNS
Kalev RUBERG
1959 JOKA
JOKA
 
 
NA
 
 
1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:32:41
2
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
02:03:38 +00:30:57
3
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
02:13:06 +00:40:25
4
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
02:19:46 +00:47:05
5
Tauno KURE
1957 Kape
Kape
02:28:30 +00:55:49
6
Rein ROONI
1957 Orvand
Orvand
03:36:03 +02:03:22
DNF
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
 
 
DNF
Tiit OLJU
1954 Orvand
Orvand
 
 
1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:38:16
2
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:50:12 +11:56
3
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:51:53 +13:37
4
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:53:10 +14:54
5
Tauno KURE
1957 Kape
Kape
01:07:07 +28:51
6
Rein ROONI
1957 Orvand
Orvand
01:21:20 +43:04
DNS
Tiit OLJU
1954 Orvand
Orvand
 
 
DNS
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
 
 
1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:54:25
2
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
01:11:45 +17:20
3
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:19:56 +25:31
4
Tauno KURE
1957 Kape
Kape
01:21:23 +26:58
5
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
01:29:34 +35:09
7
Rein ROONI
1957 Orvand
Orvand
02:14:43 +20:18
DNS
Tiit OLJU
1954 Orvand
Orvand
 
 
NA
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
 
 
1
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:42:25
2
Tiit TATTER
1948 TON
TON
01:55:27 +00:13:02
3
Rein KRIKS
1951 Rakv
Rakv
01:59:31 +00:17:06
4
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
02:02:37 +00:20:12
5
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
02:23:01 +00:40:36
DNF
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
 
 
1
Tiit TATTER
1948 TON
TON
00:37:29
2
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:38:08 +00:39
3
Rein KRIKS
1951 Rakv
Rakv
00:40:01 +02:32
4
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:44:17 +06:48
5
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:49:31 +12:02
6
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:56:18 +18:49
1
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:04:17
2
Tiit TATTER
1948 TON
TON
01:17:58 +13:41
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:18:20 +14:03
4
Rein KRIKS
1951 Rakv
Rakv
01:19:30 +15:13
5
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
01:26:43 +22:26
DNS
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
 
 
1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
01:31:30
2
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
01:48:13 +00:16:43
3
Mati POOM
1944 TON
TON
02:20:24 +00:48:54
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
02:40:10 +01:08:40
5
Elmo PÄRNA
1944 Lehola
Lehola
03:24:48 +01:53:18
1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:42:26
2
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
00:52:04 +09:38
3
Mati POOM
1944 TON
TON
00:59:08 +16:42
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:09:17 +26:51
5
Elmo PÄRNA
1944 Lehola
Lehola
01:18:11 +35:45
1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:49:04
2
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
00:56:09 +07:05
3
Mati POOM
1944 TON
TON
01:21:16 +32:12
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:30:53 +41:49
5
Elmo PÄRNA
1944 Lehola
Lehola
02:06:37 +17:33
1
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:43:40
2
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
01:46:31 +00:02:51
DNF
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
 
 
1
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:45:36
2
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
00:51:30 +05:54
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:53:31 +07:55
1
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
00:55:01
2
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:58:04 +03:03
DNS
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
 
 
1
Isabel Marii VÄNDRIK
2015 Mercury
Mercury
00:42:23
2
Hemeli LAND
2015 Võru
Võru
00:45:16 +00:02:53
3
00:51:45 +00:09:22
4
Johanna Mia VÄNDRIK
2017 Mercury
Mercury
01:02:12 +00:19:49
5
01:34:33 +00:52:10
1
Hemeli LAND
2015 Võru
Võru
00:21:39
2
Isabel Marii VÄNDRIK
2015 Mercury
Mercury
00:26:16 +04:37
3
00:29:07 +07:28
4
Johanna Mia VÄNDRIK
2017 Mercury
Mercury
00:33:00 +11:21
5
00:55:03 +33:24
1
Isabel Marii VÄNDRIK
2015 Mercury
Mercury
00:16:07
2
00:22:38 +06:31
3
Hemeli LAND
2015 Võru
Võru
00:23:37 +07:30
4
Johanna Mia VÄNDRIK
2017 Mercury
Mercury
00:29:12 +13:05
5
00:39:30 +23:23
1
Karoliine OJA
2012 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:32:48
2
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
00:53:09 +00:20:21
DNF
Miina KESKÜLA
2013 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
 
 
DNF
Helena ERM
2014 Võru
Võru
 
 
1
Karoliine OJA
2012 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:15:26
2
Helena ERM
2014 Võru
Võru
00:16:43 +01:17
3
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
00:29:23 +13:57
DNS
Miina KESKÜLA
2013 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
 
 
1
Karoliine OJA
2012 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:17:22
2
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
00:23:46 +06:24
DNS
Helena ERM
2014 Võru
Võru
 
 
DNS
Miina KESKÜLA
2013 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
 
 
1
Mia ESTA
2010 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
00:46:11
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:56:38 +00:10:27
3
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
01:00:38 +00:14:27
4
Johanna TREI
2011 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
01:02:46 +00:16:35
5
Susanna ORAS
2011 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:04:21 +00:18:10
6
Marta MÄLBERG
2011 Peko
Peko
01:13:45 +00:27:34
7
Mariel KRIKS
2011 LSF PT
LSF PT
01:21:13 +00:35:02
DNF
Maarja Mirali RIGA
2010 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
 
 
1
Mia ESTA
2010 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
00:24:15
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:26:16 +02:01
3
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:30:08 +05:53
4
Susanna ORAS
2011 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:31:38 +07:23
5
Johanna TREI
2011 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
00:32:14 +07:59
6
Mariel KRIKS
2011 LSF PT
LSF PT
00:32:48 +08:33
7
Marta MÄLBERG
2011 Peko
Peko
00:35:36 +11:21
DNS
Maarja Mirali RIGA
2010 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
 
 
1
Mia ESTA
2010 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
00:21:56
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:30:22 +08:26
3
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:30:30 +08:34
4
Johanna TREI
2011 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
00:30:32 +08:36
5
Susanna ORAS
2011 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:32:43 +10:47
6
Marta MÄLBERG
2011 Peko
Peko
00:38:09 +16:13
7
Mariel KRIKS
2011 LSF PT
LSF PT
00:48:25 +26:29
DNS
Maarja Mirali RIGA
2010 SK100/Audentese SK
SK100/Audentese SK
 
 
1
Maarja ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:12:35
2
Johanna ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:17:35 +00:05:00
3
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
01:27:43 +00:15:08
4
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:47:12 +00:34:37
DNF
Miina RAUDOJA
2009 Peko
Peko
 
 
DNF
Kirke KEEM
2009 Peko
Peko
 
 
DNF
Helena HAKK
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 
 
DNF
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
 
 
DNF
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Eva PIIRISILD
2008 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
 
 
1
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:30:34
2
Maarja ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:35:49 +05:15
3
Johanna ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:38:04 +07:30
4
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:49:26 +18:52
5
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
00:57:27 +26:53
DNS
Eva PIIRISILD
2008 Kobras
Kobras
 
 
DNS
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras
Kobras
 
 
DNS
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
 
 
NA
Helena HAKK
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 
 
DNS
Kirke KEEM
2009 Peko
Peko
 
 
DNS
Miina RAUDOJA
2009 Peko
Peko
 
 
1
Maarja ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:36:46
2
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:38:17 +01:31
3
Johanna ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:39:31 +02:45
6
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
00:49:45 +12:59
DNS
Eva PIIRISILD
2008 Kobras
Kobras
 
 
DNS
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
 
 
NA
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras
Kobras
 
 
NA
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
 
 
NA
Helena HAKK
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 
 
NA
Kirke KEEM
2009 Peko
Peko
 
 
NA
Miina RAUDOJA
2009 Peko
Peko
 
 
1
Liise LILLELAID
2007 Tammed
Tammed
01:43:10
2
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
02:21:00 +00:37:50
3
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
02:38:36 +00:55:26
4
Helisa TARTU
2007 HOK
HOK
02:44:50 +01:01:40
1
Liise LILLELAID
2007 Tammed
Tammed
00:41:00
2
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
01:00:02 +19:02
3
Helisa TARTU
2007 HOK
HOK
01:05:55 +24:55
4
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
01:12:03 +31:03
1
Liise LILLELAID
2007 Tammed
Tammed
01:02:10
2
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
01:08:57 +06:47
3
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
01:38:34 +36:24
4
Helisa TARTU
2007 HOK
HOK
01:38:55 +36:45
1
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
01:40:52
2
Kirke SAVITSCH
2005 TON
TON
02:39:58 +00:59:06
DNF
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
 
 
1
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
00:42:38
2
Kirke SAVITSCH
2005 TON
TON
01:08:28 +25:50
DNS
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
 
 
1
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
00:58:14
2
Kirke SAVITSCH
2005 TON
TON
01:31:30 +33:16
DNS
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
 
 
1
Piibe TAMMEMÄE
1990 SK100
SK100
01:56:34
2
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
02:05:07 +00:08:33
3
Marika MANDER
1988 Lehola
Lehola
02:15:01 +00:18:27
4
TAOK
02:47:59 +00:51:25
5
Kertu SAVITSCH
1996 SK100
SK100
02:51:26 +00:54:52
DNF
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
 
 
DNF
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
 
 
1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:44:36
2
Piibe TAMMEMÄE
1990 SK100
SK100
00:45:20 +00:44
3
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:46:43 +02:07
4
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
00:48:42 +04:06
5
Marika MANDER
1988 Lehola
Lehola
00:51:39 +07:03
6
Kertu SAVITSCH
1996 SK100
SK100
00:59:44 +15:08
7
TAOK
01:10:47 +26:11
1
Piibe TAMMEMÄE
1990 SK100
SK100
01:11:14
2
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
01:18:24 +07:10
3
Marika MANDER
1988 Lehola
Lehola
01:23:22 +12:08
4
TAOK
01:37:12 +25:58
5
Kertu SAVITSCH
1996 SK100
SK100
01:51:42 +40:28
DNS
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
 
 
DNS
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
 
 
1
SRD
02:31:11
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
02:49:37 +00:18:26
1
SRD
01:08:19
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
01:13:27 +05:08
1
SRD
01:22:52
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
01:36:10 +13:18
1
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
02:09:13
2
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
02:22:01 +00:12:48
3
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
03:04:10 +00:54:57
4
Birgit POKK
1983 OK Kobras
OK Kobras
03:08:54 +00:59:41
5
Olga KULINICH
1984 SRD
SRD
05:16:48 +03:07:35
1
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:51:12
2
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
01:04:50 +13:38
3
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:19:42 +28:30
4
Birgit POKK
1983 OK Kobras
OK Kobras
01:28:13 +37:01
5
Olga KULINICH
1984 SRD
SRD
02:34:42 +43:30
1
Olga KULINICH
1984 SRD
SRD
02:42:06 +24:55
1
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
01:17:11
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:18:01 +00:50
3
Birgit POKK
1983 OK Kobras
OK Kobras
01:40:41 +23:30
4
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:44:28 +27:17
1
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
01:26:39
2
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:42:40 +00:16:01
3
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:53:37 +00:26:58
4
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
01:53:41 +00:27:02
5
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
02:09:03 +00:42:24
6
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
02:13:31 +00:46:52
7
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
02:31:13 +01:04:34
1
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:36:09
2
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:40:48 +04:39
3
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
00:42:23 +06:14
4
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:49:43 +13:34
5
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
00:51:42 +15:33
6
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:54:06 +17:57
7
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:10:08 +33:59
1
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:50:30
1
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
01:19:25 +28:55
2
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:01:52 +11:22
3
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:03:54 +13:24
4
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
01:11:18 +20:48
5
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
01:17:21 +26:51
6
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:21:05 +30:35
1
Edit KANNEL
1976 Norma
Norma
01:54:18
2
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
02:17:17 +00:22:59
3
Peko
02:24:57 +00:30:39
4
Ethel EENSAAR
1974 SK Nõva
SK Nõva
02:28:38 +00:34:20
5
Inga LIPS
1974 Koop
Koop
02:48:05 +00:53:47
6
Ruth ESTA
1974 HOK
HOK
02:59:24 +01:05:06
DNF
Kirsten NIGUL
1975 Kape
Kape
 
 
DNF
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
 
 
1
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
00:40:21
2
Edit KANNEL
1976 Norma
Norma
00:48:44 +08:23
3
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:00:19 +19:58
4
Ethel EENSAAR
1974 SK Nõva
SK Nõva
01:03:09 +22:48
5
Peko
01:04:06 +23:45
6
Inga LIPS
1974 Koop
Koop
01:10:16 +29:55
7
Ruth ESTA
1974 HOK
HOK
01:23:51 +43:30
DNS
Kirsten NIGUL
1975 Kape
Kape
 
 
1
Edit KANNEL
1976 Norma
Norma
01:05:34
3
Inga LIPS
1974 Koop
Koop
01:37:49 +32:15
3
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:16:58 +11:24
4
Peko
01:20:51 +15:17
5
Ethel EENSAAR
1974 SK Nõva
SK Nõva
01:25:29 +19:55
6
Ruth ESTA
1974 HOK
HOK
01:35:33 +29:59
NA
Kirsten NIGUL
1975 Kape
Kape
 
 
DNS
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
 
 
1
Jana KINK
1968 Kape
Kape
01:40:41
2
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
01:58:21 +00:17:40
3
Maari IDNURM
1970 TON
TON
02:07:53 +00:27:12
4
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
02:08:13 +00:27:32
5
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
02:32:11 +00:51:30
DNF
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
 
 
DNF
Maie TALI
1968 -
-
 
 
1
Jana KINK
1968 Kape
Kape
00:42:35
2
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
00:47:11 +04:36
3
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:48:26 +05:51
4
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:56:56 +14:21
5
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:59:55 +17:20
6
Maie TALI
1968 -
-
01:40:45 +58:10
DNS
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
 
 
1
Jana KINK
1968 Kape
Kape
00:58:06
2
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
01:09:55 +11:49
3
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
01:21:02 +22:56
3
Maari IDNURM
1970 TON
TON
01:10:57 +12:51
5
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:32:16 +34:10
NA
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
 
 
DNS
Maie TALI
1968 -
-
 
 
1
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
01:49:34
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:52:28 +00:02:54
3
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
02:01:33 +00:11:59
4
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
02:13:58 +00:24:24
5
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
02:20:18 +00:30:44
6
Pilvi-Heli VETTIK
1964 JOKA
JOKA
02:23:22 +00:33:48
7
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
03:04:51 +01:15:17
8
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
03:51:24 +02:01:50
DNF
Anu TALU
1965 West
West
 
 
1
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:46:10
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:47:46 +01:36
3
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:55:00 +08:50
4
Pilvi-Heli VETTIK
1964 JOKA
JOKA
00:59:50 +13:40
5
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
01:00:57 +14:47
6
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
01:04:56 +18:46
7
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:14:03 +27:53
8
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:37:11 +51:01
9
Anu TALU
1965 West
West
01:45:27 +59:17
1
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
01:00:36
2
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
01:03:24 +02:48
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:04:42 +04:06
4
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
01:15:22 +14:46
5
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:18:58 +18:22
6
Pilvi-Heli VETTIK
1964 JOKA
JOKA
01:23:32 +22:56
7
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:50:48 +50:12
8
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
02:14:13 +13:37
DNS
Anu TALU
1965 West
West
 
 
1
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
01:51:06
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:53:55 +00:02:49
3
Siiri POOPUU
1957 OK JOKA
OK JOKA
02:01:54 +00:10:48
4
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
02:05:49 +00:14:43
5
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
02:23:40 +00:32:34
6
Maire KURE
1959 Kape
Kape
02:37:09 +00:46:03
7
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
03:26:42 +01:35:36
8
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
03:57:33 +02:06:27
1
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
00:47:23
2
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
00:49:20 +01:57
3
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:50:32 +03:09
4
Siiri POOPUU
1957 OK JOKA
OK JOKA
00:52:40 +05:17
5
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
00:59:17 +11:54
6
Maire KURE
1959 Kape
Kape
01:06:10 +18:47
7
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:36:08 +48:45
8
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:57:11 +09:48
1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:03:23
2
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
01:03:43 +00:20
3
Siiri POOPUU
1957 OK JOKA
OK JOKA
01:09:14 +05:51
4
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
01:16:29 +13:06
5
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
01:24:23 +21:00
6
Maire KURE
1959 Kape
Kape
01:30:59 +27:36
7
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:50:34 +47:11
8
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
02:00:22 +56:59
1
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
02:19:34
2
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
02:37:07 +00:17:33
1
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:48:46
2
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:05:45 +16:59
1
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:30:48
2
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:31:22 +00:34
1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:55:21
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:57:45 +00:02:24
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
02:15:35 +00:20:14
4
Ene EHRENPREIS
1950 Rakvere
Rakvere
02:25:07 +00:29:46
5
Eha KRIKS
1951 Rakv
Rakv
02:43:52 +00:48:31
DNF
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
 
 
1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:50:11
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:54:04 +03:53
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:59:50 +09:39
4
Eha KRIKS
1951 Rakv
Rakv
01:10:13 +20:02
5
Ene EHRENPREIS
1950 Rakvere
Rakvere
01:12:20 +22:09
NA
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
 
 
1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:03:41
2
Eha KRIKS
1951 Rakv
Rakv
01:33:39 +29:58
2
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:05:10 +01:29
4
Ene EHRENPREIS
1950 Rakvere
Rakvere
01:12:47 +09:06
5
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:15:45 +12:04
NA
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
 
 
1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
02:35:18
1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:58:19
1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:36:59
1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
02:28:45
2
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
02:33:55 +00:05:10
3
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
03:03:53 +00:35:08
1
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
00:56:56
2
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
00:59:47 +02:51
3
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:31:44 +34:48
1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:28:58
2
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:32:09 +03:11
3
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
01:36:59 +08:01
1
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:46:50
2
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
01:57:52 +00:11:02
3
Toomas KIBENA
1968 Võru
Võru
02:20:35 +00:33:45
4
Enn POKK
1965 -
-
02:31:37 +00:44:47
5
Mari AROLD
1982 -
-
02:49:30 +01:02:40
6
Marje ZERNANT
1975 Ilves
Ilves
03:01:57 +01:15:07
7
Ave TARTU
1970 HOK
HOK
04:25:43 +02:38:53
DNF
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
 
 
DNF
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
 
 
DNF
 
 
DNF
Hannu NUMMINEN
 
 
DNF
Marios TAMMES
2001 Kobras
Kobras
 
 
DNF
Jüri JOONAS
1992 Võru
Võru
 
 
DNF
Laura JOONAS
1994 Võru
Võru
 
 
DNF
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
 
 
DNF
Sander VAHER
1985 Kobras
Kobras
 
 
1
Sander VAHER
1985 Kobras
Kobras
00:28:05
2
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:35:55 +07:50
3
Laura JOONAS
1994 Võru
Võru
00:45:28 +17:23
4
Jüri JOONAS
1992 Võru
Võru
00:45:30 +17:25
5
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
00:52:28 +24:23
6
Marios TAMMES
2001 Kobras
Kobras
00:55:01 +26:56
7
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
00:59:39 +31:34
8
Enn POKK
1965 -
-
01:02:19 +34:14
9
Toomas KIBENA
1968 Võru
Võru
01:07:39 +39:34
10
Mari AROLD
1982 -
-
01:29:00 +00:55
11
Henrik KÄRNER-GROSS
01:29:18 +01:13
12
Marje ZERNANT
1975 Ilves
Ilves
01:47:58 +19:53
13
Ave TARTU
1970 HOK
HOK
02:08:22 +40:17
NA
Hannu NUMMINEN
 
 
NA
Sandra SIMONSEN
 
 
NA
Bo SIMONSEN
 
 
NA
 
 
NA
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
 
 
NA
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
 
 
4
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
00:58:13 +03:51
6
Mari AROLD
1982 -
-
01:20:30 +26:08
7
Marje ZERNANT
1975 Ilves
Ilves
01:13:59 +19:37
7
Enn POKK
1965 -
-
01:29:18 +34:56
8
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
00:54:22
9
Ave TARTU
1970 HOK
HOK
02:17:21 +22:59
9
Toomas KIBENA
1968 Võru
Võru
01:12:56 +18:34
NA
Bo SIMONSEN
 
 
NA
Sandra SIMONSEN
 
 
DNS
Henrik KÄRNER-GROSS
 
 
NA
Hannu NUMMINEN
 
 
DNS
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
 
 
DNS
Sander VAHER
1985 Kobras
Kobras
 
 
DNS
 
 
NA
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
 
 
NA
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
 
 
DNS
Laura JOONAS
1994 Võru
Võru
 
 
DNS
Jüri JOONAS
1992 Võru
Võru
 
 
DNS
Marios TAMMES
2001 Kobras
Kobras