Tulemused

Päevak

Pae park- Sikupilli

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Kaido Nurja

73 osalejat

N21RO

1
00:50:03

ORM16

1
00:35:57
2
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
00:43:03 +07:06

ORM21A

1
Joonas KUUSKLA
1996 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:28:47
2
00:30:43 +01:56
3
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:30:49 +02:02
4
Gregor FUNK
2002 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:32:07 +03:20
5
00:32:23 +03:36
6
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
00:33:49 +05:02
7
Andreas ELLERVEE
1993 Koslep
Koslep
00:35:23 +06:36
8
Kristjan PETERSON
1986 StSiP
StSiP
00:35:49 +07:02
9
Aivaras NARBUTAITIS
1994 Klubi otsimine
Klubi otsimine
00:36:46 +07:59
10
Tanel LIPS
1990
00:38:43 +09:56

ORM21B

1
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:21:48
2
00:22:47 +00:59
3
00:25:45 +03:57
4
00:28:41 +06:53
5
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:32:52 +11:04
6
Tarmo KOOR
1981
00:34:23 +12:35
7
01:08:31 +46:43
8
Ergo LAID
1967
01:15:02 +53:14

ORM40

1
Raimo TROPP
x63
x63
00:49:05 22

ORM65

1
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:36:33
2
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:43:01 +06:28

ORN14

1
00:20:46
2
Mia OLLI
2013
00:23:15 +02:29

ORN16

1
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:13:50
2
00:38:00 +24:10

ORN21A

1
Maris TERNO
1982 Tammed
Tammed
00:31:39
2
Perit POST
x42
x42
00:37:00 +05:21
3
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:49:17 +17:38
4
01:05:50 +34:11
5
Nikole BUKREJEVA
1995 37228
37228
01:08:11 +36:32
6
Millerine BRIKKER
x32
x32
01:13:04 +41:25
7
01:33:38 +01:59

ORN21B

1
Mirje ROASTO
1985 SK100
SK100
00:29:33
2
00:30:22 +00:49
3
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
00:41:45 +12:12
5
00:45:57 +16:24
6
Evelyn NURJA
2004 Nõmme
Nõmme
00:59:07 +29:34

ORN21C

1
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
00:13:52
2
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:46:11 +32:19

ORN40

1
00:36:48
2
Katrin NURJA
1973 Nõmme
Nõmme
00:57:55 +21:07

ORN50

1
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:26:08 16

ORN65

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:33:32
2
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:30:26 +56:54

RADA3

1
Hillar NIKKARI
1963 SK RT
SK RT
00:58:33

RADA4

1
Maria YAROSHEVICH
00:15:20

TILLU

1
Kimbra SÖÖT
2015 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:25
1
Isabel Marii VÄNDRIK
2015 Mercury
Mercury
00:00:25
3
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:40 +00:15
5
Johanna Mia VÄNDRIK
2017 Mercury
Mercury
00:00:41 +00:16
6
00:00:56 +00:31
9
00:01:14 +00:49
12
00:01:35 +01:10
13
00:02:29 +02:04
15
Doris MALSROOS
2020 SK Tammed
SK Tammed
00:02:59 +02:34

VALIK

1
00:39:01 26
2
Riina LAEV
1963 Mercury
Mercury
00:39:20 23
3
01:02:46 21
4
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
00:37:21 16
5
Wally CROCKER
1979 x14
x14
00:44:56 16
6
00:36:57 6
7
Ronan OLLI
2019
00:00:51 1