Tulemused

07nov.21

Linnaorienteerumine

ORANZ

1
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
00:24:10
2
00:27:19 +03:09
3
Aleksei SPIRIDONOV
1972 Gaasiekspert
Gaasiekspert
00:27:51 +03:41
4
Norma
00:29:09 +04:59
5
00:30:36 +06:26
6
Johan ALENIUS
1967 IFK Lidingö
IFK Lidingö
00:32:06 +07:56
7
Ago LUBERG
1983 TTÜ
TTÜ
00:32:41 +08:31
8
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:34:55 +10:45
9
00:35:06 +10:56
10
Neeme KALDA
1983 Okas
Okas
00:35:07 +10:57
11
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
00:36:24 +12:14
12
00:37:25 +13:15
13
Terje OTS
1982 Swedbank SK
Swedbank SK
00:38:44 +14:34
14
Kristi LUBERG
1982
00:38:47 +14:37
15
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:39:12 +15:02
16
Laidy PROOSVÄLI
1980 Tallinna Lennujaama SK
Tallinna Lennujaama SK
00:40:09 +15:59
17
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:40:58 +16:48
18
Liisa Laura VIRU
2009 TON
TON
00:41:19 +17:09
19
00:41:57 +17:47
20
00:43:38 +19:28
21
Kaie PEETRE
1982 Hansapank
Hansapank
00:45:17 +21:07
22
00:45:34 +21:24
23
Toomas RANDOJA
1983 XDream
XDream
00:45:48 +21:38
24
00:46:12 +22:02
25
Reino RASS
1961 Novarc
Novarc
00:47:08 +22:58
26
00:47:24 +23:14
27
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:48:28 +24:18
28
00:49:03 +24:53
29
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:49:46 +25:36
30
Triin KASS
1990
00:50:07 +25:57
31
Lehti HALDNA
1964 Swedbank SK
Swedbank SK
00:50:50 +26:40
32
00:52:51 +28:41
33
Tiia LAUL
1963
00:53:24 +29:14
34
Pille RASK
1963
00:53:30 +29:20
35
Violetta JURKINA
1998 Tallinna Tehnikaülikool
Tallinna Tehnikaülikool
00:55:46 +31:36
36
00:56:28 +32:18
37
Galina PJASETSKAJA
1958 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
00:56:51 +32:41
38
00:57:46 +33:36
40
00:57:53 +33:43
41
Ilse UUS
1938 TON
TON
01:00:05 +35:55
42
01:02:04 +37:54
43
Mare KITSNIK
1962 Saku OK
Saku OK
01:05:32 +41:22
44
01:12:52 +48:42
45
01:13:14 +49:04

PUNANE

1
Tiit TÄHNAS
1980 JOKA
JOKA
00:28:24
2
00:29:54 +01:30
3
Romet KRIKS
2007 LSF PT
LSF PT
00:30:11 +01:47
4
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:30:16 +01:52
5
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
00:31:14 +02:50
6
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:31:26 +03:02
7
00:31:29 +03:05
8
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:31:30 +03:06
9
00:31:59 +03:35
10
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:32:08 +03:44
11
Mairolt KAKKO
1968 TON
TON
00:32:40 +04:16
12
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakv
Rakv
00:32:52 +04:28
13
Tarmo PERTEL
1983 Nõmme
Nõmme
00:33:42 +05:18
14
Ülo VIRU
1964 Orvand
Orvand
00:34:51 +06:27
16
00:35:04 +06:40
17
00:35:35 +07:11
18
Margus LEISBERG
1980 AT Sport
AT Sport
00:36:03 +07:39
19
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:36:09 +07:45
20
Andero ARAK
1981 Team Hydro
Team Hydro
00:36:21 +07:57
21
Raivo ERIK
1968 Rae
Rae
00:36:47 +08:23
22
Michael RAER
1983 SRD
SRD
00:37:10 +08:46
23
Eke TOMINGA
1997 Milrem AS
Milrem AS
00:37:15 +08:51
24
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:37:19 +08:55
25
Urmas LIPS
1960
00:38:01 +09:37
26
Davor TAMM
1997 Nutiklaas OÜ
Nutiklaas OÜ
00:38:12 +09:48
27
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
00:38:32 +10:08
28
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:38:40 +10:16
29
Indrek NEIVELT
1967 Pocopay
Pocopay
00:39:10 +10:46
30
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
00:39:22 +10:58
31
00:39:28 +11:04
32
Aleksei ROOMET
1985 Loginet
Loginet
00:39:35 +11:11
33
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:39:47 +11:23
34
Tarmo GEDE
-0001
00:40:04 +11:40
35
Peeter VÕRK
1965 F-Klubi
F-Klubi
00:41:05 +12:41
36
Birgit RUSSKA
1999 Kobras
Kobras
00:41:12 +12:48
37
00:41:19 +12:55
38
Tõnis HALDNA
1965 Rae
Rae
00:42:11 +13:47
39
00:42:24 +14:00
40
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:42:29 +14:05
41
00:42:45 +14:21
42
Konstantin ROOMET
1978 Loginet
Loginet
00:42:55 +14:31
43
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
00:43:27 +15:03
44
00:43:39 +15:15
45
Tarmo MARGAT
1979 KitmanThulema
KitmanThulema
00:44:18 +15:54
46
00:45:47 +17:23
47
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:46:09 +17:45
48
00:46:11 +17:47
49
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:46:46 +18:22
50
00:46:56 +18:32
51
00:47:26 +19:02
52
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:48:18 +19:54
53
Tiit PERTEL
00:49:14 +20:50
54
Jaak RITSO
1988
00:49:25 +21:01
55
Kermo REA
2005
00:52:06 +23:42
56
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:52:14 +23:50
57
Kätlin ATONEN
1975 Lehola
Lehola
00:57:08 +28:44
58
Marge ANIJÄRV
1973 Mercury
Mercury
00:59:41 +31:17
59
Alar HEINRAND
1977 Norma
Norma
01:00:00 +31:36
60
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
01:00:09 +31:45
61
Jana REIKOP
1967 TON
TON
01:02:53 +34:29
62
Kairi HINTS
1978 SEB
SEB
01:03:14 +34:50
63
Aivar LUUD
1971
01:06:24 +38:00
64
Jaan VIIL
1982
01:08:40 +40:16

RATAS

1
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
00:40:09

ROHELINE

1
00:18:33
2
Marko UNT
2012
00:24:28 +05:55
3
00:26:45 +08:12
4
00:35:51 +17:18
6
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:37:56 +19:23
7
Juhan IDNURM
1972 Orion
Orion
00:37:57 +19:24
8
Adam KARU
2007
00:38:42 +20:09
10
00:38:55 +20:22
11
Mariel KRIKS
2011 LSF PT
LSF PT
00:39:12 +20:39
12
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:43:08 +24:35
13
Björn Martin LINDEBERG
2009 Saku Gümnaasium
Saku Gümnaasium
00:43:24 +24:51
14
00:43:26 +24:53
15
00:43:30 +24:57
16
00:43:38 +25:05
17
Indrek SALIS
1962 Parila
Parila
00:43:57 +25:24
18
Nikita PONOMARJOV
-0001 SRD
SRD
00:46:23 +27:50
19
00:46:41 +28:08
20
00:46:43 +28:10
21
00:47:21 +28:48
22
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
00:49:11 +30:38
23
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:50:09 +31:36
24
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
00:51:02 +32:29
25
00:52:37 +34:04
26
00:52:47 +34:14
27
00:52:50 +34:17
28
00:52:55 +34:22
29
00:52:59 +34:26
30
00:53:28 +34:55
31
00:53:31 +34:58
32
00:53:33 +35:00
33
00:53:51 +35:18
34
00:54:01 +35:28
35
Artem PRYKHODKO
2008 SRD
SRD
00:54:59 +36:26
36
Kaisa Kadi VIRU
2016 TON
TON
00:55:09 +36:36
37
00:56:12 +37:39
39
00:58:15 +39:42
40
00:58:18 +39:45
41
Saara KAJARI
2011 Sparta
Sparta
00:58:31 +39:58
42
Krisdelle LILLO
2011 GAG
GAG
00:58:35 +40:02
43
Kris SAARE
2014
01:01:09 +42:36
44
01:07:30 +48:57
45
01:12:28 +53:55
46
01:14:07 +55:34
47
01:19:09 +00:36
48
Urvi SARV
1939 Orion
Orion
01:20:33 +02:00
49
Tarmo LÕO
1955
01:23:16 +04:43
50
01:24:01 +05:28
51
01:46:40 +28:07

SEIKLUS

1
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:21:33
2
Andres LAUBA
1977 TON
TON
00:25:24 +03:51
3
00:31:11 +09:38
4
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
00:31:25 +09:52
5
Kalmer PIISKOP
1978 Postimees Online
Postimees Online
00:33:30 +11:57
6
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
00:33:52 +12:19
7
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:35:08 +13:35
8
00:37:18 +15:45
9
TON
00:37:47 +16:14
10
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
00:40:54 +19:21

SININE

1
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:13:02
2
Uku TOMINGAS
2010 Mercury
Mercury
00:15:57 +02:55
3
Mart LINDEBERG
2013 Saku Gümnaasium
Saku Gümnaasium
00:17:26 +04:24
4
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:18:08 +05:06
5
00:18:22 +05:20
6
00:22:36 +09:34
7
Doris MALSROOS
2020 SK Tammed
SK Tammed
00:25:41 +12:39
8
00:29:17 +16:15
9
Katariina KÄVER
2016 SK100
SK100
00:30:38 +17:36
10
Ralf KUUSMAA
2010 SK100
SK100
00:30:41 +17:39
11
00:31:54 +18:52
12
00:35:19 +22:17
13
Iiris SALONG
-0001
00:36:01 +22:59
14
00:40:01 +26:59
15
Gustav UNT
2018
00:41:08 +28:06

VALIK

1
00:00:38
2
Holger OTS
2016
00:08:46 +08:08
3
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:10:27 +09:49
4
Reimo UNT
1976
00:34:03 +33:25
5
Erko VIRGEPUU
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:34:29 +33:51
6
Monika TOMINGAS
1980 Mercury
Mercury
00:34:31 +33:53
7
00:34:34 +33:56
8
00:35:08 +34:30
9
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:36:17 +35:39
10
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:36:21 +35:43
11
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:36:26 +35:48
12
Mait BALITSKI
1971 B4SK
B4SK
00:37:10 +36:32
13
Meelis ALLE
00:37:54 +37:16
14
Heidi LÕO
00:38:35 +37:57
15
Rauno PÕLDSEPP
1994 Otepää
Otepää
00:39:07 +38:29
16
00:40:12 +39:34
17
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:41:24 +40:46
18
Laur VALGUR
00:41:44 +41:06
19
Kristo KITSING
2015 SK Seewald
SK Seewald
00:42:32 +41:54
20
00:42:42 +42:04
21
Miriam PAESÜLD
2010 Mercury
Mercury
00:42:51 +42:13
22
Marta ERIK
2019
00:42:56 +42:18
23
Maris TERNO
1982 Tammed
Tammed
00:43:59 +43:21
24
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
00:45:18 +44:40
25
Hannu MÄÄTTÄ
00:45:34 +44:56
26
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
00:45:45 +45:07
27
Erik HINTS
-0001 OÜ Seikluspuhkus
OÜ Seikluspuhkus
00:46:34 +45:56
28
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:52:38 +52:00
29
Heli KAIN
-0001
00:55:29 +54:51
30
Jaan VEHLMANN
1945 JK Hermes
JK Hermes
00:56:35 +55:57
31
00:59:52 +59:14
32
01:00:00 +59:22
33
01:04:29 +03:51
34
01:09:48 +09:10
35
01:09:51 +09:13
36
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:15:35 +14:57
37
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:35:09 +34:31
38
Ivar JANSON
1986 KVÜÕA
KVÜÕA
01:36:00 +35:22

Päevak

Korraldaja: SK100

Rajameister:

Rocca al Mare

224 osalejat