Tulemused

21sept.22

Võrumaa kolmapäevak

Päevak

Korraldaja: Võru

Rajameister: Sixten Sild

Paidra

72 osalejat

M10

1
Levar LAND
2013 Võru
Võru
00:25:08
2
Joosep ADAMSON
2012 Võru KLK
Võru KLK
00:25:14 +00:06
3
Hugo PARK
2014 Loosu
Loosu
00:32:01 +06:53

M12

1
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
00:30:04
2
Holger FREY
2011 Võru
Võru
01:02:43 +32:39

M14

1
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:52:02
2
Erich Alvar RAMCKE
2009 Kohtla-Järve
Kohtla-Järve
01:43:41 +51:39

M18

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:48:41

M21

1
Lauri SILD
1990 Võru
Võru
00:40:51
2
Reigo TEERVALT
1994 Peko
Peko
00:53:28 +12:37
3
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:05:25 +24:34

M35

1
Tanel MÕTTUS
1985 Võru
Võru
00:50:57
2
Tarmo TOLM
1979 Orvand
Orvand
00:53:02 +02:05
3
Kaspar RUSSAK
1987 Võru
Võru
01:01:41 +10:44
4
Tiit TOOTS
1979 Võru
Võru
01:02:06 +11:09
5
Raido VIKS
1986 Võru
Võru
01:03:12 +12:15
6
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:05:51 +14:54
7
Priit NARUSK
1977 Võru
Võru
01:11:10 +20:13

M45

1
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:53:45
2
Toomas KIBENA
1968 Võru
Võru
00:58:41 +04:56
3
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
00:59:24 +05:39
4
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:00:30 +06:45
5
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:02:33 +08:48
6
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
01:06:31 +12:46
7
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:10:58 +17:13

M60

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:40:31
2
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:41:32 +01:01
3
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
00:46:43 +06:12
4
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:51:24 +10:53
5
Georg RUUDA
1959 Võru vald
Võru vald
01:05:35 +25:04
6
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:12:46 +32:15

N14

1
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:21:42

N35

1
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:55:52
2
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:04:07 +08:15
3
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:09:44 +13:52
4
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:18:31 +22:39
5
Alla TASSO
1979 Võru vald
Võru vald
01:28:22 +32:30

N45

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:46:02
2
Inge JOONAS
1971 Võru
Võru
00:55:58 +09:56
3
Ellen LEMBRA
1964 Võru
Võru
01:15:25 +29:23
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:28:29 +42:27
5
Piret LILOVER
1971 Võru
Võru
01:30:39 +44:37
6
Helina VIIK
1968 Haanja
Haanja
02:06:44 +20:42

N60

1
Inge EIT
1960 Võru ISK
Võru ISK
00:28:18
2
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
00:30:25 +02:07
3
Marianne HERMANN
1952 Lasva KKS
Lasva KKS
00:31:01 +02:43
4
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:37:49 +09:31

NR

3
Hettel PARK
2012 Loosu
Loosu
00:09:43
4
Stig VEESAAR
2016 Parksepa LA
Parksepa LA
00:09:46 +00:03
5
Jaagup ADAMSON
2019 Võru
Võru
00:15:15 +05:32
6
Kiara Arabella SAAREPUU
2018 Võru vald
Võru vald
00:15:45 +06:02
7
Heti PARK
2017 Võru
Võru
00:15:55 +06:12
8
Dolores RUSSAK
2018 Võru
Võru
00:16:09 +06:26
9
Eedel SILD
2020 Võru
Võru
00:25:10 +15:27

RADA1

1
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:05:55

RADA2

1
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
00:58:39

RADA3

1
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:58:45

RADA4

1
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
00:38:14

VABA

1
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:43:43 20
2
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:49:06 20
3
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:50:11 18
4
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:42:21 12
5
Kadri PALO-JUHKAM
1981 Kõlleste
Kõlleste
01:30:18 10
6
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
01:23:23 8
7
Margus JUHKAM
1983 Maraton Mets
Maraton Mets
01:22:20 6
8
Kaisa NIILO
1990 Võru NKK
Võru NKK
01:47:57 4
9
Helen KARU
2010 Parksepa NM
Parksepa NM
01:48:26 4
10
Hannelora ASI
2010 Parksepa NM
Parksepa NM
01:48:35 4
11
Anelle RUNTAL
2010 Parksepa
Parksepa
01:48:40 4
12
Sirli TASSO
2011 Väimela lasteaed
Väimela lasteaed
01:48:42 4
13
Greteliis PIIRISILD
2010 Parksepa NM
Parksepa NM
01:48:57 4
14
Romet PENTINEN
2002 Kuperjanov
Kuperjanov
01:00:38 3