Tulemused
11juuni22
SH Pööripäeva rogain
KURMO RATTAARI
1
Enimal
02:17:53 176
1
Indrek REITSAK
Enimal
2
Alvar SUISALU
Enimal
2
M&M
02:20:12 176
1
Mari LINNUS
M&M
2
Mihkel MAHLA
M&M
3
Töllerdised Turbo
02:27:35 176
1
Jürgen ESINURM
Töllerdised Turbo
2
Alan VASK
Töllerdised Turbo
4
Metsatuka Dünamo
02:34:16 176
1
Janar MEES
Metsatuka Dünamo
2
Peeter STRIKHOLM
Metsatuka Dünamo
5
Siilid Udus
02:56:34 176
1
Jaak KANNISTE
Siilid Udus
2
Dag KIVILA
Siilid Udus
6
BGM
02:43:47 172
1
Ragnar LEPP
BGM
2
Indrek MÜÜRSEP
BGM
7
Ohvsiison
02:51:32 164
1
Doris KUDRE
Ohvsiison
2
Johanna TALIHÄRM
Ohvsiison
8
SH/Kape
02:54:58 155
1
Joosep ALOEL
SH/Kape
2
Riho KLEMENT
SH/Kape
9
Sääsehirm
03:02:22 150
1
Tarvo JÕESTE
Sääsehirm
2
Merle LILLEORU
Sääsehirm
10
Värska Originaal
02:30:26 147
1
Indrek MAHLA
Värska Originaal
2
Janos NIKOPENSIUS
Värska Originaal
11
Strohh
02:55:48 144
1
Kaul KARJA
Strohh
2
Enn POKK
Strohh
12
TOIM
02:54:35 141
1
Toomas KREEK
TOIM
2
Imre KALA
TOIM
13
Qwerty
02:57:46 123
1
Mikk NIGU
Qwerty
2
Triin TILLART
Qwerty
14
Oravad rattas
02:58:20 89
1
Kersti KÕRGE
Oravad rattas
2
Laura KÕRGVEE
Oravad rattas
15
kodulinnamälestus
02:51:45 76
1
Jüri ROOSAARE
kodulinnamälestus
2
Esta ROOSAARE
kodulinnamälestus
NA
Reserv
MM
1
HiRM
03:50:00 176
1
Revo LUMPRE
HiRM
2
Maido MÄOMA
HiRM
2
Kalapulgad
04:01:37 171
1
Joonas KUUSKLA
Kalapulgad
2
Jaan VIIRMANN
Kalapulgad
3
Viimase minuti tramm
03:59:35 169
1
Mati MÄGI
Viimase minuti tramm
2
Madis OSJAMETS
Viimase minuti tramm
4
CoxArt
03:53:47 161
1
Kirill KLENSKI
CoxArt
2
Leonid MALIKOV
CoxArt
5
Roadwolf
04:01:22 152
1
Riivo KILJAK
Roadwolf
2
Kristo PROOSVÄLI
Roadwolf
6
Valed Valikud
03:44:14 148
1
Ainar ELBERG
Valed Valikud
2
Romet SUTT
Valed Valikud
7
Vennad Lilled
03:53:42 144
1
Veiko LILLE
Vennad Lilled
2
Viljar LILLE
Vennad Lilled
8
IMO
03:58:25 141
1
Tomas BABELIS
IMO
2
Oleg KOSHIK
IMO
3
Hendrik VIJA
IMO
9
Eksirännakud
03:54:26 138
1
Lauri VALDMAA
Eksirännakud
2
Kaido VETEVOOG
Eksirännakud
10
OK Laktaat
03:59:23 138
1
Hannes LUIDALEPP
OK Laktaat
2
Raino LEOPARD
OK Laktaat
11
Siim ja Riho ribadeks
03:59:06 134
1
Ranno ERALA
Siim ja Riho ribadeks
2
Siim LÄÄTS
Siim ja Riho ribadeks
3
Riho TREUMUTH
Siim ja Riho ribadeks
12
Juss ja Triz seiklemas
03:54:52 132
1
Jaanus ERM
Juss ja Triz seiklemas
2
Tristan ERM
Juss ja Triz seiklemas
13
Ohohohhoo
03:55:38 131
1
Kaupo MAASING
Ohohohhoo
2
Jaago JÕELEHT
Ohohohhoo
14
Team MK
03:53:01 128
1
Kaspar KALA
Team MK
2
Marko MIKK
Team MK
15
Mahlamütsid
03:55:15 118
1
Indrek KARJA
Mahlamütsid
2
Pärtel KÜLVIK
Mahlamütsid
16
Tallatakso
03:43:52 112
1
Taavi KUHA
Tallatakso
2
Meelis MARK
Tallatakso
3
Toomas ORASON
Tallatakso
17
Kõrged
03:56:56 103
1
Ülar KÕRGE
Kõrged
2
Urmas KÕRGVEE
Kõrged
18
Otse või kiiresti
02:30:03 65
1
Toomas ROOSMA
Otse või kiiresti
2
Mihkel TAMMARU
Otse või kiiresti
NA
Mykyta
MM45
1
Õnnevalem
03:50:39 176
1
Kaido HALLIK
Õnnevalem
2
Eduard TAIVERE
Õnnevalem
2
ELBRUS FOREVER!
04:00:12 159
1
Reigo LEHTLA
ELBRUS FOREVER!
2
Alexander KHALYAPIN
ELBRUS FOREVER!
3
Forest
04:00:25 156
1
Maido KALJUR
Forest
2
Tiit TALI
Forest
4
Compressport
04:03:17 149
1
Aivo KALJUMÄE
Compressport
2
Roland TRUUS
Compressport
5
Klemmide Sõbrad
03:55:27 146
1
Gert SAAMANN
Klemmide Sõbrad
2
Rein VARES
Klemmide Sõbrad
6
MI-61
03:54:39 140
1
Martin AUNIN
MI-61
2
Indrek SAAREPERA
MI-61
7
MTJ
03:50:48 121
1
Tarvo HENDRIKSON
MTJ
2
Lembit MÄNNASOO
MTJ
8
Metsakolli sõbrad
03:56:21 92
1
Peep ELMESTE
Metsakolli sõbrad
2
Jüri KADAJA
Metsakolli sõbrad
MN
1
Väsimatud, Anu Jooksutre
03:54:13 161
1
Alari LUMBERG
Väsimatud, Anu Jooksutre
2
Anu PIIROJA
Väsimatud, Anu Jooksutre
3
raio PIIROJA
Väsimatud, Anu Jooksutre
4
Priit TALU
Väsimatud, Anu Jooksutre
2
{&$?}
03:59:08 161
1
Hannes KUSLAP
{&$?}
2
Liis SIIGUR
{&$?}
3
Kännimäbi
03:54:30 155
1
Janek KÄHR
Kännimäbi
2
Pille VINNE
Kännimäbi
4
Soosambla SK
03:57:19 151
1
Raivo ERIK
Soosambla SK
2
Kairi TUULMÄGI
Soosambla SK
5
AufortGold
04:03:40 144
1
Marlen VALGMA
AufortGold
2
Jano JÄRVELAID
AufortGold
6
Rajaleidjad
03:46:31 137
1
Hendrik RULL
Rajaleidjad
2
Kristiina RULL
Rajaleidjad
7
Inlook Color - meie värv
03:51:16 134
1
Katrin PARTS
Inlook Color - meie värv
2
Margus PARTS
Inlook Color - meie värv
8
Suuga Teen Suure Linna
04:00:42 129
1
Väino ELLAMIK
Suuga Teen Suure Linna
2
Alice ELLAMIK
Suuga Teen Suure Linna
9
METSALISED
03:49:28 126
1
Kaimo MAISTE
METSALISED
2
Aili PIIRAK
METSALISED
10
Siil udus
03:47:36 120
1
Eero JANSON
Siil udus
2
Liina PÄÄBO
Siil udus
11
Mürav Nõges
03:55:03 118
1
Kaisa KIVI
Mürav Nõges
2
Rait MÄND
Mürav Nõges
12
Pingviinid
03:54:08 112
1
Jana SAHVA
Pingviinid
2
Rick SCHMIDT
Pingviinid
13
Uksovid
03:50:26 110
1
Andrei UKSOV
Uksovid
2
Denis UKSOV
Uksovid
3
Maria UKSOV
Uksovid
14
Skispirit
03:58:51 108
1
Birgit ROOTSI
Skispirit
2
Siim SAIDLA
Skispirit
15
SAQ SC
03:50:34 102
1
Katriin ALASOO
SAQ SC
2
Tarmo ALASOO
SAQ SC
16
Sallivat
03:46:14 100
1
Elina LIIVAT
Sallivat
2
Margus SALLA
Sallivat
17
Piirilt
03:46:29 100
1
Aili KANGRO
Piirilt
2
Kaupo KIRSO
Piirilt
3
Airika LAINOJA
Piirilt
18
Nunnu
03:41:33 90
1
Moonika OLL
Nunnu
2
Priit ROOSIPUU
Nunnu
19
oi
03:54:42 90
1
Mikk ROODEN
oi
2
Kaisa TALTS
oi
20
Alpsu
03:55:58 87
1
Margit KEROV
Alpsu
2
Sander LEMBRA
Alpsu
21
Amatöörid
03:49:43 81
1
Siim JÕESAAR
Amatöörid
2
Liisbet JÕESAAR
Amatöörid
NA
Lennuakadeemia
1
Rene KÄSIK
Lennuakadeemia
2
Viiu KÄSIK
Lennuakadeemia
MN45
1
Müra
03:55:17 141
1
Gert MÜÜRSEPP
Müra
2
Kersti RAHNEL
Müra
2
Lynx-Lynx
03:46:43 140
1
Tõnu ILVES
Lynx-Lynx
2
Elin ILVES
Lynx-Lynx
3
Lendorav
03:58:56 138
1
Mati PREITOF
Lendorav
2
Marje VIIRMANN
Lendorav
4
Okaskuup
03:48:53 128
1
Liina KRÜNVALD
Okaskuup
2
Jüri LEMBER
Okaskuup
3
Kalle TAMMJÄRV
Okaskuup
4
Marika TAMMJÄRV
Okaskuup
5
Kiiret Pole
03:53:28 125
1
Alo SÜVARI
Kiiret Pole
2
Raili NUGIN
Kiiret Pole
6
4L
03:48:56 121
1
Lauri LEPPIK
4L
2
Lea LEPPIK
4L
7
Vanad Torisejad
03:58:18 121
1
Kadri KINSEN
Vanad Torisejad
2
Hirvo RANNU
Vanad Torisejad
8
Võts ja Triibik
03:39:38 102
1
Indrek JENTSON
Võts ja Triibik
2
Mare JENTSON
Võts ja Triibik
9
Anni&Inni
03:41:06 101
1
Anne-Ly VIIKMAA
Anni&Inni
2
Indrek VIIKMAA
Anni&Inni
10
Omas Tempos
03:49:39 97
1
Priit ROOSNUPP
Omas Tempos
2
Moonika ROOSNUPP
Omas Tempos
11
Viirpuu6
03:40:03 95
12
K10
03:59:44 85
1
Marjaane KALF
K10
2
Tanel SAUE
K10
NN
1
Mannid
04:00:52 175
1
Mariann SULG
Mannid
2
Maris TERNO
Mannid
2
Roadwolf naised
03:54:34 147
1
Laidy PROOSVÄLI
Roadwolf naised
2
Piret UURIMÄE
Roadwolf naised
3
Wanderlust
03:59:45 140
1
Helle HALLIK
Wanderlust
2
Kersti JÄÄGER
Wanderlust
3
Merili PALU
Wanderlust
4
Kuldne kolmik
03:49:08 138
1
Katlin MAISTE
Kuldne kolmik
2
Mirtti VERBITSKAS
Kuldne kolmik
3
Tekla Liisa VILBERG
Kuldne kolmik
5
Mine metsa
03:58:38 138
1
Meelika MUISO
Mine metsa
2
Karin PALOOTS
Mine metsa
6
Team Kaitsevägi
03:56:50 131
1
Katriin EVER
Team Kaitsevägi
2
Mari-Ann SAAR
Team Kaitsevägi
7
Kaljumetsakala
04:00:50 125
1
Raili KALA
Kaljumetsakala
2
Kadri KALJUMETS
Kaljumetsakala
8
K&K
03:46:07 122
1
Kaili RÄTSEP
K&K
2
Kristine TAMM
K&K
9
Restart
03:54:43 108
1
Mari-Liis KALJUR
Restart
2
Maie TALI
Restart
10
Tip ja Täp
03:50:35 98
1
Kärt KÄÄRST
Tip ja Täp
2
Tiina LAHESALU
Tip ja Täp
11
Mudakonnad
03:54:37 95
1
Jaana KARJA
Mudakonnad
2
Ines MALMBERG
Mudakonnad
12
Kaks Kakerdajat
03:57:47 92
1
Piret BORN
Kaks Kakerdajat
2
Katrin KRUUSAMÄGI
Kaks Kakerdajat
13
Tiku jaTaku
03:43:17 86
1
Helve KANSI
Tiku jaTaku
2
Dagmar NURGES
Tiku jaTaku
14
KandJaVarvas
03:05:42 60
1
Lembi AUG
KandJaVarvas
2
Nele TOOTSI
KandJaVarvas
15
Pippin
03:10:18 50
1
Helle JAANISTE
Pippin
2
Maarika VASK
Pippin
NA
Jõujumbud
1
Tuule Mall KULL
Jõujumbud
2
Mari-Ann PIHT
Jõujumbud
3
Sandhra-Mirella VALDMA
Jõujumbud
NN45
1
Rändajad
03:51:13 137
1
Evelyn HIMMA
Rändajad
2
Merike METS
Rändajad
2
M&M
03:49:11 122
1
Mari PUNAB
M&M
2
Made VARES
M&M
3
JOKA Masters
03:43:55 119
1
Maive LEIF
JOKA Masters
2
Ester MARJAPUU
JOKA Masters
4
Ehtel & Riika
03:54:23 118
1
Riika PLOOMPUU
Ehtel & Riika
2
Ehtel TAEVERE
Ehtel & Riika
5
Saba
03:54:00 114
1
Heli ZVOROVSKI
Saba
2
Pille TIIS
Saba
6
Wild Catz
03:55:55 107
1
Rita SINIVÄLI
Wild Catz
2
Maret VIIRA
Wild Catz
7
KARATIIN
03:39:25 106
1
Tiiu KAASIK
KARATIIN
2
Ingrid RANNA
KARATIIN
8
ET
03:47:08 99
1
Terje ALOEL
ET
2
Eve PARTS
ET
9
MeriLõvi
03:42:51 79
1
Mare PURDE
MeriLõvi
2
Lea TUSIS
MeriLõvi
VESKI MATI PERE
1
MarMor
02:27:23 83
1
Siiri MERE
MarMor
2
Marii MÕTTUS
MarMor
3
Morten MÕTTUS
MarMor
4
Anti SULAVEE
MarMor
2
Masha ja karu
02:19:34 72
1
Karel Markus KÄHR
Masha ja karu
2
Maigi MÄELA
Masha ja karu
3
Pliks ja plaks
02:22:14 72
1
Laura-Liis KALJUR
Pliks ja plaks
2
Seleri SUTT
Pliks ja plaks
4
12,7mm matkajad
02:24:55 72
1
Helen ALLIKSOO
12,7mm matkajad
2
Kaspar ALLIKSOO
12,7mm matkajad
5
12,7mm
02:13:03 70
1
Kristjan ALLIKSOO
12,7mm
2
Mattis ALLIKSOO
12,7mm
6
Lillepõld
01:44:31 65
1
Ida LILLEPÕLD
Lillepõld
2
Olev LILLEPÕLD
Lillepõld
3
Rita SEPP
Lillepõld
7
Turbotigu
02:27:13 65
1
Raido AREN
Turbotigu
2
Mariliis AREN
Turbotigu
3
Annaliisa AREN
Turbotigu
4
Karl Märten AREN
Turbotigu
8
Mesimummud
02:21:43 61
1
Ebe HALLIK
Mesimummud
2
Koit HALLIK
Mesimummud
9
Toomaspoisid
02:33:30 60
1
Robin Mihkel TAMMARU
Toomaspoisid
2
Richard Toomas TAMMARU
Toomaspoisid
10
Midli-Madli
02:24:18 52
1
Kristi RÄHN
Midli-Madli
2
Mihkel RÄHN
Midli-Madli
3
Klaara RÄHN
Midli-Madli
4
Madli RÄHN
Midli-Madli
5
August RÄHN
Midli-Madli
11
Team Sportland
02:25:37 52
1
Ilja OLLÕKAINEN
Team Sportland
2
Grete PETERSON
Team Sportland
12
Metsarõõmud
02:20:26 50
1
Maria KALJUR
Metsarõõmud
2
Harles PAESÜLD
Metsarõõmud
3
Miriam PAESÜLD
Metsarõõmud
4
Mirtel PAESÜLD
Metsarõõmud
13
Väike tüütu asjaolu
02:23:04 50
1
Pirgit KASEMETS
Väike tüütu asjaolu
2
Sander KASEMETS
Väike tüütu asjaolu
14
Risti-rästi läbi metsa
02:25:58 46
1
Piret KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
2
Raivo KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
3
Karoliine KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
4
Olivia KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
15
Kaval Siilike
02:17:38 45
1
Dan BOGDANOV
Kaval Siilike
2
Laura BOGDANOV
Kaval Siilike
3
Andreas BOGDANOV
Kaval Siilike
4
Jan BOGDANOV
Kaval Siilike
5
Liina KAMM
Kaval Siilike
16
Roosaare Racing
02:42:08 35
1
Jaak ROOSAARE
Roosaare Racing
2
Jako ROOSAARE
Roosaare Racing
3
Hugo ROOSAARE
Roosaare Racing
17
Tammsaare Jõud
01:43:26 5
1
Inga JAAGUS
Tammsaare Jõud
2
Ats KROON
Tammsaare Jõud