Tulemused

07juuli22

Pärnumaa neljapäevak

Päevak

Uulu

Uulu

Ava kaart: 2016070

Korraldaja: West

Lisainfo: https://www.okwest.ee

Rajameister: Peep Elmeste

83 osalejat

1 19 KP 9,30km

1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:58:51
2
Kaarel KALLAS
1982 JOKA
JOKA
01:04:50 +05:59
3
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
01:05:08 +06:17
4
01:10:30 +11:39
5
Mariann SULG
1987 West
West
01:13:26 +14:35
6
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
01:16:42 +17:51
7
Joe LEPP
1967 West
West
01:17:21 +18:30
8
Veiko LILLE
1983 West
West
01:19:32 +20:41
9
Juss LEINER
2006 West
West
01:20:03 +21:12
10
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
01:21:03 +22:12
11
Merike HAUGAS
1979 West
West
01:22:57 +24:06
12
01:25:26 +26:35
13
01:30:35 +31:44
14
01:30:46 +31:55
15
01:33:07 +34:16
16
Jaak KANNISTE
1960 West
West
01:37:13 +38:22
17
Romet Gregory SUBI
2003 JOKA
JOKA
01:37:21 +38:30
18
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
01:40:39 +41:48
19
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
01:44:38 +45:47
20
01:47:48 +48:57
21
Helga KIVILA
1963 West
West
01:51:51 +53:00
22
Raivo ARU
1976 West
West
01:52:53 +54:02
23
Arvi TAEL
1982
02:04:10 +05:19
24
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
02:06:08 +07:17
DQ
Mihkel KALMARU
1970 West
West
 
 

2 14 KP 6,80km

1
Martins GODINS
1976 B3
B3
00:50:30
2
Kevin LEPP
1996 West
West
01:05:15 +14:45
3
01:05:47 +15:17
4
Merje HANSEN
1973 West
West
01:06:05 +15:35
5
Paula TAMMI
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:12:40 +22:10
6
Janek PINTA
1972 Piirivalve Spordi Keskklu
Piirivalve Spordi Keskklu
01:14:12 +23:42
7
Ülo VAINURA
1946 Tammed
Tammed
01:27:01 +36:31
8
01:27:11 +36:41
9
Kaie KODASMA
1970 West
West
01:32:17 +41:47
10
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:32:46 +42:16
11
Enn AEDNA
1944 West
West
01:35:24 +44:54
12
Sulev TUUDE
1955 West
West
01:36:12 +45:42
13
01:44:12 +53:42
14
01:57:54 +07:24
15
Ilme ROOSI
1958 Orvand
Orvand
01:59:34 +09:04

3 14 KP 4,20km

1
Ieva GODINA
1976 B3
B3
00:36:55
2
Andreas AUS
2009 West
West
00:40:23 +03:28
3
00:43:49 +06:54
4
TTÜ
00:47:07 +10:12
5
Imbi KUKK
1970 West
West
00:48:47 +11:52
6
Kaisa KALLAS
2009 JOKA
JOKA
00:50:42 +13:47
7
Tessa Lota VILBERG
2011 West
West
00:53:30 +16:35
8
Terje VILBERG
1975 West
West
00:53:38 +16:43
9
00:53:53 +16:58
10
Indra JOHANSON
2008 West
West
00:54:26 +17:31
11
TON
00:55:22 +18:27
12
00:55:27 +18:32
13
Silvi POOL
1964 Tori SK
Tori SK
00:57:25 +20:30
14
Olivia VINTER
2009 West
West
01:00:29 +23:34
15
Uku NÕMM
2009 Tammed
Tammed
01:02:49 +25:54
16
01:06:24 +29:29
17
Triin KALLAS
1972 Humanitaarinstituut
Humanitaarinstituut
01:08:39 +31:44
18
Morten VAINO
2008 Haapsalu Põhikool
Haapsalu Põhikool
01:08:50 +31:55
19
Saima RAND
1954 West
West
01:12:05 +35:10
20
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:12:54 +35:59
21
Herwin VÄLJAMÄE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:14:27 +37:32
22
01:15:53 +38:58
23
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu-Jaagupi põhikool
Pärnu-Jaagupi põhikool
01:17:06 +40:11
24
Urve KIBUR
1960
01:21:13 +44:18
25
01:25:14 +48:19
26
Valli TALU
1942
01:49:14 +12:19
28
Rein KIISLER
1941 West
West
02:37:52 +00:57
DQ
Ilmi NAEL
1942 West
West
 
 

4 6 KP 2,40km

1
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:19:31
2
00:19:37 +00:06
3
Pärt LEINER
2011 Rääma Kool
Rääma Kool
00:30:55 +11:24
4
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
00:35:58 +16:27
5
Pääsu LILLE
2012 Pärnu Waldorf kool
Pärnu Waldorf kool
00:38:45 +19:14
6
00:38:59 +19:28
7
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:50:08 +30:37
8
Ilme PALU
1944 West
West
00:50:13 +30:42
9
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:50:29 +30:58
10
00:51:26 +31:55
11
Robin KUKK
2016 x10
x10
01:15:13 +55:42

5

2
Raio PIIROJA
1979 West
West
01:03:35 +37:47
3
Ilona POLJAKOVA
1973 TON
TON
01:07:30 +41:42
4
Virge ROOSALU
1970 Vanglateenistus
Vanglateenistus
02:21:33 +55:45
5
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:25:48