Tulemused

29juuni21

Põlva 13. Teisipäevak

KUKI 6 KP 1,50km

1
Oskar HINN
2014 LA Kaari
LA Kaari
00:29:48
2
Otto-Erik SOHAR
2017 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:30:07 +00:19
3
Anete SEPPO
2019 Põlva
Põlva
00:32:04 +02:16
4
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:34:03 +04:15
5
Sireli PARKSEPP
00:42:53 +13:05
6
Roosi PARKSEPP
2015 Rosma LA
Rosma LA
00:43:01 +13:13
7
00:43:22 +13:34
8
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:43:27 +13:39
9
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
00:44:14 +14:26
10
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
01:04:46 +34:58

KV 14 KP 6,00km

1
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:00:16

M08 6 KP 1,50km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:32:02

M12 9 KP 3,00km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:19:42
2
Joosep ESTA
2010 HOK
HOK
00:30:19 +10:37
3
Atso KESKÜLA
2010 HOK
HOK
00:30:45 +11:03
4
Andres KEERNIK
2009 Katoliku
Katoliku
00:40:23 +20:41
5
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:45:00 +25:18
6
Robert ARUND
2010 Põlva
Põlva
01:14:02 +54:20
7
Henri ZIRK
Tallinn
Tallinn
01:23:30 +03:48

M14 12 KP 3,80km

1
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
00:35:40
2
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:37:50 +02:10
3
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:39:04 +03:24
4
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:40:20 +04:40
5
Markus ZIMMERMANN
2006 Kape
Kape
00:44:05 +08:25
6
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:45:51 +10:11
7
Jan SAMORODNI
2009 HOK
HOK
00:53:30 +17:50
8
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
00:55:08 +19:28
9
Kaspar Mathias KORROL
2007 Mercury
Mercury
00:58:22 +22:42
10
00:59:08 +23:28
11
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
01:00:38 +24:58
12
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
01:01:24 +25:44
13
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
01:03:46 +28:06
14
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:17:15 +41:35

M16 16 KP 4,90km

1
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:41:44
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:47:19 +05:35
3
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:48:09 +06:25
4
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:51:57 +10:13
5
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
00:52:22 +10:38
6
Henri PERILLUS
2005 JOKA
JOKA
00:52:41 +10:57
7
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
00:55:05 +13:21
8
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
00:56:58 +15:14
9
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:01:16 +19:32
10
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
01:11:52 +30:08

M18 20 KP 7,00km

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:52:25
2
Ossi PRIKS
2005 Rakv
Rakv
00:54:09 +01:44
3
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:54:29 +02:04
4
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
00:55:22 +02:57
5
Chris Marcus KRAHV
2005 Katoliku
Katoliku
01:00:39 +08:14
6
Timo KUDRE
2005 Peko
Peko
01:08:05 +15:40
7
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
01:14:22 +21:57

M21A 20 KP 7,00km

1
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:55:35
2
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:06:00 +10:25
3
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:06:55 +11:20
4
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:09:41 +14:06
5
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:14:44 +19:09
6
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:17:58 +22:23
7
Georg RUTE
1990
01:22:31 +26:56
8
Kaupo VOORMANSIK
1985 LSF PT
LSF PT
01:26:49 +31:14

M21B 16 KP 4,90km

1
Artur SOO
2003 JOKA
JOKA
00:42:39
2
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:52:21 +09:42
3
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:53:14 +10:35
4
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:55:45 +13:06
5
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
00:56:51 +14:12
6
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
00:57:15 +14:36
7
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:01:16 +18:37
8
Lauri HASS
Tartu
Tartu
01:12:15 +29:36
9
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:13:42 +31:03
10
Henri HUMMAL
-0001 Kunda
Kunda
01:20:58 +38:19
11
Janek OJA
2001
01:44:46 +02:07

M21E 22 KP 8,70km

1
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:00:35
2
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:02:09 +01:34
3
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:02:11 +01:36
4
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
01:03:29 +02:54
5
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
01:06:34 +05:59
6
01:07:26 +06:51
7
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:09:18 +08:43
8
Timo PALO
1979 Võru
Võru
01:13:39 +13:04
9
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:14:29 +13:54
10
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Vagun
OK Vagun
01:16:24 +15:49
11
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:19:30 +18:55
12
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
01:20:42 +20:07
13
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:22:22 +21:47
14
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
01:23:53 +23:18
15
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:27:32 +26:57
16
Kalev LIIV
1956
02:19:21 +18:46

M35 20 KP 7,00km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:47:57
2
Kaarel KALLAS
1982 JOKA
JOKA
00:53:47 +05:50
3
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:53:48 +05:51
4
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:57:01 +09:04
5
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:57:43 +09:46

M40 20 KP 7,00km

1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:58:03
2
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:06:59 +08:56
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:07:59 +09:56
4
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:11:12 +13:09
5
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
01:17:27 +19:24
6
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:41:55 +43:52

M45 20 KP 7,00km

1
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
00:56:59
2
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:57:57 +00:58
3
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:59:01 +02:02
4
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:00:48 +03:49
5
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
01:04:54 +07:55
6
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:06:42 +09:43
7
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
01:08:13 +11:14
8
Andres HUMMAL
1968 KUNDA OK
KUNDA OK
01:15:48 +18:49
9
Janoš NIKOPENSIUS
1973 AARAIN
AARAIN
01:19:47 +22:48
10
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:20:23 +23:24
11
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:21:52 +24:53
12
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:24:53 +27:54
13
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
01:32:14 +35:15

M50 16 KP 4,90km

1
Randy KORB
1971 Peko
Peko
00:35:35
2
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:39:59 +04:24
3
Kuldar KALJURAND
1967 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:44:56 +09:21
4
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:44:59 +09:24
5
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:48:11 +12:36
6
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:54:32 +18:57
7
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
01:15:10 +39:35
8
Uko BLEIVE
-0001 Tartu
Tartu
01:23:00 +47:25

M55 16 KP 4,90km

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:46:04
2
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
00:48:03 +01:59
3
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:52:03 +05:59
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:52:57 +06:53
5
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
00:56:37 +10:33
6
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:05:15 +19:11
7
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:13:13 +27:09
8
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:21:07 +35:03

M60 16 KP 4,90km

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:52:06
2
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:01:08 +09:02
3
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:08:58 +16:52
4
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
01:44:28 +52:22

M65 14 KP 4,00km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:38:09
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:40:49 +02:40
3
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:41:02 +02:53
4
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
00:43:25 +05:16
5
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:04:33 +26:24

M70 14 KP 4,00km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:40:04
2
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:45:44 +05:40
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:48:19 +08:15
4
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
00:55:36 +15:32
5
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
00:56:05 +16:01
6
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:58:48 +18:44
7
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:01:25 +21:21
8
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:01:26 +21:22

M75 12 KP 3,80km

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:47:21
2
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:53:49 +06:28
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:54:42 +07:21
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:10:29 +23:08

N08 6 KP 1,50km

1
Kaisa OJASOO
2013 Põlva
Põlva
00:23:50
2
Annabel RÄMSON
Põlva
Põlva
00:23:54 +00:04
3
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
00:31:57 +08:07

N10 6 KP 1,50km

1
Johanna TREI
2011 Kärdla LA
Kärdla LA
00:17:07
2
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:32:58 +15:51

N12 9 KP 3,00km

1
Mia ESTA
2010 HOK
HOK
00:25:44
2
Kaisa KALLAS
2009 JOKA
JOKA
00:36:03 +10:19
3
Annaliisa AREN
2011 JOKA
JOKA
00:36:07 +10:23
4
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:56:06 +30:22
5
Elisa ZIRK
Talinn
Talinn
01:24:25 +58:41

N14 12 KP 3,80km

1
Marta MARIPUU
2009 HOK
HOK
00:37:21
2
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:44:27 +07:06
3
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:44:30 +07:09
4
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
00:44:43 +07:22
5
Kätlin MAST
2007 HOK
HOK
00:49:16 +11:55
6
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:49:19 +11:58
7
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:01:00 +23:39
8
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
01:01:02 +23:41
9
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
01:01:13 +23:52
10
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
01:01:39 +24:18

N16 14 KP 4,00km

1
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:39:05
2
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
00:40:14 +01:09
3
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:53:34 +14:29
4
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
00:58:02 +18:57

N18 16 KP 4,90km

1
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
00:44:04
2
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
00:52:02 +07:58
3
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:54:43 +10:39
4
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:55:19 +11:15
5
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
01:02:47 +18:43

N21A 16 KP 4,90km

1
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:44:19
2
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:44:47 +00:28
3
Maria ELLER
2005 HOK
HOK
00:52:08 +07:49
4
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:54:47 +10:28
5
Siiri TALTS
2002 HOK
HOK
00:55:05 +10:46
6
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:05:07 +20:48
7
Kairiin MÄRTSON
2001 Kobras
Kobras
01:08:02 +23:43
8
02:11:45 +27:26

N21E 20 KP 7,00km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:53:34
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:54:49 +01:15
3
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:09:34 +16:00
4
01:13:11 +19:37
5
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:13:15 +19:41
6
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
01:16:32 +22:58

N35 16 KP 4,90km

1
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
00:52:40
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:35:54 +43:14
3
Piret TINT
Põlva
Põlva
01:35:57 +43:17

N40 16 KP 4,90km

1
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:51:43
2
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:53:38 +01:55
3
Katre PALO
1978 Võru
Võru
00:58:19 +06:36
4
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:08:08 +16:25
5
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:12:23 +20:40
6
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:25:10 +33:27
7
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:35:07 +43:24

N45 16 KP 4,90km

1
Marge ALLMANN
1975 Võru
Võru
00:49:53
2
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:50:55 +01:02
3
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:59:39 +09:46
4
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:59:57 +10:04
5
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:01:45 +11:52
6
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:02:49 +12:56
7
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:11:18 +21:25
8
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:13:27 +23:34
9
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:15:11 +25:18
10
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:22:47 +32:54
11
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:34:11 +44:18

N50 14 KP 4,00km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:44:37
2
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:46:21 +01:44
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:53:27 +08:50
4
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:00:13 +15:36
5
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:14:10 +29:33

N55 14 KP 4,00km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:39:25
2
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
00:46:25 +07:00
3
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:48:25 +09:00
4
Maive TÕEMÄE
1964 Peko
Peko
00:49:42 +10:17
5
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:09:12 +29:47
6
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:13:45 +34:20

N60 14 KP 4,00km

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:53:06
2
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
00:58:43 +05:37
3
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:00:11 +07:05
4
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:10:19 +17:13

N65 14 KP 4,00km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:55:34
2
Tiina-Mai ARUND
-0001 Põlva
Põlva
01:03:37 +08:03
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:06:17 +10:43

N70 12 KP 3,80km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:54:47
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:58:06 +03:19

N75 12 KP 3,80km

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:03:04

VALIK

1
Kurmet KUTTI
2005 Harju OK
Harju OK
00:17:21
2
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:21:52 +04:31
3
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:42:04 +24:43
4
Ats ROOS
Tallinn
Tallinn
00:42:42 +25:21
6
Henri VEEBERG
2012 JOKA
JOKA
00:46:55 +29:34
7
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:49:13 +31:52
8
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
00:52:19 +34:58
9
Joosep LOOST
1983
00:52:20 +34:59
10
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
00:52:31 +35:10
11
Kersti LILOSON
1959 Kobras
Kobras
00:56:43 +39:22
12
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:56:58 +39:37
13
Denis UKSOV
1984 Kape
Kape
00:57:31 +40:10
14
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:58:36 +41:15
15
00:59:39 +42:18
16
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:59:43 +42:22
17
01:03:35 +46:14
18
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:04:44 +47:23
19
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
01:10:16 +52:55
20
Magnar MÕTTUS
2007 Otepää
Otepää
01:11:12 +53:51
21
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:13:58 +56:37
22
Johanna TINT
Põlva
Põlva
01:18:40 +01:19
23
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:19:00 +01:39
24
Berit PAATSI
2011 Põlva kool
Põlva kool
01:19:23 +02:02
25
01:23:54 +06:33
26
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:24:26 +07:05
27
Laura SOO
2008
01:39:17 +21:56
29
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
01:48:39 +31:18

VIPL 12 KP 3,80km

1
00:36:55
2
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:42:24 +05:29
3
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:45:19 +08:24
4
00:48:26 +11:31
5
Merilin ARUOTS
1984 Põlva
Põlva
00:52:10 +15:15
6
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:52:55 +16:00
7
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:55:03 +18:08
8
Christiine LEPP
1982 Kobras
Kobras
01:00:21 +23:26
9
Raili KLEE
1977 Põlva
Põlva
01:01:02 +24:07
10
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
01:01:39 +24:44

VIPP 14 KP 6,00km

1
00:50:53
2
00:53:42 +02:49
3
Tanel ESTA
1977 HOK
HOK
00:55:36 +04:43
4
Janek RIIVES
1977
00:57:01 +06:08
5
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:59:16 +08:23
6
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
01:00:02 +09:09
7
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:04:51 +13:58
8
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
01:12:01 +21:08
9
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemis
Eesti Muusikaakadeemis
01:18:50 +27:57

VIPT 14 KP 4,00km

1
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:36:20
2
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:36:38 +00:18
3
Audun PALO
2008 Võru
Võru
00:39:40 +03:20
4
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:40:08 +03:48
5
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:41:35 +05:15
6
Raiko ALLIKSAAR
2006 JOKA
JOKA
00:41:53 +05:33
7
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:42:00 +05:40
8
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
00:43:59 +07:39
9
Kardo KUTTI
2008 Harju OK
Harju OK
00:44:37 +08:17
10
00:45:53 +09:33
11
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:50:29 +14:09
12
Kiur KALDMAA
2007 Katoliku
Katoliku
00:50:38 +14:18
13
Herje AIBAST
1975 Ilves
Ilves
00:51:56 +15:36
14
00:55:50 +19:30
15
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:56:34 +20:14
16
01:03:36 +27:16
17
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
01:06:23 +30:03
18
Erik PETERSEN
2006 Katoliku
Katoliku
01:07:07 +30:47
19
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
01:08:15 +31:55
20
Madis KESKRAND
Harjumaa
Harjumaa
01:08:16 +31:56
21
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:18:24 +42:04

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Mõujärve

300 osalejat