Tulemused

13juuli21

Põlva 15. Teisipäevak

KUKI 9 KP 1,80km

1
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
00:33:25
2
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:36:34 +03:09
3
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:41:31 +08:06
4
Anete SEPPO
2019 Põlva
Põlva
00:48:25 +15:00

M08 9 KP 1,80km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:37:54
2
Paul Olle OJASOO
2014 Luunja
Luunja
00:52:39 +14:45

M10 9 KP 1,80km

1
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:23:56
2
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:28:48 +04:52
3
Rasmus VARTS
Saue
Saue
00:30:37 +06:41

M12 10 KP 2,70km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:25:06
2
Mauro VEERMÄE
2009 Tamme Kool
Tamme Kool
00:57:39 +32:33
3
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
01:00:26 +35:20
4
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
01:01:29 +36:23
5
01:08:34 +43:28

M14 13 KP 3,60km

1
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:40:16
2
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:40:56 +00:40
3
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:47:52 +07:36
4
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:55:35 +15:19
5
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:59:08 +18:52
6
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:12:23 +32:07

M16 15 KP 5,00km

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:57:26
2
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
01:07:59 +10:33
3
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:11:49 +14:23
4
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:21:39 +24:13
5
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:22:49 +25:23
6
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:42:16 +44:50

M18 17 KP 6,30km

1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:59:14
2
Chris Marcus KRAHV
2005 Katoliku
Katoliku
01:00:31 +01:17
3
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
01:02:51 +03:37
4
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
01:04:56 +05:42
5
Olev PIIRISILD
2004 Võru Suusaklubi
Võru Suusaklubi
01:17:27 +18:13

M21A 17 KP 6,30km

1
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
01:00:33
2
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:00:38 +00:05
3
Jüri JOONAS
1992 Võru
Võru
01:01:34 +01:01
4
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:05:18 +04:45
5
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
01:06:52 +06:19
6
Kaarel KUSLAP
1997 TalTech
TalTech
01:07:07 +06:34
7
Villu SERV
1999 Kobras
Kobras
01:10:03 +09:30
8
Georg RUTE
1990
01:11:25 +10:52
9
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:11:29 +10:56
10
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:13:06 +12:33

M21B 15 KP 5,00km

1
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
00:48:49
2
00:54:01 +05:12
3
Võru
00:57:28 +08:39
4
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:59:46 +10:57
5
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
01:03:07 +14:18
6
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:04:46 +15:57
7
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:11:04 +22:15
8
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:17:08 +28:19
9
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
01:18:54 +30:05
10
01:19:05 +30:16
11
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
01:19:59 +31:10
12
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
01:22:41 +33:52

M21E 21 KP 8,50km

1
Martin SIMPSON
1987 Kobras
Kobras
01:04:31
2
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:10:28 +05:57
3
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:10:47 +06:16
4
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:15:20 +10:49
5
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:15:52 +11:21
6
Tartu
01:17:32 +13:01
7
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:20:24 +15:53
8
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:22:06 +17:35
9
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:22:49 +18:18
10
01:27:28 +22:57
11
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:42:37 +38:06
12
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:56:49 +52:18
13
02:01:15 +56:44
14
Kalev LIIV
1956
02:46:04 +41:33

M35 17 KP 6,30km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:46:11
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:51:47 +05:36
3
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:56:22 +10:11
4
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
00:59:43 +13:32
5
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
01:06:03 +19:52
6
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:22:00 +35:49

M40 17 KP 6,30km

1
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:54:21
2
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:03:41 +09:20
3
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:08:25 +14:04
4
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:09:39 +15:18
5
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:10:17 +15:56
6
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
01:11:39 +17:18

M45 17 KP 6,30km

1
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:57:06
2
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:58:08 +01:02
3
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:59:15 +02:09
4
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:12:38 +15:32
5
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:13:55 +16:49
6
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
01:17:01 +19:55
7
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:20:08 +23:02
8
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:24:14 +27:08
9
Kunnar VAHI
1972 Valgamaa
Valgamaa
01:27:16 +30:10
10
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:27:52 +30:46
11
Eero MÕTTUS
1974 Võru
Võru
02:09:55 +12:49

M50 15 KP 5,00km

1
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:46:39
2
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
00:54:44 +08:05
3
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:55:02 +08:23
4
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:58:18 +11:39
5
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
01:03:05 +16:26
6
Uko BLEIVE
-0001 Tartu
Tartu
01:14:04 +27:25
7
Mihkel MADALVEE
-0001 Logistikapataljon
Logistikapataljon
01:19:43 +33:04

M55 15 KP 5,00km

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:58:43
2
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
01:06:43 +08:00
3
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:07:57 +09:14
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:08:09 +09:26

M60 15 KP 5,00km

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:05:45

M65 11 KP 3,70km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:58:38
2
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:03:14 +04:36
3
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:10:02 +11:24

M70 11 KP 3,70km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:44:16
2
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:51:19 +07:03
3
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:06:11 +21:55
4
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:08:15 +23:59
5
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:24:31 +40:15
6
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:25:06 +40:50

M75 13 KP 3,60km

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:45:24
2
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:54:37 +09:13
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:58:17 +12:53
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:13:28 +28:04

N08 9 KP 1,80km

1
00:32:32
2
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
00:47:02 +14:30
3
Mia TIGANIK
2012 Tartu Valdorf Gümnaasium
Tartu Valdorf Gümnaasium
01:01:44 +29:12

N10 9 KP 1,80km

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:23:47
2
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:38:34 +14:47

N12 10 KP 2,70km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:46:25
2
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:51:32 +05:07
3
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:54:04 +07:39

N14 13 KP 3,60km

1
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:45:49
2
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:50:30 +04:41
3
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:52:25 +06:36
4
Eva PIIRISILD
2008 Võru Suusaklubi
Võru Suusaklubi
01:04:22 +18:33

N16 11 KP 3,70km

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:42:22
2
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:09:30 +27:08

N18 15 KP 5,00km

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:50:15
2
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
01:04:24 +14:09
3
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:17:57 +27:42

N21A 15 KP 5,00km

1
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:56:41
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:00:51 +04:10
3
TAOK
01:10:27 +13:46
4
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:26:55 +30:14

N21E 17 KP 6,30km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:53:57
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:57:48 +03:51
3
Madli-Johanna MAIDLA
1994 Kobras
Kobras
01:11:49 +17:52
4
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
01:16:21 +22:24
5
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:17:03 +23:06

N35 15 KP 5,00km

1
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
00:55:19
2
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:11:03 +15:44
3
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:46:01 +50:42

N40 15 KP 5,00km

1
Peko
00:55:36
2
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:56:58 +01:22
3
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:02:28 +06:52
4
Age POOM
1979 TON
TON
01:05:16 +09:40
5
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:08:37 +13:01
6
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:26:05 +30:29
7
Katre PALO
1978 Võru
Võru
01:38:47 +43:11
8
Piret TINT
Põlva
Põlva
01:46:01 +50:25

N45 15 KP 5,00km

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:59:16
2
Kirsten NIGUL
1975 Kape
Kape
01:03:32 +04:16
3
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:09:16 +10:00
4
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:12:54 +13:38
5
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:14:21 +15:05
6
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:16:25 +17:09
7
Marje TOBRELUTS
1956 Kobras
Kobras
01:16:56 +17:40
8
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:17:16 +18:00
9
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:29:11 +29:55
10
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:29:15 +29:59

N50 11 KP 3,70km

1
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:46:54
2
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:49:54 +03:00
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:09:05 +22:11
4
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:12:05 +25:11
5
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:12:12 +25:18

N55 11 KP 3,70km

1
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:50:53
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:54:43 +03:50
3
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:16:39 +25:46
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:33:09 +42:16

N60 11 KP 3,70km

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:21:01
2
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:22:15 +01:14
3
Kersti LILOSON
1959 Kobras
Kobras
01:26:02 +05:01

N65 11 KP 3,70km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:56:38
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:57:20 +00:42
3
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:57:45 +01:07
4
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:17:15 +20:37

N70 13 KP 3,60km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:50:41
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:57:44 +07:03

N75 13 KP 3,60km

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:08:35

N80 13 KP 3,60km

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:27:27

VALIK

1
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:30:42
2
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:32:44 +02:02
3
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:33:27 +02:45
4
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:34:30 +03:48
5
Audun PALO
2008 Võru
Võru
00:35:24 +04:42
6
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:36:32 +05:50
7
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
00:36:46 +06:04
8
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:37:47 +07:05
9
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:41:38 +10:56
10
Julia POLIKARPUS
1981 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:44:12 +13:30
11
Tekla LIIVAMÄGI
2015 Lalli küla
Lalli küla
00:44:24 +13:42
12
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:45:23 +14:41
13
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:46:21 +15:39
14
Joosep TALI
-0001 Harju OK
Harju OK
00:51:03 +20:21
15
Triin SASI
1983 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:52:43 +22:01
16
Rege YOANN
Prantsusmaa
Prantsusmaa
00:52:49 +22:07
17
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:52:54 +22:12
18
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
00:54:50 +24:08
19
Peeter LIIVAMÄGI
2010 Kambja
Kambja
00:54:51 +24:09
20
Joosep LOOST
1983
00:56:57 +26:15
21
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:57:35 +26:53
22
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:58:14 +27:32
23
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
00:59:59 +29:17
24
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
01:00:44 +30:02
25
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
01:01:42 +31:00
26
01:04:25 +33:43
27
Karin VEERMÄE
1981 Ilves
Ilves
01:08:42 +38:00
28
Avo VEERMÄE
1950 Ilves
Ilves
01:10:33 +39:51
29
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:12:58 +42:16
30
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:15:43 +45:01
31
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:17:52 +47:10
32
Tambet VODI
1983 Päästeamet
Päästeamet
01:33:20 +02:38
34
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
02:04:43 +34:01
35
Emil MÄEORG
2019 Tartu
Tartu
02:49:06 +18:24

VIPL 13 KP 3,60km

1
00:31:20
2
00:40:39 +09:19
3
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:41:05 +09:45
4
00:44:08 +12:48
5
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:44:13 +12:53
6
Mari Ann MAHLA
2005 Tartu
Tartu
00:45:21 +14:01
7
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:46:15 +14:55
8
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:46:28 +15:08
9
Kadi ROOSMA
1975 Tartu
Tartu
00:50:59 +19:39
10
00:54:45 +23:25

VIPP 14 KP 6,40km

1
00:56:07
2
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
01:05:24 +09:17
3
Janek RIIVES
1977
01:06:22 +10:15
4
Erkki MÄEORG
1978 Maaülikool
Maaülikool
01:12:22 +16:15
5
Indrek LILLO
1977 www.advokaat.ee
www.advokaat.ee
01:49:21 +53:14

VIPT 11 KP 3,70km

1
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:31:17
2
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:36:48 +05:31
3
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:38:02 +06:45
4
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:44:33 +13:16
5
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
00:47:12 +15:55
6
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:55:17 +24:00
7
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:56:16 +24:59
8
Mait BRATKA
1989
01:02:53 +31:36
9
01:03:11 +31:54
10
Kristel LOPSIK
1985 Tartumaa
Tartumaa
01:07:56 +36:39
11
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:22:52 +51:35

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Palujärve

243 osalejat