Tulemused
27nov.21
ROGAINISARI “ILVESTE JAHT” II OSAVÕISTLUS
INDIVIDUAALNE
1
Kustu Künnapas
02:58:09 114
2
Taivo Tali
02:57:44 109
3
Märt Kivila
02:58:21 98
4
VEMO
02:52:33 96
5
Arne ise
02:59:03 95
6
Kristiina Mark
02:57:49 87
7
Toit Koome
02:25:37 85
8
Tarmo Tasuja
03:00:17 77
9
JJ
02:57:02 75
10
Tarmo Yx1
01:58:32 73
11
Esta Tamm
02:51:43 71
12
&K
02:09:19 64
JJ
1
Mahlad Väljas
02:54:38 107
1
Mari Ann MAHLA
Mahlad Väljas
2
Mihkel MAHLA
Mahlad Väljas
2
Ilvesed
02:54:35 106
1
Brigitte PANKER
Ilvesed
2
Bert Joosep PANKER
Ilvesed
3
Kiirrong
02:58:27 96
1
Indrek KARJA
Kiirrong
2
Harriet KOPPEL
Kiirrong
4
Laamad
02:54:51 77
1
Mariann ZERNANT
Laamad
2
Erik Marten ZERNANT
Laamad
MM
1
Seiklushunt
02:42:30 123
1
Ain FJODOROV
Seiklushunt
2
Arvi ANTON
Seiklushunt
2
Shortcut
02:58:16 123
1
Tarmo SIIMSAARE
Shortcut
2
Kristjan KARABELNIK
Shortcut
3
koondis
02:55:18 118
1
Hannes KUSLAP
koondis
2
Rasmus KRUUSA
koondis
4
OK Laktaat
02:56:59 112
1
Hannes LUIDALEPP
OK Laktaat
2
Kaido HALLIK
OK Laktaat
5
Kondimootor
02:53:12 108
1
Lauri SÕÕRO
Kondimootor
2
Priit PIKK
Kondimootor
6
Kookla SK
03:01:29 106
1
Margus MARRANDI
Kookla SK
2
Neeme UNIVER
Kookla SK
7
Jõuluks koju
02:55:44 101
1
Siim LANNES
Jõuluks koju
2
Priit LOPSIK
Jõuluks koju
8
Mustikas
03:01:10 100
1
Tanel KALM
Mustikas
2
Janos NIKOPENSIUS
Mustikas
9
LSF Porter Racing
02:52:00 95
1
Lauri TARLAP
LSF Porter Racing
2
Tarmo TARLAP
LSF Porter Racing
10
Tallatakso
02:56:57 94
1
Meelis MARK
Tallatakso
2
Toomas ORASON
Tallatakso
11
FTX:
02:59:18 94
1
Raiko MARRANDI
FTX:
2
Rando MARRANDI
FTX:
12
Vanad Päkad
02:51:29 91
1
Taavi DOVNAR
Vanad Päkad
2
Ivo TAMM
Vanad Päkad
13
IMO
03:00:03 86
1
Oleg KOSHIK
IMO
2
Hendrik VIJA
IMO
3
Andres Aleksander TAMMER
IMO
14
Seenelised
02:55:29 72
1
Siim AINSAAR
Seenelised
2
Oskar SOOP
Seenelised
15
Taavi Pae nimeline spordi
02:45:42 70
1
Peep MARDISTE
Taavi Pae nimeline spordi
2
Taavi PAE
Taavi Pae nimeline spordi
3
Kristjan VASSIL
Taavi Pae nimeline spordi
4
Mait METSPALU
Taavi Pae nimeline spordi
16
Besouros
02:50:12 55
1
Paul TAMMO
Besouros
2
Mart ELLER
Besouros
17
JAT
02:24:06 35
1
Toomas VIIRSALU
JAT
2
Jaan Artur VIIRSALU
JAT
NN
1
Punased vestid
02:55:37 106
1
Jana KINK
Punased vestid
2
Merike VANJUK
Punased vestid
3
Annika RIHMA
Punased vestid
2
Head mõtted tulevad joos
02:59:01 104
1
Madli-Johanna MAIDLA
Head mõtted tulevad joos
2
Maris PÄRN
Head mõtted tulevad joos
3
Kristiina LAHT
Head mõtted tulevad joos
3
Vaimustunud
02:59:00 101
1
Ehtel TAEVERE
Vaimustunud
2
Luise PUU
Vaimustunud
4
M&M
02:57:04 91
1
Mari PUNAB
M&M
2
Made VARES
M&M
5
Toores vaev
02:54:51 73
1
Marta OLVET
Toores vaev
2
Jaana OLVET
Toores vaev
6
Kaie ja Helle matkamas
02:55:15 73
1
Helle HALLIK
Kaie ja Helle matkamas
2
Kaie LEHTME
Kaie ja Helle matkamas
7
Karlova naised
02:56:10 70
1
Age POOM
Karlova naised
2
Tuuli RUUS
Karlova naised
3
Dagmar MÄHAR
Karlova naised
8
Lucase nunnud
02:50:21 54
1
Siiri POOPUU
Lucase nunnud
2
Lilian POOPUU
Lucase nunnud
9
Jalutajad
02:51:56 51
1
Juta AINELO
Jalutajad
2
Kadri AINELO
Jalutajad
SEGA
1
Suunamudijad
02:58:30 120
1
Mati MÄGI
Suunamudijad
2
Maris TERNO
Suunamudijad
2
O+
02:56:37 111
1
Tõnis PIIRISILD
O+
2
Pille VINNE
O+
3
Muhu1
02:54:15 98
1
Madis OSJAMETS
Muhu1
2
Kersti JÄÄGER
Muhu1
4
Metsalised
02:48:59 96
1
Kaimo MAISTE
Metsalised
2
Aili PIIRAK
Metsalised
5
Tilda
02:55:48 94
1
Einar LUUP
Tilda
2
Paivi KÄRKKAINEN
Tilda
6
viisteist
02:54:13 89
1
Marili ZIMMERMANN
viisteist
2
Markus ZIMMERMANN
viisteist
3
Riho KLEMENT
viisteist
4
Denis UKSOV
viisteist
7
Okaskuup
02:54:49 89
1
Kalle TAMMJÄRV
Okaskuup
2
Marika TAMMJÄRV
Okaskuup
8
4L
02:53:56 87
1
Lauri LEPPIK
4L
2
Lea LEPPIK
4L
9
Entel-tentel-trika-trei
03:05:06 86
1
Andrus RÄMMANN
Entel-tentel-trika-trei
2
Anneli RÄMMANN
Entel-tentel-trika-trei
10
Elva Suusatiim
02:58:33 85
1
Kertu TOMBAK
Elva Suusatiim
2
Fred KOPPEL
Elva Suusatiim
3
Janno PALLOTEDER
Elva Suusatiim
11
Allegro
02:43:38 82
1
Madis HAUG
Allegro
2
Epp VOITKA
Allegro
12
T3 Triathlon Team
03:00:18 82
1
Merli RANDOJA
T3 Triathlon Team
2
Margus TAMM
T3 Triathlon Team
13
Nuuskm6mmik
02:51:21 80
1
Raul OLESK
Nuuskm6mmik
2
Vilja PÄRN
Nuuskm6mmik
14
Öölendlased
02:59:08 78
1
Antti TAMM
Öölendlased
2
Karin PAI
Öölendlased
15
XT Sport pere
02:53:07 73
1
Grete Johanna KORB
XT Sport pere
2
Edith MADALIK
XT Sport pere
3
Randy KORB
XT Sport pere
16
Supõrpavvõr
02:42:37 70
1
Raivo PANKER
Supõrpavvõr
2
Rutti RÄBOVOITRA
Supõrpavvõr
17
Karlova3
02:56:12 70
1
Aune VALK
Karlova3
2
Raivo VALK
Karlova3
18
Statuudiga
02:51:53 68
1
Marje ZERNANT
Statuudiga
2
Tarmo ZERNANT
Statuudiga
19
Koidu
02:26:09 67
1
Tarmo LAHT
Koidu
2
Ene LAHT
Koidu
20
Varjo
02:59:46 67
1
Vallo VARJO
Varjo
2
Anni VARJO
Varjo
21
Ilmäraeksimatud
02:54:38 62
1
Lauri Juhan LIIVAMÄGI
Ilmäraeksimatud
2
Julia POLIKARPUS
Ilmäraeksimatud
22
Pambuses
02:54:21 59
1
Kaisa KIVI
Pambuses
2
Kaupo KIRSO
Pambuses
23
Risti-rästi läbi metsa
02:45:47 52
1
Raivo KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
2
Piret KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
3
Karoliine KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
4
Olivia KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
24
Jausa kitsed
03:13:07 43
1
Ando VIISPERT
Jausa kitsed
2
Meeli METS
Jausa kitsed
VET
1
ATA
02:57:35 83
1
Anne AROLD
ATA
2
Tiiu KAASIK
ATA
3
Arvo KIVIKAS
ATA
2
Ilves V
02:34:56 70
1
Virve EINPAUL
Ilves V
2
Jaan AINELO
Ilves V
3
Uitajad
02:55:09 65
1
Ahto KARU
Uitajad
2
Anu PALLON
Uitajad
4
Õnnelik juhus
02:54:42 56
1
Ülle PÕLDOJA
Õnnelik juhus
2
Leili PRANS
Õnnelik juhus
5
Naudiks
02:59:35 38
1
Helle JAANISTE
Naudiks
2
Ilona VANAVESKI
Naudiks
3
Kaie KIVILA
Naudiks