Tulemused

06nov.22

Põlva 2. Pühapäevak, Põlva-Jaama

Päevak

Põlva linn

Korraldaja: Kobras

Lisainfo: https://kobras.polvamaa.ee/

Rajameister: Erko Jakobson

109 osalejat

RADA1 25 KP 3,85km

1
Martin SIMPSON
1987 Kobras
Kobras
00:21:32
2
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:22:05 +00:33
3
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:22:53 +01:21
4
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:23:56 +02:24
5
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
00:24:35 +03:03
6
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:24:58 +03:26
7
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:25:18 +03:46
8
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:25:31 +03:59
9
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:25:36 +04:04
10
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:25:52 +04:20
11
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:25:55 +04:23
12
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:26:56 +05:24
13
Tiit MELTS
1983
00:27:04 +05:32
14
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
00:27:19 +05:47
15
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
00:27:23 +05:51
16
Peko
00:27:38 +06:06
17
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
00:27:41 +06:09
18
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
00:28:29 +06:57
19
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:28:52 +07:20
20
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:30:10 +08:38
21
Sixten SILD
1964 Võru
Võru
00:30:13 +08:41
22
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
00:30:20 +08:48
23
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:30:30 +08:58
24
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
00:30:36 +09:04
25
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:30:50 +09:18
26
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
00:30:58 +09:26
27
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:31:00 +09:28
28
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
00:31:08 +09:36
29
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:31:28 +09:56
30
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
00:31:50 +10:18
31
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:31:55 +10:23
32
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:32:04 +10:32
33
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:32:46 +11:14
34
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:32:51 +11:19
35
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:33:18 +11:46
36
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:33:37 +12:05
37
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:33:45 +12:13
38
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:34:04 +12:32
39
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:34:28 +12:56
40
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:34:54 +13:22
41
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:35:12 +13:40
42
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:35:17 +13:45
43
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:35:30 +13:58
44
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:35:35 +14:03
45
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:35:46 +14:14
46
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:36:21 +14:49
47
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:36:45 +15:13
48
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:37:04 +15:32
49
00:38:29 +16:57
50
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:38:38 +17:06
51
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:39:11 +17:39
52
Keidi KÄIS
1992 Põlva
Põlva
00:39:28 +17:56
53
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:39:45 +18:13
54
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:39:46 +18:14
55
Allan REHEMETS
1978 Põlva
Põlva
00:39:51 +18:19
56
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:40:36 +19:04
57
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:40:39 +19:07
58
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:41:03 +19:31
59
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:41:23 +19:51
60
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:41:39 +20:07
61
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:44:27 +22:55
62
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:44:30 +22:58
63
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:45:06 +23:34
64
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:46:09 +24:37
65
Joosep LOOST
1983
00:46:20 +24:48
66
Ulvi LOND
1967
00:47:50 +26:18
67
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:48:44 +27:12
68
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
00:49:00 +27:28
69
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:49:03 +27:31
70
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:50:54 +29:22
71
00:52:24 +30:52
72
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:53:05 +31:33
73
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
00:54:56 +33:24
74
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:55:19 +33:47
75
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
00:55:35 +34:03
76
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:57:03 +35:31
77
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:01:30 +39:58
78
Kersti LILOSON
1959 Kobras
Kobras
01:01:33 +40:01
79
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:02:02 +40:30
80
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:04:47 +43:15
81
Michelle SUUR
1997 Kobras
Kobras
01:05:27 +43:55
81
Maichl SUUR
1976 Kobras
Kobras
01:05:27 +43:55
83
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:08:52 +47:20

RADA2 13 KP 2,01km

1
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:24:44
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:25:45 +01:01
3
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:28:06 +03:22
4
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:28:22 +03:38
5
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:28:26 +03:42
6
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:28:36 +03:52
7
Hendrik SIMPSON
2015 Põlva Jakobi Kool
Põlva Jakobi Kool
00:32:38 +07:54
8
Helmi SIMPSON
2017 Rosma LA
Rosma LA
00:32:59 +08:15
9
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:35:47 +11:03
10
Uku Laur PAI
2011 Tartu
Tartu
00:36:31 +11:47
11
Marit VAHER
2015 Tartu
Tartu
00:40:30 +15:46
12
Liisi LIISKMANN
1987 Kobras
Kobras
00:42:54 +18:10
13
Viljo RANDOJA
1964 Põlva
Põlva
00:49:15 +24:31

VALIK

2
Kristjan KOPÕTIN
2016 Mesimumm LA
Mesimumm LA
00:27:12 +11:51
3
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:31:16 +15:55
4
Urmo VIDDER
2019 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:31:51 +16:30
5
Klarika KOPÕTIN
1986 Põlva
Põlva
00:37:33 +22:12
6
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:38:15 +22:54
7
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
00:59:49 +44:28
8
Lauri LIIDER
2009 Rosma kool
Rosma kool
01:02:27 +47:06
9
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:03:43 +48:22
10
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
01:06:36 +51:15
11
Peeter PÕDER
1965 Põlva
Põlva
01:08:55 +53:34
12
Esti TAAL
1960
01:16:59 +01:38
13
01:17:00 +01:39
14
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:15:21