Tulemused

Päevak

Mesikamäe talu

Korraldaja: Kobras

Lisainfo: https://kobras.polvamaa.ee/

Rajameister: Erko Jakobson

242 osalejat

KUKI 5 KP 1,36km

1
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:20:01
2
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:21:18 +01:17
3
Eleonora ELLAMIK
2015 Klaabu lasteaed
Klaabu lasteaed
00:21:20 +01:19
4
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:32:02 +12:01
5
Urmo VIDDER
2019 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:39:38 +19:37
6
Valter VEEROJA
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:50:35 +30:34

M08 5 KP 1,36km

1
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:26:40
2
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:28:20 +01:40
3
Mattias KÄHR
2011 Põlva Kool
Põlva Kool
00:40:40 +14:00
4
Robert KÄHR
2016 Põlva
Põlva
00:40:50 +14:10
5
Albert VALVAS
2014 Lõuna TERA
Lõuna TERA
00:44:29 +17:49

M10 5 KP 1,36km

1
Egert LAANJÕE
2014 Põlva linn
Põlva linn
00:19:21
2
Reino OISSAAR
1898 Põlva linn
Põlva linn
00:27:18 +07:57

M12 7 KP 2,32km

1
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:21:39
2
Hugo Georg JÜRISON
2012 Serviti SK
Serviti SK
00:29:55 +08:16
3
August TRUUSALU
2013 Võru
Võru
00:36:26 +14:47
4
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva Biathlon
Põlva Biathlon
00:42:19 +20:40
5
Joonatan TRUUSALU
2012 Tartu
Tartu
00:44:17 +22:38

M14 12 KP 2,83km

1
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:30:25
2
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:31:53 +01:28
3
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:36:50 +06:25
4
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:51:16 +20:51
5
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:59:07 +28:42

M16 17 KP 4,30km

1
Mairo KÕOMÄGI
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
01:27:10

M18 18 KP 6,60km

1
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:36:26

M21A 18 KP 6,60km

1
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
01:00:31
2
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
01:11:20 +10:49
3
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:14:37 +14:06
4
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:39:05 +38:34

M21B 17 KP 4,30km

1
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
00:47:38
2
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:49:38 +02:00
3
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:51:42 +04:04
4
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:52:18 +04:40
5
Jorma VALGE
1993 JOKA
JOKA
00:56:56 +09:18
6
Toomas ROOSMA
2002 Tartu
Tartu
01:00:31 +12:53
7
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:05:13 +17:35
8
Ainar HÄRM
1991 Acino
Acino
01:05:29 +17:51
9
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
01:13:41 +26:03
10
Jüri AEDLA
1989 Tartu
Tartu
01:27:01 +39:23

M21E 21 KP 8,05km

1
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
01:06:22
2
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:08:13 +01:51
3
Priit PIKK
1983 Tartu
Tartu
01:08:20 +01:58
4
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:10:14 +03:52
5
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:15:06 +08:44
6
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
01:15:50 +09:28
7
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:20:25 +14:03
8
Jürjo LOKK
1982 OK Heering
OK Heering
01:24:21 +17:59
9
Tartu
01:24:47 +18:25
10
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:25:32 +19:10
11
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:28:11 +21:49
12
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:31:10 +24:48
13
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:41:47 +35:25
14
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
01:44:24 +38:02
15
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:45:53 +39:31
16
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:47:47 +41:25
17
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:56:12 +49:50
18
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
03:15:47 +09:25

M35 18 KP 6,60km

1
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
01:03:55
2
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
01:06:18 +02:23
3
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:20:20 +16:25
4
Martin MARGA
1988 Kobras
Kobras
01:23:02 +19:07
5
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:25:29 +21:34

M40 18 KP 6,60km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
01:05:42
2
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
01:12:05 +06:23
3
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:29:35 +23:53
4
Tarmo TOLM
1979 Orvand
Orvand
01:40:07 +34:25

M45 18 KP 6,60km

1
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:15:04
2
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:16:22 +01:18
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:16:45 +01:41
4
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
01:19:53 +04:49
5
Indrek ROOS
1978 Tartu malev
Tartu malev
01:20:15 +05:11
6
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
01:20:30 +05:26
7
Mati TIKERPUU
1974 Kaitsevägi
Kaitsevägi
01:22:36 +07:32
8
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:35:53 +20:49
9
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:39:50 +24:46
10
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:50:06 +35:02
11
Antti TAMM
1977 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
01:55:36 +40:32
12
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
02:05:20 +50:16

M50 17 KP 4,30km

1
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:42:59
2
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:53:30 +10:31
3
Jaanus SIBUL
1973 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:22:25 +39:26
4
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:34:01 +51:02

M55 17 KP 4,30km

1
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:48:42
2
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:51:28 +02:46
3
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:55:52 +07:10
4
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:56:19 +07:37
5
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:59:41 +10:59
6
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
01:02:52 +14:10
7
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:25:47 +37:05

M60 17 KP 4,30km

1
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:51:25
2
Timo ASIKAINEN
1958 Orvand
Orvand
00:54:23 +02:58
3
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:57:02 +05:37
4
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
01:05:33 +14:08
5
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
01:08:58 +17:33
6
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:10:04 +18:39
6
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
01:10:04 +18:39
8
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:21:36 +30:11

M65 16 KP 3,38km

1
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:55:03
2
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:07:53 +12:50
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:20:28 +25:25
4
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
02:23:45 +28:42

M70 16 KP 3,38km

1
Jüri LUHA
1950 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:49:45
2
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
00:56:04 +06:19
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:56:10 +06:25
4
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:59:00 +09:15
5
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
00:59:23 +09:38
6
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:59:26 +09:41
7
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:02:44 +12:59
8
Andres KIVISTE
1953 EMÜ
EMÜ
01:13:58 +24:13
9
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:39:28 +49:43

M75 12 KP 2,83km

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:50:31
2
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
00:57:33 +07:02
3
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:35:48 +45:17

M80 12 KP 2,83km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:51:07
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:06:50 +15:43
3
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:37:09 +46:02

N08 5 KP 1,36km

1
Elisabeth JÜRISON
2015 Piigaste
Piigaste
00:21:38
2
Maria OMELKOVA
2012 Tartu
Tartu
00:34:42 +13:04

N10 5 KP 1,36km

1
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:30:14

N14 12 KP 2,83km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:35:42
2
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:58:35 +22:53
3
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
01:02:07 +26:25
4
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
01:05:38 +29:56

N16 16 KP 3,38km

1
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
01:23:25

N18 17 KP 4,30km

1
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:56:42
1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:56:42
3
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
00:56:43 +00:01
3
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
00:56:43 +00:01
5
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:04:24 +07:42

N21A 17 KP 4,30km

1
Jaanika KOPLI
1995 Serviti SK
Serviti SK
01:00:24
2
Eva-Maria TRUUSALU
1988 Võru
Võru
01:01:43 +01:19
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:03:04 +02:40
4
SRD
01:13:05 +12:41
5
Jonne ROOMA
1997 Jõhvikas
Jõhvikas
01:17:29 +17:05
6
Mariethe-Piret NIGLAS
1996 Jõhvikas
Jõhvikas
01:17:31 +17:07
7
01:38:13 +37:49

N21E 18 KP 6,60km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
01:09:09
2
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:23:26 +14:17
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
01:23:26 +14:17
4
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:30:21 +21:12
5
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:44:39 +35:30
6
01:49:31 +40:22

N35 17 KP 4,30km

1
Maigi KÄHR
1986 Kobras
Kobras
00:57:24
2
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
01:05:55 +08:31

N40 17 KP 4,30km

1
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:49:53
2
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:53:38 +03:45
3
Jaana KARJA
1982 Katoliku
Katoliku
01:18:48 +28:55
4
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:20:34 +30:41
5
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:30:25 +40:32

N45 17 KP 4,30km

1
Jana KINK
1968 Kape
Kape
00:47:47
2
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:02:38 +14:51
3
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:05:58 +18:11
4
Anne PELTO-HUIKKO
1958 Hiisi
Hiisi
01:08:49 +21:02
5
Ehtel TAEVERE
1969 Kape
Kape
01:09:36 +21:49
6
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:12:08 +24:21
7
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
01:15:01 +27:14
8
Ellen LEMBRA
1964 Võru
Võru
01:24:26 +36:39

N50 16 KP 3,38km

1
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:59:44
2
Aira LÕHMUS
1972 Tartu
Tartu
01:17:27 +17:43
3
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
01:33:40 +33:56

N55 16 KP 3,38km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:06:46
2
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:12:14 +05:28
3
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:21:19 +14:33
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:33:31 +26:45

N60 16 KP 3,38km

1
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
01:07:44
2
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
01:11:40 +03:56
3
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:12:31 +04:47

N65 16 KP 3,38km

1
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:00:21
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:06:43 +06:22
3
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:40:22 +40:01

N70 12 KP 2,83km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:50:22
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:52:13 +01:51

N75 12 KP 2,83km

1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:05:35

N80 12 KP 2,83km

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:09:37
2
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:38:27 +28:50

VALIK

1
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:04:51 21
2
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:05:36 17
3
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:16:17 15
4
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:25:14 15
5
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:28:37 15
6
SRD
01:08:53 14
7
Björn PUNA
1975 SK ProRunner
SK ProRunner
01:39:12 14
8
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
01:10:30 13
9
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
01:51:46 13
10
Hanna REIN
1992 Acino
Acino
01:06:14 12
11
01:06:18 12
12
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:13:57 12
13
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:30:02 12
14
01:49:47 12
15
Pärle PUNA
2005 Tartu Tamme Gümnaasium
Tartu Tamme Gümnaasium
00:55:51 11
16
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
01:05:50 11
17
Maido KUKK
2009 Põlva
Põlva
01:37:03 11
18
01:57:10 11
19
Karl Kevin KELDU
2003 Kanepi
Kanepi
01:57:18 11
20
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
00:36:25 10
21
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
01:16:46 10
22
Merili AASPALU
1994 Swedbank
Swedbank
01:24:03 10
23
Marit ATTONEN-SIBUL
1991 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:24:12 10
24
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:11:57 9
25
Marko KUKK
1976 Pudru talu
Pudru talu
01:52:23 9
26
01:57:39 9
27
Marko KOLK
1968
01:02:18 8
28
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:16:44 8
29
Tartu
00:36:53 7
30
Kadri PUNA
1975 16070
16070
01:01:18 6
31
Helena LIIV
1989 Kobras
Kobras
00:21:18 5
32
Kertu TOOMPEA
1898
00:57:56 4
33
Niklas KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
00:37:46 2
34
Johann KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
00:38:38 2
35
Relvo VÄRTON
1953 Kobras
Kobras
00:44:53 2

VIPL 12 KP 2,83km

1
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
00:26:38
2
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:39:21 +12:43
3
Andre SALUMETS
1984 Põlva
Põlva
00:44:38 +18:00
3
Margit PIKK
2000 Põlva
Põlva
00:44:38 +18:00
5
Alice ELLAMIK
1977 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:52:23 +25:45
6
Annegrete PALU
1991 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:56:07 +29:29
7
Vivika VÄLI
1978 Põlva
Põlva
00:59:11 +32:33
8
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
01:01:39 +35:01
9
Marin DUDAREV
1984 Põlva
Põlva
01:06:52 +40:14
10
Andrei DUDAREV
1977 Põlva
Põlva
01:06:55 +40:17
11
Raili KLEE
1977 Põlva
Põlva
01:18:12 +51:34

VIPP 15 KP 6,35km

1
Kristo HÜTT
1980 Võru
Võru
01:11:01
1
Henri OJASTE
2003 Koop
Koop
01:11:01
3
Aarne TIIT
1976 1368
1368
01:21:06 +10:05
4
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemia
Eesti Muusikaakadeemia
01:30:41 +19:40
5
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
01:39:56 +28:55
6
Jüri LEMBER
1968
01:41:47 +30:46
7
01:41:55 +30:54

VIPT 16 KP 3,38km

1
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:40:48
2
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:47:22 +06:34
3
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
00:51:41 +10:53
4
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:54:35 +13:47
5
Janek RIIVES
1977
00:57:01 +16:13
6
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:59:20 +18:32
7
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
01:02:19 +21:31
8
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
01:07:15 +26:27
9
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
01:07:46 +26:58
10
01:12:31 +31:43
11
01:12:37 +31:49
12
Katrin KRAAV
1987 Põlva
Põlva
01:12:51 +32:03
13
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:20:39 +39:51