Tulemused

Päevak

Karaski

Korraldaja: Kobras

Lisainfo: https://kobras.polvamaa.ee/

Rajameister: Mihkel Järveoja

245 osalejat

KUKI 5 KP 1,78km

1
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:17:47
2
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:21:40 +03:53
3
Urmo VIDDER
2019 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:31:02 +13:15
4
Lennart KURE
2017 Kanepi
Kanepi
00:34:21 +16:34
5
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:36:47 +19:00
6
Annabel KARABELNIK
2018 Tartu
Tartu
00:44:29 +26:42

M08 5 KP 1,78km

1
Kristof KIVIL
2017 LSF PT
LSF PT
00:15:52
2
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:27:31 +11:39
3
Mart ALTEMENT
1898
00:33:54 +18:02
4
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:36:30 +20:38

M10 5 KP 1,78km

1
Egert LAANJÕE
2014 Põlva linn
Põlva linn
00:17:50
2
Ekke-Karl KARABELNIK
2012 Tartumaa
Tartumaa
00:44:34 +26:44

M12 8 KP 2,19km

1
Hugo Georg JÜRISON
2012 Serviti SK
Serviti SK
00:21:32
2
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:24:22 +02:50
3
Peeter LIIVAMÄGI
2010 Kambja
Kambja
00:34:05 +12:33
4
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva Biathlon
Põlva Biathlon
00:44:54 +23:22
5
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:48:18 +26:46

M14 10 KP 3,17km

1
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:35:55
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:48:17 +12:22
3
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:00:48 +24:53

M16 15 KP 4,39km

1
Mairo KÕOMÄGI
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
01:05:22

M18 21 KP 6,56km

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:58:36
2
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
01:11:54 +13:18
3
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:26:17 +27:41
4
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
01:28:58 +30:22
5
Stefan KIVIL
2009 LSF PT
LSF PT
01:54:35 +55:59

M21A 21 KP 6,56km

1
Ilves
00:50:10
2
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:06:28 +16:18
3
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:19:34 +29:24
4
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:28:40 +38:30
5
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:36:40 +46:30
6
01:53:14 +03:04

M21B 15 KP 4,39km

1
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:52:05
2
Ainar HÄRM
1991 Acino
Acino
00:54:24 +02:19
3
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:55:55 +03:50
4
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:55:59 +03:54
5
Jorma VALGE
1993 JOKA
JOKA
00:56:21 +04:16
6
Margus PAESALU
1985 korp! Sakala
korp! Sakala
01:01:37 +09:32
7
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
01:17:12 +25:07
8
Kaur SAAR
2001
01:17:19 +25:14
9
Indrek TOLMANN
1983 Tartu
Tartu
01:24:58 +32:53
10
Kristjan VASSIL
1977
01:27:23 +35:18

M21E 24 KP 8,05km

1
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
00:57:46
2
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
00:59:37 +01:51
3
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:00:17 +02:31
4
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:04:31 +06:45
5
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:04:55 +07:09
6
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:06:31 +08:45
7
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:06:46 +09:00
8
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:09:15 +11:29
9
Priit PIKK
1983 Tartu
Tartu
01:11:40 +13:54
10
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:14:10 +16:24
11
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:15:38 +17:52
12
Mait VAIKSAAR
1983 SK100
SK100
01:16:46 +19:00
13
Tartu
01:17:13 +19:27
14
Märt ROOSAARE
1987 Ilves
Ilves
01:18:04 +20:18
15
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:21:57 +24:11
16
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:23:59 +26:13
17
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:27:01 +29:15
18
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:28:02 +30:16
19
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:32:29 +34:43
20
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
01:47:41 +49:55
21
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:56:58 +59:12
22
Ralf KIVIL
2005 LSF PT
LSF PT
02:00:57 +03:11
23
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
02:11:51 +14:05
24
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
02:31:34 +33:48

M35 21 KP 6,56km

1
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
00:53:37
2
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:58:02 +04:25
3
Martin SIMPSON
1987 Kobras
Kobras
01:03:43 +10:06
4
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:05:07 +11:30
5
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
01:30:38 +37:01

M40 21 KP 6,56km

1
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:48:59
2
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:59:31 +10:32
3
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:09:49 +20:50
4
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:11:56 +22:57
5
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:17:02 +28:03
6
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:21:22 +32:23
7
Heiki TOMANN
1980 Ilves
Ilves
01:21:57 +32:58
8
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:24:46 +35:47
9
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
01:29:17 +40:18

M45 21 KP 6,56km

1
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:00:02
2
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:00:06 +00:04
3
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:00:25 +00:23
4
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
01:05:25 +05:23
5
Allar KIVIL
1976 LSF PT
LSF PT
01:07:18 +07:16
6
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:10:58 +10:56
7
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:21:02 +21:00
8
01:22:51 +22:49
9
Arno KRUUSMANN
1977 Kaitseväe Akadeemia
Kaitseväe Akadeemia
01:24:57 +24:55
10
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:27:27 +27:25
11
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:59:08 +59:06
12
Andres SOOME
1974 VOK
VOK
02:03:50 +03:48
13
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
02:09:39 +09:37

M50 15 KP 4,39km

1
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:31:50
2
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
00:40:46 +08:56
3
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:42:24 +10:34
4
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:42:57 +11:07
5
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
00:51:05 +19:15
6
Margus RAUD
1969 Suusahullud
Suusahullud
01:04:01 +32:11
7
Jaanus SIBUL
1973 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:19:23 +47:33

M55 15 KP 4,39km

1
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:48:30
2
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:48:48 +00:18
3
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
00:58:44 +10:14
4
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
00:59:36 +11:06
5
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:01:41 +13:11
6
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:06:57 +18:27
7
Ervin PEIK
1966 Valga vald
Valga vald
01:17:19 +28:49

M60 15 KP 4,39km

1
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:44:10
2
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:57:38 +13:28
3
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:58:57 +14:47
4
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:00:24 +16:14
5
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:10:00 +25:50

M65 11 KP 3,94km

1
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:56:21
2
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:03:15 +06:54
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:17:31 +21:10
4
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
03:17:07 +20:46

M70 11 KP 3,94km

1
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:55:00
2
Jüri LUHA
1950 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:58:42 +03:42
3
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
01:01:20 +06:20
4
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:04:29 +09:29
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:09:02 +14:02
6
Tõnu NURM
1947 Kobras
Kobras
01:09:58 +14:58
7
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:19:29 +24:29
8
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:47:36 +52:36
9
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:53:55 +58:55

M75 10 KP 3,17km

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:53:34
2
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
00:56:12 +02:38
3
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:05:36 +12:02

M80 10 KP 3,17km

1
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:04:30
2
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:09:10 +04:40

N12 8 KP 2,19km

1
Maria OMELKOVA
2012 Tartu
Tartu
00:56:26
2
Laura-Liisa LAAS
2011 Otepää
Otepää
01:16:17 +19:51

N14 10 KP 3,17km

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:47:12
2
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
01:02:57 +15:45

N16 11 KP 3,94km

1
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:58:35
2
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
01:30:08 +31:33

N18 15 KP 4,39km

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:50:06
2
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:10:23 +20:17

N21A 15 KP 4,39km

1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:58:00
2
Jonne ROOMA
1997 Jõhvikas
Jõhvikas
01:04:28 +06:28
3
Jaanika KOPLI
1995 Serviti SK
Serviti SK
01:15:46 +17:46
4
Karoli VILLAKO
2000 SK Serviti
SK Serviti
01:15:51 +17:51

N21E 21 KP 6,56km

1
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:53:31
2
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:59:23 +05:52
3
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
01:05:51 +12:20
4
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
01:06:39 +13:08
5
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:09:28 +15:57
6
Gerda KIVIL
2007 LSF PT
LSF PT
01:13:08 +19:37
7
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
01:16:35 +23:04
8
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:21:12 +27:41
9
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:23:35 +30:04

N35 15 KP 4,39km

1
Maigi KÄHR
1986 Kobras
Kobras
00:53:47
2
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
01:02:45 +08:58

N40 15 KP 4,39km

1
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:53:48
2
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:54:49 +01:01
3
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:03:08 +09:20
4
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:04:57 +11:09
5
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:19:43 +25:55
6
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:29:22 +35:34

N45 15 KP 4,39km

1
Jana KINK
1968 Kape
Kape
00:43:03
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:52:59 +09:56
3
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
00:56:09 +13:06
4
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:06:03 +23:00
5
Ellen LEMBRA
1964 Võru
Võru
01:07:25 +24:22
6
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
01:07:37 +24:34
7
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
01:09:08 +26:05

N50 11 KP 3,94km

1
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:23:33
2
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:30:08 +06:35
3
Aira LÕHMUS
1972 Tartu
Tartu
01:41:58 +18:25
4
Tiina KARTAU
1967 Suusahullud
Suusahullud
01:42:04 +18:31

N55 11 KP 3,94km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:56:30
2
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:11:47 +15:17
3
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:17:59 +21:29
4
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:21:06 +24:36
5
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:38:20 +41:50

N60 11 KP 3,94km

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:11:52
2
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:12:03 +00:11
3
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:18:08 +06:16
4
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:24:01 +12:09

N65 11 KP 3,94km

1
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:00:03
2
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:10:56 +10:53
3
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:33:57 +33:54

N70 10 KP 3,17km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:49:26
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:53:25 +03:59
3
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:19:36 +30:10
4
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:49:38 +00:12

N75 10 KP 3,17km

1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:28:05

N80 10 KP 3,17km

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:17:38

VALIK

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
01:07:55 20
2
Jüri LEMBER
1968
01:52:59 19
3
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
01:32:25 18
4
Georg RUTE
1990
01:49:01 17
5
Hans MÖLDER
1956 OÜ Luua HM
OÜ Luua HM
01:09:02 16
6
01:03:49 15
7
01:45:43 11
8
01:45:43 11
9
Robin PUUSAAR
2007 Tartu Suusaklubi
Tartu Suusaklubi
01:45:58 11
10
Helle MÜRK
1943 Võru
Võru
01:09:41 10
11
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:14:11 10
12
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemia
Eesti Muusikaakadeemia
00:58:44 9
13
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:05:58 9
14
Rando JAAKSOO
2007 Kobras
Kobras
01:25:54 9
15
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:26:12 9
16
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
01:03:09 8
17
Kertu TOOMPEA
1898
01:09:09 8
18
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
00:44:22 7
19
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:56:27 7
20
Marit ATTONEN-SIBUL
1991 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:39:29 6
21
Helena LIIV
1989 Kobras
Kobras
00:21:40 5
22
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
01:06:29 5
23
01:22:29 5
24
Katrin KRAAV
1987 Põlva
Põlva
01:22:39 5
25
Egert LAANJÕE
2014 Põlva linn
Põlva linn
00:22:50 4
26
Mattias KÄHR
2011 Põlva Kool
Põlva Kool
00:27:18 4
27
Ingrid AASARU
2014 Tartu
Tartu
00:26:31 3
28
00:58:00 1

VIPL 10 KP 3,17km

1
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
00:37:27
2
Andre SALUMETS
1984 Põlva
Põlva
00:38:57 +01:30
3
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:41:56 +04:29
4
Allan REHEMETS
1978 Põlva
Põlva
00:42:12 +04:45
5
Piret LILOVER
1971 Harno
Harno
01:02:11 +24:44
6
Raili KLEE
1977 Põlva
Põlva
01:07:25 +29:58
7
Vivika VÄLI
1978 Põlva
Põlva
01:10:22 +32:55
8
Leiki LAHTVEE
1997 Selver
Selver
01:20:38 +43:11
9
Raine LAHTVEE
1973 EGL
EGL
01:20:40 +43:13
10
Anna ASU
1898 Viljandi
Viljandi
01:22:53 +45:26

VIPP 14 KP 6,03km

1
Aarne TIIT
1976 1368
1368
01:02:47
2
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:03:58 +01:11
3
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
01:15:38 +12:51
4
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
01:31:05 +28:18
5
01:44:57 +42:10
6
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
01:49:59 +47:12
7
Hanna REIN
1992 Acino
Acino
01:55:50 +53:03
8
01:55:54 +53:07

VIPT 11 KP 3,94km

1
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:36:22
2
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:47:41 +11:19
3
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:48:58 +12:36
4
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:53:42 +17:20
5
00:58:29 +22:07
6
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
01:03:28 +27:06
7
01:07:37 +31:15
8
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
01:08:41 +32:19
9
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:10:57 +34:35
10
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
01:28:02 +51:40
11
Anne SERV
1994 Põlva linn
Põlva linn
01:30:08 +53:46