Tulemused

10juuni23

Põlva maakonna MV tavarada

Individuaalne

Koigera

Korraldaja: Kobras

Lisainfo: https://kobras.polvamaa.ee/

106 osalejat

M12

1
Albert VIDDER
2014 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
00:18:41
2
Hugo Georg JÜRISON
2012 Serviti SK
Serviti SK
00:22:42 +04:01
3
Märt VÄLI
2012 EST
EST
00:23:15 +04:34
4
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:30:39 +11:58
5
Ats OTS
2011 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
00:31:16 +12:35
6
Kerret MATTO
2011 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
00:37:58 +19:17
7
Egert LAANJÕE
2015 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:41:58 +23:17
8
Sebastian VEESAAR
2011 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
00:53:01 +34:20
9
Rico HANIMÄGI
2012 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
01:03:33 +44:52

M14

1
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 31.52
00:31:13
2
Andres KEERNIK
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 28.16
00:34:24 +03:11
3
Eke OTS
2009 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 7.42
00:55:06 +23:53
4
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
EP 2.23
01:06:18 +35:05
5
Marten HANIMÄGI
2010 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 0.82
01:13:49 +42:36
6
Jakob VESKI
2009 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 0.31
01:20:06 +48:53

M16

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 46.72
00:24:50
2
Karl-Markus JANNO
2007 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 33.63
00:31:14 +06:24
3
Märt VIIDU
2007 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 23.34
00:36:14 +11:24
4
Indrek KARJA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 12.99
00:42:21 +17:31

M18

1
Rasmus SAARE
2005 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 25.26
01:06:34
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 22.55
01:11:01 +04:27
DNS
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
 
 
NA
Markel HANIMÄGI
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 
 

M21

1
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
EP 54.59
00:57:16
2
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
EP 51.19
01:00:44 +03:28
3
Võru
EP 50.52
01:01:24 +04:08
4
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
EP 50.49
01:01:26 +04:10
5
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
EP 49.46
01:02:26 +05:10
6
Priit TALU
1972 West
West
EP 48.9
01:02:59 +05:43
7
Paavo RÕIGAS
1969 Peko
Peko
EP 47.77
01:04:04 +06:48
8
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
EP 44.81
01:06:53 +09:37
9
Tiit TÄHNAS
1980 JOKA
JOKA
EP 42.18
01:09:20 +12:04
10
Raio PIIROJA
1979 okwest
okwest
EP 32.49
01:18:25 +21:09
11
Alari LUMBERG
1982 okwest
okwest
EP 7.46
01:51:08 +53:52
12
Kaspar MILL
2004 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 6.91
01:52:26 +55:10
DNS
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
 
 
NA
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
 
 

M40

1
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
EP 30.8
00:56:58
2
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
EP 25.21
01:06:39 +09:41
3
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
EP 20.38
01:14:35 +17:37
4
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
EP 18.52
01:17:41 +20:43
DNS
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
 
 

M50

1
Randy KORB
1971 Peko
Peko
EP 43.16
00:26:40
2
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
EP 42.11
00:27:11 +00:31
3
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
EP 34.16
00:30:59 +04:19
4
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
EP 31.26
00:32:21 +05:41
5
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
EP 29.3
00:33:17 +06:37
6
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakv
Rakv
EP 29.27
00:33:18 +06:38
7
Vello SOLNA
1970 OK Peko
OK Peko
EP 25.71
00:35:02 +08:22
8
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
EP 22.41
00:36:43 +10:03
9
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
EP 16.85
00:39:50 +13:10
10
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
EP 9.42
00:45:09 +18:29
11
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
EP 8.64
00:45:51 +19:11
12
Enrico BOSECKE
1898 USV TU Dresden
USV TU Dresden
00:49:13 +22:33
NA
Janek JÕGIS
1971 EST
EST
 
 

M60

1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
EP 30.91
00:31:49
2
Aleksander PRITSIK
1962 Rakv
Rakv
EP 29.9
00:32:47 +00:58
3
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
EP 25.45
00:36:50 +05:01
4
Rein LANI
1958 Võru
Võru
EP 20.66
00:41:03 +09:14
5
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
EP 14.48
00:46:47 +14:58

M70

1
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
EP 24.64
00:25:58
2
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
EP 24.32
00:26:18 +00:20
3
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
EP 19.39
00:31:07 +05:09
4
Anti PARIK
1953 Otepää SK
Otepää SK
EP 17.03
00:33:19 +07:21
5
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
EP 1.92
00:54:29 +28:31

N12

1
Susanna ORAS
2011 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
00:18:28
2
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:23:02 +04:34
3
Laura-Liisa LAAS
2011 Otepää
Otepää
00:29:02 +10:34
4
Helen HUNT
2012 Peko
Peko
00:31:24 +12:56
5
Karoliine OJA
2012 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
00:31:27 +12:59
6
Saskia LÄTT
2011 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
00:35:27 +16:59
7
Emma UIBO
2012 Peko
Peko
00:51:15 +32:47
DNS
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
 
 

N14

1
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
EP 40.43
00:23:53
2
Helena HAKK
2009 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 39.35
00:24:31 +00:38

N16

1
Johanna ORAS
2008 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 50.51
00:35:53
2
Maarja ORAS
2008 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 49.89
00:36:14 +00:21

N18

NA
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
 
 

N21

1
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:57:16
2
Emily RAUDKEPP
1998 Peko
Peko
01:00:48 +03:32
3
Pilvi-Heli VETTIK
1964 JOKA
JOKA
01:42:38 +45:22

N40

1
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
EP 52.43
00:35:30
2
Kirsten NIGUL
1975 Kape
Kape
EP 52.28
00:35:36 +00:06
3
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
EP 51.21
00:36:19 +00:49
4
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
EP 50.88
00:36:32 +01:02
5
Katrin LEMSALU
1978 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 44.2
00:40:45 +05:15
6
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
EP 41.12
00:42:37 +07:07

N50

1
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
EP 54.85
00:33:20
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
EP 54.82
00:33:21 +00:01
3
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
EP 50.97
00:35:37 +02:17
4
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
EP 43.85
00:39:34 +06:14
5
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
EP 37.2
00:43:09 +09:49
6
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
EP 35.64
00:44:00 +10:40
7
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
EP 35.57
00:44:02 +10:42

N60

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
EP 43.66
00:39:40
2
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
EP 30.08
00:47:05 +07:25
3
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
EP 25.93
00:49:31 +09:51
4
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
EP 24.46
00:50:25 +10:45
5
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
EP 22.84
00:51:26 +11:46

N70

1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
EP 20.17
00:34:52
2
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
EP 16.97
00:36:46 +01:54
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
EP 11.62
00:40:26 +05:34
4
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
EP 5.54
00:46:20 +11:28
5
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
EP 1.57
00:54:16 +19:24
6
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
EP 0.97
00:56:53 +22:01
DNS
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves