Tulemused

11juuni23

Põlva maakonna MV teade

Teade

Koigera

Korraldaja: Kobras

Lisainfo: https://kobras.polvamaa.ee/

72 osalejat

Rada 1 17 − 17 KP 6,10 − 6,12km

1
Vallo Vaher
 
02:15:07
1
Kaur KASE
1987 Vallo Vaher
00:44:14 (1)
00:44:14(1)
2
Andres SAETALU
1995 Vallo Vaher
00:52:18 (2)
01:36:32(2)
3
Lauri SILD
1990 Vallo Vaher
00:38:35 (1)
02:15:07(1)
2
Peko I
 
02:27:47 +12:40
1
Aares FJODOROV
1980 Peko I
00:49:40 (3)
00:49:40(3)
2
Raul KUDRE
1970 Peko I
00:57:26 (3)
01:47:06(3)
3
Reigo TEERVALT
1994 Peko I
00:40:41 (2)
02:27:47(2)
3
OK Põlva Kobras I
 
02:28:11 +13:04
1
Vallo MÄNNISTE
1987 OK Põlva Kobras I
00:47:34 (2)
00:47:34(2)
2
Rasmus KRUUSA
2000 OK Põlva Kobras I
00:48:22 (1)
01:35:56(1)
3
Kaarel KURE
1987 OK Põlva Kobras I
00:52:15 (3)
02:28:11(3)

Rada 2 16 − 16 KP 5,07 − 5,12km

1
Peko I
 
02:21:02 +09:37
1
Randy KORB
1971 Peko I
00:38:44 (1)
00:38:44(1)
2
Paavo RÕIGAS
1969 Peko I
00:56:39 (4)
01:35:23(2)
3
Rein ZAITSEV
1969 Peko I
00:45:39 (1)
02:21:02(1)
4
()
(1)
5
()
(1)
6
()
(1)
7
()
(2)
8
()
(2)
9
()
(2)
2
Väsimatud
 
02:23:22 +11:57
1
Raio PIIROJA
1979 Väsimatud
00:46:08 (2)
00:46:08(2)
2
Priit TALU
1972 Väsimatud
00:49:03 (1)
01:35:11(1)
3
Alari LUMBERG
1982 Väsimatud
00:48:11 (2)
02:23:22(2)
4
()
(2)
5
()
(2)
6
()
(2)
7
()
(3)
8
()
(3)
9
()
(3)
3
Peko II
 
02:50:45 +39:20
1
Edith MADALIK
1975 Peko II
01:02:25 (5)
01:02:25(5)
2
Vello SOLNA
1970 Peko II
00:51:41 (2)
01:54:06(4)
3
Raino LEOPARD
1979 Peko II
00:56:39 (4)
02:50:45(4)
4
()
(3)
5
()
(3)
6
()
(3)
7
()
(4)
8
()
(4)
9
()
(4)
4
OK Põlva Kobras II
 
03:02:43 +51:18
1
Maigi KÄHR
1986 OK Põlva Kobras II
01:00:16 (2)
01:00:16(3)
2
Helina KOLSAR
1979 OK Põlva Kobras II
01:23:33 (1)
02:23:49(5)
3
Annika RIHMA
1984 OK Põlva Kobras II
00:38:54 (1)
03:02:43(5)
4
()
(4)
5
()
(4)
6
()
(4)
7
()
(5)
8
()
(5)
9
()
(5)
5
Võru
 
06:11:25
1
Märt VIIDU
2007 Võru
01:01:57 (2)
01:01:57(4)
2
Marta JOONAS
2006 Võru
00:51:58 (2)
01:53:55(3)
3
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
00:56:37 (2)
02:50:32(3)
4
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
00:59:50 (3)
03:50:22(5)
5
Madis HAUG
1965 Võru
01:32:22 (5)
05:22:44(5)
6
Aare HUIK
1969 Võru
00:48:41 (3)
06:11:25(5)
7
()
(1)
8
()
(1)
9
()
(1)
NA
Rasmus
 
1
Rasmus SAARE
2005 Rasmus
00:59:58 (1)
00:59:58(1)
2
1898 Rasmus
 
NA
3
1898 Rasmus
 
NA
NA
Kobras
 
1
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
01:12:28 (3)
01:12:28(3)
2
Markus JUHKAM
2007 Kobras
00:40:26 (1)
00:40:26(1)
3
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
00:47:09 (1)
00:47:09(1)
4
Pear POST
1966 Kobras
01:00:55 (4)
01:00:55(4)
5
Erkki LEPIK
1976 Kobras
00:52:57 (3)
00:52:57(3)
6
Janek JÕGIS
1971 Kobras
 
NA
7
Maret VAHER
1973 Kobras
00:49:52 (1)
00:49:52(1)
8
Saima VÄRTON
1958 Kobras
 
NA
9
Kristel SIBUL
1997 Kobras
00:41:22 (2)
00:41:22(2)

Rada 3 14 − 14 KP 3,82 − 3,82km

1
Kobras/Põlva spordikool
 
02:29:49
1
Maarja ORAS
2008 Kobras/Põlva spordikool
00:47:50 (1)
00:47:50(2)
2
Helena HAKK
2009 Kobras/Põlva spordikool
00:52:14 (1)
01:40:04(2)
3
Johanna ORAS
2008 Kobras/Põlva spordikool
00:49:45 (1)
02:29:49(1)
2
Kobras
 
02:30:27 +00:38
1
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
00:40:04 (1)
00:40:04(1)
2
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
00:53:16 (2)
01:33:20(1)
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
00:57:07 (2)
02:30:27(2)
3
Ilves-Otepää
 
03:23:17 +53:28
1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves-Otepää
01:07:42 (2)
01:07:42(3)
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves-Otepää
01:14:54 (3)
02:22:36(3)
3
Pille ILLAK
1962 Ilves-Otepää
01:00:41 (3)
03:23:17(3)
NA
Ok Võru
 
1
Epp VOITKA
1966 Ok Võru
 
NA
2
Esta TAMM
1964 Ok Võru
00:49:38 (1)
00:49:38(1)
3
Kaie KONSAP
1966 Ok Võru
00:48:08 (1)
00:48:08(1)

Rada 4 9 − 9 KP 2,20 − 2,20km

1
Kobras
 
01:19:20
1
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
00:23:07 (1)
00:23:07(2)
2
Albert VIDDER
2014 Kobras
00:25:37 (1)
00:48:44(1)
3
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
00:30:36 (1)
01:19:20(1)
2
Kobras/Põlva spordikool
 
01:22:58 +03:38
1
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras/Põlva spordikool
00:32:24 (2)
00:32:24(3)
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras/Põlva spordikool
00:31:02 (2)
01:03:26(3)
3
Susanna ORAS
2011 Kobras/Põlva spordikool
00:19:32 (1)
01:22:58(2)
3
Peko I
 
01:23:35 +04:15
1
Grete Johanna KORB
2009 Peko I
00:22:59 (1)
00:22:59(1)
2
Käti KUDRE
2009 Peko I
00:29:40 (1)
00:52:39(2)
3
Kirke KEEM
2009 Peko I
00:30:56 (2)
01:23:35(3)
4
Põlva
 
01:50:18 +30:58
1
Hugo Georg JÜRISON
2012 Põlva
00:46:19 (2)
00:46:19(4)
2
Märt VÄLI
2012 Põlva
00:28:45 (2)
01:15:04(4)
3
Jakob VESKI
2009 Põlva
00:35:14 (2)
01:50:18(4)
5
OK Põlva Kobras II
 
02:39:10 +01:19:50
1
Karoliine OJA
2012 OK Põlva Kobras II
01:03:27 (3)
01:03:27(5)
2
Egert LAANJÕE
2014 OK Põlva Kobras II
00:46:16 (4)
01:49:43(5)
3
Kerret MATTO
2011 OK Põlva Kobras II
00:49:27 (3)
02:39:10(5)
NA
Peko II
 
1
Iiris TIMMA
2010 Peko II
 
NA
2
Loore Liisa SAMUEL
2010 Peko II
00:44:06 (3)
00:44:06(3)
3
Emma UIBO
2012 Peko II
 
NA