Tulemused

Päevak

Välgi

Korraldaja: Ilves

Lisainfo: www.okilves.ee/paevakud/2023/

Rajameister: Kaarel Hendrik Zernat

166 osalejat

RADA1M 23 KP 7,00km

1
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:41:34
2
Alar KUME
1990 Võru
Võru
00:44:24 +02:50
3
Tartu
00:44:45 +03:11
4
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
00:45:35 +04:01
5
Sven ORAS
1989 Ilves
Ilves
00:47:00 +05:26
6
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
00:47:07 +05:33
7
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
00:47:25 +05:51
8
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
00:47:28 +05:54
9
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
00:48:55 +07:21
10
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
00:49:39 +08:05
11
Allar KIVIL
1976 LSF PT
LSF PT
00:50:24 +08:50
12
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
00:51:07 +09:33
13
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
00:51:49 +10:15
14
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
00:52:36 +11:02
15
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:53:31 +11:57
16
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
00:54:35 +13:01
17
SRD
00:55:03 +13:29
18
Olari ORM
1987
00:56:11 +14:37
19
Ralf KIVIL
2005 LSF PT
LSF PT
00:56:57 +15:23
20
Heiki TOMANN
1980 Ilves
Ilves
01:09:45 +28:11

RADA2M 20 KP 6,30km

1
Rain EENSAAR
1974 SKM
SKM
00:36:27
2
Ilves
00:38:21 +01:54
3
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:41:54 +05:27
4
00:45:34 +09:07
5
Jaagup KÜMMEL
1995 Tartu
Tartu
00:45:43 +09:16
6
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
00:47:41 +11:14
7
Urmas KÄPA
1975 Laeva VPK
Laeva VPK
00:48:00 +11:33
8
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:48:03 +11:36
9
Kaupo VOORMANSIK
1985 LSF PT
LSF PT
00:49:23 +12:56
10
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
00:49:31 +13:04
11
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:50:02 +13:35
12
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
00:59:22 +22:55
13
Peep NURM
1977 TKoG
TKoG
01:00:01 +23:34
14
Oskar SOOP
1997
01:00:32 +24:05
15
Johan KÜTT
1983 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:03:12 +26:45
16
Alar VIRUMÄE
1973 Tartu
Tartu
01:03:37 +27:10

RADA2N 20 KP 6,30km

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:48:41
2
Katrin LEMSALU
1978 Katoliku
Katoliku
01:00:59 +12:18
3
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:06:13 +17:32
4
Mari PUNAB
1968 Suusahullud
Suusahullud
01:20:53 +32:12

RADA3M 18 KP 5,60km

1
Alar RÄHN
1978
00:37:23
2
Jaanus-Margus PÄKK
1976 Ülenurme
Ülenurme
00:40:53 +03:30
3
Stefan KIVIL
2009 LSF PT
LSF PT
00:41:15 +03:52
4
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
00:42:27 +05:04
5
Aarne TIIT
1976 1368
1368
00:45:21 +07:58
6
Joni TENHUNEN
1898 x6
x6
00:48:14 +10:51
7
Ahto RÄHN
1980
00:50:00 +12:37
8
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
00:50:09 +12:46
9
Mikk SUISALU
1980 Tartu
Tartu
00:50:42 +13:19
10
00:53:53 +16:30
11
Kalle DANIEL
1985 Põltsamaa
Põltsamaa
00:55:03 +17:40
12
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
00:55:48 +18:25
13
Neeme NURM
1980
00:56:20 +18:57
14
Jüri LEMBER
1968
00:57:23 +20:00
15
00:59:11 +21:48
16
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
01:02:11 +24:48
17
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
01:05:28 +28:05

RADA3N 18 KP 5,60km

1
Gerda KIVIL
2007 LSF PT
LSF PT
00:43:53
2
00:49:19 +05:26
3
SRD
00:53:00 +09:07
4
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:08:14 +24:21
5
01:15:34 +31:41

RADA4M 16 KP 4,90km

1
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
00:25:54
2
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:28:39 +02:45
3
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:30:02 +04:08
4
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:33:13 +07:19
5
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:37:12 +11:18
6
Kerto KAASIKU
2007 JOKA
JOKA
00:38:35 +12:41
7
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:38:48 +12:54
8
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:42:11 +16:17
9
Kennet KEERBERG
2007 JOKA
JOKA
00:45:38 +19:44
10
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:48:35 +22:41
11
Andres KEERNIK
2009 Katoliku
Katoliku
00:50:45 +24:51
12
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
00:52:35 +26:41
13
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:54:00 +28:06
14
Taavi TILK
1985
00:59:53 +33:59
15
Ants LIIVAMÄGI
2006 Tartu
Tartu
01:01:08 +35:14
16
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:06:32 +40:38
17
01:18:31 +52:37

RADA4N 16 KP 4,90km

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:39:15
2
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:39:45 +00:30
3
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
00:40:17 +01:02
4
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
00:42:00 +02:45
5
00:43:27 +04:12
6
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:44:16 +05:01
7
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
00:44:54 +05:39
8
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:46:28 +07:13
9
Jasmiin KRAAS
2009 LSF PT
LSF PT
00:47:48 +08:33
10
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
00:48:59 +09:44
11
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
00:50:22 +11:07
12
Kersti VENNIK
1975 KVÜÕA
KVÜÕA
00:52:16 +13:01
13
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
00:53:52 +14:37
14
Kati VÕRK
1974
00:54:10 +14:55
15
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:54:24 +15:09
16
00:54:43 +15:28
17
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
00:55:16 +16:01
18
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:56:59 +17:44
19
Herje AIBAST
1975 Ilves
Ilves
01:02:07 +22:52
20
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
01:07:38 +28:23
21
01:18:35 +39:20
22
01:18:45 +39:30
23
01:19:02 +39:47

RADA5M 13 KP 4,00km

1
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:33:04
2
Andres SOOME
1974 VOK
VOK
00:38:31 +05:27
3
Kalmer KIIVER
2009 Emajõe suusaklubi
Emajõe suusaklubi
00:42:17 +09:13
4
00:44:03 +10:59
5
Koit HALLIK
2010 JOKA
JOKA
00:46:14 +13:10
6
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:50:37 +17:33
7
Andres KIVISTE
1953 EMÜ
EMÜ
00:53:16 +20:12
8
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:53:54 +20:50
9
Urmo BRAUN
1967 Cyber
Cyber
00:54:43 +21:39
10
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
00:58:28 +25:24
11
Henn KORJUS
1965 Eesti Maaülikool
Eesti Maaülikool
01:17:01 +43:57

RADA5N 13 KP 4,00km

1
00:47:23
2
Oksana TENHUNEN
1898 x11
x11
00:47:56 +00:33
3
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
00:48:35 +01:12
4
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:50:28 +03:05
5
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:51:29 +04:06
6
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:51:33 +04:10
7
Krista FISCHER
1970
00:54:33 +07:10
8
Rita KIVILA
1974 Valio
Valio
00:57:12 +09:49
9
Ingrid RANNA
1963 Ilves
Ilves
00:57:16 +09:53
10
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:12:00 +24:37
11
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:20:53 +33:30

RADA6M 9 KP 2,90km

1
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:35:00
2
00:39:58 +04:58

RADA6N 9 KP 2,90km

1
Alice ELLAMIK
1977 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:30:28
2
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:36:42 +06:14
3
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:51:39 +21:11
4
Anneli LUIK
1977 Viljandi
Viljandi
00:59:37 +29:09
5
Karin ORASON
1977 Kliinikum
Kliinikum
00:59:39 +29:11

RADA7M 7 KP 2,00km

1
Kristof KIVIL
2017 LSF PT
LSF PT
00:23:35
2
00:46:28 +22:53
3
00:50:42 +27:07
4
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:50:43 +27:08
5
00:50:44 +27:09

RADA7N 7 KP 2,00km

1
Roberta AIBAST
2012 Ilves
Ilves
00:33:24
2
Greta KELVISTE
2014 Tartu
Tartu
00:37:01 +03:37
3
Marju KELVISTE
1980 SA TÜK
SA TÜK
00:37:34 +04:10

RADA8M 5 KP 1,40km

1
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:13:15
2
Kaur TILK
2016
00:55:33 +42:18

RADA8N 5 KP 1,40km

1
Eleonora ELLAMIK
2015 Klaabu lasteaed
Klaabu lasteaed
00:21:07
2
Brita PÄÄSLANE
2018 Kõrveküla LA
Kõrveküla LA
00:29:12 +08:05

VALIK

1
Kristjan LAHT
1997 OÜ Nihil Supernum
OÜ Nihil Supernum
00:44:18 17
2
Marju KÄGO
1981 VTL
VTL
01:16:57 17
3
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
00:36:50 16
4
Taivo PALLOTEDDER
1975 Sportland
Sportland
01:04:25 16
5
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:02:53 13
6
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
01:19:02 13
7
Hannes EINPAUL
1984 Rae
Rae
00:42:33 12
8
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
00:45:07 12
9
Avo VEERMÄE
1950 Ilves
Ilves
00:45:59 12
10
Julia POLIKARPUS
1981 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:47:19 12
11
Marje ZERNANT
1975 Ilves
Ilves
01:05:41 12
12
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:26:11 11
13
Tõnis VAHER
1993 KL Tartu malev
KL Tartu malev
00:36:15 11
14
Avo EENSAAR
1947 Tartu
Tartu
00:43:24 11
15
Siim MUMM
1995
01:39:31 11
16
01:39:38 11
17
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
00:53:40 10
18
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:34:06 9
19
00:37:13 6
20
00:45:25 6
21
00:50:47 6
22
Klara SAAR
1989
01:18:23 6
23
Annabel KARABELNIK
2018 Tartu
Tartu
01:29:03 5