Tulemused

10juuni23

STIHL x Seiklushundi rogain

Rogain

Järvselja

Korraldaja: Seiklushunt

Lisainfo: https://seiklushunt.ee/sari/rogainid/

297 osalejat

KURMO RATTAARI

1
Metsatuka Dünamo
 
02:32:13 122
1
Janar MEES
1898 Metsatuka Dünamo
2
Alar VIITMAA
1898 Metsatuka Dünamo
2
Lokud
 
02:29:50 105
1
Jürjo LOKK
1898 Lokud
2
Kristofer LOKK
1898 Lokud
3
Strohh
 
02:28:59 77
1
Kaul KARJA
1898 Strohh
2
Enn POKK
1898 Strohh
4
Agali sippu
 
02:30:59 51
1
Heiki RAMMUL
1898 Agali sippu
2
Rainer RAMMUL
1898 Agali sippu
5
Kukkuvad Käod
 
02:29:11 28
1
Marina LAANEVÄLI
1898 Kukkuvad Käod
2
Anna LAANEVÄLI
1898 Kukkuvad Käod
3
Elen LAANEVÄLI
1898 Kukkuvad Käod
4
Alar LAANEVÄLI
1898 Kukkuvad Käod

MM

1
Kännimäbi
 
02:59:08 162
1
Janek KÄHR
1898 Kännimäbi
2
Martin SIMPSON
1898 Kännimäbi
2
MudEst
 
03:03:22 158
1
Priit RANDMAN
1898 MudEst
2
Tiit TOOMAS
1898 MudEst
3
HiRM
 
02:58:56 149
1
Maido MÄOMA
1898 HiRM
2
Revo LUMPRE
1898 HiRM
4
Tramm
 
03:04:42 148
1
Madis OSJAMETS
1898 Tramm
2
Eduard TAIVERE
1898 Tramm
5
Mürsk XVIII
 
02:55:32 145
1
Siim KLAIS
1898 Mürsk XVIII
2
Märt ROOSAARE
1898 Mürsk XVIII
6
OK Laktaat
 
02:59:26 145
1
Kaido HALLIK
1898 OK Laktaat
2
Kristjan KARABELNIK
1898 OK Laktaat
7
Emajõe suusaklubi aadud
 
03:02:06 128
1
Allar KIVIL
1898 Emajõe suusaklubi aadud
2
Stefan KIVIL
1898 Emajõe suusaklubi aadud
3
Ralf KIVIL
1898 Emajõe suusaklubi aadud
4
Hugo Johannes NURK
1898 Emajõe suusaklubi aadud
8
Lõpuni välja
 
02:56:01 126
1
Villu SERV
1898 Lõpuni välja
2
Kristo HÜTT
1898 Lõpuni välja
9
Kohalik
 
02:51:53 122
1
Mihkel JÄRVEOJA
1898 Kohalik
2
Elor SEPP
1898 Kohalik
10
CoxArt
 
02:56:03 122
1
Leonid MALIKOV
1898 CoxArt
2
Alexander KHALYAPIN
1898 CoxArt
11
Nähtamatud
 
02:59:52 122
1
Raul LEPASILD
1898 Nähtamatud
2
Märt KIVILA
1898 Nähtamatud
12
Roadwolf
 
02:58:50 121
1
Riivo KILJAK
1898 Roadwolf
2
Kristo PROOSVÄLI
1898 Roadwolf
13
Ohohohhoo
 
03:06:20 120
1
Kaupo MAASING
1898 Ohohohhoo
2
Jaago JÕELEHT
1898 Ohohohhoo
14
Orient
 
02:54:26 112
1
Toomas ORASON
1898 Orient
2
Taavi KUHA
1898 Orient
3
Meelis MARK
1898 Orient
15
Vector
 
02:56:51 112
1
Maksim OVTSINNIKOV
1898 Vector
2
Hannes METSSALU
1898 Vector
16
null
 
02:57:34 108
1
Martin TEDER
1898 null
2
Joosep KIVASTIK
1898 null
17
MAO
 
02:57:11 98
1
Oleg KOSHIK
1898 MAO
2
Mikk ROODEN
1898 MAO
3
Andres Aleksander TAMMER
1898 MAO
18
Team MK+R
 
02:57:05 92
1
KALA
1898 Team MK+R
2
Rihard ROHTLA
1898 Team MK+R
19
SMI
 
03:01:55 88
1
tarmo TOLM
1898 SMI
2
Enn PÄRT
1898 SMI
20
Ahviplaaster
 
02:59:43 82
1
Vahur TELLER
1898 Ahviplaaster
2
Tanel LUIK
1898 Ahviplaaster
NA
R-AIN+
 
1
Rain EENSAAR
1898 R-AIN+
2
Martin VILISMÄE
1898 R-AIN+
3
Ain FJODOROV
1898 R-AIN+

MM45

1
Spordipood Duncan
 
02:55:45 151
1
Erik AIBAST
1898 Spordipood Duncan
2
Silver EENSAAR
1898 Spordipood Duncan
2
Klemmide sõbrad
 
03:00:08 138
1
Rein VARES
1898 Klemmide sõbrad
2
Tarmo SAARE
1898 Klemmide sõbrad
3
Gert SAAMANN
1898 Klemmide sõbrad
3
Kondimootor
 
02:56:38 134
1
Mati MÄGI
1898 Kondimootor
2
Lauri SÕÕRO
1898 Kondimootor
4
Team 30+
 
02:53:00 130
1
Arno BACHAUS
1898 Team 30+
2
Alar RÄHN
1898 Team 30+
5
Mongolian Adventure Team
 
02:58:32 128
1
Hirvo RANNU
1898 Mongolian Adventure Team
2
Margus MARRANDI
1898 Mongolian Adventure Team
6
MTJ
 
02:55:35 99
1
Lembit MÄNNASOO
1898 MTJ
2
Tarvo HENDRIKSON
1898 MTJ
7
KESK 21
 
02:56:51 95
1
Taimo LIPP
1898 KESK 21
2
Elar TOONMAA
1898 KESK 21
8
Metsakolli sõbrad
 
02:54:32 66
1
Jüri KADAJA
1898 Metsakolli sõbrad
2
Peep ELMESTE
1898 Metsakolli sõbrad

MN

1
O+
 
02:59:49 136
1
Tõnis PIIRISILD
1898 O+
2
Helina KOLSAR
1898 O+
2
Soosambla SK
 
02:52:45 130
1
Raivo ERIK
1898 Soosambla SK
2
Kairi TUULMÄGI
1898 Soosambla SK
3
Õssu Kahene
 
02:56:10 124
1
Mait VAIKSAAR
1898 Õssu Kahene
2
Annika VAIKSAAR
1898 Õssu Kahene
4
raadi rogain
 
02:52:02 119
1
Andreas KRAAS
1898 raadi rogain
2
Kadri LIMBERG
1898 raadi rogain
5
Viimane koht ja täielik
 
02:56:52 119
1
Hannes KUSLAP
1898 Viimane koht ja täielik
2
Liis SIIGUR
1898 Viimane koht ja täielik
6
Ādaži City
 
02:52:21 114
1
Sniedze BRAKOVSKA
1898 Ādaži City
2
Eduards PAKIS
1898 Ādaži City
7
Hernes
 
02:55:50 104
1
Priit ROODEN
1898 Hernes
2
Kati VÕRK
1898 Hernes
8
Põgenejad
 
02:57:55 104
1
Reigo LEHTLA
1898 Põgenejad
2
Kairiin KÜTT
1898 Põgenejad
9
Team STIHL
 
02:59:58 101
1
Kaupo TAMMEMÄE
1898 Team STIHL
2
Teesi TUUL
1898 Team STIHL
3
Mart KELK
1898 Team STIHL
4
Minna KELK
1898 Team STIHL
10
Heibri Anton
 
02:42:41 99
1
Monika PIIRIMÄE
1898 Heibri Anton
2
Kaarel PIIRIMÄE
1898 Heibri Anton
11
Emajõe suusaklubi beedud
 
03:03:21 99
1
Gerda KIVIL
1898 Emajõe suusaklubi beedud
2
Robin KÜTT
1898 Emajõe suusaklubi beedud
3
Oskar LEHTO
1898 Emajõe suusaklubi beedud
4
Rikard KÜTT
1898 Emajõe suusaklubi beedud
12
Vanad päkad
 
02:59:43 98
1
Ivo TAMM
1898 Vanad päkad
2
Margarete JÜRJO
1898 Vanad päkad
3
Marika KOPLIMÄGI
1898 Vanad päkad
13
Hea Tigu
 
02:54:38 79
1
Peeter LIIK
1898 Hea Tigu
2
Lauri LEAS
1898 Hea Tigu
3
Kairi LIIK
1898 Hea Tigu
14
Team Kaitsevägi
 
02:55:16 74
1
Ardo KIRSCHENBERG
1898 Team Kaitsevägi
2
Katerina MAASIK
1898 Team Kaitsevägi
15
Metsatrollid
 
02:54:58 73
1
Taavi PIPAR
1898 Metsatrollid
2
Anneken PIPAR
1898 Metsatrollid
16
A&O
 
02:57:54 66
1
Ott TOOMSALU
1898 A&O
2
Ave ANSPER-TOOMSALU
1898 A&O
17
KP
 
02:58:23 64
1
Priit POOPUU
1898 KP
2
Kaili TROSSMANN
1898 KP
18
Nunnu
 
02:53:34 63
1
Moonika OLL
1898 Nunnu
2
Valter ARO
1898 Nunnu
19
Siil udus
 
02:53:08 62
1
Liina PÄÄBO
1898 Siil udus
2
Eero JANSON
1898 Siil udus
20
Kristo ja Triinu
 
02:37:06 60
1
Kristo KEEVEND
1898 Kristo ja Triinu
2
Triinu KEEVEND
1898 Kristo ja Triinu
21
Elu on elamiseks
 
02:49:46 46
1
Tõnn LAOS
1898 Elu on elamiseks
2
Greete RUNTEL-ORAV
1898 Elu on elamiseks
22
Korp Lebola
 
02:44:37 44
1
Gisela KASTEIN
1898 Korp Lebola
2
Andreas REIMAND
1898 Korp Lebola
23
Lost In Babylon
 
02:54:25 44
1
Lisette NIILO
1898 Lost In Babylon
2
Linda PAJO
1898 Lost In Babylon
3
Mariliis RAIDMA
1898 Lost In Babylon
4
Joonas NIILO
1898 Lost In Babylon
24
Karmid sussid
 
02:46:49 40
1
Vivika PEETS
1898 Karmid sussid
2
Urmas KÕRGVEE
1898 Karmid sussid
25
Kõrged
 
02:52:40 40
1
Monika SULBI
1898 Kõrged
2
Kaido NÕMMIK
1898 Kõrged
3
Kersti KÕRGE
1898 Kõrged
26
Kohutiim
 
02:54:33 40
1
Greth-Ann LOOG
1898 Kohutiim
2
Taavi REIKOP
1898 Kohutiim
3
Silver MULD
1898 Kohutiim
NA
Skispirit
 
1
Siim SAIDLA
1898 Skispirit
2
Priit POTTER
1898 Skispirit
3
Birgit ROOTSI
1898 Skispirit

MN45

1
Frateli Libahunt
 
02:57:22 125
1
Veikko TAMLAK
1898 Frateli Libahunt
2
Veiko MATALOJA
1898 Frateli Libahunt
3
Jana KINK
1898 Frateli Libahunt
2
Lendorav
 
02:57:36 114
1
Mati PREITOF
1898 Lendorav
2
Marje VIIRMANN
1898 Lendorav
3
Müra
 
02:59:49 114
1
Kersti RAHNEL
1898 Müra
2
Gert MÜÜRSEPP
1898 Müra
4
Inlook Color - meie värv
 
02:54:30 113
1
Katrin PARTS
1898 Inlook Color - meie värv
2
Margus PARTS
1898 Inlook Color - meie värv
5
Kasteheina11
 
02:53:35 110
1
Tiit TALI
1898 Kasteheina11
2
Maie TALI
1898 Kasteheina11
6
Okaskuup
 
02:54:45 104
1
Kalle TAMMJÄRV
1898 Okaskuup
2
Marika TAMMJÄRV
1898 Okaskuup
3
Jüri LEMBER
1898 Okaskuup
7
Lynx-Lynx
 
02:56:56 103
1
Elin ILVES
1898 Lynx-Lynx
2
Tõnu ILVES
1898 Lynx-Lynx
8
Virmalised
 
02:58:57 103
1
Andrus RÄMMANN
1898 Virmalised
2
Anneli RÄMMANN
1898 Virmalised
9
Vissi võlssi
 
02:59:06 101
1
Alice ELLAMIK
1898 Vissi võlssi
2
Väino ELLAMIK
1898 Vissi võlssi
10
Kiiret Pole
 
02:57:56 100
1
Alo SÜVARI
1898 Kiiret Pole
2
Raili NUGIN
1898 Kiiret Pole
11
ULtRA
 
02:55:40 87
1
Rain VELLERIND
1898 ULtRA
2
Ulvi LOND
1898 ULtRA
12
Tuvikesed
 
02:53:00 83
1
Katre HOLLAND
1898 Tuvikesed
2
Lauri KIKERPILL
1898 Tuvikesed
13
Rajaleidjad
 
02:58:11 82
1
Kristiina RULL
1898 Rajaleidjad
2
Alo RULL
1898 Rajaleidjad
14
JK
 
02:57:26 78
1
Jaak JAAGUS
1898 JK
2
Kersti LUST
1898 JK
15
Võts ja Triibik
 
02:51:34 75
1
Indrek JENTSON
1898 Võts ja Triibik
2
Mare JENTSON
1898 Võts ja Triibik
16
Põhjast lõunasse
 
02:47:51 74
1
Mirje VILT
1898 Põhjast lõunasse
2
Arvi KOITVE
1898 Põhjast lõunasse
17
Koidu
 
03:00:59 74
1
Ene LAHT
1898 Koidu
2
Tarmo LAHT
1898 Koidu
18
RTJ
 
02:57:17 71
1
Terje JÄÄR
1898 RTJ
2
Rainer JÄÄR
1898 RTJ
19
Kangur.ee
 
02:49:20 57
1
Evely KANGUR
1898 Kangur.ee
2
Priit KANGUR
1898 Kangur.ee
20
Nii Äge
 
02:54:35 54
1
Rain KÄÄRST
1898 Nii Äge
2
Kärt KÄÄRST
1898 Nii Äge
21
Saue Tammetõrud
 
02:55:57 30
1
Robert ARUND
1898 Saue Tammetõrud
2
Guido MAISTE
1898 Saue Tammetõrud
3
Mirell VALGMA
1898 Saue Tammetõrud
NA
Omas Tempos
 
1
Priit ROOSNUPP
1898 Omas Tempos
2
Moonika ROOSNUPP
1898 Omas Tempos

NN

1
Mannid
 
02:59:27 136
1
Mariann SULG
1898 Mannid
2
Maris TERNO
1898 Mannid
2
Sobivalt segased
 
02:56:10 133
1
Helle HALLIK
1898 Sobivalt segased
2
Külli LEIGER
1898 Sobivalt segased
3
Muhu1
 
02:59:12 116
1
Kersti JÄÄGER
1898 Muhu1
2
Merili PALU
1898 Muhu1
4
Masha ja karu
 
03:03:29 102
1
Maigi KÄHR
1898 Masha ja karu
2
Birgit POKK
1898 Masha ja karu
5
Sisters
 
03:00:29 99
1
Marlen VALGMA
1898 Sisters
2
Carolin VAIKSALU
1898 Sisters
6
Piirilt
 
02:53:29 85
1
Airika LAINOJA
1898 Piirilt
2
Aili KANGRO
1898 Piirilt
7
Tiivulised
 
02:45:41 60
1
Anu SALUMAA
1898 Tiivulised
2
Pääsu TEDER
1898 Tiivulised
8
Wannabe Ekstreemsportlase
 
02:58:03 55
1
Maria PERNITS
1898 Wannabe Ekstreemsportlase
2
Kristin PUUSEPP
1898 Wannabe Ekstreemsportlase
3
Liisa UIBO
1898 Wannabe Ekstreemsportlase
9
Kand&Varvas
 
02:25:08 33
1
Nele TOOTSI
1898 Kand&Varvas
2
Lembi AUG
1898 Kand&Varvas

NN45

1
Rändajad
 
02:51:05 125
1
Merike METS
1898 Rändajad
2
Evelyn HIMMA
1898 Rändajad
2
Sääsehirm
 
02:55:45 124
1
Merle LILLEORU
1898 Sääsehirm
2
Reeda TUULA-FJODOROV
1898 Sääsehirm
3
Kiired ja ilusad
 
02:54:22 90
1
Karin KOPPEL
1898 Kiired ja ilusad
2
Ethel EENSAAR
1898 Kiired ja ilusad
3
Monika VILK
1898 Kiired ja ilusad
4
Ehtel & Riika
 
02:51:58 82
1
Ehtel TAEVERE
1898 Ehtel & Riika
2
Riika PLOOMPUU
1898 Ehtel & Riika
5
JOKA Masters
 
02:57:53 80
1
Maive LEIF
1898 JOKA Masters
2
Ester MARJAPUU
1898 JOKA Masters
6
M&M
 
02:48:19 78
1
Made VARES
1898 M&M
2
Diana DUKAN
1898 M&M
7
Kraed
 
02:49:33 71
1
Riina SALUMÄE
1898 Kraed
2
Jaanika LEMBINEN
1898 Kraed
8
Mul ka põlv valutab
 
02:53:40 69
1
Helen VELLAU
1898 Mul ka põlv valutab
2
Liile JÕGI
1898 Mul ka põlv valutab
9
Rähmik
 
02:50:35 63
1
Pille SALU
1898 Rähmik
2
Kaja TIIT
1898 Rähmik
10
ET
 
02:56:20 61
1
Terje ALOEL
1898 ET
2
Eve PARTS
1898 ET
11
Hunt
 
02:49:07 60
1
Elina LASSERON
1898 Hunt
2
Rita OJALA
1898 Hunt
NA
Pööriöö
 

VESKI MATI PERE

1
Suvitajad
 
02:34:10 102
2
METSALISED
 
02:30:41 98
1
Kaimo MAISTE
1898 METSALISED
2
Kert PIIRAK
1898 METSALISED
3
Vaher
 
02:20:01 92
1
Vallo VAHER
1898 Vaher
2
Mareli VAHER
1898 Vaher
4
Toomaspoisid
 
02:29:02 84
1
Mihkel TAMMARU
1898 Toomaspoisid
2
Robin Mihkel TAMMARU
1898 Toomaspoisid
5
Mesimummud
 
02:22:34 77
1
Andres PAE
1898 Mesimummud
2
Hans-Herman PAE
1898 Mesimummud
6
Duncan West
 
02:23:23 67
1
Jan-Erik KÄRNER
1898 Duncan West
2
Olle KÄRNER
1898 Duncan West
7
Valgekihv
 
02:26:21 63
1
Alar VIRUMÄE
1898 Valgekihv
2
Diana VIRUMÄE
1898 Valgekihv
3
Ville VIRUMÄE
1898 Valgekihv
8
Ekslejad
 
02:12:02 60
1
Jaan JAGOMÄGI
1898 Ekslejad
2
Jarek JAGOMÄGI
1898 Ekslejad
3
Piibe JAGOMÄGI
1898 Ekslejad
9
Timo ja Paul
 
02:28:09 55
1
Paul POOPUU
1898 Timo ja Paul
2
Timo POOPUU
1898 Timo ja Paul
10
Route 66
 
02:17:21 43
1
Silver KURRIKOFF
1898 Route 66
2
Karina KURRIKOFF
1898 Route 66
3
Daniel KURRIKOFF
1898 Route 66
4
Reimo KURRIKOFF
1898 Route 66
5
Monika KURRIKOFF
1898 Route 66
11
Tuulelohed
 
02:17:31 35
1
Berit PÄHN
1898 Tuulelohed
2
Janar PÄHN
1898 Tuulelohed
3
Neiro PÄHN
1898 Tuulelohed
12
Käriste tiim
 
02:22:47 33
1
Siiri POOPUU
1898 Käriste tiim
2
Lilian POOPUU
1898 Käriste tiim
3
Oliver POOPUU
1898 Käriste tiim
4
Christofer VALANG
1898 Käriste tiim
13
AAA
 
02:02:23 25
1
Andres OLVIK
1898 AAA
2
Armanda OLVIK
1898 AAA
3
Artur OLVIK
1898 AAA
14
Särts
 
02:20:49 25
1
Kaspar AARNA
1898 Särts
2
Getter AARNA
1898 Särts
3
Hannele AARNA
1898 Särts
4
Jarek AARNA
1898 Särts
15
Oot-oot
 
02:19:25 24
1
Tuuli MERISTE
1898 Oot-oot
2
Hanna AIDAS
1898 Oot-oot
3
Sandra AIDAS
1898 Oot-oot
16
Midli-Madli
 
02:29:19 24
1
Mihkel RÄHN
1898 Midli-Madli
2
Kristi RÄHN
1898 Midli-Madli
3
Klaara RÄHN
1898 Midli-Madli
4
Madli RÄHN
1898 Midli-Madli
5
August RÄHN
1898 Midli-Madli
17
Risti-rästi läbi metsa
 
01:54:26 16
1
Piret KREUTZWALD
1898 Risti-rästi läbi metsa
2
Raivo KREUTZWALD
1898 Risti-rästi läbi metsa
3
Karoliine KREUTZWALD
1898 Risti-rästi läbi metsa
4
Olivia KREUTZWALD
1898 Risti-rästi läbi metsa
18
Kanned
 
02:25:38 12
1
Pärtel KANNE
1898 Kanned
2
Lukas KANNE
1898 Kanned
3
Epp KANNE
1898 Kanned
NA
3 põrsakest
 
1
Olga KOMISSAROVA
1898 3 põrsakest
2
Oskar AAVA
1898 3 põrsakest
3
Rain AAVA
1898 3 põrsakest