Tulemused

22okt.23

STIHL x Seiklushundi rogain

Rogain

Kääriku

Korraldaja: Seiklushunt

Lisainfo: https://seiklushunt.ee/sari/rogainid/

291 osalejat

KURMO RATTAARI

1
Metsatuka Dünamo
 
02:30:26 104
1
Janar MEES
1898 Metsatuka Dünamo
2
Alar VIITMAA
1898 Metsatuka Dünamo
2
Rubene rähnid
 
02:30:07 77
1
Artūrs BĒRZIŅŠ
1898 Rubene rähnid
2
Jānis BĒRZIŅŠ
1898 Rubene rähnid
3
Strohh
 
02:30:25 66
1
Kaul KARJA
1898 Strohh
2
Enn POKK
1898 Strohh

MM

1
Mehed
 
03:00:30 128
1
Ain FJODOROV
1898 Mehed
2
Martin VILISMÄE
1898 Mehed
2
jõulumatkad.ee
 
02:58:24 124
1
Mihkel JÄRVEOJA
1898 jõulumatkad.ee
2
Lauri SILD
1898 jõulumatkad.ee
3
Tramm
 
03:00:09 123
1
Madis OSJAMETS
1898 Tramm
2
Priit PIKK
1898 Tramm
4
Kännimäbi
 
03:00:06 122
1
Argo MILLER
1898 Kännimäbi
2
Martin SIMPSON
1898 Kännimäbi
5
Väsimatud
 
03:02:00 115
1
Raio PIIROJA
1898 Väsimatud
2
Priit TALU
1898 Väsimatud
6
OK Laktaat
 
02:55:39 113
1
Lauri Juhan LIIVAMÄGI
1898 OK Laktaat
2
Kaido HALLIK
1898 OK Laktaat
7
25 per nägu
 
02:56:47 113
1
Siim KLAIS
1898 25 per nägu
2
Alar KUME
1898 25 per nägu
8
Vunts
 
02:54:16 110
1
Tõnis LAUGESAAR
1898 Vunts
2
Paul NESTOR
1898 Vunts
9
Ex Valka poisid
 
02:57:04 100
1
Armands BROKS
1898 Ex Valka poisid
2
Māris HEINOLS
1898 Ex Valka poisid
10
Roadwolf
 
03:01:37 98
1
Riivo KILJAK
1898 Roadwolf
2
Kristo PROOSVÄLI
1898 Roadwolf
11
Otse või kiiresti
 
03:00:52 88
1
Toomas ROOSMA
1898 Otse või kiiresti
2
Karl-Martin VOOVERE
1898 Otse või kiiresti
12
Tipud
 
03:05:08 86
1
Mihkel Johannes KÜTT
1898 Tipud
2
Erki LIIVAMÄGI
1898 Tipud
13
Orient
 
03:02:52 85
1
Meelis MARK
1898 Orient
2
Toomas ORASON
1898 Orient
14
Faster than MS and RŠ
 
02:45:51 82
1
Kaarel KULLAMAA
1898 Faster than MS and RŠ
2
Kristjan MÄGI
1898 Faster than MS and RŠ
15
Ohohohhoo
 
02:54:49 82
1
Jaago JÕELEHT
1898 Ohohohhoo
2
Kaupo MAASING
1898 Ohohohhoo
16
Copper Trainings
 
03:04:09 81
1
Carry SALUSTE
1898 Copper Trainings
2
Rauno TIITS
1898 Copper Trainings
3
Rain VOSMAN
1898 Copper Trainings
17
KesKannabPaadid
 
02:59:35 77
1
Marten SOESON
1898 KesKannabPaadid
2
Tauri SOESON
1898 KesKannabPaadid
3
Risto ŠTUKERT
1898 KesKannabPaadid
18
Team MK+R
 
02:48:03 76
1
Kaspar KALA
1898 Team MK+R
2
Marko MIKK
1898 Team MK+R
19
Lõpuni välja
 
02:58:52 76
1
Kristo HÜTT
1898 Lõpuni välja
2
Villu SERV
1898 Lõpuni välja
20
MAO
 
02:59:13 74
1
Oleg KOSHIK
1898 MAO
2
Kaarel KUSLAP
1898 MAO
21
Supilist
 
02:59:36 66
22
Kännukukk
 
02:53:43 59
1
Karl Gustav KRÜÜNVALD
1898 Kännukukk
2
Rauno NOTTON
1898 Kännukukk
3
Kert ROOSE
1898 Kännukukk
23
Nokk kinni saba lahti
 
02:38:13 51
1
Martin TEDER
1898 Nokk kinni saba lahti
2
Daniel TEDER
1898 Nokk kinni saba lahti
24
OK
 
02:53:42 49
1
Oliver KASK
1898 OK
2
Kaarup KASK
1898 OK
NA
Kalapulgad
 
1
Joonas KUUSKLA
1898 Kalapulgad
2
Jaan VIIRMANN
1898 Kalapulgad

MM45

1
Jeesus
 
02:55:11 101
1
Mart KOPPEL
1898 Jeesus
2
Vallo VAHER
1898 Jeesus
2
Klemmide Sõbrad
 
02:57:13 89
1
Gert SAAMANN
1898 Klemmide Sõbrad
2
Tarmo SAARE
1898 Klemmide Sõbrad
3
Rein VARES
1898 Klemmide Sõbrad
3
Team 30+
 
03:01:29 84
1
Arno BACHAUS
1898 Team 30+
2
Alar RÄHN
1898 Team 30+
4
MTJ
 
02:58:02 67
1
Tarvo HENDRIKSON
1898 MTJ
2
Lembit MÄNNASOO
1898 MTJ
5
Metsakolli sõbrad
 
03:03:07 42
1
Peep ELMESTE
1898 Metsakolli sõbrad
2
Jüri KADAJA
1898 Metsakolli sõbrad

MN

1
Sääred
 
03:00:18 110
1
Mart KELK
1898 Sääred
2
Margret ZIMMERMANN
1898 Sääred
2
aeg luubis
 
02:58:27 105
1
Britt JAASKA
1898 aeg luubis
2
Ragnar LEIMANN
1898 aeg luubis
3
Saue kased
 
02:58:38 102
1
Laura JOONAS
1898 Saue kased
2
Marko TAMMIST
1898 Saue kased
4
viimane koht ja täielik
 
03:00:57 102
1
Hannes KUSLAP
1898 viimane koht ja täielik
2
Liis SIIGUR
1898 viimane koht ja täielik
5
Õssu Kahene
 
02:57:31 101
1
Mait VAIKSAAR
1898 Õssu Kahene
2
Annika VAIKSAAR
1898 Õssu Kahene
6
HiRM
 
02:57:38 100
1
Maido MÄOMA
1898 HiRM
2
Liisa VISTER
1898 HiRM
7
Soosambla SK
 
03:00:03 100
1
Raivo ERIK
1898 Soosambla SK
2
Kairi TUULMÄGI
1898 Soosambla SK
8
O+
 
02:51:53 92
1
Tõnis PIIRISILD
1898 O+
2
Ülle HOLLO
1898 O+
9
The Good, The Bad and The
 
02:56:23 83
1
Kertu SAVITSCH
1898 The Good, The Bad and The
2
Alvar SUISALU
1898 The Good, The Bad and The
3
Joonas VAABEL
1898 The Good, The Bad and The
10
Jorgan Vöörmani nimelin
 
02:56:12 81
1
Kertu TOMBAK
1898 Jorgan Vöörmani nimelin
2
Janno PALLOTEDDER
1898 Jorgan Vöörmani nimelin
11
VVV
 
03:00:09 78
1
Carolin VAIKSALU
1898 VVV
2
Lasse VAIKSALU
1898 VVV
3
Marlen VALGMA
1898 VVV
12
Hobo hike
 
02:55:05 77
1
Triin JÄÄDMAA
1898 Hobo hike
2
Kristen RUUBEL
1898 Hobo hike
13
B&L
 
02:57:53 75
1
Lauri LEPALAAN
1898 B&L
2
Birgit TOOME
1898 B&L
14
Skispirit
 
02:50:25 73
1
Priit POTTER
1898 Skispirit
2
Siim SAIDLA
1898 Skispirit
15
HP-Sport team - Jäelind
 
02:59:24 73
1
Helena JÄE
1898 HP-Sport team - Jäelind
2
Kaarel VESILIND
1898 HP-Sport team - Jäelind
16
Metsatrollid
 
02:55:45 72
1
Taavi PIPAR
1898 Metsatrollid
2
Anneken PIPAR
1898 Metsatrollid
17
Märjad sokid
 
02:58:16 71
1
Ljubov KIRITSUK
1898 Märjad sokid
2
Aleksei KIRITSUK
1898 Märjad sokid
3
Natalja SKVORTSOVA
1898 Märjad sokid
18
Daimi
 
02:42:08 70
1
Denis UKSOV
1898 Daimi
2
Taimi VELBA
1898 Daimi
19
Kevadise teod
 
02:47:31 69
1
Mari-Ann PIHT
1898 Kevadise teod
2
Rainer VELBRI
1898 Kevadise teod
20
Lost in Babylon
 
02:54:53 67
1
Joonas NIILO
1898 Lost in Babylon
2
Linda PAJO
1898 Lost in Babylon
3
Kermo RANNAMÄE
1898 Lost in Babylon
21
Team 2K
 
02:55:52 67
1
Kalle DANIEL
1898 Team 2K
2
Klara SAAR
1898 Team 2K
22
Siil udus
 
02:46:32 63
1
Eero JANSON
1898 Siil udus
2
Liina PÄÄBO
1898 Siil udus
23
Omelkovõ
 
02:52:13 60
1
Kristo KEEVEND
1898 Omelkovõ
2
Triinu KEEVEND
1898 Omelkovõ
24
Kurg ja Koronkova
 
02:58:33 58
1
Maria KORONKOVA
1898 Kurg ja Koronkova
2
Eke KURG
1898 Kurg ja Koronkova
25
RTJ
 
02:57:46 50
1
Ingvar BARANIN
1898 RTJ
2
Anna LAANEVÄLI
1898 RTJ
26
Kõrged
 
02:47:22 47
1
Kersti KÕRGE
1898 Kõrged
2
Ülar KÕRGE
1898 Kõrged
3
Monika SULBI
1898 Kõrged
27
Kohutiim
 
02:39:04 43
1
Greth-Ann LOOG
1898 Kohutiim
2
Silver MULD
1898 Kohutiim
3
Taavi REIKOP
1898 Kohutiim
28
Kasuk
 
02:42:13 40
1
Kaupo KASUK
1898 Kasuk
2
Kadri KASUK
1898 Kasuk
29
Seiklussepad
 
02:52:57 38
1
Tiit SEPP
1898 Seiklussepad
2
Janne SEPP
1898 Seiklussepad
NA
TeamRademar
 
1
Rait ERMANN
1898 TeamRademar
2
Lea KIILASPÄÄ
1898 TeamRademar

MN45

1
Metsakakud
 
02:57:50 92
1
Tõnu JÄÄDMAA
1898 Metsakakud
2
Marika JÄÄDMAA
1898 Metsakakud
2
Vissi Võlssi
 
02:54:24 85
1
Väino ELLAMIK
1898 Vissi Võlssi
2
Alice ELLAMIK
1898 Vissi Võlssi
3
Spordilinn
 
02:59:17 84
1
Eduard PUKKONEN
1898 Spordilinn
2
Annika AUST
1898 Spordilinn
4
ROOBA
 
02:58:28 83
1
Kuno ROOBA
1898 ROOBA
2
Raili ROOBA
1898 ROOBA
5
Inlook Color - meie värv
 
02:55:31 80
1
Katrin PARTS
1898 Inlook Color - meie värv
2
Margus PARTS
1898 Inlook Color - meie värv
6
Tuvikesed
 
02:44:21 76
1
Katre HOLLAND
1898 Tuvikesed
2
Lauri KIKERPILL
1898 Tuvikesed
7
Võts ja Triibik
 
02:58:41 76
1
Indrek JENTSON
1898 Võts ja Triibik
2
Mare JENTSON
1898 Võts ja Triibik
8
v
 
02:58:37 75
9
Koidu
 
02:47:13 73
1
Tarmo LAHT
1898 Koidu
2
Ene LAHT
1898 Koidu
10
Jäär
 
02:59:21 61
1
Rainer JÄÄR
1898 Jäär
2
Terje JÄÄR
1898 Jäär
11
Tagavedu ruulib
 
03:01:27 57
1
Marika KOPLIMÄGI
1898 Tagavedu ruulib
2
Lauri VESNENKO
1898 Tagavedu ruulib
12
Dead Rabbits
 
03:03:05 36
1
Liidia JERMOLAJEVA
1898 Dead Rabbits
2
Igor SULEMENKOV
1898 Dead Rabbits
NA
Okaskuup
 
1
Liina KRÜNVALD
1898 Okaskuup
2
Jüri LEMBER
1898 Okaskuup
3
Kalle TAMMJÄRV
1898 Okaskuup
4
Marika TAMMJÄRV
1898 Okaskuup

NN

1
Muhu1
 
02:56:28 100
1
Kersti JÄÄGER
1898 Muhu1
2
Merili PALU
1898 Muhu1
2
Metsjeesused
 
03:04:32 93
1
Harriet KOPPEL
1898 Metsjeesused
2
Mareli VAHER
1898 Metsjeesused
3
Naudime loodust
 
02:57:51 91
1
Sirli ZUPPING
1898 Naudime loodust
2
Tea PÄRNIK
1898 Naudime loodust
3
Merike VANJUK
1898 Naudime loodust
4
Sääsehirm
 
02:53:43 87
1
Mari KRUUSER
1898 Sääsehirm
2
Merle LILLEORU
1898 Sääsehirm
5
Sobivalt segased
 
03:01:59 87
1
Helle HALLIK
1898 Sobivalt segased
2
Karin PAI
1898 Sobivalt segased
6
hahaha
 
02:57:52 80
1
Anita LAANEJÕE
1898 hahaha
2
Brigitte PANKER
1898 hahaha
7
Piirilt
 
02:55:56 69
1
Aili KANGRO
1898 Piirilt
2
Airika LAINOJA
1898 Piirilt
8
Liigun tasa
 
02:53:53 63
1
Tiina KARTAU
1898 Liigun tasa
2
Kersti VAHI
1898 Liigun tasa
3
Merilin SAKSING
1898 Liigun tasa
9
Triitseps ja Biitseps
 
02:46:24 62
1
Sille MEIKOP
1898 Triitseps ja Biitseps
2
Reele VIIRMAA
1898 Triitseps ja Biitseps
10
Igale poole jooksen
 
02:48:31 52
1
Evelin KOOR
1898 Igale poole jooksen
2
Kristi PLOOM
1898 Igale poole jooksen
11
Metsakunnid
 
02:59:58 52
1
Kärt AAVEL
1898 Metsakunnid
2
Kristi UUDEBERG
1898 Metsakunnid
12
Copper Trainings Sääred
 
02:51:46 36
1
Katrin LANG
1898 Copper Trainings Sääred
2
Irmen NOORMAA
1898 Copper Trainings Sääred
3
Kristel KIVI
1898 Copper Trainings Sääred
NA
Masha ja karu
 
1
Maigi KÄHR
1898 Masha ja karu
2
Birgit POKK
1898 Masha ja karu

NN45

1
Rändajad
 
02:59:20 82
1
Evelyn HIMMA
1898 Rändajad
2
Merike METS
1898 Rändajad
2
Saba
 
02:53:02 73
1
Heli ZVOROVSKI
1898 Saba
2
Pille TIIS
1898 Saba
3
Hunt
 
02:57:12 69
1
Elina LASSERON
1898 Hunt
2
Rita OJALA
1898 Hunt
3
Lea TUSIS
1898 Hunt
4
Rähmik
 
02:47:57 61
1
Pille SALU
1898 Rähmik
2
Imbi SOOMETS
1898 Rähmik
3
Kaja TIIT
1898 Rähmik
5
H&M
 
02:51:18 35
1
Heli KAIN
1898 H&M
2
Marika MÜÜR
1898 H&M

VESKI MATI PERE

1
Isa-poega
 
02:29:19 105
1
August JAKOBSON
1898 Isa-poega
2
Erko JAKOBSON
1898 Isa-poega
2
Aventura
 
02:30:43 64
1
Andres HIIEMÄE
1898 Aventura
2
Erika HIIEMÄE
1898 Aventura
3
BRB
 
02:17:43 61
1
Bert Joosep PANKER
1898 BRB
2
Rutti RÄBOVOITRA
1898 BRB
3
Britta PANKER
1898 BRB
4
Ekslejad
 
02:17:54 61
1
Jaan JAGOMÄGI
1898 Ekslejad
2
Jarek JAGOMÄGI
1898 Ekslejad
3
Piibe JAGOMÄGI
1898 Ekslejad
5
Next Level
 
02:25:57 61
1
Ursula HIIEMÄE
1898 Next Level
2
Ingrid HIIEMÄE
1898 Next Level
6
T3Triathlon Team
 
02:38:13 61
1
Merli RANDOJA
1898 T3Triathlon Team
2
Margus TAMM
1898 T3Triathlon Team
7
Hansu
 
02:19:39 44
1
Tarmo TARLAP
1898 Hansu
2
Marii TARLAP
1898 Hansu
8
Eafen
 
02:20:36 44
1
Hendrik AVASTE
1898 Eafen
2
Aksel AVASTE
1898 Eafen
3
Piia AVASTE
1898 Eafen
4
Tarvo AVASTE
1898 Eafen
9
Läki seenele
 
02:26:57 39
1
Pille ILLAK
1898 Läki seenele
2
Gerty-Ly LEBEDEV
1898 Läki seenele
10
Ripsid
 
02:18:43 38
1
Leho RIPS
1898 Ripsid
2
Knut Roderik RIPS
1898 Ripsid
3
Karl RIPS
1898 Ripsid
11
Tartu Suusaklubi III
 
02:18:59 38
1
Mia KARPOV
1898 Tartu Suusaklubi III
2
Kristiina KRESMER
1898 Tartu Suusaklubi III
3
Sandra TINTERA
1898 Tartu Suusaklubi III
12
Midli-Madli
 
02:34:10 36
1
Mihkel RÄHN
1898 Midli-Madli
2
Kristi RÄHN
1898 Midli-Madli
3
Madli RÄHN
1898 Midli-Madli
4
Klaara RÄHN
1898 Midli-Madli
5
August RÄHN
1898 Midli-Madli
13
Tartu Suusaklubi II
 
02:23:12 33
1
Joonas MÕTTE
1898 Tartu Suusaklubi II
2
Leonhard BOLSHAKOV
1898 Tartu Suusaklubi II
3
Indrek KANNEL
1898 Tartu Suusaklubi II
4
Kristofer PÕLLUSTE
1898 Tartu Suusaklubi II
5
Marten RISTIMÄGI
1898 Tartu Suusaklubi II
14
Oot-oot
 
01:54:12 31
1
Andrus AIDAS
1898 Oot-oot
2
Sandra AIDAS
1898 Oot-oot
3
Hanna AIDAS
1898 Oot-oot
4
Tuuli MERISTE
1898 Oot-oot
15
Risti Rästi läbi metsa
 
02:25:09 30
1
Piret KREUTZWALD
1898 Risti Rästi läbi metsa
2
Karoliine KREUTZWALD
1898 Risti Rästi läbi metsa
3
Raivo KREUTZWALD
1898 Risti Rästi läbi metsa
4
Olivia KREUTZWALD
1898 Risti Rästi läbi metsa
16
Kaval Siilike
 
02:22:37 29
1
Dan BOGDANOV
1898 Kaval Siilike
2
Sven BOGDANOV
1898 Kaval Siilike
3
Andreas BOGDANOV
1898 Kaval Siilike
4
Katry METS
1898 Kaval Siilike
17
AU&KO.
 
02:08:59 21
1
Kristel VOIS
1898 AU&KO.
2
Oskar VOIS
1898 AU&KO.
3
Adrian VOIS
1898 AU&KO.
18
Tartu Suusaklubi I
 
02:08:14 17
1
Markus NACHBAR
1898 Tartu Suusaklubi I
2
Kristofer NIKKINEN
1898 Tartu Suusaklubi I
3
Riko VARIKU
1898 Tartu Suusaklubi I
19
Tartu Suusaklubi neiud
 
02:11:08 14
1
Marleen AASA
1898 Tartu Suusaklubi neiud
2
Madli KIKERPILL
1898 Tartu Suusaklubi neiud
3
Elis MAASEN
1898 Tartu Suusaklubi neiud
4
Karin TINTERA
1898 Tartu Suusaklubi neiud
NA
LEMARAN
 
1
Margit HEINLAAN
1898 LEMARAN
2
Angela IVASK
1898 LEMARAN
3
Hella LINTS
1898 LEMARAN
4
Lee PÕLLUMAA
1898 LEMARAN