Tulemused

Päevak

Kadriorg

Korraldaja: OKNOMME

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Taavi Tambur

95 osalejat

M16RO 1 KP 0,00km

2
Kris SAARE
2014
00:52:45

M21RO 25 KP 4,50km

2
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
00:24:31

N21RO 25 KP 4,50km

1
00:40:33

ORM14 11 KP 1,60km

3
00:19:48 +08:32
3
00:11:16

ORM16 13 KP 2,50km

3
00:21:22 +00:03
3
Daniel ZAHHAROV
2014 x69
x69
00:51:23 +30:04
3
Anton IAROSHEVICH
2010 TKVG
TKVG
00:21:19

ORM21A 25 KP 4,50km

2
Krister SEPP
x87
x87
00:40:47 +16:15
2
00:29:57 +05:25
2
00:31:58 +07:26
2
00:27:55 +03:23
2
00:27:57 +03:25
2
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:26:56 +02:24
2
Kaspar ANNUS
2006 Mercury
Mercury
00:26:25 +01:53
2
Morten VAALMA
1991 MHG
MHG
00:25:12 +00:40
2
Oliver ANNUS
2003 Mercury
Mercury
00:24:50 +00:18
2
00:24:32

ORM21B 21 KP 3,70km

6
00:43:13 +23:16
6
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:04:57 +45:00
6
Tarmo KOOR
1981
00:30:34 +10:37
6
00:30:30 +10:33
6
Norma
00:22:25 +02:28
6
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:21:35 +01:38
6
00:19:57

ORM40 25 KP 4,50km

3
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
00:41:50 +19:56
3
01:09:38 +47:44
3
Indrek LILLO
1977 www.advokaat.ee
www.advokaat.ee
00:36:06 +14:12
3
Sergei BORSUK
x116
x116
00:41:01 +19:07
3
Olavi LOO
1971 West
West
00:29:17 +07:23
3
Allan ANNISTE
1964 JOKA
JOKA
00:32:30 +10:36
3
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:28:44 +06:50
3
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:28:50 +06:56
3
Fred VIIDUL
1976 Microsoft
Microsoft
00:28:38 +06:44
3
Toomas LENTS
1981 Kaitsevägi
Kaitsevägi
00:27:10 +05:16
3
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
00:26:50 +04:56
3
00:26:11 +04:17
3
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:21:54

ORM50 21 KP 3,70km

8
01:30:21 +08:05
8
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:22:16

ORM65 21 KP 3,70km

7
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:39:36 +10:42
7
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:49:58 +21:04
7
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:28:54

ORN21A 25 KP 4,50km

4
00:38:40 +01:07
4
Ljubov LÄTT
x117
x117
00:41:03 +03:30
4
Signe RAIDMETS
1969 TON
TON
00:37:33

ORN21B 21 KP 3,70km

5
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
01:06:26 +35:54
5
Leena TAMMETS
1990 Kaitseväe peastaap
Kaitseväe peastaap
00:52:50 +22:18
5
Kersti HEIDE
x41
x41
00:52:53 +22:21
5
Mari METS
1991 MHG
MHG
00:41:35 +11:03
5
Emmy KARELL
x59
x59
00:43:11 +12:39
5
Tiina RAHE
1984
00:39:08 +08:36
5
Evelyn NURJA
2004 Nõmme
Nõmme
00:37:16 +06:44
5
Krisdelle LILLO
2011 GAG
GAG
00:32:52 +02:20
5
00:31:15 +00:43
5
00:30:32

ORN21C 13 KP 2,50km

4
Jelizaveta KONONOVA
x50
x50
00:46:13 +24:37
4
Jekaterina VERGE
x51
x51
00:46:17 +24:41
4
Sirely KASELA
x27
x27
00:40:40 +19:04
4
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:39:08 +17:32
4
00:23:16 +01:40
4
Maria PAPP
x26
x26
00:21:44 +00:08
4
Merit TARKUS
x25
x25
00:21:36

ORN40 21 KP 3,70km

2
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:39:54 +12:48
2
Merle LICHTFELDT
1974 ACE
ACE
00:35:36 +08:30
2
Anu ISBERG
1971
00:32:43 +05:37
2
00:30:34 +03:28
2
Kirsten NIGUL
1975 Kape
Kape
00:27:16 +00:10
2
00:27:06

ORN50 21 KP 3,70km

3
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:42:11 +16:50
3
Katrin NURJA
1973 Nõmme
Nõmme
00:41:01 +15:40
3
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:28:01 +02:40
3
Pille RASK
1963
00:32:28 +07:07
3
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:25:21

ORN65 21 KP 3,70km

4
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
00:51:26 +19:33
4
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:43:01 +11:08
4
00:33:01 +01:08
4
Heli KAIN
-0001
00:40:06 +08:13
4
00:31:53

RADA1 25 KP 4,50km

1
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:27:36

RADA3 13 KP 2,50km

1
Rihhard ELM
x49
x49
00:46:24 +31:33
1
Aleksander PALM
x48
x48
00:46:12 +31:21
1
00:35:18 +20:27
1
Madis LANGE
x19
x19
00:35:24 +20:33
1
Martin SALF
x10
x10
00:14:51

TILLU 5 KP 0,00km

1
00:01:25 +00:28
1
00:01:46 +00:49
1
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:57

VALIK

1
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:36:09 23
2
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:38:09 23
3
Lembe LUTTERUS
1954 Tammed
Tammed
00:41:11 21
4
00:28:40 20
5
Hille LEPP
x65
x65
00:26:45 13
6
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
00:10:36 6
7
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:14:58 5