Tulemused

Päevak

Kakumäe

Korraldaja: OKNOMME

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Kaido Nurja

91 osalejat

M21RO 20 KP 5,70km

2
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:28:16

N21RO 20 KP 5,70km

1
00:58:35

ORM14 8 KP 1,80km

3
00:15:03 +00:53
3
00:44:04 +29:54
3
00:14:10

ORM16 8 KP 2,50km

3
Anton IAROSHEVICH
2010 TKVG
TKVG
00:21:04 +06:40
3
00:14:24

ORM21A 20 KP 5,70km

2
Margus HALLIK
1978 LUS
LUS
00:46:06 +17:01
2
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:40:46 +11:41
2
Karl PEHK
1988
00:42:17 +13:12
2
00:39:03 +09:58
2
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
00:38:52 +09:47
2
Norma
00:35:37 +06:32
2
Mattis ALLIKSOO
1979 12,7 mm
12,7 mm
00:31:27 +02:22
2
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:29:05

ORM21B 15 KP 3,70km

6
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:01:00 +38:33
6
Arnold METSIS
x41
x41
00:47:13 +24:46
6
Taavi AUN
1995
00:50:22 +27:55
6
00:41:51 +19:24
6
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:42:18 +19:51
6
00:31:47 +09:20
6
Tarmo KOOR
1981
00:40:33 +18:06
6
00:28:11 +05:44
6
00:31:39 +09:12
6
Sven-Erik REBANE
1992 Orvand
Orvand
00:27:24 +04:57
6
Martti KLESMENT
1980 12898
12898
00:25:44 +03:17
6
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:25:02 +02:35
6
00:24:40 +02:13
6
00:22:27

ORM40 20 KP 5,70km

3
Indrek LILLO
1977 www.advokaat.ee
www.advokaat.ee
00:52:58 +19:41
3
Kalmer PIISKOP
1978 Postimees Online
Postimees Online
00:57:24 +24:07
3
Rainer JÄÄR
1971 Rapla
Rapla
00:44:15 +10:58
3
Andrus LEPP
1983 OÜ Bauest
OÜ Bauest
00:46:41 +13:24
3
Aimar LIIVER
1974 Telia SK
Telia SK
00:43:21 +10:04
3
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:44:09 +10:52
3
Renek LOORENS
1981 Okas
Okas
00:41:25 +08:08
3
00:42:27 +09:10
3
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:38:32 +05:15
3
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
00:36:21 +03:04
3
Meelis LAURIMAA
1983 TON
TON
00:36:10 +02:53
3
Michael RAER
1983 SRD
SRD
00:35:40 +02:23
3
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:33:17

ORM50 15 KP 3,70km

8
00:27:37 +02:50
8
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
00:33:19 +08:32
8
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:24:47

ORM65 15 KP 3,70km

7
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:52:08 +22:40
7
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:29:56 +00:28
7
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:50:27 +20:59
7
00:29:28

ORN16 8 KP 2,50km

2
Nora Elise LAANETU
2010 x110
x110
00:26:51 +12:34
2
x64
00:35:21 +21:04
2
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
00:14:17

ORN21A 20 KP 5,70km

4
Helen ALLIKSOO
1982 12,7 mm
12,7 mm
00:43:27 +06:00
4
Karen LOORENS
2006 Tammed
Tammed
00:37:27

ORN21B 15 KP 3,70km

5
Helena NURKSE
x40
x40
00:47:17 +16:37
5
00:50:39 +19:59
5
Tiina RAHE
1984
00:45:23 +14:43
5
00:40:23 +09:43
5
Olga KULINICH
1984 SRD
SRD
00:37:11 +06:31
5
00:36:51 +06:11
5
00:30:40

ORN21C 8 KP 2,50km

4
Marju KELVISTE
1980 SA TÜK
SA TÜK
00:26:58

ORN40 15 KP 3,70km

2
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:33:15 +01:01
2
00:40:33 +08:19
2
Maarja KIPPER
1981 Äripäev
Äripäev
00:32:14

ORN50 15 KP 3,70km

3
00:46:04 +07:55
3
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:43:31 +05:22
3
Pille RASK
1963
00:38:43 +00:34
3
Andra PUUSEPP
1973 Täppsportlased
Täppsportlased
00:42:54 +04:45
3
00:38:09

ORN65 15 KP 3,70km

4
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:43:19 +04:48
4
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
00:55:01 +16:30
4
00:38:31

RADA2 15 KP 3,70km

1
00:20:52

RADA3 8 KP 2,50km

1
00:36:55

TILLU 3 KP 0,00km

1
00:03:09 +02:23
1
Valter KLOOREN
2011 x20
x20
00:01:55 +01:09
1
Pent PEHK
2021
00:02:08 +01:22
1
Käre PEHK
2018
00:01:22 +00:36
1
00:01:13 +00:27
1
00:01:12 +00:26
1
Johanna Mia VÄNDRIK
2017 Mercury
Mercury
00:00:51 +00:05
1
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:46

VALIK

1
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
01:00:39 19
2
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:28:06 13
3
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
00:19:15 8
4
00:37:32 8
5
00:23:24 7
6
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
00:31:48 3
7
Doris MALSROOS
2020 SK Tammed
SK Tammed
00:31:48 3
8
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
00:01:49 2