Tulemused

Päevak

Saku

Korraldaja: OKNOMME

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Olga Andrejeva

91 osalejat

M21RO 27 KP 4,80km

2
Ats ALTTOA
2010
00:25:51 +05:10
2
Margus HALLIK
1978 LUS
LUS
00:20:49 +00:08
2
Toomas KREEK
1962 Nõmme
Nõmme
00:22:27 +01:46
2
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:20:41

N21RO 27 KP 4,80km

1
Andra PUUSEPP
1973 Täppsportlased
Täppsportlased
00:48:59 +06:25
1
00:42:34

ORM14 12 KP 1,60km

3
00:31:53 +13:58
3
00:21:11 +03:16
3
00:27:46 +09:51
3
00:17:55

ORM16 14 KP 2,40km

3
00:19:06 +05:51
3
00:13:15

ORM21A 27 KP 4,80km

2
Alari PREITOF
1986 MARU
MARU
00:30:02 +07:06
2
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:27:00 +04:04
2
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
00:28:33 +05:37
2
00:26:19 +03:23
2
00:24:31 +01:35
2
Mattis ALLIKSOO
1979 12,7 mm
12,7 mm
00:24:02 +01:06
2
Norma
00:23:18 +00:22
2
00:22:56

ORM21B 23 KP 3,30km

6
Oleg IGNATJEV
1898 x93
x93
00:30:30 +13:24
6
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
00:57:59 +40:53
6
Tarmo KOOR
1981
00:28:53 +11:47
6
00:25:47 +08:41
6
00:24:37 +07:31
6
00:19:02 +01:56
6
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:17:06

ORM40 27 KP 4,80km

3
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:41:41 +20:19
3
00:29:39 +08:17
3
-
00:39:51 +18:29
3
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
00:28:56 +07:34
3
00:29:37 +08:15
3
Fred VIIDUL
1976 Microsoft
Microsoft
00:26:39 +05:17
3
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:27:33 +06:11
3
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:26:26 +05:04
3
00:25:39 +04:17
3
Andrus LEPP
1983 OÜ Bauest
OÜ Bauest
00:25:13 +03:51
3
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
00:24:20 +02:58
3
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:21:22

ORM50 23 KP 3,30km

8
00:20:41 +02:31
8
00:25:30 +07:20
8
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:18:10

ORM65 23 KP 3,30km

7
Toomas KOPPEL
1953 Saku
Saku
00:34:30 +13:08
7
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:33:25 +12:03
7
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:22:47 +01:25
7
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:27:11 +05:49
7
00:21:22

ORN14 12 KP 1,60km

2
00:21:10 +00:21
2
00:38:55 +18:06
2
00:20:49

ORN21A 27 KP 4,80km

4
Anu ISBERG
1971
00:38:03 +10:52
4
Terje OTS
1982 Swedbank SK
Swedbank SK
00:34:13 +07:02
4
Anni SILD
1987 Jakob Westholmi Gümnaasi
Jakob Westholmi Gümnaasi
00:31:05 +03:54
4
00:34:08 +06:57
4
Helen ALLIKSOO
1982 12,7 mm
12,7 mm
00:27:11

ORN21B 23 KP 3,30km

5
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
00:58:09 +34:50
5
Evelyn NURJA
2004 Nõmme
Nõmme
00:43:22 +20:03
5
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
00:48:07 +24:48
5
00:36:33 +13:14
5
Triin METS
1985
00:31:51 +08:32
5
Tiina RAHE
1984
00:25:46 +02:27
5
00:24:39 +01:20
5
00:23:19

ORN21C 14 KP 2,40km

4
00:23:21 +02:33
4
Kedi GEORG
1898 x92
x92
00:20:48

ORN40 23 KP 3,30km

2
Maarja KIPPER
1981 Äripäev
Äripäev
00:27:31 +04:42
2
00:30:55 +08:06
2
Anneli ORAV
1980 Tammed
Tammed
00:22:49

ORN50 23 KP 3,30km

3
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:34:12 +12:54
3
Riina KINK
1964 Koop
Koop
00:29:24 +08:06
3
00:21:50 +00:32
3
Pille RASK
1963
00:25:17 +03:59
3
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:21:18

ORN65 23 KP 3,30km

4
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:34:22 +09:05
4
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
00:38:46 +13:29
4
00:25:17

RADA2 23 KP 3,30km

1
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:16:33

RTO 12 KP 2,20km

1
00:33:40

TILLU 5 KP 0,00km

1
Doris MALSROOS
2020 SK Tammed
SK Tammed
00:06:27 +05:46
1
00:02:12 +01:31
1
00:02:16 +01:35
1
00:01:42 +01:01
1
00:01:14 +00:33
1
00:01:10 +00:29
1
00:00:58 +00:17
1
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:41

VALIK

1
00:35:02 26
2
Raido TÕNTS
1898 x50
x50
00:28:32 25
3
Taavi KIISK
1898 x43
x43
00:21:39 21
4
Kai METSIS
-0001
00:38:38 19
5
00:02:14 4