Tulemused

Päevak

Vaikne park

Korraldaja: OKNOMME

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Kaido Nurja

87 osalejat

M16RO 1 KP 0,00km

2
00:53:11

M21RO 22 KP 4,90km

2
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
00:20:04

N21RO 22 KP 4,90km

1
00:53:24 +15:48
1
00:37:36

ORM14 9 KP 1,70km

3
00:25:38 +07:24
3
00:28:50 +10:36
3
00:18:14

ORM16 11 KP 2,60km

3
00:22:02 +05:44
3
Otto NELIS
2012 x66
x66
00:37:33 +21:15
3
Jakob PAJUR
2014 CFC Spordiklubi
CFC Spordiklubi
00:16:18

ORM21A 22 KP 4,90km

2
00:41:33 +17:46
2
Ain ULJAS
1985
00:42:06 +18:19
2
Mihkel UTT
1984
00:32:40 +08:53
2
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:40:40 +16:53
2
00:32:26 +08:39
2
00:31:19 +07:32
2
00:29:32 +05:45
2
Mattis ALLIKSOO
1979 12,7 mm
12,7 mm
00:25:23 +01:36
2
00:23:47

ORM21B 19 KP 3,60km

6
Anton MERITS
1898 x114
x114
00:58:41 +39:32
6
OTTO MEISTER
2006 x80
x80
00:44:35 +25:26
6
Samuel TASANE
2006 x81
x81
00:44:56 +25:47
6
Taavi AUN
1995
00:29:36 +10:27
6
Tõnis PRANGLI
1984 Võru
Võru
00:36:20 +17:11
6
Oskar LOSSMANN
2009 Harjumaa
Harjumaa
00:26:47 +07:38
6
Tarmo KOOR
1981
00:27:33 +08:24
6
Vaiko VARE
1993 West
West
00:21:42 +02:33
6
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:21:29 +02:20
6
Johan PAJUR
2010 CFC Spordiklubi
CFC Spordiklubi
00:20:17 +01:08
6
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:19:52 +00:43
6
00:19:09

ORM40 22 KP 4,90km

3
Heldur VÄLJAMÄE
1948 Orvand
Orvand
01:02:37 +35:55
3
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
00:39:58 +13:16
3
00:44:51 +18:09
3
August ALBERT
1964 JOKA
JOKA
00:35:42 +09:00
3
Ardo PAJUR
1974 Swedbank SK
Swedbank SK
00:32:34 +05:52
3
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:31:58 +05:16
3
Aimar LIIVER
1974 Telia SK
Telia SK
00:29:48 +03:06
3
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
00:26:42

ORM65 19 KP 3,60km

7
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:39:37 +13:53
7
00:25:44

ORN14 9 KP 1,70km

2
00:19:33

ORN16 11 KP 2,60km

2
00:42:20 +26:59
2
x58
00:21:57 +06:36
2
00:34:26 +19:05
2
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
00:15:21

ORN21A 22 KP 4,90km

4
00:42:12 +12:23
4
Kirsten NIGUL
1975 Kape
Kape
00:32:56 +03:07
4
00:30:02 +00:13
4
00:30:51 +01:02
4
Helen ALLIKSOO
1982 12,7 mm
12,7 mm
00:29:49

ORN21B 19 KP 3,60km

5
Johanna Kristina VÄÄT
1898 x39
x39
00:56:45 +30:34
5
Kaie TOBRELUTS
1898 x33
x33
00:33:31 +07:20
5
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
00:48:38 +22:27
5
Tiina RAHE
1984
00:30:45 +04:34
5
Evelyn NURJA
2004 Nõmme
Nõmme
00:29:54 +03:43
5
00:29:35 +03:24
5
00:27:07 +00:56
5
Andra PUUSEPP
1973 Täppsportlased
Täppsportlased
00:26:11

ORN21C 11 KP 2,60km

4
00:45:54 +28:23
4
Nele TASANE
-0001 x85
x85
00:45:59 +28:28
4
00:17:31

ORN40 19 KP 3,60km

2
Grete USIN
1981
00:58:35 +32:16
2
00:56:48 +30:29
2
00:39:28 +13:09
2
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:34:23 +08:04
2
00:27:42 +01:23
2
00:26:19

ORN50 19 KP 3,60km

3
Mare KITSNIK
1962 Saku OK
Saku OK
00:44:51 +06:12
3
Tiia LAUL
1963
00:46:43 +08:04
3
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:38:39

ORN65 19 KP 3,60km

4
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:38:57 +00:24
4
Heli KAIN
-0001
00:38:33

TILLU 5 KP 0,00km

1
00:01:01 +00:25
1
00:00:43 +00:07
1
00:00:54 +00:18
1
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:36

VALIK

1
Urmas LAEV
1962 Mercury
Mercury
00:27:43 22
2
Birgit AASMÄE
1898 x14
x14
00:36:01 22
3
Riina LAEV
1963 Mercury
Mercury
00:37:13 22
4
Mairo KIRSS
1980 Koop
Koop
00:22:33 21
5
00:34:16 21
6
Anu ISBERG
1971
00:30:05 19
7
00:31:31 19
8
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:11:43 17
9
00:27:23 9
10
00:28:02 9