Tulemused

23aug.23

Orienteerumispäevak Pargijooksud

Päevak

Tallinn Vanalinn

Korraldaja: OKNOMME

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Kaido Nurja

96 osalejat

ORM16 10 KP 2,30km

3
00:24:31 +08:53
3
00:34:31 +18:53
3
Jakob PAJUR
2014 CFC Spordiklubi
CFC Spordiklubi
00:15:38

ORM21A 21 KP 5,70km

2
Andre VALLIMÄE
2009 Tabasalu Kool
Tabasalu Kool
01:24:08 +51:30
2
Ain ULJAS
1985
00:51:10 +18:32
2
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:55:48 +23:10
2
Urmas LAEV
1962 Mercury
Mercury
00:47:14 +14:36
2
Risto BAUMAN
1985 Rakv
Rakv
00:48:20 +15:42
2
00:44:58 +12:20
2
00:46:50 +14:12
2
00:44:45 +12:07
2
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:35:58 +03:20
2
Norma
00:34:18 +01:40
2
00:34:02 +01:24
2
Mattis ALLIKSOO
1979 12,7 mm
12,7 mm
00:32:38

ORM21B 16 KP 3,20km

1
Marko KARM
1996 Norma
Norma
00:29:19 15

ORM40 21 KP 5,70km

3
Aimar LIIVER
1974 Telia SK
Telia SK
01:35:06 +06:23
3
Allan ANNISTE
1964 JOKA
JOKA
00:55:56 +27:13
3
01:24:24 +55:41
3
Antti NISONEN
x99
x99
00:52:49 +24:06
3
Mati KARU
1981 JOKA
JOKA
00:55:07 +26:24
3
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
00:42:49 +14:06
3
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:43:34 +14:51
3
Vitali BOGOMOLOV
1983 Eesti Energia spordiklubi
Eesti Energia spordiklubi
00:39:20 +10:37
3
Fred VIIDUL
1976 Microsoft
Microsoft
00:41:19 +12:36
3
00:39:03 +10:20
3
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
00:38:10 +09:27
3
Michael RAER
1983 SRD
SRD
00:37:56 +09:13
3
Marko KÜLAOTS
1978 Tammed
Tammed
00:36:22 +07:39
3
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:28:43

ORM50 16 KP 3,20km

8
Rein HANSTEIN
1949 Okas
Okas
00:32:44 +07:15
8
Aleksi VIRTANEN
x70
x70
00:51:29 +26:00
8
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
00:25:29

ORM65 16 KP 3,20km

7
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:29:15 +03:00
7
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:26:15

ORN14 7 KP 1,60km

2
00:28:42 +13:37
2
00:28:39 +13:34
2
Lauren BAUMAN
2013 Saku Gümnaasium
Saku Gümnaasium
00:28:22 +13:17
2
Isabel BAUMAN
2013 Saku Gümnaasium
Saku Gümnaasium
00:24:21 +09:16
2
00:23:24 +08:19
2
00:15:05

ORN16 10 KP 2,30km

2
Krisdelle LILLO
2011 GAG
GAG
00:26:50 +12:58
2
00:39:35 +25:43
2
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
00:13:52

ORN21A 21 KP 5,70km

4
Heleri KIRSS
1983 Koop
Koop
00:47:51 +01:34
4
Karola VALLIMÄE
2011 Vääna Mõisakool
Vääna Mõisakool
01:24:23 +38:06
4
Laura KIVI
1992
00:46:17

ORN21B 16 KP 3,20km

5
Loore LEPIK
2010 Tallinna Kesklinna Põhik
Tallinna Kesklinna Põhik
01:05:54 +37:59
5
Iiris VALLISTU
x78
x78
00:51:09 +23:14
5
Vivian VALLISTE
x79
x79
00:51:13 +23:18
5
Riina GUTMANN
1977 Harju malev
Harju malev
00:48:59 +21:04
5
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
00:46:11 +18:16
5
00:32:09 +04:14
5
00:28:41 +00:46
5
00:27:55

ORN21C 10 KP 2,30km

4
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
00:29:56 +00:24
4
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:29:32

ORN40 16 KP 3,20km

1
Evelin KOOR
1982 Kiili Lasteaed
Kiili Lasteaed
00:33:09 15

ORN50 16 KP 3,20km

3
01:14:15 +48:44
3
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:40:36 +15:05
3
00:38:09 +12:38
3
00:38:05 +12:34
3
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:25:52 +00:21
3
Pille RASK
1963
00:25:31

ORN65 16 KP 3,20km

4
Heli KAIN
-0001
00:40:38 +00:12
4
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:40:26

RADA4 7 KP 1,60km

1
Katrin VALVIK
x103
x103
00:39:58 +10:31
1
00:29:27

TILLU 5 KP 0,00km

1
00:00:47 +00:01
1
00:00:59 +00:13
1
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:46

VALIK

1
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:43:16 20
2
00:54:27 20
3
Mellarina BREKER
x30
x30
00:40:59 17
4
00:11:27 14
5
Anton IAROSHEVICH
2010 TKVG
TKVG
00:27:52 9
6
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:31:17 8
7
Arina ARKHIPOVA
x90
x90
00:34:52 5
8
Ksenia KRIVTSOVA
x89
x89
00:35:00 5
9
Richard PLINT
x52
x52
00:02:27 4