Tulemused

1 (2)_AB 17 KP 5,28km

1
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:37:15
3
Timo KUDRE
2005 Peko
Peko
00:42:39 +05:24
5
Brigitte PANKER
2004 OK Ilves
OK Ilves
00:50:38 +13:23
7
Kaspar KAROLIN
2005 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:48:51 +11:36
DNS
Jürgen JOONAS
2003 OK Võru
OK Võru
 
 

1 (2)_AC 17 KP 5,28km

2
Ossi PRIKS
2005 Rakvere
Rakvere
00:35:30
5
Kardo KUTTI
2008 Harju OK
Harju OK
00:42:19 +06:49
6
Kaspar ANNUS
2006 Mercury
Mercury
01:03:25 +27:55
6
Raiko ALLIKSAAR
2006 JOKA
JOKA
01:03:58 +28:28

1 (2)_BA 17 KP 5,39km

3
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:39:50
4
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
00:45:47 +05:57
6
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
00:48:39 +08:49
7
Henri PERILLUS
2005 JOKA
JOKA
01:06:09 +26:19
DNS
Liis-Marii KASO
2004 Rakvere
Rakvere
 
 

1 (2)_BC 17 KP 5,35km

1
Samuel KOLSAR
2003 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:38:49
2
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:40:13 +01:24
3
Emil EENSAAR
2004 OK Ilves
OK Ilves
00:42:54 +04:05
4
Nansen PALO
2005 OK Võru
OK Võru
00:40:40 +01:51

1 (2)_CA 17 KP 5,41km

1
Chris Marcus KRAHV
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:35:29
2
August JAKOBSON
2006 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:37:58 +02:29
8
Mariann ZERNANT
2007 OK Ilves
OK Ilves
01:01:42 +26:13
DNS
Otto Toomas KIBENA
2005 OK Võru
OK Võru
 
 

1 (2)_CB 17 KP 5,37km

5
Kurmet KUTTI
2005 Harju OK
Harju OK
00:51:51
7
Sandra VALGEVÄLI
2008 Mercury
Mercury
01:40:33 +48:42
9
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
01:14:40 +22:49
DNS
Rakvere
 
 

1 (2)_CC 17 KP 5,37km

4
Olle Ilmar JAAMA
2004 Peko
Peko
00:43:03

1_AA 17 KP 5,32km

2
Kaur KASE
1987 OK Võru
OK Võru
00:40:53
5
Heiki SAVITSCH
1972 TON
TON
00:52:45 +11:52
6
Jaanus JÕGIS
1976 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
00:51:16 +10:23
6
Silver EENSAAR
1978 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
00:46:20 +05:27
10
Erko JAKOBSON
1979 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
01:06:31 +25:38
DNS
1898 Mercury
Mercury
 
 
DNS
1898 Kape
Kape
 
 

1_AB 17 KP 5,28km

4
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:42:26

1_AC 17 KP 5,28km

1
Sander VAHER
1985 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:35:01
3
Tiit TÄHNAS
1980 JOKA
JOKA
00:45:29 +10:28
7
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
00:56:15 +21:14

1_BA 17 KP 5,39km

4
Dag AINSOO
1977 Tammed
Tammed
00:45:43
9
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
01:04:33 +18:50

1_BB 17 KP 5,35km

1
Mihkel JÄRVEOJA
1986 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:39:10
2
Kerrin RATTRAY
1983 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
00:40:04 +00:54
4
Ragnar KRUUSLA
1985 JOKA
JOKA
00:48:34 +09:24
9
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
01:02:37 +23:27
DNS
1898 Mercury
Mercury
 
 

1_BC 17 KP 5,35km

1
Timo SILD
1988 OK Võru
OK Võru
00:31:52
6
Vallo MÄNNISTE
1987 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
00:53:28 +21:36
8
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
01:01:44 +29:52
11
Roland JAIRUS
1987 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
01:10:15 +38:23

1_CA 17 KP 5,41km

3
Kaarel KALLAS
1982 JOKA
JOKA
00:40:53
5
Martin SIMPSON
1987 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:49:24 +08:31

1_CB 17 KP 5,37km

2
Jaagup TRUUSALU
1988 OK Võru
OK Võru
00:39:45
5
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
00:45:34 +05:49
8
Indrek KAROLIN
1973 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
01:06:40 +26:55
8
Indrek LILLSOO
1973 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
01:02:00 +22:15
9
TON
01:08:34 +28:49

1_CC 17 KP 5,37km

3
Kaarel KURE
1987 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
00:41:45
7
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
00:47:23 +05:38
7
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
00:57:18 +15:33
DNS
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
 
 

2_AA 17 KP 4,78km

1
Raivo REIMAN
1969 OK West
OK West
00:40:39 +00:10
2
Risto RANDMA
1977 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
00:40:29
2
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:43:29 +03:00
3
Tanel ESTA
1977 HOK
HOK
00:40:46 +00:17
9
Rünno SULG
1973 LSF T
LSF T
01:00:52 +20:23
11
Andrei SEMENKOV
1976 Jõhvikas
Jõhvikas
00:58:28 +17:59

2_AB 17 KP 4,85km

5
Kaupo JÄRVE
1974 LSF P
LSF P
00:43:57
10
Raul KUDRE
1970 Peko
Peko
01:00:13 +16:16

2_AC 17 KP 4,84km

4
Alar ABRAM
1972 Tammed
Tammed
00:42:35
8
Mairolt KAKKO
1968 TON
TON
00:52:53 +10:18
9
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakvere
Rakvere
00:48:41 +06:06

2_BA 17 KP 4,85km

2
Martin KAUP
1975 LSF P
LSF P
00:39:43
7
Erik AIBAST
1973 Tammed
Tammed
00:44:41 +04:58

2_BB 17 KP 4,92km

8
Olavi LOO
1971 OK West
OK West
00:48:39
9
Arthur RAICHMANN
1972 LSF T
LSF T
00:58:40 +10:01
10
Ülo VIRU
1964 TON
TON
01:01:30 +12:51
11
Jan AAS
1974 Jõhvikas
Jõhvikas
01:15:54 +27:15
11
Taimo LIPP
1974 Rakvere
Rakvere
01:12:07 +23:28

2_BC 17 KP 4,91km

5
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
00:44:01
5
Rain LILLSOO
1970 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
00:49:01 +05:00
6
Tammo ESTA
1974 HOK
HOK
00:50:12 +06:11
7
Toomas TIIVEL
1974 Mercury
Mercury
00:45:17 +01:16

2_CA 17 KP 4,87km

1
Randy KORB
1971 Peko
Peko
00:37:42
3
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:39:48 +02:06
7
Taavi VEERMETS
1976 Rakvere
Rakvere
00:52:45 +15:03

2_CB 17 KP 4,94km

1
Mati MÄGI
1978 HOK
HOK
00:39:42
3
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:46:34 +06:52
4
Meelis MERENÄKK
1974 Mercury
Mercury
00:39:49 +00:07
6
Veiko HINTSOV
1969 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
00:44:06 +04:24

2_CC 17 KP 4,93km

4
Erki KRIKS
1976 LSF P
LSF P
00:48:00 +03:21
6
Priit TALU
1972 OK West
OK West
00:44:39
8
Urmas SULAOJA
1963 Jõhvikas
Jõhvikas
00:56:50 +12:11
10
Lauri TARLAP
1975 LSF T
LSF T
00:48:43 +04:04

3 (2)_AA 12 KP 4,07km

1
Harriet KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:40:07
2
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
00:45:12 +05:05

3 (2)_AB 12 KP 4,06km

DNS
1898 OK Võru
OK Võru
 
 

3 (2)_BA 12 KP 4,07km

DNS
Marta JOONAS
2006 OK Võru
OK Võru
 
 

3 (2)_BC 12 KP 4,08km

1
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:48:13
2
Kaisa KARJA
2010 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
02:06:43 +18:30

3 (2)_CB 12 KP 4,16km

1
Leana Jete KORB
2003 Peko
Peko
00:58:09 +00:22
2
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:57:47

3 (2)_CC 12 KP 4,18km

DNS
Emma JOONAS
2003 OK Võru
OK Võru
 
 

3_AA 12 KP 4,07km

3
Maris TERNO
1982 Tammed
Tammed
00:44:01
6
Kadri PARTS
1973 OK Võru
OK Võru
01:49:04 +05:03

3_AB 12 KP 4,06km

2
Monika TOMINGAS
1980 Mercury
Mercury
00:53:07 +03:21
4
Merike HAUGAS
1979 OK West
OK West
00:49:46

3_AC 12 KP 4,08km

2
Liis JOHANSON
1983 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:43:24
4
Mariliis AREN
1984 JOKA
JOKA
01:00:00 +16:36

3_BA 12 KP 4,07km

1
Mariann SULG
1987 OK West
OK West
00:39:49 +02:01
2
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
00:37:48

3_BB 12 KP 4,06km

1
Annika RIHMA
1984 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:36:12
5
Anu POOPUU
1978 Tammed
Tammed
01:00:54 +24:42
6
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
00:53:21 +17:09

3_BC 12 KP 4,08km

6
Ülle HOLLO
1980 OK Võru
OK Võru
01:06:57

3_CA 12 KP 4,16km

1
Maret VAHER
1973 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:40:45 +00:44
3
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:40:01

3_CB 12 KP 4,16km

5
Tuuli ERM
1982 OK Võru
OK Võru
00:47:29

3_CC 12 KP 4,18km

3
Anne-Ly VIIKMAA
1971 OK West
OK West
00:57:44 +11:39
4
Kairi TUULMÄGI
1984 Mercury
Mercury
00:46:05
5
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:50:08 +04:03

4 (2)_AA 12 KP 3,45km

6
Marta MÄLBERG
2011 Peko II
Peko II
01:14:55

4 (2)_AB 12 KP 3,43km

1
Miriam PAESÜLD
2010 Tammed
Tammed
00:44:10 +08:46
1
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA I
JOKA I
00:35:24
2
Susanna ORAS
2011 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
00:44:44 +09:20
4
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:40:19 +04:55

4 (2)_AC 12 KP 3,46km

3
Helena HAKK
2009 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:52:08
7
Annaliisa AREN
2011 JOKA II
JOKA II
01:09:27 +17:19
NA
Miina RAUDOJA
2009 Peko I
Peko I
 
 

4 (2)_BA 12 KP 3,54km

1
Liise LILLELAID
2007 Tammed
Tammed
00:30:52
4
Käti KUDRE
2009 Peko I
Peko I
00:57:47 +26:55
6
Maarja ORAS
2008 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:52:40 +21:48
DNS
Laura JUHANSON
2007 JOKA II
JOKA II
 
 

4 (2)_BB 12 KP 3,51km

DNS
1898 Peko II
Peko II
 
 

4 (2)_BC 12 KP 3,54km

2
Saskia LÄTT
2011 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
00:51:49 +16:26
3
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:46:02 +10:39
3
Anett Liisa PARTS
2009 JOKA I
JOKA I
00:35:23

4 (2)_CA 12 KP 3,56km

5
Karoliine OJA
2012 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
01:11:49 +24:40
5
Kaisa KALLAS
2009 JOKA I
JOKA I
00:47:09
7
Maria KALJUR
2011 Harju OK
Harju OK
01:38:21 +51:12

4 (2)_CB 12 KP 3,54km

2
Johanna ORAS
2008 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:35:09
4
Kirke KEEM
2009 Peko I
Peko I
00:46:11 +11:02
NA
Ebe HALLIK
2008 JOKA II
JOKA II
 
 

4 (2)_CC 12 KP 3,56km

5
Tammed
01:11:06 +01:35
8
Loore Liisa SAMUEL
2010 Peko II
Peko II
01:09:31

4_AA 12 KP 3,45km

3
Vello POST
1958 Koop II
Koop II
00:47:12
4
Kai WILLADSEN
1952 TON
TON
00:47:21 +00:09
DNS
Kalju TOOMAS
1947 JOKA
JOKA
 
 

4_AC 12 KP 3,46km

3
Väino AUL
1948 Jõhvikas
Jõhvikas
00:45:37
5
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:51:08 +05:31
6
Avo VEERMÄE
1950 Ilves
Ilves
00:49:08 +03:31
7
Sulev KÕIV
1955 Otepää SK
Otepää SK
01:06:08 +20:31
8
Hannes KONIST
1952 Rakvere
Rakvere
01:02:22 +16:45
8
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
00:55:08 +09:31

4_BA 12 KP 3,54km

1
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:42:38 +05:28
1
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:37:10
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää SK
Otepää SK
00:41:08 +03:58
7
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:55:42 +18:32

4_BB 12 KP 3,51km

1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:33:50
3
Tiit TATTER
1948 TON
TON
00:41:15 +07:25
4
Peep KOPPEL
1946 Koop II
Koop II
00:44:35 +10:45
6
Riho KOKK
1956 Rakvere
Rakvere
00:51:19 +17:29
DNS
Ahto KARU
1955 JOKA
JOKA
 
 

4_CA 12 KP 3,56km

5
Rein KRIKS
1951 Rakvere
Rakvere
00:47:39
7
Tauno KURE
1957 Kape
Kape
00:50:43 +03:04

4_CB 12 KP 3,54km

2
Tiit PLOOMPUU
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:46:07
4
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:48:22 +02:15
5
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
00:50:25 +04:18
6
Anti PARIK
1953 Otepää SK
Otepää SK
00:54:52 +08:45

4_CC 12 KP 3,56km

2
Rein UNT
1949 TON
TON
00:40:32
DNS
1898 Koop II
Koop II
 
 
DNS
Kalmer KEEVEND
1957 JOKA
JOKA
 
 

5 (2)_A 10 KP 2,71km

1
Marje VIIRMANN
1960 Harju OK
Harju OK
00:28:44
1
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
00:35:23 +06:39
1
Epp VOITKA
1966 OK Võru I
OK Võru I
00:33:44 +05:00
4
Aili LAANJÕE
1954 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:43:51 +15:07
5
Ülle RAUDSEPP
1960 Jõhvikas
Jõhvikas
00:55:02 +26:18

5 (2)_B 10 KP 2,81km

2
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
00:34:03
3
Kaie KONSAP
1966 OK Võru I
OK Võru I
00:35:38 +01:35
4
Reet JOHANSON
1959 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:36:42 +02:39
4
Tiina TALISOO
1956 Harju OK
Harju OK
00:42:07 +08:04
5
Kai NIINEPUU
1965 Jõhvikas
Jõhvikas
00:58:36 +24:33

5 (2)_C 10 KP 2,74km

2
Inger JALAKAS
1965 Harju OK
Harju OK
00:35:37 +06:19
2
Airi ALNEK
1963 OK Võru I
OK Võru I
00:29:18
3
Saima VÄRTON
1958 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:38:30 +09:12
3
Riina LAEV
1963 Mercury
Mercury
00:37:47 +08:29
5
Helen MAST
1968 Jõhvikas
Jõhvikas
00:50:11 +20:53

5_A 10 KP 2,71km

2
Ene EHRENPREIS
1950 Rakvere
Rakvere
00:44:38 +02:51
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:41:47
2
Anu PALLON
1955 JOKA
JOKA
00:52:37 +10:50
3
Olga JAKOVLEVA
1958 Jõhvikas
Jõhvikas
00:46:45 +04:58
5
Mare AIBAST
1949 Harju OK
Harju OK
01:16:44 +34:57

5_B 10 KP 2,81km

1
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:41:19 +07:43
1
Maire LIMBERG
1953 Rakvere
Rakvere
00:50:57 +17:21
1
Siiri POOPUU
1957 JOKA
JOKA
00:33:36
4
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:00:48 +27:12
5
Anne JUNDAS
1946 Jõhvikas
Jõhvikas
01:26:37 +53:01

5_C 10 KP 2,74km

3
Katrin KRIISKA
1954 Jõhvikas
Jõhvikas
00:59:18 +08:44
3
Lea TUSIS
1955 JOKA
JOKA
00:50:34
4
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:52:24 +01:50
4
Eha KRIKS
1951 Rakvere
Rakvere
00:57:14 +06:40
5
Liis LILLE
1947 Harju OK
Harju OK
01:46:38 +56:04

6 (2)_AA 13 KP 3,91km

1
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:36:16
2
Toomas MAST
1964 HOK
HOK
00:38:26 +02:10
3
Raivo ERIK
1968 Mercury
Mercury
00:38:27 +02:11
6
Raul LAAS
1959 JOKA I
JOKA I
00:55:37 +19:21
9
Rain VELLERIND
1965 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
00:48:24 +12:08

6 (2)_AB 13 KP 3,94km

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:38:24 +00:53
3
Antti ROOSE
1964 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:37:31

6 (2)_AC 13 KP 3,93km

4
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:44:32
7
Urmas LIPS
1960 Koop I
Koop I
00:58:31 +13:59
10
Jaak ROHTSALU
1960 Rakvere
Rakvere
01:18:39 +34:07
11
Tarmo SAARE
1964 JOKA II
JOKA II
01:42:07 +57:35

6 (2)_BA 13 KP 3,94km

1
Indrek ÜMARIK
1965 Ilves
Ilves
00:38:20
5
Pear POST
1966 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:50:07 +11:47
6
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:41:56 +03:36

6 (2)_BB 13 KP 3,96km

3
Aleksander PRITSIK
1962 Rakvere
Rakvere
00:44:07 +03:04
5
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:41:03
10
Kalev RUBERG
1959 JOKA II
JOKA II
00:55:54 +14:51
11
Jaanus REHA
1959 Koop I
Koop I
00:55:59 +14:56

6 (2)_BC 13 KP 3,95km

2
Priit ÖVERUS
1966 Mercury
Mercury
00:36:57
5
Neeme LOORITS
1968 Kape
Kape
00:41:21 +04:24
6
Tenno ALAMAA
1966 JOKA I
JOKA I
00:44:48 +07:51
8
Andres VIIRA
1967 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
00:58:41 +21:44

6 (2)_CA 13 KP 3,91km

7
Ando POST
1960 Koop I
Koop I
00:45:28
8
Andres SUNE
1959 Rakvere
Rakvere
00:45:30 +00:02
10
Vahur PALU
1965 JOKA II
JOKA II
01:17:03 +31:35

6 (2)_CB 13 KP 3,93km

2
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:43:31
7
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
00:45:03 +01:32
8
Ain NEMVALTS
1968 JOKA I
JOKA I
00:47:00 +03:29
9
Argo KAUGE
1964 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
01:07:44 +24:13
9
Urmas LAEV
1962 Mercury
Mercury
01:00:18 +16:47

6 (2)_CC 13 KP 3,93km

4
Ahti BLEIVE
1967 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:41:05 +01:25
4
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:39:40
11
Kalju TAMMEVESKI
1963 HOK
HOK
01:23:16 +43:36

6 (3)_AA 13 KP 3,91km

5
Maari IDNURM
1970 TON 1
TON 1
01:02:03 +08:43
6
Kirsten NIGUL
1975 Kape
Kape
00:53:20
NA
Riika PLOOMPUU
1970 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
 
 

6 (3)_AB 13 KP 3,94km

4
Kai TREIER
1969 TON 2
TON 2
00:54:28
6
Heidi SILD
1973 Mercury
Mercury
01:19:36 +25:08

6 (3)_AC 13 KP 3,93km

1
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
00:45:49

6 (3)_BA 13 KP 3,94km

4
Anneli PELLO
1973 Mercury
Mercury
00:46:15

6 (3)_BB 13 KP 3,96km

1
Jana KINK
1968 Kape
Kape
00:43:53
3
Ingrit KALA
1968 Peko
Peko
00:49:55 +06:02

6 (3)_BC 13 KP 3,95km

3
Merike PAAPSON
1966 TON 2
TON 2
00:46:11
4
Merike MUMME
1975 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
00:54:43 +08:32
5
Anneli AAS
1970 TON 1
TON 1
00:57:48 +11:37

6 (3)_CA 13 KP 3,91km

2
Triina-Britt PREDEN
1972 TON 2
TON 2
00:48:24 +04:14
2
Epp KÄPA
1971 Peko
Peko
00:44:10

6 (3)_CB 13 KP 3,93km

2
Maris ROOSIPUU
1966 TON 1
TON 1
00:46:04
5
Helen JÜRJO
1978 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
00:49:32 +03:28

6 (3)_CC 13 KP 3,93km

1
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:33:26
3
Ingrid PIHT
1976 Mercury
Mercury
00:50:02 +16:36

6_AA 13 KP 3,91km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:29:38
5
Koit HALLIK
2010 JOKA
JOKA
00:52:31 +22:53

6_AB 13 KP 3,94km

3
Karel JUNG
2007 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:43:28
4
Peko
00:45:43 +02:15
6
Lukas LILLELAID
2011 Tammed
Tammed
00:54:22 +10:54
8
Thomas KRUUSMAA
2010 Rakvere
Rakvere
01:07:34 +24:06
9
Märt VIIDU
2007 OK Võru
OK Võru
00:57:53 +14:25
10
Karl-Mattias JUHKAM
2009 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
01:24:38 +41:10

6_AC 13 KP 3,93km

3
Andres KEERNIK
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:39:06
4
Mia ESTA
2010 Hiiumaa
Hiiumaa
00:45:47 +06:41
6
Otto TAMKIVI
2007 SK100 noored
SK100 noored
01:06:10 +27:04

6_BA 13 KP 3,94km

2
Karl-Markus JANNO
2007 OK Võru
OK Võru
00:34:43
7
Indrek KARJA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:07:28 +32:45
8
Atso KESKÜLA
2010 Hiiumaa
Hiiumaa
01:34:46 +00:03
8
Arti Tanel KIISLER
2009 SK100 noored
SK100 noored
00:56:54 +22:11

6_BB 13 KP 3,96km

5
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:46:33
NA
Christofer VALANG
2012 JOKA
JOKA
 
 

6_BC 13 KP 3,95km

1
Villem PIIRIMÄE
2008 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:31:45
7
Holger KRUUSMAA
2013 Rakvere
Rakvere
00:55:13 +23:28
7
Robert ARUND
2010 Tammed
Tammed
01:11:05 +39:20
NA
Rasmus UIBO
2009 Peko
Peko
 
 
NA
Lauri LIIDER
2009 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
 
 

6_CA 13 KP 3,91km

1
Markus JUHKAM
2007 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:35:28
3
Guido MAISTE
2009 Tammed
Tammed
00:38:25 +02:57
4
Albert VIDDER
2014 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
00:47:23 +11:55
NA
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
 
 
DNS
Uku TROLLA
2007 Rakvere
Rakvere
 
 

6_CB 13 KP 3,93km

5
Richard KIVISELG
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:58:14
6
Oskar LIIVER
2009 SK100 noored
SK100 noored
01:06:07 +07:53
10
Joosep ESTA
2010 Hiiumaa
Hiiumaa
01:08:12 +09:58

6_CC 13 KP 3,93km

2
Audun PALO
2008 OK Võru
OK Võru
00:33:11
2
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:38:20 +05:09
9
Kert PIIRAK
2008 JOKA
JOKA
01:19:10 +45:59