Tulemused

27apr.23

Pärnumaa neljapäevak

Päevak

Sindi

Korraldaja: West

Lisainfo: https://www.okwest.ee

Rajameister: Priit ja Anu Talu

134 osalejat

1 28 KP 4,80km

1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:23:24
2
00:27:32 +04:08
3
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
00:28:34 +05:10
4
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:29:12 +05:48
5
00:30:26 +07:02
6
Mariann SULG
1987 West
West
00:30:51 +07:27
7
Kevin POLJANS
2002 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
00:31:01 +07:37
7
Jaanus ERM
1981
00:31:01 +07:37
9
Romet SUTT
1995
00:31:02 +07:38
10
Jaanus AUS
1974 A2K sport
A2K sport
00:31:49 +08:25
11
Veljo VASK
1974 West
West
00:31:50 +08:26
12
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:32:13 +08:49
13
Veiko LILLE
1983 West
West
00:33:45 +10:21
14
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:34:06 +10:42
15
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:34:29 +11:05
16
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
00:35:04 +11:40
17
Mart ARU
1974 SOK
SOK
00:35:07 +11:43
18
Mihkel KALMARU
1970 West
West
00:35:25 +12:01
19
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:35:33 +12:09
20
Erkki PENU
1971 West
West
00:36:29 +13:05
21
Terje VILBERG
1975 West
West
00:37:29 +14:05
22
Joe LEPP
1967 West
West
00:38:08 +14:44
23
Eero MÕTTUS
1974 Võru
Võru
00:38:13 +14:49
24
Jaan ÕUN
1984
00:39:11 +15:47
25
Janek PINTA
1972 Piirivalve Spordi Keskklu
Piirivalve Spordi Keskklu
00:39:53 +16:29
26
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:40:02 +16:38
27
Merje HANSEN
1973 West
West
00:40:22 +16:58
28
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
00:40:45 +17:21
29
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:41:07 +17:43
30
Raivo ARU
1976 West
West
00:41:48 +18:24
31
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
00:42:04 +18:40
32
00:45:49 +22:25
33
Kaja LEPP
1974 West
West
00:46:20 +22:56
34
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:46:49 +23:25
35
Helga KIVILA
1963 West
West
00:46:59 +23:35
36
Indra JOHANSON
2008 West
West
00:48:27 +25:03
37
00:48:34 +25:10
38
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:49:06 +25:42
39
Ilme ROOSI
1958 Orvand
Orvand
00:49:10 +25:46
40
00:50:06 +26:42
41
Karl Johannes TEEARU
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:51:28 +28:04
42
Olivia VINTER
2009 West
West
00:51:31 +28:07
43
Veiko AASMA
2009 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
00:51:48 +28:24
44
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
00:52:17 +28:53
45
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
00:54:21 +30:57
46
00:54:39 +31:15
47
Lisette BAUM
2004 Pärnu Koidula G
Pärnu Koidula G
00:55:28 +32:04
48
00:56:21 +32:57
49
Peeter KANGUR
1962 West
West
00:58:26 +35:02
50
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:04:37 +41:13
51
01:04:49 +41:25
52
Tiina HODAKOV
1969 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
01:04:52 +41:28
53
Saima RAND
1954 West
West
01:05:22 +41:58
54
Taavi TAMMIK
1993 SUKL Jõulu
SUKL Jõulu
01:06:46 +43:22
55
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:22:53 +59:29
56
Valli TALU
1942
02:03:00 +39:36
DQ
 
 

2 21 KP 3,40km

1
Uku NÕMM
2009 Tammed
Tammed
00:25:51
2
Rasmus SOTNIK
1993 Otepää
Otepää
00:28:20 +02:29
3
Kaie KODASMA
1970 West
West
00:29:25 +03:34
4
Jüri LEESMÄE
1946 West
West
00:32:09 +06:18
5
00:32:18 +06:27
6
00:32:44 +06:53
7
Ilvi VARE
1970 West
West
00:33:05 +07:14
8
Herwin VÄLJAMÄE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:35:23 +09:32
9
Mati PILT
1951 West
West
00:35:27 +09:36
10
Miina LANNO
2009 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:35:28 +09:37
11
Imbi KUKK
1970 West
West
00:35:48 +09:57
12
00:36:54 +11:03
13
00:36:59 +11:08
13
00:36:59 +11:08
15
Olavi LUMBERG
2006 Raeküla kool
Raeküla kool
00:37:01 +11:10
16
Kätrin UIBO
1978 West
West
00:37:07 +11:16
17
Väino KUNDLA
1954 Orvand
Orvand
00:37:08 +11:17
18
00:38:04 +12:13
19
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:39:40 +13:49
20
Sulev TUUDE
1955 West
West
00:40:36 +14:45
21
Enn AEDNA
1944 West
West
00:43:17 +17:26
22
Silvi POOL
1964 Tori SK
Tori SK
00:43:57 +18:06
23
00:44:57 +19:06
24
Grete LUME
2009
00:44:59 +19:08
25
Emma LUME
2011 Kilingi-Nõmme G
Kilingi-Nõmme G
00:46:21 +20:30
26
Anu RAID
1970
01:02:21 +36:30

3 16 KP 2,80km

1
00:31:46
2
Liisbet EINLA
2010 Pärnu Mai Kool
Pärnu Mai Kool
00:33:16 +01:30
3
Urve KIBUR
1960
00:34:48 +03:02
4
Tessa Lota VILBERG
2011 West
West
00:36:13 +04:27
5
Rasmus KOPPAS
2013 Pärnu Mai Lasteaed
Pärnu Mai Lasteaed
00:36:58 +05:12
6
00:37:21 +05:35
7
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
00:37:25 +05:39
8
Lisandra KARU
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:38:45 +06:59
9
00:40:14 +08:28
10
00:42:06 +10:20
11
Elis Marie TROON
2012 Pärnu Mai Kool
Pärnu Mai Kool
00:42:19 +10:33
12
Pääsu LILLE
2012 Pärnu Waldorf kool
Pärnu Waldorf kool
00:42:21 +10:35
13
Lily Rose TENNO
2011 Pärnu Rääma Kool
Pärnu Rääma Kool
00:42:29 +10:43
14
Ardo Johanne ABEL
2011 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:43:25 +11:39
15
00:43:41 +11:55
16
Robin TAMAR
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:43:43 +11:57
17
Robin KESO
2014 Tammiste
Tammiste
00:43:50 +12:04
18
00:44:12 +12:26
19
Ilme PALU
1944 West
West
00:45:45 +13:59
20
Marika PILT
1952 West
West
00:46:02 +14:16
21
00:50:33 +18:47
22
Kardo KOPPEL
2008 Tartu Kivilinna KK
Tartu Kivilinna KK
00:55:45 +23:59
23
Maimo ARU
1944 SOK
SOK
01:06:29 +34:43
24
01:14:46 +43:00

4 7 KP 0,80km

1
Mart-Sander ARU
2013 SOK
SOK
00:09:16
2
Mia EINLA
2012 Pärnu Mai Põhikool
Pärnu Mai Põhikool
00:09:23 +00:07
3
Doris VELDT
2013 Pärnu Mai Kool
Pärnu Mai Kool
00:09:27 +00:11
4
Laur LUKK
2017
00:09:45 +00:29
5
Oskar LUKK
2019
00:09:50 +00:34
6
Jonas AUS
2015
00:11:15 +01:59
7
Ragner EINLA
2016 Pärnu Lasteaed Mai
Pärnu Lasteaed Mai
00:12:06 +02:50
8
Liisa REBANE
2014 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:14:38 +05:22
9
Kennert SINIVEE
2015 SK
SK
00:14:40 +05:24
10
Romeo Meriko LIIN
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:14:42 +05:26
11
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:15:26 +06:10
12
00:16:59 +07:43
13
Kaili KLAANBERG
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:18:30 +09:14
14
00:18:41 +09:25
15
Marie Johanna TEEARU
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:18:44 +09:28
16
Sarah ABDULMAKSOUD
2011 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:19:58 +10:42
17
Omar ABDULMAKSOUD
2014 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:20:01 +10:45
18
Romet KALJUR
2015 Harju
Harju
00:20:05 +10:49
19
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:20:14 +10:58
20
00:32:31 +23:15
21
Marja ILD
1990
00:32:39 +23:23

5

1
Andreas AUS
2009 West
West
00:35:47 26
2
00:50:22 26
3
01:08:48 26
4
Kalev HUNT
1951 West
West
00:38:38 21
5
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
00:33:45 20
6
00:12:08 7