Tulemused

18mai23

Pärnumaa neljapäevak

Päevak

Koonga

Korraldaja: West

Lisainfo: https://www.okwest.ee

Rajameister: Veiko Lille, Urve Kibur

81 osalejat

1 26 KP 4,80km

1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:22:22
2
00:22:40 +00:18
3
Priit TALU
1972 West
West
00:23:33 +01:11
4
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
00:23:54 +01:32
5
Romet SUTT
1995
00:23:57 +01:35
6
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
00:26:28 +04:06
7
Mariann SULG
1987 West
West
00:27:00 +04:38
8
Jaanus ERM
1981
00:27:14 +04:52
9
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:28:24 +06:02
10
Mihkel KALMARU
1970 West
West
00:29:14 +06:52
11
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
00:29:58 +07:36
12
Anette BAUM
1998 Pärnu Koidula G
Pärnu Koidula G
00:30:54 +08:32
13
Kari MÄKI
1965 Jänsän Retkiveikot
Jänsän Retkiveikot
00:31:04 +08:42
14
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:31:16 +08:54
15
Nina MÄKI
1972 Jämsän Retkiveikot
Jämsän Retkiveikot
00:31:25 +09:03
16
Erkki PENU
1971 West
West
00:31:44 +09:22
17
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:32:31 +10:09
18
Merje HANSEN
1973 West
West
00:32:34 +10:12
19
Indra JOHANSON
2008 West
West
00:32:43 +10:21
20
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
00:34:34 +12:12
21
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:34:52 +12:30
22
Veiko AASMA
2009 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
00:36:09 +13:47
23
00:36:27 +14:05
24
00:36:29 +14:07
25
Paula TAMMI
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:36:48 +14:26
26
Olivia VINTER
2009 West
West
00:37:26 +15:04
27
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
00:37:55 +15:33
28
Raivo ARU
1976 West
West
00:38:17 +15:55
29
00:38:30 +16:08
30
Helga KIVILA
1963 West
West
00:39:45 +17:23
31
00:39:53 +17:31
32
00:40:37 +18:15
33
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:41:06 +18:44
34
00:43:26 +21:04
35
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
00:43:53 +21:31
36
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
00:44:35 +22:13
37
00:46:30 +24:08
38
Lisette BAUM
2004 Pärnu Koidula G
Pärnu Koidula G
00:47:31 +25:09
39
00:49:48 +27:26
40
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:50:57 +28:35
41
Saima RAND
1954 West
West
00:56:14 +33:52
42
00:56:16 +33:54
43
Anne OTT
1973
00:56:24 +34:02
44
00:58:16 +35:54
45
Peeter KANGUR
1962 West
West
01:03:25 +41:03
46
Tiina HODAKOV
1969 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
01:04:36 +42:14
47
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:04:47 +42:25
48
Valli TALU
1942
02:16:30 +54:08

2 24 KP 4,00km

1
Kaie KODASMA
1970 West
West
00:30:28
2
Jüri LEESMÄE
1946 West
West
00:31:36 +01:08
3
Mati PILT
1951 West
West
00:35:06 +04:38
4
Kalev HUNT
1951 West
West
00:37:03 +06:35
5
Silvi POOL
1964 Tori SK
Tori SK
00:38:07 +07:39
6
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
00:40:21 +09:53
7
Enn AEDNA
1944 West
West
00:41:31 +11:03
8
00:42:03 +11:35
9
00:42:05 +11:37
10
Sulev TUUDE
1955 West
West
00:46:52 +16:24
11
Raimond JÜRIOJA
2009 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:52:13 +21:45
12
Viive SISASK
1948 West
West
00:55:18 +24:50

3 18 KP 2,10km

1
00:23:02
2
Tessa Lota VILBERG
2011 West
West
00:25:30 +02:28
3
00:28:28 +05:26
4
Marie Johanna TEEARU
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:32:05 +09:03
5
Lisandra KARU
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:32:22 +09:20
6
Estel-Mari TAHMAZ
2012 Waldorf Kool
Waldorf Kool
00:33:33 +10:31
7
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
00:33:37 +10:35
8
Steven KUUSIK
2011 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:34:13 +11:11
9
Saara Marii RAND
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:36:32 +13:30
10
Pääsu LILLE
2012 Pärnu Waldorf kool
Pärnu Waldorf kool
00:37:19 +14:17
11
Ilme PALU
1944 West
West
00:41:02 +18:00
12
00:41:55 +18:53

4 9 KP 1,10km

1
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:15:14
2
00:17:39 +02:25
3
Jalmar KLAAS
2009 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:17:41 +02:27
4
Triinu MITT
2015 Koonga Kool
Koonga Kool
00:20:44 +05:30
5
Omar ABDULMAKSOUD
2014 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:25:34 +10:20

5

1
Markus MINN
2010 Koonga Kool
Koonga Kool
00:38:51 24
DQ
Marika PILT
1952 West
West
 
 
3
Keitlyn ARMUAND
2011 Mai LA
Mai LA
00:44:46 7
4
Sarah ABDULMAKSOUD
2011 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:45:22 7