Tulemused

06juuli23

Pärnumaa neljapäevak

Päevak

Tori

Korraldaja: West

Lisainfo: https://www.okwest.ee

Rajameister: Kevin Poljans

96 osalejat

1 25 KP 5,50km

1
00:32:23
2
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:32:35 +00:12
3
Priit TALU
1972 West
West
00:33:49 +01:26
4
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
00:34:07 +01:44
5
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:35:50 +03:27
6
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
00:37:56 +05:33
7
TTÜ
00:38:35 +06:12
8
00:39:33 +07:10
9
Andreas AUS
2009 West
West
00:41:17 +08:54
10
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
00:41:25 +09:02
11
Mariann SULG
1987 West
West
00:41:33 +09:10
12
Romet Gregory SUBI
2003 JOKA
JOKA
00:41:43 +09:20
13
Terje VILBERG
1975 West
West
00:41:49 +09:26
14
Tarmo ROOS
1984 West
West
00:42:04 +09:41
15
Jaanus AUS
1974 A2K sport
A2K sport
00:42:14 +09:51
16
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:42:23 +10:00
17
Veiko LILLE
1983 West
West
00:42:53 +10:30
18
Erkki PENU
1971 West
West
00:42:54 +10:31
19
Peeter VÕRK
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
00:43:18 +10:55
20
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
00:43:40 +11:17
21
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:44:16 +11:53
22
Merje HANSEN
1973 West
West
00:45:18 +12:55
23
Mihkel KALMARU
1970 West
West
00:45:49 +13:26
24
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
00:50:21 +17:58
25
Kevin LEPP
1996 West
West
00:50:30 +18:07
26
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
00:51:43 +19:20
27
Indra JOHANSON
2008 West
West
00:51:45 +19:22
28
Allan ANNISTE
1964 JOKA
JOKA
00:51:50 +19:27
29
00:52:08 +19:45
30
Janek PINTA
1972 Piirivalve Spordi Keskklu
Piirivalve Spordi Keskklu
00:52:16 +19:53
31
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
00:52:29 +20:06
32
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:52:32 +20:09
33
00:52:59 +20:36
34
00:53:49 +21:26
35
Raivo ARU
1976 West
West
00:54:32 +22:09
36
Kaja LEPP
1974 West
West
00:57:59 +25:36
37
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:58:11 +25:48
38
Andrus KAROTAMM
1962 SK Saarde
SK Saarde
00:58:28 +26:05
39
01:00:51 +28:28
40
Joe LEPP
1967 West
West
01:03:03 +30:40
41
Helga KIVILA
1963 West
West
01:03:04 +30:41
42
Anu TALU
1965 West
West
01:05:50 +33:27
43
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:07:03 +34:40
44
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:07:35 +35:12

2 19 KP 3,90km

1
Jüri LEESMÄE
1946 West
West
00:36:54
2
Miina LANNO
2009 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:38:38 +01:44
3
00:38:40 +01:46
4
Mati PILT
1951 West
West
00:39:51 +02:57
5
00:40:00 +03:06
6
Olavi LUMBERG
2006 Raeküla kool
Raeküla kool
00:41:32 +04:38
7
00:42:47 +05:53
8
00:43:52 +06:58
9
Karin LEETSAR
1989 OÜ Kõneravi
OÜ Kõneravi
00:44:46 +07:52
10
Kalev HUNT
1951 West
West
00:46:13 +09:19
11
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:49:31 +12:37
12
Silvi POOL
1964 Tori SK
Tori SK
00:50:43 +13:49
13
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
00:51:26 +14:32
14
Enn AEDNA
1944 West
West
00:52:47 +15:53
15
Peeter KANGUR
1962 West
West
00:53:49 +16:55
16
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:53:53 +16:59
17
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu Koidula Gümnaasiu
Pärnu Koidula Gümnaasiu
00:55:26 +18:32
18
Urve KIBUR
1960
00:56:40 +19:46
19
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:00:05 +23:11
20
Sulev TUUDE
1955 West
West
01:04:14 +27:20
21
Valli TALU
1942
01:28:59 +52:05

3 14 KP 2,90km

1
00:24:23
2
00:33:13 +08:50
3
00:33:14 +08:51
4
00:35:24 +11:01
5
Simon KALM
2012 Peko
Peko
00:37:51 +13:28
6
Lisandra KARU
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:42:40 +18:17
7
Tessa Lota VILBERG
2011 West
West
00:43:06 +18:43
8
00:50:57 +26:34
9
00:58:04 +33:41
10
Pääsu LILLE
2012 Pärnu Waldorf kool
Pärnu Waldorf kool
00:58:11 +33:48
11
Ardo Johanne ABEL
2011 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:02:35 +38:12
12
Ats Jakob NÕMM
2017 Tori LA
Tori LA
01:02:53 +38:30
13
Saara Marii RAND
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:14:59 +50:36
14
Laura-Kristiin MEOS
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:15:05 +50:42

4 8 KP 1,10km

1
Andreas LIPP
2013 Tallinna Saksagümnaasium
Tallinna Saksagümnaasium
00:14:39
2
00:15:36 +00:57
3
Laur LUKK
2017
00:18:46 +04:07
4
00:19:08 +04:29
5
00:19:26 +04:47
6
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:19:31 +04:52
7
Oskar LUKK
2019
00:20:19 +05:40

5

1
00:59:35 24
2
00:43:52 23
3
Uku NÕMM
2009 Tammed
Tammed
00:44:12 23
4
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:38:45 16
5
Estel-Mari TAHMAZ
2012 Waldorf Kool
Waldorf Kool
00:44:22 13
6
00:10:52 11
7
Romet SUTT
1995
00:25:57 11
8
Jonas AUS
2015
00:12:56 7
9
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:16:54 5
10
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:16:58 5