Tulemused

27juuli23

Pärnumaa neljapäevak

Päevak

Uulu-Metsaküla

Korraldaja: West

Lisainfo: https://www.okwest.ee

Rajameister: Hendri Parrol

138 osalejat

1 26 KP 8,30km

1
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
01:01:49
2
Priit TALU
1972 West
West
01:01:55 +00:06
3
Kaarel KALLAS
1982 JOKA
JOKA
01:02:29 +00:40
4
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
01:03:54 +02:05
5
01:06:10 +04:21
6
Kevin POLJANS
2002 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
01:06:57 +05:08
7
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
01:07:23 +05:34
8
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
01:08:02 +06:13
9
Romet SUTT
1995
01:10:50 +09:01
10
01:12:25 +10:36
11
Merike HAUGAS
1979 West
West
01:14:21 +12:32
12
West
01:17:58 +16:09
13
Veiko LILLE
1983 West
West
01:18:27 +16:38
14
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
01:20:15 +18:26
15
Terje VILBERG
1975 West
West
01:23:24 +21:35
16
Mihkel KALMARU
1970 West
West
01:23:25 +21:36
17
Kasper LEE
2003 Ülenurme gümn. spordikl
Ülenurme gümn. spordikl
01:23:52 +22:03
18
Romet Gregory SUBI
2003 JOKA
JOKA
01:24:00 +22:11
19
Margit BLEHNER
1972 West
West
01:24:10 +22:21
20
Erkki PENU
1971 West
West
01:26:26 +24:37
21
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
01:28:31 +26:42
22
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
01:29:15 +27:26
23
Andrus KAROTAMM
1962 SK Saarde
SK Saarde
01:29:46 +27:57
24
Merje HANSEN
1973 West
West
01:30:50 +29:01
25
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
01:32:05 +30:16
26
Jaak KANNISTE
1960 West
West
01:37:13 +35:24
27
Sander BLEHNER
1972 West
West
01:37:56 +36:07
28
Raivo ARU
1976 West
West
01:39:32 +37:43
29
Helga KIVILA
1963 West
West
01:55:05 +53:16
30
01:57:08 +55:19
31
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
02:06:56 +05:07

2 21 KP 6,30km

1
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
01:25:03 20

3 13 KP 4,30km

1
Kätrin UIBO
1978 West
West
00:42:29
2
Kätlin KUKK
2003 Luunja KK
Luunja KK
00:47:16 +04:47
3
Jete KRAAS
2011 LSF PT
LSF PT
00:49:28 +06:59
4
Herwin VÄLJAMÄE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:49:53 +07:24
5
00:51:24 +08:55
6
00:51:49 +09:20
7
00:52:17 +09:48
8
Silvi POOL
1964 Tori SK
Tori SK
00:53:05 +10:36
9
Olavi LUMBERG
2006 Raeküla kool
Raeküla kool
00:53:14 +10:45
10
00:53:37 +11:08
11
00:53:38 +11:09
12
00:54:11 +11:42
13
Alexander PEKHENKO
2002 Pirita Aerutamisklubi
Pirita Aerutamisklubi
00:55:06 +12:37
14
00:56:39 +14:10
15
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
00:56:46 +14:17
16
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:57:18 +14:49
17
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu Koidula Gümnaasiu
Pärnu Koidula Gümnaasiu
00:57:47 +15:18
18
01:00:33 +18:04
19
Anne OTT
1973
01:00:40 +18:11
20
Ranel PIHLAK
2011 Emajõe suusaklubi
Emajõe suusaklubi
01:03:21 +20:52
21
Riko MATTO
2010 Emajõe suusaklubi
Emajõe suusaklubi
01:03:22 +20:53
22
01:04:45 +22:16
23
Anu PALLON
1955 JOKA
JOKA
01:06:48 +24:19
24
Elle PAULBERG
1958 Pärnu Kastani lasteaed
Pärnu Kastani lasteaed
01:11:34 +29:05
25
Tessa Lota VILBERG
2011 West
West
01:15:21 +32:52
26
Melora MIKKO
2006 West
West
01:15:35 +33:06
27
Marika PILT
1952 West
West
01:16:04 +33:35
28
Urve KIBUR
1960
01:21:31 +39:02
29
Viive SISASK
1948 West
West
01:25:02 +42:33
30
Ilme PALU
1944 West
West
01:29:02 +46:33
31
Marie Johanna TEEARU
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:29:14 +46:45
32
Lisandra KARU
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:29:45 +47:16
33
Laura-Kristiin MEOS
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:29:47 +47:18
34
Valli TALU
1942
01:30:17 +47:48

4 7 KP 2,20km

1
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:23:47
2
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:24:47 +01:00
3
Timur DANILJUK
2009 Pärnu Liblika LA
Pärnu Liblika LA
00:39:17 +15:30
4
Albert LIBLIK
2015 Tallinna Lasteaed Sipsik
Tallinna Lasteaed Sipsik
00:41:47 +18:00
5
Laur LUKK
2017
00:44:36 +20:49
6
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:46:29 +22:42
7
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:46:31 +22:44
7
00:46:31 +22:44
9
00:46:42 +22:55
10
Kersti KADAJA
1980 Saku
Saku
00:46:57 +23:10
11
00:49:59 +26:12
12
Pääsu LILLE
2012 Pärnu Waldorf kool
Pärnu Waldorf kool
00:50:25 +26:38
13
00:53:50 +30:03
14
Kristiina ARU
1984 SOK
SOK
01:02:15 +38:28

5

1
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
01:47:52 24
2
02:09:59 19
3
01:34:41 17
4
01:35:50 17
5
02:08:17 14
6
Joe LEPP
1967 West
West
01:55:57 13
7
00:30:59 12
8
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
00:53:35 12
9
Anu TALU
1965 West
West
01:15:10 12
10
01:20:16 12
11
00:37:33 11
12
01:14:42 10
13
Oskar LUKK
2019
00:48:59 6
14
Tõnis KANN
2008 Ülenurme gümn. spordikl
Ülenurme gümn. spordikl
01:32:31 2