Tulemused

03aug.23

Pärnumaa neljapäevak

Päevak

Raeküla

Korraldaja: West

Lisainfo: https://www.okwest.ee

Rajameister: Mihkel Kalmaru

73 osalejat

1 18 KP 8,80km

1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:56:12
2
01:04:34 +08:22
3
Andre NÕMM
1974 Tammed
Tammed
01:04:36 +08:24
4
Juss LEINER
2006 West
West
01:10:22 +14:10
5
Mariann SULG
1987 West
West
01:14:37 +18:25
6
Merike HAUGAS
1979 West
West
01:15:40 +19:28
7
Priit TALU
1972 West
West
01:16:18 +20:06
8
Kristjan MAISTE
2006 JOKA
JOKA
01:17:07 +20:55
9
Veiko LILLE
1983 West
West
01:17:58 +21:46
10
Romet SUTT
1995
01:18:46 +22:34
11
01:19:11 +22:59
12
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
01:19:53 +23:41
13
Andrus KAROTAMM
1962 SK Saarde
SK Saarde
01:20:09 +23:57
14
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
01:22:38 +26:26
15
Kevin POLJANS
2002 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
01:22:46 +26:34
16
Terje VILBERG
1975 West
West
01:24:25 +28:13
17
Kaimo MAISTE
1980 JOKA
JOKA
01:28:10 +31:58
18
Margit BLEHNER
1972 West
West
01:30:18 +34:06
19
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
01:35:40 +39:28
20
Erkki PENU
1971 West
West
01:37:34 +41:22
21
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
01:38:00 +41:48
22
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
01:38:32 +42:20
23
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
01:39:26 +43:14
24
Raivo ARU
1976 West
West
01:41:59 +45:47
25
Helga KIVILA
1963 West
West
01:43:31 +47:19
26
01:52:29 +56:17
27
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
02:23:21 +27:09
DQ
Jaanus AUS
1974 A2K sport
A2K sport
 
 

2 15 KP 6,30km

1
Andreas AUS
2009 West
West
01:00:07
2
Peeter VÕRK
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
01:07:13 +07:06
3
Jaak KANNISTE
1960 West
West
01:10:01 +09:54
4
Merje HANSEN
1973 West
West
01:11:54 +11:47
5
01:12:11 +12:04
6
Sander BLEHNER
1972 West
West
01:15:17 +15:10
7
Jüri LEESMÄE
1946 West
West
01:21:17 +21:10
8
Janek PINTA
1972 Piirivalve Spordi Keskklu
Piirivalve Spordi Keskklu
01:23:41 +23:34
9
01:26:44 +26:37
10
01:32:04 +31:57
11
Mati PILT
1951 West
West
01:34:52 +34:45
12
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:36:56 +36:49
13
Enn AEDNA
1944 West
West
01:38:49 +38:42
14
Kalev HUNT
1951 West
West
01:48:55 +48:48
15
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:51:44 +51:37
16
Anu TALU
1965 West
West
02:04:49 +04:42
17
02:06:26 +06:19
18
Saima RAND
1954 West
West
02:09:12 +09:05
19
Ilmi NAEL
1942 West
West
02:12:31 +12:24
20
02:21:45 +21:38
DQ
Aili PIIRAK
1983 JOKA
JOKA
 
 

3 10 KP 4,80km

1
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
00:56:10
2
Indra JOHANSON
2008 West
West
00:57:28 +01:18
3
Sander NÕMM
2008 Tammed
Tammed
00:58:45 +02:35
4
01:19:44 +23:34
5
Kätrin UIBO
1978 West
West
01:20:22 +24:12
6
Herwin VÄLJAMÄE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:31:47 +35:37
7
01:41:40 +45:30
8
Olivia VINTER
2009 West
West
01:42:45 +46:35
9
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
01:42:54 +46:44

4 5 KP 2,50km

1
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:35:18
2
Tessa Lota VILBERG
2011 West
West
00:39:30 +04:12
3
Estel-Mari TAHMAZ
2012 Waldorf Kool
Waldorf Kool
00:41:27 +06:09
4
Lisandra KARU
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:54:58 +19:40
5
Saara Marii RAND
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:54:59 +19:41
6
Ilme PALU
1944 West
West
00:56:56 +21:38
7
Marie Johanna TEEARU
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:57:08 +21:50
8
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:57:16 +21:58
9
Valli TALU
1942
00:58:32 +23:14
10
01:03:18 +28:00

5

1
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
01:02:30 12
2
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
01:42:14 7
3
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:46:16 6
4
01:23:35 6
5
Viive SISASK
1948 West
West
01:11:30 3